You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران
تعمیر کولر گازی جنرال

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات کولر گازی جنرال بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت جنرال در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

تعمیر کولر گازی جنرال تخصصی باید انجام شود و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل ممکن عیب اسپیلت شما را فهمیده و آن را تعمیر کنیم. تعمیر کولر گازی جنرال و همچنین تعمیر اسپیلت ، تعمیر داکت اسپیلت و تعمیر فن کویل در تمامی نقاط تهران با قیمت و کیفیت خوب انجام می گردد. لازم است قبل اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای اندیشید.

حتما شما هم وقتی یک کولر گازی به خانه آورده اید، از داشتن یک تکنولوژی جدید سرمایشی گرمایشی در خانه حسابی ذوق کرده اید. خنک کردن سریع خانه و داشتن ریموت تا مدت ها حس جالبی به شما دست داده است و رضایت خانواده نیز به دست آمده است. اما دقیقا از لحظه ای که کولر گازی کار نمی کند و متوقف می شود و عیب های جدیدی از خود نشان می دهد، حسابی ناراحت می شوید. چرا که کولر گازی را صرف نظر از برند آن مطمئنا گران خریده اید و اصلا تمایل ندارید که دقیقا وسط تابستان و در هوای گرم، ناگهان خراب شده، دچار کمبود شارژ گاز شود ویا مشکلاتی از این دست برایش پیش آید.

تعمیر کولر گازی جنرال GENERAL ,سرویس,شارژ گاز,نمایندگی کولر گازی جنرال در کلیه مناطق تهران توسط متخصص ترین تعمیرکار,سرویسکار کولر گازی جنرال به صورت حرفه ای در کمترین زمان ممکن با عالی ترین کیفیت توسط تیم فنی تعمیرال ارائه میشود. همچنین شما می توانید تعمیر چیلر ،  تعمیر مینی چیلر و تعمیر سردخانه  خود را نیز به ما بسپارید.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


نمایندگی کولرگازی جنرال

مجموعه تعمیرآل مرکز تخصصی عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال می باشد که تعمیر کولر گازی برند های مختلف را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.برای استفاده از خدمات تعمیرآل می توانید هم اکنون به صورت تلفنی یا آنلاین سفارش خود را ثبت کنید. از دیگر خدمات تعمیرآل می توان به نصب، تعمیر و سرویس ماشین لباسشویی، ظرفشویی، یخچال، داکت اسپیلت، بسته بندی و … اشاره کرد.

تعمیرآل تعمیر کولرگازی جنرال (General air conditioner repair) را با بهترین نحو برای شما انجام میدهد. کولر گازی جنرال یکی از معروف ترین برند هایی است که در اکثر خانه ها یافت می شود. در برخی موارد کولر گازی دچار مشکل می شود که در این صورت باید ابتدا کولر گازی جنرال را عیب یابی کنید و سپس کولر گازی جنرال را تعمیر کنید. ما در این مقاله قصد داریم عیب یابی و تعمیر کولرگازی جنرال را به شما آموزش دهیم.

نحوه سرویس کولرگازی جنرال

ما به شما چگونگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال را به شما آموزش می‌دهیم شما میتوانید جهت هر گونه ایراد فنی برای دستگاهتان با ما در ارتباط باشید.

"نمایندگیتعمیر کولر گازی جنرال

از کار افتادن

در عیب یابی کلی کولر گازی در این مورد باید چند نکته را بررسی کنید. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید بررسی پریز برق است. اگر مشکلی وجود ندارد، باید دوشاخه خنک کننده را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل می توانید آن را تعویض کنید اما در صورت عدم وجود مشکل باید سیم های برق ورودی رادیاتور را بررسی کنید. و اگر مشکلی دارند، با ما تماس بگیرید.

کولر گازی فقط در سرعت های بالا کار می کند

هنگامی که این مشکل برای کولرگازی جنرال شما رخ می دهد، باید بدانید که تنظیمات کلید و سوئیچ معیوب هستند. برای عیب یابی کلی در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی کنید. اگر مشکلی دارند برای تعمیر کولر گازی جنرال سوئیچ را تعویض کنید. اگر کلید را چک کردید و مشکلی نداشت، حتما سیم های اتصال کلید و پروانه را با آمپرمتر جدا کنید و هر قطع شده را وصل یا تعویض کنید.

