You are currently viewing تعمیر یخچال ‌فریزر بکو
تعمیر یخچال فریزر بکو

تعمیر یخچال ‌فریزر بکو

زمان تقریبی مطالعه: 2 دقیقه

یخچال فریزر ها مانند مابقی لوازم خانگی دچار ایرادات و مشکلات کوچی و بزرگی میشوند ، از این ایرادات میتوان به بهم خوردن درجه دمای یخچال ، عدم یخسازی ، برفک زدن ،سرو صدای زیاد حین کار کردن ،نشتی آب و … نام برد ، تعمیرات یخچال فریزر ها به علت نگه داری مواد فاسد شدنی برای صاحبان آن در اولویت اول قرار دارد.

برخی از این مشکلات با یک شناخت و مطالعه جزئی قابل رفع هست و نیازی به تعمیرکار ندارد ، و در موارد پیشرفته شما باید با یک تکنسین تماس بگیرید ، در این مقاله به برخی از مشکلات یخچال فریزر بکو خواهیم پرداخت.

تعمیر یخچال فریزر بکو
تعمیر یخچال فریزر بکو

یخچال فریزر بکو خاموش شده و روشن نمیشود

وقتی دستگاه شما روشن نمیشود به عنوان اولین اقدام برق و پریزی که یخچال به آن متصل است را بررسی کنید و مطمئن باشید که یخچال فریزر انرژی مورد نیاز برای کار کردن را دریافت می‌نمایید ، ممکن است شکستگی مدار و یا فیوز یخچال نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

تعمیر یخچال فریزر بکو
تعمیر یخچال فریزر بکو

چرا یخچال فریزر بکو حین کار صدا میدهد

سرو صدای یخچال های بکو معمولا از بخش هایی که شل شده است تولید میشود ، مانند سیم پیچ ، کندانسور ، کمپرسور یا رولر، یا پایه هایی که به درستی روی زمین چفت نشده اند ، معمولا اگر دست به آچار باشید ، با یک پیچ گوشتی و سفت بستن پیچ های بخش های شل شده میتوانید تا بخش زیادی از صدای یخچال کم کنید.

5 2 رای ها
نمره تعمیرآل چند؟
guest

0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها