سوالات متداول (FAQ)

در ادامه بخشی از سوالات شما عزیزان را پاسخگو هستیم.

بله ، ما تمامی ایام از جمله تعطیل های رسمی ، ایام نوروز و سایر تعطیلی های مناسبتی ، بصورت ۲۴ ساعته پاسخگوی شما هستیم و اعزام تعمیرکار نیز در همان روز برایتان با کسب اجازه از شما انجام میشود.

پس از ثبت سفارش شما به صورت تلفنی یا اینترنتی کارشناسان ۶۰ دقیقه بعد، با شما تماس خواهند گرفت و زمان مراجعه به محل را با خود شما هماهنگ میکنند.

به طور کلی، دستگاه‌های قدیمی‌تر از محصولات جدیدتری که امروزه ساخته می‌شوند، دوام بیشتری دارند و عمر طولانی‌تری دارند. مدل‌های مدرن ویژگی‌های فوق‌العاده‌ای دارند، اما نسبت به نمونه‌های قدیمی‌تر خود به نگهداری و تعمیر بیشتری نیاز دارند. عاقلانه است که قبل از تعویض آن تخمینی برای تعمیر دریافت کنید.

به طور کلی، تعمیر یک دستگاه بسیار مقرون به صرفه تر و سازگار با محیط زیست نسبت به تعویض آن است. دور انداختن یک دستگاه نه تنها باعث ایجاد زباله می شود،بلکه هزینه های اضافی تحویل و نصب را متحمل می شود.

اگر متوجه شدید که دستگاه شما خراب است، بهتر است فوراً با یک تکنسین خدمات معتبر تماس بگیرید. در حالی که نکات و ترفندهایی وجود دارد که می توانید قبل از تماس برای تعمیر در خانه امتحان کنید، تماس با یک متخصص برای کمک را به تعویق نیندازید.

پس از تعمیرات با توجه به خدماتی که برایتان صورت گرفته شده است میتوانید مدت زمان گارانتی تعمیرات خود را ببینید. در طی مدت زمان مشخص شده اگر دستگاهتان به همان ایراد قبلی برخورد میتوانید با شرکت تماس بگیرید تا تعمیرات مجدد برایتان انحام گیرد.

تمامی برندها و تمامی دستگاه های برقی آشپزخانه اعم از ماشین لباسشویی، ماشین ظرفشویی، اجاق گاز و گازهای رومیزی و انواع یخچالها و … تحت پوشش تعمیرات تخصصی مجموعه تعمیرآل هستند.

تیم پشتیبانی و پیگیری تعمیرآل بصورت ۲۴ ساعته شنونده تمامی انتقادات و پیشهادات شما هستند و این ضمانت را به شما میدهند که در نهایت مشکل پیش آمده برای شما قابل رفع میباشد.

بله، با این تفاوت که مجموعه تعمیرآل هیچ گونه ضمانتی برای قطعه ای که توسط هر شخصی به جز کارشناس شرکت تهیه شده باشد متقبل نمیشود و اطمینانی بات نحوه کارکرد و سالم بودن آن به شما نمیدهد.

تمامی کارشناسانی که به منزل مشتریان عزیز ما مراجعه میکنند کاملا پروتکل های بهداشتی را رعایت کرده و با ماسک و دستکش وارد منزل شما میشوند و هرکز امنیت جان شما را به خطر نمی اندازند.