فرم درخواست تماس

صدای تهویه مطبوع

صدای کولر گازی یکی از موارد استرس زا است که باعث ایجاد ناراحتی می شود و باید سریعا مشکل کلی کولر گازی برطرف شود.اولین دلیل ممکن است محل نامناسب کولر گازی باشد که باید آن را تنظیم و با دستگاه هماهنگ کنید.علت دوم مشکل این است که آب بندی ها خراب شده اند و برای تعمیر کولر گازی جنرال باید تعویض شوند.دلیل سوم این است که پروانه پروانه به قسمتی از بدنه برخورد می کند و باید پروانه مناسب در جای مناسب بررسی شود.

بدنه کولرگازی جنرال برق دارد

زمانی که با این مشکل مواجه شدید، باید بدانید که برق از جایی به بدنه کولر گازی متصل است و موارد را بررسی کنید.ممکن است محفظه پلاستیکی سیم شل شده، بخشی از آن برهنه باشد و به بدنه برخورد کند. در این صورت باید سیم کشی برق چک شود و در صورت داشتن مشکل ، تعویض شود. یکی دیگر از راه های تعمیر کولر گازی جنرال این است که سیم های برقی را که به کمپرسور وصل می شوند جدا کنید و سپس کولر گازی را به منبع برق وصل کنید.

کمپرسور کار نمی کند

مشکل می تواند از ترموستات باشد، گاهی اوقات دمای ترموستات پایین است و با افزایش آن می توانید مشکل را حل کنید یا ترموستات از کار افتاده است و باید آن را به طور کامل تعویض کنید. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر گرفت فیلترها هستند. اگر کثیف باشد، ممکن است باعث این مشکل شود.

برای تعمیر کولر گازی جنرال آن را تمیز یا تعویض کند.

تعمیرآل

کولرگازی به خوبی خنک نمی کند

در این صورت برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال باید چندین دلیل مختلف را بررسی کنید :

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران
  • ابتدا باید خازن را از نظر سیم پیچ بررسی کنید و در صورت ضعیف بودن یا سوختن آن، آن را تعویض کنید.
  • این امکان وجود دارد که گاز تمام شده باشد و نیاز به شارژ آن داشته باشید.
  • سراغ موتور رفته و آن را از کولر خارج کرده و تست کنید. اگر جدا کار نکند خراب است.

کولرگازی جنرال برفک می زند

اگر فن خراب باشد و سرما به بیرون منتقل نشود ، باعث یخ زدگی در همان محیط کولر می شود. در این مرحله برای تعمیر تهویه مطبوع، پنکه جنرال را بررسی می کنیم. و مورد بعدی که باید چک شود کمپرسور است و اگر مشکل دارد باید از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. در مرحله بعدی چک کنید اگر لوله از داخل کثیف باشد منجر به یخ زدن میشود که نیاز به ضد یخ دارد. شما میتوانید جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با مجموعه ما تماس بگیرید .

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جنرال در حین کار مشکل ساز است، به خصوص در فصول گرم مشکل ساز میشود. از آنجایی که دلایل روشن نشدن کولر گازی می تواند متاثر از مشکل بزرگ در عملکرد برد اصلی دستگاه باشد، لذا باید به سرعت عیب یابی شود. جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال میتوانید به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید .

 وجود اتصالات برق در کولر گازی

اتصالات برق همیشه رایج ترین مشکل و دلیل روشن نشدن کولر گازی عمومی است. تشخیص و حل این مشکل بسیار مهم است. اگر کولر گازی روشن و خاموش میشود، حتماً اتصالات خانه را بررسی کنید تا از درستی اتصالات الکتریکی مطمئن شوید. کولرهای گازی عمومی تقریباً به دویست و بیست ولت برق نیاز دارند. اگر این مقدار به درستی به کولر گازی هدایت نشود و میزان برق بی اثر باشد باعث بروز مشکل در کارکرد می شود و نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال میباشد.

