You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی باکنشت

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی باکنشت بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی باکنشت آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی باکنشت در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی لباسشویی باکنشت

تعمیرآل تعمیر لباسشویی باکنشت (Bauknecht washing machine repair agency) در این مقاله می‌خواهیم به تعمیر لباسشویی باکنشت شما بپردازیم. همانطور که میدانید لباسشویی یکی از پر کاربرد ترین لوازم خانگی است و استفاده زیادی در خانه دارد . به همین علت خرابی ان بسیار مهم است. لباسشویی باکنشت یکی از بهترین برند های لباسشویی است که ساخت کشور المان می‌باشد و توسط گاتلب باکنشت تاسیس شد و وابسته به شرکت ویرپول است.

تکنسین های متخصص تعمیر لباسشویی باکنشت در مجموعه ما بهترین خدمات رو به شما مشتریان عزیز ارائه میدهد و این با اطمینان به شما میگوییم که خرابی لباسشویی باکنشت خود را به ما بسپارید تا ایراد دستگاهتان را به بهترین نحو برطرف کند.

تعمیر لباسشویی باکنشت
تعمیر لباسشویی باکنشت

برد لباسشویی باکنشت

تمامی برنامه های لباسشویی توسط برد لباسشویی انجام شده به همین علت خرابی ان میتواند در کارکرد دستگاهتان ایراد فنی زیادی ایجاد میکند و نیاز به تعمیر لباسشویی باکنشت شما باشد.

یکی از رایج ترین تعمیر لباسشویی باکنشت ایراد فنی برد ان است که در کارکرد ان مشکل ایجاد میکند و یکی از مهم ترین نوع تعمیرات را در بر می‌گیرد چون اگر برد ان به درستی تعمیر نشود متحمل هزینه های گزاف خواهد شد .ما در تعمیر ال خبره ترین و با تجربه ترین تکنسین ها را داریم که ایراد برد دستگاه لباسشویی شما را تشخیص می‌دهند و ایراد ان را به صورت کامل برطرف خواهند کرد و در هزینه های اضافی شما صرفه جویی خواهد شد

در صورت مشاهده هر گونه ایراد بردی دستگاه لباسشویی باکنشت خود با ما تماس حاصل فرمایید تا تکنسین با تشخیص درست ایراد فنی دستگاهتان . ان را تعمیر کرده تا نیاز به تعویض برد با هزینه های زیاد نباشد

ایرادات فنی لباسشویی باکنشت

هنگامی که برد دستگاه شما به مشکلی بخورد این ایراد ها رخ میدهد و نشان میدهد نیاز به تعمیر لباسشویی باکنشت شماست .

 • نمایشگر کم نور میشود یا حالت چشمک زن می‌گیرد.
 • هنگام روشن کردن ماشین لباسشویی فیوز می‌پرد یا دستگاه دائم خاموش میشود.
 • لباسشویی دائم آب را تخلیه میکند و پمپ تخلیه دائم در حال کار کردن است.
 • روی صفحه نمایش ارور یا خطا نشان داده میشود و دستگاه عملکرد درستش را ندارد.
 • نمیشود با پنل انتخاب برنامه شستشو کارد کرد و ان روشن نمیشود.
 • لباسشویی از حالت قفل کودک خارج نمیشود.
 • دیگ لباسشویی دائم می‌چرخد و از کار نمی‌ایستد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت در تهران

تعمیرال . نمایندگی تعمیرات تخصصی باکنشت در تهران به شما این اطمینان را خواهد داد که هر گونه تعمیرات برای لباسشویی شما شامل ضمانت خواهد بود و در صورت هرگونه تعمیر قطعات لباسشویی باکنشت تان به شما ضمانت نامه ۳ الی ۶ ماهه ارائه خواهد شد.

تمامی قطعات تعویضی برای دستگاه لباسشویی  Bauknecht شما اورجینال و وارداتی بوده و بهترین قطعات موجود در بازار روز خواهد بود شما میتوانید برای مشاهده این قطعات به فروشگاه تعمیرال مراجعه نمایید و از کیفیت ان اطمینان داشته باشید.

خدمات پس از فروش لباسشویی باکنشت

تعمیرال در تمامی مناطق تهران آماده خدمات دهی به شماست و شما در کجا از شهر تهران بزرگ که باشید میتوانید با مجموعه تعمیرال تماس گرفته تا در هر ساعتی از شبانه روز جهت تعمیرات لباسشویی خدمت شما هستیم .تعمیرال نمایندگی باکنشت در تهران بهترین تکنسین هارا گرد هم آورده تا به شما به بهترین نحو خدمات رسانی کند.

