You are currently viewing نمایندگی تعمیر یخچال ‌بکو در تهران beko
تعمیر یخچال فریزر بکو

نمایندگی تعمیر یخچال ‌بکو در تهران beko

CTA

نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران beko ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات یخچال بکو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال فریزر بکو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال بکو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی یخچال بکو

یخچال فریزر ها مانند مابقی لوازم خانگی دچار ایرادات و مشکلات کوچی و بزرگی میشوند ، از این ایرادات میتوان به بهم خوردن درجه دمای یخچال ، عدم یخسازی ، برفک زدن ،سرو صدای زیاد حین کار کردن ،نشتی آب و … نام برد ، تعمیرات یخچال فریزر ها به علت نگه داری مواد فاسد شدنی برای صاحبان آن در اولویت اول قرار دارد.

برخی از این مشکلات با یک شناخت و مطالعه جزئی قابل رفع هست و نیازی به تعمیرکار ندارد ، و در موارد پیشرفته شما باید با یک تکنسین تماس بگیرید ، در این مقاله به برخی از مشکلات یخچال فریزر بکو خواهیم پرداخت.

تعمیر یخچال فریزر بکو
تعمیر یخچال فریزر بکو

یخچال فریزر بکو خاموش شده و روشن نمیشود

وقتی دستگاه شما روشن نمیشود به عنوان اولین اقدام برق و پریزی که یخچال به آن متصل است را بررسی کنید و مطمئن باشید که یخچال فریزر انرژی مورد نیاز برای کار کردن را دریافت می‌نمایید ، ممکن است شکستگی مدار و یا فیوز یخچال نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

تعمیر یخچال فریزر بکو
تعمیر یخچال فریزر بکو

چرا یخچال فریزر بکو حین کار صدا میدهد

سرو صدای یخچال های بکو معمولا از بخش هایی که شل شده است تولید میشود ، مانند سیم پیچ ، کندانسور ، کمپرسور یا رولر، یا پایه هایی که به درستی روی زمین چفت نشده اند ، معمولا اگر دست به آچار باشید ، با یک پیچ گوشتی و سفت بستن پیچ های بخش های شل شده میتوانید تا بخش زیادی از صدای یخچال کم کنید.

علت برفک زدن یخچال فریزر – ساید بای ساید 

برفک زدن یخچال بکو : می تواند از معیوب شدن المنت ، سنسور دیفراست ، فن اوپراتور ، و برد و اتصالات دستگاه ناشی باشد، برطرف کردن موارد اشاره شده در برفک زدن یخچال فریزر ، نیاز به دانش فنی بالایی دارد ، در صورت برخوردن به مشکل برفک زدن ، با کارشناسان نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران تماس بگیرید.

علت یکسره کار کردن دستگاه چیست؟

وقتی این مشکل پیش میاید ، در اولین مرحله دمای دستگاه را بررسی کنید ، دمای دستگاه نباید گرم باشد ، در مرحله بعد سنسور دما ، کمپرسور ، برد ، رله و اتصالات وابسته به آن را بررسی کنید و در صورت خرابی قطعات نام برده نیاز به تعویض قطعه معیوب دارد.

شما میتوانید ازطریق فرم سفارش آنلاین سایت تعمیرال نمایندگی تعمیر یخچال بکو در تهران و کرج درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید یا با ما تماس بگیرید .

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...