مشکلات فنی کولر گازی جنرال

در این مقاله تمامی مشکلات کولر گازی برسی شده و شما میتوانید در صورت بروز هر گونه ایراد فنی ان را برسی کرده و جهت تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید تا مجرب ترین تکنسین ها را جهت برسی مشکل دستگاه شما به محل کار یا منزلتان اعزام نماییم .

کثیف بودن فیلتر کولر گازی

  مشکل فیلترهای کولر گازی یکی دیگر از مشکلات رایج است. فیلتر کولر گازی یکی از مهم ترین قسمت های تهویه مطبوع می باشد که در صورت تمیز نشدن به موقع آن مشکلات متعددی ایجاد می کند و باعث اختلال در سایر قسمت ها می شود. بنابراین، هر از چند گاهی فیلتر کولر گازی را تمیز کنید که نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال شما نباشد.

نقص کلی در سیستم تهویه مطبوع

دلیل روشن نشدن کولر گازی جنرال ممکن است سیستم تهویه مطبوع مرکزی باشد که آسیب دیده و کار نمی کند. این سیستم همچنین بخش مهمی از کولر گازی عمومی است. اگر سیستم تهویه مرکزی روشن نشد، ابتدا سعی کنید ترموستات کولر گازی را چک کرده و خودتان را کنترل کنید. اگر باز هم کار نکرد، توصیه می شود با یک متخصص تماس بگیرید. تعمیرآل با داشتن تکنسین های مجرب و ماهر همواره کنار شماست.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران تعمیر کولر گازی جنرال

ارتعاشات و صداهای غیرعادی

گاهی اوقات صدای غیرعادی کولر گازی و یا حتی لرزش های غیرعادی پس از مدتی باعث خاموش شدن و روشن نشدن کولر می شود. بنابراین با مشاهده صدا و لرزش غیرعادی، ممکن است این صدا به دلیل مشکل در یونیت داخلی یا برد باشد که نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال شما است . یا به دلیل مشکلات یونیت خارجی یا کندانسور باشد . ممکن است پایه های کمپرسور کولر گازی شل شده و نیاز به سفت شدن داشته باشند.

یخ زدگی روی لوله های خنک کننده گاز

هنگام بررسی برخی از کولرهای گازی که خاموش شده بودند، وجود برفک روی لوله ها مشخص شد. یخ زدایی لوله ها یا کندانسور های تهویه مطبوع را جدی بگیرید. این مشکل ممکن است به دلیل کثیف بودن فیلترها یا شارژ کم گاز باشد. شما میتوانید برای برطرف کردن این ایراد فنی یا هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو آن را برطرف کنیم .

خروجی آب مسدود شده است

گاهی اوقات مسدود شدن خروجی آب کولر گازی باعث ایجاد مشکل می شود. از جمله جریان آب از پنل داخلی کولر گازی دارای اهمیت بسیاری میباشد . برای رفع این مشکل باید قسمت آب خروجی کنترل شود و در صورت نیاز تعمیر کولر گازی جنرال به یک متخصص اطلاع داده شود.

سیم کشی اشتباه هنگام نصب

تهویه مطبوع ممکن است به صورت خودکار خاموش شود و گاهی اوقات روشن شود. چنین مشکلاتی ممکن است به دلیل مشکلات سیم کشی در هنگام نصب کولرگازی رخ دهد. فراموش نکنید که اتصال اشتباه کولر گازی جنرال بسیار خطرناک است و ممکن است باعث بروز حوادث ناگواری مانند آتش سوزی شود.

خرابی کلی در پنل خنک کننده

علت روشن نشدن کولر گازی جنرال می تواند ناشی از خرابی تابلو برق آن باشد. خرابی تابلو برق یا مدار کنترل یکی از مشکلاتی است که باید به متخصص مراجعه کرد. خرابی این قسمت از کولر نه تنها باعث قطعی برق می شود، بلکه ممکن است سایر قسمت ها نیز تحت تاثیر قرار دهد و باعث تعمیر کولر گازی جنرال میشود .

