You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی الگانس (Elegance) شبانه روزی
تعمیرماشین لباسشویی الگانس

نمایندگی تعمیر لباسشویی الگانس (Elegance) شبانه روزی

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی الگانس در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی الگانس بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی الگانس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی الگانس در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی تعمیر لباسشویی الگانس ( Elegance washing machine repair) بپردازیم. همانطور که قبلا گفته شد تعمیرآل به صورت رسمی در حال تعمیر لباسشویی الگانس در تهران می باشد. با تکیه بر کارشناسان و سرویسکاران خبره لباسشویی الگانس توانسته ایم رضایت مشتریان گرامی را در این زمینه جلب نماییم.

خدمات پس از فروش الگانس

امروزه ماشین های لباسشویی جزو جدا ناشدنی خانه های ایرانی هستند، ترکیب این دستگاه با تکنولوژی مدرن ترکیب شگفت انگیز و دوست داشتنی برا ما به ارمغان آورده است، توجه داشته باشید ایرادات کوچک و جزئی در ماشین های لباسشویی را نباید نادیده گرفت.

خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری میکند، تیم تعمیرآل علاوه بر سرویس، عیب یابی و تعمیر لباسشویی الگانس به شما کمک میکند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را برطرف کنید ، با ما همراه باشید:

مشکلات احتمالی که برای لباسشویی الگانس پیش می آید و راه حل تعمیر دستگاه

تعمیرماشین لباسشویی الگانس
تعمیرماشین لباسشویی الگانس

علت چکه کردن لباسشویی الگانس و پس دادن آب

این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی ،نشتی یا سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ ورودی آب ، شل شدن شلنگ ها ، انسداد شلنگ تخلیه ، خرابی پمپ ها و غیره  پیش بیاید، دقت داشته باشید در صورت چکه کردن و پس دادن آب در اولین اقدام ماشین لباسشویی را از برق کشیده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید

چون احتمال برق گرفته گی و یا وارد شدن آب به داخل موتور و یا اجزای الکترونیکی دستگاه بسیار بالاست و ممکن است هزینه های غیر قابل جبران به همراه داشته باشد، در صورت پیش آمدن همچین مشکلاتی تعمیر کاران مجرب تعمیرآل در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کرده و عمل عیب یابی را انجام میدهند.

باقی ماندن ذرات پودر پس از شستشو لباس ها

وجود ذرات و اثرات پودر لباسشویی بر روی لباس ها بعد از شستشو معمولا به این علت پیش می آید که : شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده باشد و آب به میزان کافی به دیگ نرسد ، همچنین ممکن است برخی از اجزای داخلی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات دستگاه بهم خورده باشد.

لباسشویی الگانس به درستی تخلیه نمیکند

وقتی این مشکل پیش می آید، که پمپ تخلیه شما معیوب شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد، حتی ممکن است شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی را تخلیه نمیکند.

تعمیرماشین لباسشویی الگانس
تعمیرماشین لباسشویی الگانس

دیگ لباسشویی الگانس به درستی نمیچرخد

یکی از علت هایی که سبد(دیگ) ماشین لباسشویی به درستی نمیچرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه میباشد.

چرا لباس ها پس از شستشو لک میشوند

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است ، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود ، و نیاز به یک حلال داشته باشد ، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است ، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی الگانس باشد ، برای رفع مشکل باید موتور دستگاه سرویس شود که یک عملیات تخصصی است و نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی توسط نیرو های حرفه ای دارد.

ماشین لباسشویی الگانس روشن نمی شود و از کار افتاده است:

در این مواقع ممکن است مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل دستگاه باشد که به علت عدم توازن بار بوجود می آید، برای رفع مشکل لباس ها را یکنواخت داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و لباس ها را پخش کنید، و مجددا دستگاه را راه اندازی کنید، اگر مشکل برطرف نشد ممکن است ایراد از برد دستگاه و یا تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد، این یک مشکل تخصصی است و برای برطرف شدن آن میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس گرفته تا از دستگاه شما بازدید و عیب یابی شود.

لباسشویی بیش از اندازه میلرزد:

معولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...