You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران
لباسشویی فریجیدر

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی فریجیدر بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی فریجیدر آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی فریجیدر در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

 

تعمیرآل لباسشویی فریجیدر (frigidaire washing machine dealer repair)در این مقاله قصد داریم به عیب یابی ماشین لباسشویی فریجیدر بپردازیم. همانطور که قبلا گفته شد تعمیرآل به صورت رسمی در حال تعمیر لباسشویی فریجیدر در تهران می باشد. با تکیه بر متخصصین و نیروهای خدمات رسان تایید شده، توانسته ایم رضایت مشتریان گرامی را در این زمینه جلب نماییم.

در زیر موقعیت هایی را نام برده ایم که ممکن است دلیل خشک نشدن ماشین لباسشویی در یخچال باشد و راه حل هر کدام را شرح دهیم. لطفاً توجه داشته باشید که یک تعمیرکار مجاز لباسشویی فریجیدر می تواند به شما در تعمیر لباسشویی تا حد امکان با خیال راحت کمک کند.

ایرادات لباسشویی فریجیدر

عدم آبگیری لباسشویی فریجیدر

شیر ورودی لباسشویی خراب شد

باید شیر ورودی واشر را بررسی کنید تا از خرابی یا نبودن شیر مطمئن شوید و در صورت وجود آن را تعویض یا تعمیر کنید.

مشکلات شلنگ لباسشویی فریجیدر

برای این منظور، شیلنگ ها باید بررسی شوند تا از پیچ خوردگی، نشتی یا باز نشدن آن ها اطمینان حاصل شود.

خرابی شیر برقی ماشین لباسشویی

پس از خروج از شیر ورودی شیلنگ، آب به شیر برقی می رسد و سپس به واشر منتقل می شود، اما اگر این قسمت مشکل داشته باشد واشر آب نمی کشد و البته باید بگوییم که شیر برقی نمی کشد. اجازه دهید آب وارد شود

شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی فریجیدر با مجموعه تعمیرال تماس گرفته و درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید .

فیلترهای ورودی ماشین لباسشویی

در ورودی شیر برقی فیلتری وجود دارد که اجازه نمی دهد ماسه، شیلنگ پوسیده و لوله ها وارد واشر شوند.

یکی دیگر از دلایل خشک نشدن ماشین لباسشویی یخچال شما فشار کم آب است

شیر واشر یخچال برای آبگیری حداقل به ۲۰ psi فشار آب نیاز دارد و اگر فشار آب کمتر از این مقدار باشد، واشر نمی تواند تخلیه شود.

یکی از رایج ترین مواردی که در عیب یابی و تعمیر لباسشویی فریجیدر می توان به آن اشاره کرد عدم استفاده از مواد شوینده توسط واشر است. علت اصلی این مشکل خیس شدن پودر لباسشویی و گرفتگی محفظه لباسشویی است.

هر از گاهی این اتاق را تمیز کنید و گرفتگی ها را بردارید. کیفیت شوینده ای که استفاده می کنید نیز بسیار مهم است.

 شستشو ممکن است بهداشتی باشد، اما پودری که استفاده می کنید در آب حل نمی شود، این همان چیزی است که برای حل مشکل شستشو باید تعویض شود. همچنین به تاریخ انقضای پودری که استفاده می کنید توجه کنید که هنوز مصرف نشده است و البته میزان مصرف پودر مربوط به برنامه است.

علت تخلیه نشدن آب لباسشویی

شلنگ تخلیه لباسشویی

اغلب دلیل عدم شستشوی صحیح ماشین لباسشویی به دلیل بسته بودن شیلنگ تخلیه است. بنابراین شلنگ را بردارید و انسداد را بررسی کنید. همچنین:

 • مطمئن شوید که شلنگ تخلیه بسته نشده است.
 • فیلترهای صافی را که ممکن است در شیلنگ تخلیه باشند بررسی کنید.
 • شلنگ تخلیه باید بالاتر از سطح آب در پمپ تخلیه باشد.

شلنگ تخلیه در ورودی محکم بسته شده است؟ اگر چنین وضعیتی رخ دهد، ممکن است یک معکوس سیفون رخ دهد. بنابراین شیلنگ نباید محکم بسته شود!

پمپ تخلیه لباسشویی

اگر مشکوک هستید که پمپ تخلیه شما معیوب و گرفتگی دارد، باید پمپ را تخلیه کنید، سپس شیلنگ را برای وجود اجسام خارجی خارج کرده و آن را نیز بررسی کنید. ورودی های پمپ را فراموش نکنید.