نقص در فن کندانسور در کولر گازی

یک فن یا کندانسور خارجی مسئولیت مهمی دارد. وظیفه این بخش تخلیه و تخلیه گرما از خانه شما است. اگر این قطعه خراب شد یا خوب کار نکرد، باید انتظار داشته باشید که کولر گازی را خاموش کنید. زیرا سرما نمی تواند جایگزین گرمای خانه شود و در نتیجه کمپرسور بیش از حد گرم می شود و کولر گازی خراب می شود.

نقص در کمپرسور

خرابی کمپرسور یکی از شایع ترین دلایل خاموش شدن کولر گازی به طور کلی است. برای اینکه کولر گازی کار کند باید کمپرسور راه اندازی شود. بنابراین، اگر کولر گازی را روشن کردید، صداهای بلندی را تجربه کردید یا بلافاصله با خاموش کردن کولر گازی مواجه شدید، ممکن است مشکل از کمپرسور کولر باشد. سه راه برای تست سلامت کمپرسور وجود دارد، اول تست فشار یا عملکرد کمپرسور، دوم تست صدا و سوم تست سیم پیچ است .

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

CTA

عدم ترمیم آسیب های ناشی از تولید هوای گرم در کولر گازی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که البته برای کولرهای گازی جنرال وجود دارد، وزش باد مایع خنک کننده است که پس از مدتی منجر به مشکلات متعددی می شود. اگر سطح سرمایش کولر گازی پایین آمد، بهتر است هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود. زیرا بعداً با مشکلات بیشتری مانند خاموش شدن ناگهانی کولر گازی مواجه خواهید شد. شما میتوانید جهت هرگونه تعمیرات لوازم خانگی خود میتوانید با ما در ارتباط باشید .

نقص در ترموستات کولر گازی عمومی

ترموستات نیز بخش مهمی از تهویه مطبوع است. کار نکردن کولرگازی جنرال می تواند به دلیل خرابی ترموستات باشد. وظیفه ترموستات تنظیم دمای محیط است. حل مشکل ترموستات نیاز به تجربه دارد. اگر به طور ناگهانی مشکلاتی مانند روشن و خاموش کردن کولر گازی در کولر گازی ظاهر شد، یکی از قطعاتی که باید بررسی شود، ترموستات است که در صورت نیاز تعمیر کولر گازی جنرال زودتر انجام شود .

کولر گازی جنرال را اضافه بار نکنید

 دلیل روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند ناشی از خرابی قسمت اضافه بار باشد. اگر اضافه بار خراب شود، ممکن است باعث خاموش شدن کمپرسور نیز شود. بهترین راه حل برای این مشکل تعویض یا تعمیر اضافه بار است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهرانکولر گازی جنرال

از کار افتادن رله استارت

رله راه اندازی یکی از قطعاتی است که در هنگام خاموش شدن کولر گازی تست می شود. علت روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند خرابی رله راه اندازی باشد. برای حل این مشکل باید رله راه اندازی را با یک مدل مشابه جایگزین کنید.

مسیر جریان گاز مسدود شده است

علت روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند مسدود شدن مسیر جریان گاز باشد. شما باید جریان گاز را کنترل کنید. دلایل دیگر می تواند ناشی از روشن نشدن کولر عمومی باشد. مثلاً ریموت کنترل کولر خراب است یا خرابی های برقی مختلف وجود دارد و یا در اتصالات داخلی کولر گازی مشکل ایجاد می شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

ارور های کولرگازی جنرال

DF E5 EC
E2 E7 F7
E3 E8 L6
E4 E9 L2
ارور های کولرگازی جنرال

Error DF

عملیات یخ زدایی باید انجام دهید.

کد خطا E2

سنسور فراگیر معیوب است.

ارور E3

بروز اختلال در سنسور پایپ (سنسور متصل به اپراتور)


خطا E4

یونیت خارجی مشکل دارد.

ارور E5

یک مشکل جدی در فن دمنده داخلی وجود دارد.

کد خطا E7

کابل ارتباطی بین واحد داخلی و واحد خارجی قطع شده است.