در مجموعه تعمیرال شما با مشاهده هر گونه ایراد فنی دستگاه لباسشویی باکنشت خود میتوانید با ما در ارتباط باشید تا ما به بهترین شکل ایراد فنی دستگاه شما را به طور کامل بر طرف خواهیم کرد.

تعمیر لباسشویی باکنشت
تعمیر لباسشویی باکنشت

ایرادات رایج ماشین لباسشویی باکنشت

تعمیرال هرگونه تعمیر لباسشویی باکنشت شما را به بهترین نحو برطرف خواهد کرد . ایراداتی همچون

 • تخلیه نکردن یا دائما خالی کردن آب داخل دستگاه لباسشویی باکنشت
 • قفل شدن درب دستگاه و باز نشدن آب
 • نچرخیدن دیگ دستگاه شما
 • ابریزش از زیر دستگاه یا ابریزش از درب
 • گرم نکردن آب توسط ماشین لباسشویی
 • خاموش شدن لباسشویی هنگام کارکرد
 • باز شدن درب لباسشویی فقط با خارج کردن دوشاخه از پریز برق (به صورتی که به طور عادی دستگاه خاموش نمیشود )

دستگاه شما را برطرف کرده و ما این اطمینان را به شما میدهد که تکنسین های ما با تجربه و دوره دیده بود و تعمیر لباسشویی باکنشت شما به بهترین نحو انجام خواهد شد

ارور های لباسشویی باکنشت

F6 F11
F13   FH
F7 FA
تمامی ارور های لباسشویی باکنشت

اگر هنگام کار کردن با دستگاه خود روی مانیتور ان کد یا ارور خاصی مشاهده کردید این نشانه یک ایراد فنی می‌باشد و شما میتوانید با تماس با مجموعه تعمیرال درخواست تعمیر لباسشویی باکنشت خود را ثبت نمایید

ما در اینجا یکسری از ارور لباسشویی باکنشت را برسی کرده و راه حل ان ها را به شما اعلام خواهیم کرد با ما همراه باشید.

کد خطا F6

این ارور هنگامی رخ میدهد که سیم کشی یا موتور دستگاه شما ایرادی پیدا کرده باشد . هنگام رخ دادن این ایراد از شما می‌خواهیم بدون خاموش کردن دستگاه حتما با یک تکنسین متخصص تماس گرفته تا برای برسی ایراد ماشین لباسشویی شما خدمتتان برسند.

ارور F11

وقتی روی صفه نمایش شما نشان داده میشود به این معناست که ذغال های صفحه نمایش خراب شده و نیاز به تعویض ان توسط تکنسین های مجرب می‌باشد . شما میتوانید با ثبت سفارش به صورت آنلاین یا تلفنی در کمترین زمان با بهترین کیفیت نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت شما انجام شود.

کد ارور F7

این ارور زمانی که روی صفحه نمایش شما نمایان میشود به این معنا می‌باشد که فیلتر های موجود در دستگاه شما مسدود شده اند . این فیلتر ها مثل فیلتر تخلیه یا ورودی میتواند با یک شی خارجی مسدود شده باشد. شما برای رفع این مشکل خروجی دستگاه رو چک کرده و شما با تماس با ما میتوانید این مشکل را حل کنید .

خطا F13  

 1. هنگامی که در آبرسانی به سیستم لباسشویی باکنشت شما مشکلی به وجود آمده باشد این ارور روی صفحه مانیتور شما نشان داده میشود
 2. یا هنگامی که درب ماشین لباسشویی شما قفل شده باشد یا هنگام شستشو دستگاه از کار بایستد و فعالیتی نکند هم این خطا رخ میدهد
 3. اگر آب داخل محفظه شوینده ها وارد نشود و دستگاه این مورد را تشخیص دهد و روی صفه نمایش ان را نشان میدهد

Error FH

 • کم شدن فشار آب ورودی دستگاه
 • وارد نشدن آب به داخل لباسشویی
 • باز نبودن شیر آب لباسشویی
 • خراب شدن شلنگ آب ورودی
 • یک ایراد بردی
 • و یا ایراد از شیر برقی دستگاه لباسشویی باکنشت شما باشد

 همانطور که مشاهده میکنید این ایراد فنی نیاز به برسی دقیق و تعمیرات تخصصی دارد . تعمیرال برای شما بهترین تکنسین هارا گرد هم آورده تا  با ثبت تعمیرات خود ایراد دستگاهتان را برطرف خواهیم کرد .

