You are currently viewing شرایط از بین رفتن ویروس کرونا در شستشو با ماشین لباسشویی
شرایط از بین رفتن کرونا در شستشو لباسشویی

شرایط از بین رفتن ویروس کرونا در شستشو با ماشین لباسشویی

به گزارش تعمیرآل،به نقل از همشهری آنلاین : شستن پارچه‌ها در ماشین لباسشویی فورا میکروب‌ها از جمله ویروس‌ها را نمی‌کشد، اما برای اغلب ما این موضوع چندان اهمیت ندارد.

مورد ثابت‌شده‌ای از این که کسی از لباس کرونا گرفته باشد، وجود ندارد، بنابراین نیازی به ضدعفونی کردن نیست و شستن معمولی کافی است. شستن لباس‌ها، ماسک‌های پارچه‌ای، ملحفه‌ها، حوله‌ها و سایر پارچه‌ها با بالاترین دمای قابل‌قبول در ماشین لباسشویی  و در صورت امکان خشک کردن آن‌ها در یک «خشک‌کن حرارتی» باید کافی باشد.

استفاه از خشک‌کن حرارتی از از این لحاظ سودمند است که کروناویروس جدید یا سارس-کوو-۲ به حرارت حساس است. اگر بخواهید همه ویروس‌ها و باکتری‌ها را به طور کامل از بین ببرید، باید آن‌ها را برای چند ساعت در دمای بسیار بالا خشک کنید، اما خشک‌کن‌های معمولی هم شمار کلی باکتری‌ها و ویروس‌های موجود در پارچه را کاهش می‌دهند.

شرایط از بین رفتن  کرونا در شستشو  لباسشویی
شرایط از بین رفتن کرونا در شستشو لباسشوییاما اگر کسی در خانوار شما دچار بیماری کووید-۱۹ باشد، قضیه جدی‌تر می‌شود و باید احتیاطات بیشتری را رعایت کنید. هنگام برداشتن لباس‌ها، ملحفه‌ها و سایر اقلام پارچه‌ای مربوط به بیمار دستکش به دست کنید. این اقلام را نتکانید، چرا که ممکن است باعث انتشار ویروس در هوا و در سطوح اطراف شوند.

در صورت امکان، از ماده سفیدکننده در ماشین لباسشویی استفاده کنید و پارچه‌های آلوده را بالاترین درجه ممکن خشک‌کن خشک کنید. دست‌هایتان را پس جابجایی و شستن لباس‌های آلوده بشویید.

اما برای اغلب افراد در اغلب شرایط فقط شستن همه‌چیز با ماشین لباسشویی و خشک کردن آن در خشک‌:ن برای تمیز نگه‌داشتن لباس‌ها کافی است.

شرایط از بین رفتن  کرونا در شستشو  لباسشویی
شرایط از بین رفتن کرونا در شستشو لباسشویی


مرتبط: تعمیر ماشین لباسشویی
تعمیرآل با هدف رفع مشکل خرابی و تعمیر لوازم خانگی شما و انتقال آن به متخصصین راه اندازی گردیده است و آمادگی دارد بهترین خدمات را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه نماید.
 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...