 برای بررسی دقیق تر، ممکن است لازم باشد پمپ را از واشر خارج کنید. همچنین اگر پمپ مشکل داشته باشد، احتمال بسته شدن یا گرفتگی آن وجود دارد. موتور به کار خود ادامه می دهد و سعی می کند پمپ را راه اندازی کند.

پمپ ممکن است بسوزد یا بشکند و حتی قرقره آن بشکند. اگر موتور در این حالت به کار خود ادامه دهد، وضعیت بدتر می شود که می تواند منجر به از کار افتادن موتور شود. ممکن است تیغه پروانه نیز شکسته شود. بنابراین توجه به این مسائل بسیار مهم است. در صورت هر گونه تعمیر لباسشویی فریجیدر میتوانید ان را با ما در میان بگذارید.

 تعمیر لباسشویی فریجیدر
تعمیر لباسشویی فریجیدر

مواد شوینده لباسشویی

استفاده زیاد از مواد شوینده باعث رسوب لجن می شود و لجن زیاد از شستشوی مناسب و به موقع جلوگیری می کند.

علت لرزش ماشین لباسشویی

۱- ناهمواری ماشین لباسشویی

اگر واشر روی زمین هم سطح نباشد، واشر قطعا حرکت می کند. مانند چرخه های نادرست، آنها به راحتی می توانند باعث خاموش و روشن شدن واشر شوند و اگر واشر روی سطحی ناهموار باشد، لرزش بیشتری خواهد داشت.

۲- پایه های ماشین لباسشویی در وضعیت نامناسبی قرار دارد

واشرهای یخچال برای قرار دادن روی زمین طراحی شده اند. پایه های جلو دارای مکانیزم تراز با مهره قفل کننده هستند تا بتوان آنها را محکم و محکم در جای خود قفل کرد. هر پایه را در ارتفاع صحیح قرار دهید و قفل را محکم کنید تا از حرکت دادن گیره های بیرونی جلوگیری کنید.

 هنگامی که آن را تنظیم کردید، نباید پاهای خود را جلوی آن حرکت دهید. پایه های عقب یخچال دارای طراحی مشابه پایه های جلو هستند و به تنهایی قابل تنظیم هستند. برای تنظیم خودکار، واشر یخچال را روی پایه های جلویی آن به سمت جلو نگه دارید تا پایه های عقب حدود سه اینچ در هوا باشند. سپس آن را به آرامی در آن قرار دهید تا قوانین به طور خودکار تنظیم شوند در غیر این صورت نیاز به تعمیر لباسشویی فریجیدر شما توسط یک تکنسین مجرب هست .

۳- بار نامتعادل

اگر واشر نامتعادل است، باید واشر را باز کرده و بار را تنظیم کنید. اگر بخواهید چندین لباس را به طور همزمان بشویید، ماشین لباسشویی از تعادل خارج می شود. این اضافه بار باعث می شود که واشر یخچال نامتعادل شود و به درستی نچرخد.

 اگر لباس ها به طور مساوی در سبد توزیع نشده باشند نیز این مشکل پیش می آید. اگر این مشکل را دارید، باید بار را در طول چرخه تنظیم کنید تا به تعادل دستگاه کمک کند. می توانید بار را کم کنید یا لباس ها را به طور مساوی در سبد قرار دهید. همچنین دفترچه راهنما را بخوانید که در آن اندازه استاندارد بار ماشین لباسشویی را نشان می دهد.

۴- صدای ضربات شدید و ناگهانی در ماشین لباسشویی فریجیدر

این صدا می تواند ناشی از چیزی در ناحیه تخلیه واشر باشد. ممکن است در حین شستشو به طور تصادفی یک سکه یا شیء دیگر در جیب این قسمت باقی مانده باشد. سپس قسمت تخلیه را بررسی کنید و اجسام خارجی را بردارید.

علت نشت آب و آبریزی ماشین لباسشویی فریجیدر

۱شلنگ تخلیه

 • هنگامی که واشر فقط در حین کار نشتی دارد، به احتمال زیاد به دلیل شلنگ تخلیه است.
 • اتصالات روی شلنگ را بررسی کنید تا مطمئن شوید مشکلی وجود ندارد.
 • وضعیت شلنگ تخلیه را بررسی کنید؛ باید بدون ترک و آسیب باشد.

شلنگ را از محل اتصال آن به ماشین تخلیه کنید. بررسی می کند. هیچ ترک، نشتی یا نشتی نباید وجود داشته باشد. در صورت وجود، ممکن است بتوانید انتهای آن را قطع کرده و دوباره شلنگ را ببندید. با این حال، ممکن است بخواهید یک شلنگ جدید تهیه کنید.

