You are currently viewing نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو (Daewoo)
تعمیر مایکروفر دوو

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو (Daewoo)

CTA

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات مایکروفر دوو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر ماکروفر دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماکروفر دوو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی ماکروفر دوو

 

مایکروفر ها جزو تکنولوژی های جدید و بسیار کاربردی هستند که چند سالی هست راه خودشان رو به آشپزخانه های ایرانی باز کردند ، امکانات بسیار زیاد در طبخ غذاهای مختلف ، سرعت عمل عالی این دستگاه و ساده گی استفاده و پخت و پز انواع و اقسام غذاها باعث شده این فناوری دوست داشتنی بیشتر از قبل مورد توجه خانم های خانه دار قرار بگیرد

ولی مانند هر دستگاه الکترونیک دیگری مایکروفر ها هم از این قاعده مستثنا نیستند و ممکن هست مشکلات کوچک و بزرگی برای این دستگاه پیش بیاد ، در ادامه سعی داریم به برخی از مشکلات مایکروفر ها و نحوه برطرف کردن اون ها بپردازیم ، همراه ما باشید .

نمایندگی تعمیر مایکروفر دوو در تهران

تعمیر مایکروفر دوو (Daewoo)
تعمیر مایکروفر دوو (Daewoo)

دستگاه حین کار خاموش میشود

معمولا مایکروفر دوو به گونه ای طراحی شده اند که در صورت افزایش حرارت دمای داخلی ، سیگنالی به ترموستات دستگاه فرستاده شده و باعث خاموش شدن اتوماتیک مایکروفر میشود ، باید دقت کنید که مایکروفر را در فضای باز که از هر جهت فاصله ی مناسب داشته باشد تا هوای مورد نیاز به آن برسد .

گر دستگاه خود را درون کابینت یا محفظه ی بسته ای قرار داده اید میتواند علت مشکل خاموش شدن دستگاه باشد ، در غیر اینصورت شما باید اتصالات مایکروفر ، برق ورودی ، سه راهی یا پریز متصل به دستگاه را بررسی کنید ، اگر با بررسی موارد فوق مشکل برطرف نشد ، شما با یک مشکل فنی طرف هستید ، کارشناسان تعمیرآل با یک تماس در کوتاه ترین زمان ممکن ، در محل مشکل دستگاه شما را برطرف خواهند کرد.

علت صدای بلند و ناهنجار مایکروفر چیست

اگر مایکروفر شما صدای طبیعی ندارد و یا بیش از حد صدا تولید میکند ، احتمالا شفت دستگاه قادر به چرخش عادی نیست ، و با مشکل همراه است ، شما باید امتحان کنید که آیا سینی دستگاه وقتی که خالی است می‌چرخد یا خیر ، یا وقتی غذا بروی سینی است دستگاه قادر به چرخیدن نیست ، علت دیگری که ممکن است باعث صدای بلند مایکروفر شود ، تراز نبودن دستگاه است.

تعمیر مایکروفر دوو (Daewoo)
تعمیر مایکروفر دوو (Daewoo)

دکمه های پنل دستگاه کار نمیکند

وقتی دکمه های مایکروفر کار نمیکند ، ممکن است قفل کودک آن فعال باشد ، مایکروفر را چند دقیقه خاموش کنید و مجددا امتحان کنید ، اگر مشکل رفع نشد ممکن است برد دستگاه در بخش دکمه ها معیوب شده باشد ، که نیاز به تعویض قطعه و یا تعمیر بخش مربوطه باشد.

درب مایکروفر باز نمیشود

در این مواقع احتمالا مشکل از میکروسوئیچ درب و یا برد اصلی و اتصالات مربوط به آن است ، و مشکل شما با تعویض قطعه معیوب رفع خواهد شد ، اگر از دانش فنی برخوردارید میتوانید این قطعه را تعویض کنید ، اگر نه میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کنند.

صفحه نمایش دستگاه کار نمیکند

وقتی صفحه نمایش مایکروفر کار نمیکند مطمئنا مشکل از برد دستگاه است ، این مورد باید توسط تعمیرکار بررسی شود و نیاز به دانش تخصصی دارد ، با تعمیر بخش معیوب و یا تعویض برد مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد.

علت روشن نشدن لامپ دستگاه چیست

روشن نشدن لامپ مایکروفر ممکن است به علت خرابی و سوختن لامپ دستگاه باشد ، که با تعویض لامپ مشکل برطرف میشود ، در حالت دیگر ممکن است سوکت ها و اتصالات مرتبط به لامپ و برد دستگاه معیوب شده باشد که نیاز به بررسی دارد.

تعمیر مایکروفر دوو (Daewoo)
تعمیر مایکروفر دوو (Daewoo)

چرا مایکروفر دود میکند

وقتی این مشکل برای دستگاه مایکروفر شما پیش میاید ، باید بررسی کنید که مایکروفر شما در حال پخت هم دود میکند یا خیر ؟! اگر حین پخت غذا مایکروفر دود میکند احتمال فراوان با تمیز کردن بخش داخلی مایکروفر مشکل برطرف میشود ، ولی وقتی دستگاه خالی از مواد غذایی است و هنوز دود میکند نیاز است که کارشناسان متخصص از دستگاه شما بازدید کنند.

علت جرقه زدن دستگاه چیست

جرقه زدن مایکروفر معمولا به علت استفاده از ظروف نامناسب داخل مایکروفر پیش میاید ، ظروف فلزی ، ظروف پلاستیکی ،ظروف لعاب دار و قدیمی را هرگز داخل مایکروفر نگذارید ، اگر هیچ کدام از موارد فوق نبود باید با کارشناسان فنی و متخصص تماس بگیرید.

چرا دستگاه به اندازه کافی گرم نمیشود

گرم نکردن مایکروفر دوو میتواند علل مختلفی داشته باشد ، شما باید دیود مایکروفر را بررسی کنید و از سلامت این قطعه اطمینان حاصل کنید ، ممکن است سوئیچ درب دستگاه آسیب دیده باشد ، و در نهایت مگنترون دستگاه ممکن است معیوب شده باشد ، که مایکروفر نمیتواند غذا را گرم کند ، در این موارد نیاز به تعمیر و یا تعویض قطعات ذکر شده لازم است.

نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران

شما میتوانید ازطریق فرم سفارش آنلاین نمایندگی تعمیر ماکروفر دوو در تهران و کرج درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید یا با ما تماس بگیرید .

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...