You are currently viewing نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران Daewoo
تعمیر یخچال ‌فریزر دوو

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران Daewoo

CTA

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات یخچال دوو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال فریزر دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال دوو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی یخچال دوو

یخچال فریزرها جزو مهمترین و اساسی ترین لوازم برقی موجود در هر خانه ایست ، به علت کاربرد بسیار زیاد این دستگاه ، و در صورت خرابی ، فاسد شدن مواد غذایی موجود در یخچال در زمان بسیار کم ، اما لازم نیست نگران باشید ، چون درصد زیادی از مشکلات و خرابی های یخچال فریزر ها با یک بررسی جزئی و شناخت مشکل قابل حل هست و خوب طبیعتا برخی از این مشکلات باید به دست تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی سپرده بشه ، قصد داریم با هم به برخی از مشکلات و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید دوو اشاره کنیم :

یخچال فریزر دوو/ ساید بای ساید روشن نمیشود؟

روشن نشدن دستگاه ایرادی است که به عوامل مختلفی بسته گی دارد ، ممکن است اتصالات برق ورودی مشکل داشته باشد ، ممکن است مشکلات مربوط به کمپرسور یخچال مانع از روشن شدن دستگاه شده باشد ، یا حتی برخی از قطعات برد و اتصالات مربوط به آن آسیب دیده باشد ، در این مواقع به ترتیب اتصالات برق ورودی ، کمپرسور ، برد و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید ، میتوانید قبل این کار نمایشگر یخچال را مشاهده کنید تا اگر کد خطایی نمایش میدهد به راحتی به سراغ رفع خطای نمایش داده شده بروید.

 خدمات پس از فروش یخچال دوو

تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)
تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)

چرا داخل یخچال فریزر دوو گرم است؟

وقتی یخچال فریزر دوو دمای مورد نیاز را تامین نمیکند یا به اصطلاح گرم است ، ممکن است شما فضای یخچال را بیش از حد پر کرده باشید و این امر اجازه گردش هوا در یخچال و فریزر را نمیدهد، بررسی کنید که یخچال زیادی پر نباشد ، و چینش خوراکی ها و مواد غذایی را تغییر دهید ، فقط موادی که مورد نیاز است را در یخچال قرار دهید. درجه یخچال را بررسی کنید ، و ببینید وقتی درجه را زیاد میکنید بروی دمای یخچال تاثیر میگذارد یا خیر ، در غیر این صورت ممکن است کویل کندانسور دستگاه کثیف شده باشد ،و نیاز به تمیزکاری داشته باشد.

یخچال فریزر / ساید بای ساید دوو یخسازی نمیکند؟

در این مواقع در وحله اول از روشن بودن یخساز دستگاه دوو اطمینان حاصل کنید ، بعد از این مورد شما باید اتصالات بخش یخساز و ورودی آب دستگاه را بررسی کنید ، ممکن است اتصالات یخ زده باشد و همین موضوع باعث اختلال در کارکرد یخساز باشد ، در این مورد شما میتوانید با حرارت دادن لوله های یخساز مشکل را برطرف کنید در صورت برطرف نشدن مشکل با متخصصین تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)
تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)

علت نشت آب از دستگاه دوو

در صورت نشت آب از یخچال فریزر باید بررسی کنید که از کدام بخش یخچال آب چکه میکند ، شما باید شیر برقی ، اتصالات مربوط فیتینگ یخچال را بررسی کنید در صورت معیوب بودن این قطعه نیاز به تعویض دارد.

چرا یخچال فریزر بوی بد گرفته است؟

اگر داخل یخچال بوی بدی داشت ، باید مواد غذایی که فکر میکنید علت بوی بد یخچال هستند را از یخچال خارج کرده ، یخچال را از برق جدا کرده و کشو ها و قفسه ها را شستشو دهید، ولی اگر این کارها جوابگو نبودند ، میتوانید یخچال را با محلول تهیه شده از جوش شیرین و آب گرم تمیز کنید . تمیز نکردن یخچال بیش از ۲ هفته و استفاده نکردن از یخچال بیش از ۷۲ ساعت ، و فاسد شدن مواد غذایی علت های اصلی بوی بد یخچال هستند.

دستگاه خنک نمیکند :

در اولین مرحله درجه یخچال فریزر را بررسی کنید ، درجه تنظیم دما را بیشتر کنید ، در صورتی که مشکل برطرف نشد ، مشکل عدم وجود گاز در دستگاه شماست ، و به اصطلاح گاز خالی کرده است ، این مشکل به راحتی با شارژ گاز برطرف خواهد شد.

علت سرو صدای زیاد یخچال حین کار کردن چیست؟

علت سرو صدای یخچال ها دوو به علت شل شدن بخش هایی از دستگاه مانند : کمپرسور ، کندانسور ، سیم پیچ، یا پایه های دستگاه که به درستی بروی زمین چفت نشده است ایجاد میشود ،اگر دست به آچار هستید ، با یک پیچ گوشتی و سفت بستن پیچ های بخش های شل شده میتوانید تا بخش زیادی از صدای یخچال کم کنید.

نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران

تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)
تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)

درب یخچال فریزر دوو بسته نمیشود؟

یکی از علت های هدر رفتن انرژی در یخچال فریزر ها بسته نشدن درب یخچال است ، ممکن است درب ، لولا ، واشر ، لاستیک دور درب یخچال آسیب دیده باشد و درب به درستی بسته و کیپ نمیشود با یک بررسی اجمالی و دقت به اینکه آیا درب یحچال کاملا کیپ میشود یا خیر میتوان به مشکل بسته نشدن درب یخچال پی برد و با تعویض قطعه ی معیوب مشکل را برطرف کرد.

آب داخل یخچال فریزر بو و طمع بدی میدهد؟

اگر مدت طولانی است که از آبریزی یخچال فریزر خود استفاده نکرده اید ، آب ذخیره شده در مخزن بر اثر گذشت زمان بو و طعم نا مطبوعی گرفته است ، مخزن را به دقت با ماده آنتی باکتریال بشویید و مجددا از آن استفاده کنید ، گاهی ممکن است فیلتر یخچال فریزر شما معیوب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد ، اگر از دانش فنی برخوردارید به تعویض آن اقدام کرده در غیر این صورت میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه  شما بازدید کنند.

نمایندگی یخچال دوو در تهران

تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)
تعمیر یخچال ‌فریزر دوو (Daewoo)

علت برفک زدن یخچال فریزر – ساید بای ساید دوو

برفک زدن یخچال دوو از معیوب شدن المنت ، سنسور دیفراست ، فن اوپراتور ، و برد و اتصالات دستگاه ناشی میشود ، برطرف کردن موارد اشاره شده در برفک زدن یخچال فریزر ، نیاز به دانش فنی بالایی دارد ، در صورت برخوردن به مشکل برفک زدن ، با کارشناسان تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

علت یکسره کار کردن دستگاه چیست؟

وقتی این مشکل پیش میاید ، در اولین مرحله دمای دستگاه را بررسی کنید ، دمای دستگاه نباید گرم باشد ، در مرحله بعد سنسور دما ، کمپرسور ، برد ، رله و اتصالات وابسته به آن را بررسی کنید و در صورت خرابی قطعات نام برده نیاز به تعویض قطعه معیوب دارد.

شما میتوانید ازطریق فرم سفارش آنلاین سایت تعمیرال نمایندگی تعمیر یخچال دوو در تهران و کرج درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید یا با ما تماس بگیرید .

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...