۲شلنگ آب

از سفت بودن شیلنگ های آب اطمینان حاصل کنید. با این حال، نباید خیلی سفت و سخت باشد. هر بار که این شیلنگ ها را خارج می کنید، باید از یک حلقه لاستیکی جدید استفاده شود که باید در جای خود باشد. اگر از واشر لاستیکی جدید استفاده نشود، ممکن است مشکل از خود واشر باشد.

۳شیر ورودی ماشین لباسشویی

شیر آب را برای نشتی یا نشتی بررسی کنید. ممکن است زنگ یا فلزات در شیر وجود داشته باشد یا ممکن است معیوب باشد و نیاز به تعویض یا تعمیر لباسشویی فریجیدر داشته باشد.

۴مواد شوینده مورد استفاده

اگر آب سخت دارید و از نرم کننده آب استفاده می کنید، مشکل نشتی شما ممکن است نتیجه واکنش بیش از حد باشد. آب نرم و گرم نسبت به آب سرد و سخت از مواد شوینده کمتری برای تمیز کردن موثر استفاده می کند. با کاهش استفاده از مواد شوینده می توانید از این مشکل جلوگیری کنید.

۵مایع سفید کننده

اگر در حین شستشو متوجه نشتی های متناوب شدید، ممکن است به دلیل استفاده از سفید کننده باشد. سفید کننده یک ماده شیمیایی بسیار خورنده است که می تواند باعث ترک خوردن یا حتی ترک خوردن قطعات پلاستیکی شود.

 در این صورت باید تعویض شود. استفاده از مقادیر زیاد سفید کننده می تواند باعث زنگ زدگی قطعات فولادی شما شود.

ایرادات سیم کشی لباسشویی فریجیدر

اختلال در جریان آب و برق شستشو می تواند باعث شوک های مرگبار شود که نشان دهنده ان است نیاز به تعمیر لباسشویی فریجیدر شما هست . مثلاً شستشو به گونه ای عمل می کند که با آب و برق همزمان کار می کند، بنابراین باید همیشه از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 گاهی اوقات هنگام لمس کردن ماشین لباسشویی شما مشکلی در منبع تغذیه ایجاد می کند و با وارد شدن برق به ماشین لباسشویی آسیب های جبران ناپذیری وارد می کند. از آنجایی که این موضوع بسیار حیاتی است، باید از یک تعمیرکار ماهر و متخصص کمک بگیرید.

 تعمیر لباسشویی فریجیدر
تعمیر لباسشویی فریجیدر

عوامل صرفه جویی در مصرف برق لباسشویی فریجیدر

۱سیم زمین

واشر یخچال دارای سیم های خاصی به نام سیم ارت است که باید به لوله فاضلاب ساختمان یا شفت آهنی متصل شود. سیم ارت به هیچ وجه نباید به لوله آب وصل شود. اگر سیم زمین به لوله آب وصل باشد، ممکن است وصل شده و باعث برق گرفتگی بدنه واشر و تعمیر لباسشویی فریجیدر شود.

۲خرابی هیتر ماشین لباسشویی

بخاری در واشر گرما ایجاد می کند و در صورت فرسودگی به آب وصل می شود و در نهایت باعث ایجاد این مشکل می شود.

۳نشتی لباسشویی

متاسفانه بسیاری از کاربران به این مشکل توجهی ندارند در حالی که در صورت نشتی در ماشین لباسشویی، احتمال برق گرفتگی ماشین لباسشویی را افزایش می دهد. برای اینکه خودرو از بین برود و خطر را از بین ببرد، باید نشتی آب برطرف شود.

۴خرابی سیم های لباسشویی

اگر درپوش بند ناف آسیب دیده یا قالب زده شود، واشر ممکن است برق گرفت. اگر سیم کشی درست شود این مشکل حل می شود.

۵خرابی موتورماشین لباسشویی

گاهی اوقات بوی باقیمانده روی ماشین لباسشویی به مشام می رسد و به بدنه می چسبد. در چنین مواقعی قطعاً در بدنه ماشین لباسشویی برق وجود دارد. اگر آن را لمس کنید ممکن است به شما آسیب برساند.

۶قطع برق

گاهی اوقات یک دلیل ساده، مانند قطع برق، ممکن است باعث برقی شدن لباسشویی شود. بنابراین اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما برق دارد، حتما پریز برق را چک کنید و از بهداشتی بودن آن مطمئن شوید. در صورت وجود مشکل در سوکت، آن را تعویض کنید یا از سوکت دیگری برای تغذیه واشر استفاده کنید. در صورت نیاز تعمیر لباسشویی فریجیدر دستگاهتان میتوانید با مجموعه تعمیرآل تماس گرفته تا مشکل شما را برطرف نماییم .

