You are currently viewing نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران (Daewoo)
تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران (Daewoo)

CTA

نمایندگی تعمیر جاروبرقی دوو در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات جاروبرقی دوو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر جاروبرقی دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی دوو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی جاروبرقی دوو

جاروبرقی ها یکی از ابزار های مکانیکی به درد به خور و پرکاربرد بین لوازم خانگی محسوب میشود، در این مقاله قصد داریم تمامی مشکلات و مسائل مربوط به تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo vacuum cleaner repair) را برایتان مطرح کنیم. پس تا انتها با ما همراه باشید.

تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)
تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)

ایرادات متداول جاروبرقی دوو

نیم سوز شدن موتور

یک موتور نیمسوز نمی‌تواند نیروی مکش زیادی تولید کند و خیلی زود داغ میکند ، نیمسوز شدن موتور را میتوان بدون باز شدن جاروبرقی تشخیص داد ، بدین شکل که جریان مصرفی دستگاه را اندازه گیری میکنیم ، اگر چندین برابر جریان نرمال جاروبرقی و یا خیلی کمتر از حد معمول بود ، میتوان تشخیص داد که موتور جاروبرقی نیم سوز شده است و نیاز به تعمیر جاروبرقی دوو دارید.

سوختگی کامل موتور

ممکن است موتور جاروبرقی بطور کامل سوخته باشد ، در این حالت حین اتصال مستقیم به برق روشن نخواهد شد ، به این علت که پیچک های آرمیچر و پیچک های قطب نمای موتور جاروبرقی کاملا سوخته است ،البته موتورهای جاروبرقی ، یکدفعه نیمسوزند ، معمولا مدتی بصورت نیم سوز کار میکنند ، تا پیچک ها و اجزای بیشتری از موتور آسیب ببینند ، و به یکباره موتور جاروبرقی می‌سوزد و جاروبرقی شما دیگر روشن نمیشود. در این وهله شما احتیاج تعمیر جاروبرقی دوو پیدا خواهید کرد. موارد زیر را بررسی کنید تا به رفع عیب دستگاه شما کمکی کرده باشیم.

تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)
تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)

کلکتور را تمیز کنید

ممکن است جاروبرقی شما روشن شود ، اما قدرت قبل را نداشته باشد ، در وحله ی اول کیسه ی جاروبرقی را چک کنید ، اگر کیسه خالی بود ، به احتمال فراوان کلکتور جاروبرقی کثیف است ، و باید آن را تمیز کنید ، برای پاکسازی کلکتور بهتر است از تینر یا بنزین استفاده کنید ، میتوانید از یک مسواک برای پاک کردن کلکتور، و پره ها استفاده کنید ، و دقت کنید که حین تمیز کردن  این بخش ها ، ارتباط سیم ها با یکدیگر را قطع نکنید در اینصورت نیاز به تعمیر جاروبرقی دوو خود پیدا خواهید کرد.

یاتاقان ها را بررسی کنید

یاتاقان ها در جاروبرقی به چرخش آرمیچرها کمک میکنند ، در حین چرخش آرمیچر ها ، اگر بلبرینگ ها و یا بوش ها به مشکل بر بخورند آرمیچر ها دچار مشکل میشوند ، میتوان با بررسی سایش هسته فلزی آرمیچر ها به خرابی یاتاقان ها پی برد و با تعویض یاتاقان ها مشکل را حل کرد.

رله دستگاه را بررسی کنید

ممکن است رله جاروبرقی سوخته باشد ، برای بررسی رله بهتر است  اول سیم های متصل شده به کلید روی دسته جاروبرقی را به وسیله ی اهم متر چک کنیم ، اگر کلید های روی دسته جاروبرقی سالم بودند ، به سراغ رله بروید ، جاروبرقی رو به برق متصل کنید ، و با یک پیچ گوشتی جلوی عایق کلید قدرت رله را مسدود کنید ، اگر جاروبرقی روشن نشد ، عیب از رله نیست ، اما اگر جاروبرقی روشن شد ، سیم های رابط رله و یا بخش های داخلی آن آسیب دیده است .

بلبرینگ‌ها معیوب شده‌اند

در خرابی بلبرینگ یا بوش ها معمولا موتور صدای بلند و گوش خراشی تولید میکند ، در این مواقع باید با متخصصین تماس گرفته و نسبت به تعویض یاتاقان معیوب اقدام کنید.

تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)
تعمیر جاروبرقی دوو (Daewoo)

نگهدارنده‌های لاستیکی را چک کنید

یکی از علت های پر سرو صدا کار کردن جاروبرقی ممکن است شکستن نگه دارنده های لاستیکی باشد ، جاروبرقی ها چون معمولا با سرعت زیاد موتور لرزش شدیدی در بدنه و اجزای جارو ایجاد میکنند، گاهی باعث شکستن رابط های نگهدارنده شده و باعث سرو صدای زیاد اجزای بدنه میشود ، که با تعویض بست های مربوطه صدای جاروبرقی قطع خواهد شد. بهترین گزینه تعمیر جاروبرقی دوو توسط تکنسین متخصص می باشد.

لوله‌های مکش مسدود شده است

لوله‌های رابط مکش را بررسی کنید ممکن است شئ راه لوله را بسته باشد ، نسبت به خارج نمودن شی خارجی اقدام کنید.

فیلتر جاروبرقی کثیف است

یکی از عواملی که در مکش و قدرت پاکسازی جاروبرقی نقش مهمی دارد ، فیلتر جاروبرقی است ، سعی کنید هر چند وقت یکبار مرتبا فیلتر را تمیز کنید و از کثیف ماندن آن جلوگیری کنید.

خرابی پروانه

جارو را باز نموده و پروانه جاروبرقی را بررسی کنید در صورت خرابی باید نسبت به تعویض پروانه معیوب و تعمیر جاروبرقی دوو اقدام نمایید.

نتیجه گیری

جهت ثبت سفارش هرگونه تعمیرات جاروبرقی دوو میتوانید با تعمیرآل در تماس باشید یا فرم ثبت سفارش اینترنتی داخل سایت را تکمیل کنید تا ما در اسرع وقت با شما تماس بگیریم.

سوالات متداول

چرا مکش جاروبرقی من قطع شده است؟

اگر قطعات جاروبرقی به درستی تمیز یا تعویض نشوند ممکن است به مرور زمان مسدود شوند. این کار باعث می شود که مکش جاروبرقی شما از بین برود.

هر چند وقت یکبار باید فیلتر خود را تعویض کنید؟

اکثر سازندگان توصیه می کنند که فیلتر خود را به طور متوسط هر ۳-۶ ماه یکبار تعویض کنید. با این حال، توصیه می شود بسته به استفاده و مراقبت از آلرژی، فیلتر خود را زودتر تغییر دهید. اکثر مدل های جدیدتر جاروبرقی از بیش از یک فیلتر استفاده می کنند.

منبع: www.ebay.co.uk

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...