خدمات تعمیرآل

تیم مجرب تعمیرآل قادر خواهد بود تا انواع لوازم منزل شما را با هر نوع برندی در محل با بیشترین کیفیت تعمیر کند.

انتخاب دستگاه

در این بخش در کنارتان هستیم تا شما را با انواع خدماتی که تعمیرآل در حال ارائه آن است ؛ آشنا کنیم. شما میتوانید در سریع ترین زمان ممکن از خدمات تعمیرآل بهره مند شوید. ما کارشناسان متخصص برند دستگاهتان را در اسرع وقت ، با هماهنگی شما ، اعزام خواهیم کرد.

telephone

تماس تلفنی

شما می توانید با شماره های درج شده داخل وب سایت تماس بگیرید و اطلاعاتتان را ثبت کنید، یا به صورت آنلاین فرم ثبت سفارش را پر کنید تا ما با شما تماس بگیریم.

light bulb

تماس کارشناس ما با شما

کارشناسان جهت هماهنگی زمان مراجعه در کمتر از نیم ساعت با شما تماس می گیرند و در هر زمانی که شما دستور بفرمایید در محل شما حاضر می شوند.

credit-card

عیب یابی دستگاه و اعلام هزینه

کارشناسان پس از تشخیص عیب ، هزینه کامل تعمیرات را به شما اعلام میکنند و در صورت موافقت شما تعمیرات آغاز می گردد.
Support Tools

پایان تعمیرات و گارانتی

پس از انجام تعمیرات و تست نهایی، دستگاه سالم به شما تحویل داده می شود و ضمانت نامه شرکتی نیز دریافت می کنید.

انتخاب برند

در این صفحه از انواع خدمات ما مطلع می شوید. تا در کوتاهترین زمان ممکن تکنسین های تعمیرآل با شما تماس بگیرند و زمان مراجعه جهت رفع ایراد را با خود شما هماهنگ کنند.

تعمیرآل با دارا بودن کادری متخصص و حرفه ای در زمینه تعمیرات انواع برند های لوازم خانگی در کنار شماست تا نیازهای مشتریانمان را به نحو احسن رفع کند.

میتوانید با تماس تلفنی جهت ثبت سفارش یا تکمیل کردن فرم اینترنتی ، شما نیز به خانواده بزرگ تعمیرآل بپیوندید.

قطعاتی که تزئینی نباشند و توسط کارشناسان تعمیرآل تعویض شوند شامل شش ماه ضمانت میباشند؛ قطعاتی مانند پمپ تخلیه، میکروسوئیچ، قطعات دیگ و … اما قطعاتی مانند لاستیک لباسشوییشویی ، تعمیر یا تعویض برد، و سایر قطعات تزئینی شامل ضمانت نیست و تنها هفت الی ۱۴ روز حق تست دارند.

در صورتیکه تا ۱۸۰ روز قطعاتی که سرویسکاران تعمیرآل برایتان تعویض کرده اند به مشکل مجدد بر بخورد شما میتوانید با شماره مستقیم شرکت در تماس باشید و با اعلام کد اشتراکتان به واحد پشتیبانی، درخواست مجدد حضور کارشناس کنید. توجه داشته باشید از تماس مستقیم با خود کارشناس خودداری کنید در غیر اینصورت ادامه روند تعمیرات به عهده شرکت نخواهد بود.

کارشناسان در کمتر از ۶۰ دقیقه پس از ثبت سفارش تعمیرات شما عزیزان با شماره تلفنی که به اپراتور ثبت سفارش اعلام کرده اید تماس میگیرد و زمان مراجعه را با خود شما و در زمان مد نظر شما فیکس میکنند.