You are currently viewing نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)
تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)

نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)

CTA

نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز دوو در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات اجاق‌ گاز دوو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر اجاق‌ گاز دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی دوو دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اجاق‌ گاز دوو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی اجاق‌ گاز دوو

با وجود پیشرفت تکنولوژی در زمینه الکترونیک و لوازم خانگی ، و با وجود انواع و اقسام وسایل پخت و پز مختلف همچنان اجاق گاز ها مهمترین وسیله برای پخت و پز غذا در خانه های ایرانی به شمار میاید ، اجاق گاز ها مانند اکثر وسایل خانگی ، نیاز به نگه داری و رسیده گی دارند ، با این حال ممکن است مشکلات کوچک و بزرگی برای این دستگاه پیش بیاید ،

برخی از این مشکلات نیاز به دانش فنی و تخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارد ، ولی برخی از این مشکلات را میتوان با یک دانش اندک برطرف کرد ، در این مقاله سعی داریم به برخی از مشکلات اجاق گاز ها بپردازیم ، با tamirall نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران همراه باشید .

خدمات پس از فروش اجاق گاز دوو

 

چرا اجاق گاز دوو دود میکند

اگر اجاق گازی دوو که دود میکند تازه خریداری کرده اید، مطمئنا در ساعات اولیه استفاده اجاق‌گاز دود خواهد کرد و این مشکل بعد از ساعاتی برطرف خواهد شد،علت دود کردن اجاق گازهای نو استفاده از لایه های محافظ روغن های صنعتی در تولید اجاق‌گاز است ، در این مواقع می‌توانید قبل از استفاده از دستگاه جدید بقایای روغن و دوده را با مواد شوینده و پاک کننده تمیز کنید تا اجاق گاز کمتر دود کند .

اما علت دود کردن در اجاق گاز های قدیمی به خاطر کثیف شدن ، گرفتن چربی و آثار مواد غذایی بروی شعله ها صفحه اجاق گاز می‌باشد ، که به مرور زمان ممکن است لایه ضخیمی از ترکیب این موارد بروی شعله و صفحه اجاق ایجاد شود ، که در حین استفاده از اجاق گاز ، بوی نامطبوعی همراه با دود ایجاد کند ، که پیشنهاد می‌شود ، با یک شوینده ی قوی ، طوری که به اجاق گاز آسیب وارد نشود ، بخش های مربوطه کاملا تمیز شود. نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران همواره برای سرویس دوره ای آماده خدمات رسانی می باشد.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو

تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)
تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)

دستگاه دوو روشن نمیشود

یکی از علل روشن نشدن اجاق گاز ، مسدود شدن پیلوت دستگاه است ،اگر به این مشکل برخوردید جهت رفع مشکل ابتدا پیلوت اجاق گاز دوو را تمیز کنید ، و محفظه های مسدود شده را باز کنید ، اگر مشکل برطرف نشد ، احتمالا قطعه مورد نظر معیوب شده است که نیاز به تعویض یا تعمیر دارد.

جرقه زن کار نمیکند

وقتی دستگاه شما جرقه نمی زند ، شما باید ترانس جرقه اجاق گاز دوو را چک کنید ، احتمال معیوب شدن ترانس و یا اتصالات و سیم های این قطعه وجود دارد، بعد از این مورد کلید جرقه را بررسی کنید ، ممکن است کلید جرقه قطعی داشته باشد ، و یا به علت بروز مشکل نتواند جرقه مورد نیاز را تولید کند.

علت زرد سوختن شعله اجاق گاز

معمولا وقتی این مشکل اتفاق می‌افتد که به مخلوط هوای کافی نرسد ، در این مواقع صفحه مخلوط کن دستگاه را کمی باز کنید تا دستگاه هوای مورد نیاز خود برای سوزاندن شعله را دریافت کند، با این عمل مشکل زرد سوختن شعله برطرف خواهد شد.

حرارت شعله در همه قسمت های آن یکسان نیست

احتمال دارد محفظه های شعله بخش کن توسط چربی ،مسدود شده باشد ، و هوای کافی به آن نرسد.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران

تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)
تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)

علت صدای زیاد شعله اجاق گاز

در حالت عادی شعله اجاق گاز خیلی آرام و یکسان می‌سوزد، وقتی سوختن شعله ناآرام است و با صدای زیاد کار میکند ، معمولا دستگاه مشکل هوارسانی دارد ، این مشکل به این معناست که هوا به اندازه کافی به مشعل نمیرسد ،و یا بیش از اندازه هوا به مشعل نمیرسد .

زمانی که هوا بیش از اندازه به مشعل برسد شعله دستگاه با سرو صدای زیاد می‌سوزد ، برای برطرف کردن این مشکل شاتر اجاق گاز باید بررسی شود ، گاها با تنظیمات صحیح شاتر هوا مشکل برطرف شده و در مواردی نیاز به تعویض قطعه مذکور است.

نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران

علت بوی نشت گاز در حوالی اجاق گاز

وقتی در نزدیکی اجاق گاز بوی گاز حس کردید ،شما باید احتیاط کنید ، در این موارد امکان خطر وجود دارد، در صورت حس کردن بوی گاز در نزدیکی اجاق گاز، تا رفع مشکل از دستگاه استفاده نکنید ، شلنگ و اتصالات و ورودی گاز به دستگاه را بررسی کرده و نشتی های احتمالی را برطرف کنید،اگر از دانش فنی در این مورد برخوردار نیستید، ریسک نکنید به شما پیشنهاد میکنیم با تکنسین های نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران تماس بگیرید.

تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)
تعمیر اجاق‌ گاز دوو (Deawoo)

معیوب بودن پیلوت اجاق گاز

خاموش شدن بی دلیل پیلوت دستگاه یکی از مشکلات رایج در اجاق گازهاست ، در این مواقع پیلوت را بررسی کنید ممکن ات پیلوت به درستی تنظیم نشده باشد و گاز به اندازه مورد نیاز به آن نرسد، برای رفع مشکل باید مقداری از محفظه ی پیلوت را بینید.

شما میتوانید ازطریق فرم سفارش آنلاین سایت تعمیرال نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران و کرج درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید یا با ما تماس بگیرید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان نمایندگی تعمیر اجاق گاز دوو در تهران پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...