۷دوشاخه ماشین لباسشویی خراب است

اگر دوشاخه واشر آسیب دیده یا زنگ زده باشد، خطر بزرگی وجود خواهد داشت که در این صورت باید دوشاخه را تعویض کرد. از طرف دیگر، آسیب یا حتی از دست دادن کلاهک سیم می تواند مشکلاتی ایجاد کند. در این صورت برای رفع مشکل باید کابل یا دوشاخه دستگاه را با قطعات جدید بهداشتی تعویض کرد.

۸سیم پیچ داخلی ماشین لباسشویی دچار عیب شده است

اتصال در قطعات و سیم پیچ داخلی واشر برق را به بدنه واشر منتقل می کند. برای حل این مشکل، فایل باید اسکن شود.

تست خرابی برد الکترونیکی لباسشویی فریجیدر

برد الکترونیکی واشر یخچال معمولا از یک سری قطعات کوچک و بزرگ شامل خازن، شیر و … تشکیل شده است. در صورت وجود هر گونه نوسان اضافی در برق ورودی دستگاه؛ این امر باعث آسیب و سوختن قطعات به کار رفته در برد الکترونیکی واشر یخچال می شود.

در چنین مواقعی برد واشر توسط تعمیرکار لباسشویی در مجموعه تعمیرآل بررسی می شود و در صورت امکان خازن برد الکترونیکی تعویض می شود و اگر با تعویض خازن مشکل حل نشد کل برد نیاز به تغییر دارد.

آب بر روی پنل لباسشویی یخچال می تواند به قطعات آسیب برساند و پانل را بسوزاند. گاهی اوقات مشکلات مختلف شستشوی یخچال باعث می شود آب به محدوده دستگاه نفوذ کند و به آن آسیب برساند و نیاز به تعمیر لباسشویی فریجیدر شما هست .

 تعمیر لباسشویی فریجیدر
تعمیر لباسشویی فریجیدر

نمایندگی لباسشویی فریجیدر در تهران

یکی از مزایایی که نمایندگی های رسمی برای مشتریان خود دارند استفاده از قطعات یدکی اورجینال است. این تعمیرگاه ها زیر نظر شرکت و صنف تعمیرکاران فعالیت می کنند و فقط مجاز به استفاده از قطعات اصلی هستند.

نمایندگی تعمیرات ماشین لباسشویی در تهران با بهره گیری از زبده ترین متخصصین ارائه خدمات گارانتی و فروش به صورت ۲۴ ساعته اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی در منزل می نماید.

سوالات متداول

علت تخلیه نشدن آب ماشین لباسشویی فریجیدر چیست؟

خرابی پمپ تخلیه خرابی برد یا تایمر
مسدود شدن شیلنگ تخلیه مسدود شدن مسیر خروجی

آیا می توان کفش را با لباسشویی فریجیدر شست؟

 1. کفش های کتان را فقط می توانید در ماشین لباسشویی بشویید.
 2. از گذاشتن کفش های چرمی در ماشین لباسشویی خودداری کنید.
 3. ابتدا کفش های خود را تمیز کنید و سپس در ماشین لباسشویی قرار دهید.
 4. سپس برنامه مناسب برای شستن کفش ها در ماشین لباسشویی یخچال را دنبال کنید.

چگونه لباسشویی فریجیدر را جرم گیری کنیم؟

 • ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین وسایلی است که در اثر تماس با لباس های کثیف کثیف می شود و نیاز به باز شدن دارد.
 • یکی از بهترین راه ها برای افزایش برد ماشین لباسشویی یخچال خود استفاده از محلول سرکه و جوش شیرین است.
 • محلول را در فضای خالی ماشین لباسشویی بریزید و سرکه را داخل محفظه مواد شوینده بریزید.
 • به محلول آب گرم اضافه کنید.
 • ماشین لباسشویی را روشن کنید تا روشن شود و پس از خاموش کردن، لباسشویی را با اسفنج، محفظه و درب خشک کنید.

علت روشن نشدن لباسشویی فریجیدر چیست؟

برق لباسشویی کلید سوئیچ درب ولوم تایمر
موتور لباسشویی سوئیچ تایمر برد کنترل اصلی

نتیجه گیری

شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی فریجیدر خود با مجموعه تعمیرآل تماس گرفته تا بهترین و جرب ترین تکنسین ها را به شما معرفی کنیم .

شما عزیزان می توانید نظرات خود و پیشنهادات و انتقادات خود را با درج کامنت با ما در میان بگذارید.

منبع www.frigidaire.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...