هنگامی که تکنسین تعمیرال خدمت شما برسد این موارد را برسی کرده و ایراد  دقیق و هزینه های تعمیرات دستگاه شما را اعلام خواهد کرد.

خطا FP

این خطا در مواردی رخ میدهد که ایراد از یکی از قطعات نام برده زیر باشد.

 1. پمپ تخلیه مشکل داشته باشد و دستگاه نتواند آب داخل لباسشویی را خالی کند
 2. یا هنگامی که سنسور های تنظیم کننده سطح آب هنگام شستشو به مشکل خورده باشد
 3. زمانی که ایراد بردی هم برای دستگاه به وجود آمده باشد این ایراد رخ میدهد و باید ان توسط تکنسین های با تجربه تعمیرال برسی شود
 4. اگر شلنگ تخلیه آب هم پاره یا پیچ و تاب خورده باشد و عمل تخلیه انجام نشود حتما ایراد خطا در مانیتور شما رخ میدهد

ارور FA

که ایراد برد به وجود امده باشد و یک ایراد تخصصی میباشد و حتما نیاز به برسی توسط تکنسین دارد شما میتوانید برای برسی دقیق ماشین لباسشویی خود با ما در ارتباط باشید تا بهترین تکنسین هارا به شما معرفی کنیم . شما میتوانید در صورت مشاهده هر کدام از خطا های بالا با مجموعه تعمیرال تماس حاصل فرمایید تا به صورت تخصصی ایراد دستگاه شما برطرف شود و تعمیراتی با کیفیت و هزینه های بسیار مناسب برای شما انجام شود.

از نظر هزینه تعمیر لباسشویی باکنشت بستگی به عوامل متعددی دارد که در قیمت گذاری این تعمیرات نقش مهمی دارد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت را به بهترین نحو برای شما همراهان همیشگی ما انجام میدهد .

تعمیر لباسشویی باکنشت
تعمیر لباسشویی باکنشت

سوالات متداول(FAQ)

هنگام رخ دادن خطا و ارور هایی مختلف آیا دستگاه را خاموش کنیم ؟

هنگامی که روی صفحه مانیتور دستگاهتان خطایی نمایش داده میشود نباید دستگاه را خاموش کنید در اولین قدم با تعمیرال نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت تماس حاصل فرمایید تا ما سفارش تعمیرات شما را ثبت کنیم و قبل از مراجعه تکنسین خدمت شما با توجه به ایراد ظاهری دستگاه تکنسین با شما تماس خواهند گرفت و اگر نیاز به خاموش کردن دستگاه باشد شما را راهنمایی خواهند کرد.

لباسشویی باکنشت من هنگام شستشو می‌لرزد باید چکار کنم ؟

لرزش دستگاه شما میتواند علت های زیادی باشد .شاید دستگاه شما تراز نیست و به همین علت هنگام خشک کردن لباسشویی شما لرزش بسیار بالایی دارد .البته میتواند یک ایراد فنی هم باشد . هنگامی که کمک فنر های داخل دیگ لباسشویی به مشکلی خورده باشند هم دستگاه لرزش زیادی دارد .
بهتر است هنگام لرزش دستگاهتان یا هرگونه تعمیر لباسشویی باکنشت خود با تعمیرال نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت تماس گرفته تا همکاران ما شما را به بهترین نحو راهنمایی خواهند کرد  .

چرا دیگ لباسشویی باکنشت من نمی‌چرخد ؟

اگر دیگ لباسشویی شما نمی‌چرخد میتواند به علت خرابی میکرو سوییچ درب بوده یا یک ایراد فنی حاد برای دستگاه شما پیش امده است . در اولین قدم با تعمیرال تماس گرفته تا با شما بهترین تکنسین های تعمیرات لباسشویی باکنشت را معرفی کنیم .

نتیجه گیری

در نمایندگی لباسشویی باکنشت به شما این اطمینان داده خواهد شد که ما بهترین خدمات را برای تعمیرات لباسشویی Bauknecht شما ارایه خواهیم داد . تکنسین های مجرب ما تعمیرات دستگاه شما را به بهترین نحو انجام میدهد و برای اطمینان شما عزیزان به ما تمامی خدمات از جانب ما و تمامی قطعات  تعویضی یا ارسالی برای شما دارای ضمانت میباشد

شما میتوانید از سایت تعمیرال نمایندگی تعمیر لباسشویی باکنشت درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید یا با ما تماس بگیرید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع amazon.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...