You are currently viewing خطاها و ارور یخچال میله
خطاها و ارور یخچال میله

خطاها و ارور یخچال میله

ارور (Error Code) در یخچال های میله (Miele) جزوی از سیستم تشخیص عیب می باشد. هر کد خطا نشان دهنده وجود مشکل در یک قطعه یا قسمتی از یخچال می باشد.

برای رفع مشکلات و ایرادات یخچال لازم است که حتما این کد های خطا را بدانید تا بتوانید بدون نیاز به تکنیسین تعمیر یخچال میله مشکلات یخچال را برطرف کنید.

ارور F0

نشان دهنده خرابی سنسور هوای تازه یا BioFresh می باشد. لازم است سنسور هوای تازه تعویض شود تا ارور حذف گردد.

ارور F1

به خراب شدن سنسور محفظه یخچال اشاره دارد. یخچال ممکن است سرما داشته باشد اما ارور F1 همچنان بر روی نمایشگر نشان داده شود.

ارور F2

به خراب شدن سنسور اواپراتور اشاره دارد. وقتی سنسور اواپراتور ایراد داشته باشد بر روی فرآیند دیفراست نیز اثر می گذارد و باعث می شود یخچال در سرما سازی به مشکل بر بخورد.

ارور F3

نشان دهنده وجود مشکل در سنسور هوا در بخش فریزر می باشد. لازم است نسبت به تعویض سنسور اقدام کنید.

خطاها و ارور یخچال میله
خطاها و ارور یخچال میله

ارور F4

نشان دهنده این است که دستگاه یا برد الکترونیکی در دریافت سیگنال از سنسور اواپراتور یخچال دچار مشکل شده است. لازم است تا سنسور اواپراتور بررسی شود. همچنین اگر برد الکترونیکی دچار مشکل شده باشد باید از خدمات تعمیر برد یخچال میله شرکت تعمیرآل استفاده کنید.

ارور F5

اشاره به خرابی و وجود مشکل در کارت میکروپروسسور یخچال می باشد. لازم است که حتما تکنیسین تعمیر یخچال میله یخچال را بررسی و مشکل را رفع نماید.

تمام ارور های ۰۱ , F_ و ۲۱

اشاره به وجود مشکل در یخساز یخچال دارد. ممکن است هر علتی باعث شود تا یخساز درست کار نکند. برای حل مشکل لازم است تکنیسین تعمیر یخساز یخچال مشکل را بررسی نماید.

ارور nA

زمانی نمایش داده می شود که دمای فریزر بسیار زیاد بالا رفته باشد. یعنی دما به سمت مثبت ها حرکت کرده باشد. دمای مناسب فریزر ۱۸- است. اگر دما به صفر نزدیک شود بر روی دیسپلی یا نمایشگر ارور nA نمایش داده می شود.

ارور F120

اشاره به این دارد که ولتاژ برق ورودی به یخچال بسیار پایین است.

ارور F141

یک ارور هشدار دهنده است و نشان می دهد که درب یخچال به مدت بیش از ۱۵ دقیقه باز مانده است. از صحیح بسته شدن درب یخچال اطمینان حاصل کنید.

ارور F142

همانند ارور F141 می باشد. با این تفاوت که نشان می دهد درب یخچال به مدت بیش از ۳۰ دقیقه باز مانده است.

ارور F143

نشان می دهد که درب یخچال به مدت بیش از ۴۵ دقیقه باز مانده است.

ارور F144

نشان دهنده باز بودن درب فریزر به مدت بیش از ۱۵ دقیقه است.

ارور F145

نشان دهنده این است که درب فریزر به مدت بیش از ۳۰ دقیقه باز مانده است.

ارور F146

نشان دهنده این است که درب فریزر به مدت بیش از ۴۵ دقیقه باز مانده است.

ارور nA

زمانی بر روی نمایشگر ظاهر می شود که یخچال به مدت زیادی خاموش شده باشد. برای از بین بردن ارور nA کافی است دکمه Alarm Off را فشار دهید و چند ثانیه نگه دارید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...