You are currently viewing خطاهای ماشین ظرفشویی کندی
خطاهای ماشین ظرفشویی کندی

خطاهای ماشین ظرفشویی کندی

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

خطای EF

این خطا نشان میدهد مشکلی برای فشار گردش آب پیش آمده و یا پمپ آب دستگاه خراب است ، برای حل مشکل پمپ آب و سنسور تنظیم آب را بررسی کنید.

خطای E2

این خطا نشان میدهد دستگاه عمل آبگیری را به درستی انجام نمیدهد ، برای حل مشکل ، شیر برقی ، سوپاپ مغناطیسی ، شیر ورودی آب ، و در نهایت برد دستگاه و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید.

خطای E3

این خطا نشان میدهد آب داخل دستگاه تخلیه نمیشود ، برای حل مشکل هیدروستات ، پمپ تخلیه و در نهایت مدار الکترونیکی را بررسی کنید.

خطای E4

این خطا نشان میدهد دستگاه شما نشتی دارد ، و یا آب ورودی بیش از اندازه است ، برای حل مشکل ورودی و سنسور تنظیم آب را بررسی کنید.

خطاهای ماشین ظرفشویی کندی
خطاهای ماشین ظرفشویی کندی

خطای E5

این خطا نشان میدهد مشکلی برای ترموستات NTC دستگاه پیش آمده است ،برای حل مشکل ترموستات و سیم کشی آن را بررسی کنید.

خطای E6

این خطا نشان میدهد برنامه دستگاه از تنظیمات خود خارج شده است ، در این مواقع دستگاه کار نمیکند ،  برای حل مشکل ، دستگاه را مجددا برنامه ریزی کنید و اگر مشکل حل نشد پنل مربوطه را تعویض نمایید.

خطای E7

این خطا نشان میدهد مشکلی برای موتور پیش آمده است ،معمولا در این مواقع موتور دستگاه قفل میشود ، برای حل مشکل ، موتور دستگاه ، و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید.

خطای E8

این خطا زمانی رخ میدهد که دستگاه آب را گرم نمیکند ، برای حل مشکل المنت ، ترموستات ، میکروسوئیچ و درنهایت برد و سیم پیچی دستگاه بررسی شود.

خطای E9

این خطا نشان میدهد که حسگردرجه سختی آب درست کار نمیکند ، برای رفع مشکل حسگر و سیم کشی آن را بررسی کنید.

خطای E10

این خطا نشان میدهد که برنامه ی داده شده به دستگاه درست کار نمیکند ، دستگاه را دوباره برنامه ریزی کرده و سیم کشی و برد دستگاه را بررسی کنید.

خطاهای ماشین ظرفشویی کندی
خطاهای ماشین ظرفشویی کندی

خطای E12

این خطا نشان از قفل شدن موتور دارد ،برای حل مشکل موتور ، سوکت موتور، روتور و بلبرینگ های موتور را بررسی کنید.

تعمیر و عیب یابی ماشین لباسشویی کندی

خطای E14

این خطا نشان میدهد سیستم گرمایشی دستگاه به مشکل بر خورده است برای حل مشکل،ترموستات ، المنت ، سیم های ارتباطی ، ماژول توتن و رله برد را بررسی کنید.

خطای E15

این خطا نشان میدهد مشکلی برای شمارشگر حجم آب بوجود آمده است ،برای حل مشکل ، سنسور شمارشگر حجم آب و سیم کشی را بررسی کنید.

خطای E16 / EH

این خطا نشان میدهدمشکلی برای میکروسوئیچ هیدروستات پیش آمده است ، برای حل مشکل ، میکروسوئیچ هیدروستات ، سیم کشی و در نهایت برد الکترونیکی دستگاه را بررسی کنید.

خطای E17

این خطا نشان میدهد مشکلی برای رله المنت پیش آمده است ، برای حل مشکل المنت و اتصالات آن و در نهایت برد الکترونیک دستگاه را بررسی کنید.

خطای E18 / EI

این خطا نشان میدهد مشکلی برای محاسبه گر سطح آب در تانکر دستگاه بوجود آمده است ، برای حل مشکل، شیر برقی ، هیدروستات ، و در نهایت برد الکترونیک را بررسی کنید.

0 0 رای ها
نمره تعمیرآل چند؟
guest

1 دیدگاه
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
maryam
maryam
میهمان
11 روز قبل

سلام علت کار نکردن ماشین ظرفشویی کندی چیه؟!