خطا E8

خازن بیش از حد گرم می شود و مشکلی در عملکرد آن وجود دارد.

ارور E9

دستور به درستی به قطعات ارسال نشده است.

خطا EC

گاز کولر گازی کم است و باید شارژ شود، در صورت کثیف بودن این ارور نیز نمایش داده می شود.

کد خطا F4

فشار کمپرسور بالا می رود و خطا می دهد.


کد ارور F7

یخ زدایی باید انجام شود .

خطا L1

سنسور لوله مشکل دارد.

ارور L2

سنسور محیط داخلی مشکل دارد.


کد خطا L6

موتور فن بیرونی معیوب است.

در صورت مشاهده هر گونه از ارور های ذکر شده کولر گازی جنرال میتوانید با ما در ارتباط باشید .


نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

سوالات متداول (FAQ)

چرا کولرگازی حین کار صدا می دهد؟

در بیشتر موارد مشکل اصلی باز شدن پیچ هاست که با سفت کردن آن ها حل خواهد شد. مشکل بعدی می تواند برخورد پره های پروانه با سایر قسمت های کولر باشد. یا پیچ های کمپرسور آزاد شده و به دیواره کندانسور برخورد می کند که باید سفت شود.

 چرا کولرگازی باد گرم می زند؟

در مرحله اول گاز کولر گازی را چک کنید و مطمئن شوید که گاز کافی دارد و در صورت کم بودن نیاز به شارژ دارد. در مرحله بعد می توانید به مواردی که در ابتدای این مقاله ذکر شد بپردازید.

علت خاموش شدن غیر منتظره کولرگازی؟

مشکل کولر گازی می تواند خرابی کمپرسور، فرسودگی یا خرابی قطعات روی برد، برق ضعیف و ولتاژ ورودی پایین، خرابی ترموستات و … باشد.

چرا کولرگازی فقط دور تند کار میکند؟

برای عیب یابی کلی کولر گازی در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی کنید. اگر مشکلی دارند برای تعمیر کولر گازی جنرال سوئیچ را تعویض کنید.اگر کلید را چک کردید و مشکلی نداشت، حتما سیم های اتصال کلید و پروانه را با آمپرمتر جدا کنید و هر قطع شده را وصل یا تعویض کنید.

نتیجه گیری

شما میتوانید جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید تا به بهترین نحو آن را برای شما برطرف کنیم. شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با کامنت گذاشتن با ما در میان بگذارید.

منبع:energy.gov

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

نحوه سرویس کولرگازی جنرال

ما به شما چگونگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال را به شما آموزش می‌دهیم شما میتوانید جهت هر گونه ایراد فنی برای دستگاهتان با ما در ارتباط باشید.

"نمایندگیتعمیر کولر گازی جنرال

از کار افتادن

در عیب یابی کلی کولر گازی در این مورد باید چند نکته را بررسی کنید. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید بررسی پریز برق است. اگر مشکلی وجود ندارد، باید دوشاخه خنک کننده را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل می توانید آن را تعویض کنید اما در صورت عدم وجود مشکل باید سیم های برق ورودی رادیاتور را بررسی کنید. و اگر مشکلی دارند، با ما تماس بگیرید.

کولر گازی فقط در سرعت های بالا کار می کند

هنگامی که این مشکل برای کولرگازی جنرال شما رخ می دهد، باید بدانید که تنظیمات کلید و سوئیچ معیوب هستند. برای عیب یابی کلی در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی کنید. اگر مشکلی دارند برای تعمیر کولر گازی جنرال سوئیچ را تعویض کنید. اگر کلید را چک کردید و مشکلی نداشت، حتما سیم های اتصال کلید و پروانه را با آمپرمتر جدا کنید و هر قطع شده را وصل یا تعویض کنید.

فرم درخواست تماس

صدای تهویه مطبوع

صدای کولر گازی یکی از موارد استرس زا است که باعث ایجاد ناراحتی می شود و باید سریعا مشکل کلی کولر گازی برطرف شود.اولین دلیل ممکن است محل نامناسب کولر گازی باشد که باید آن را تنظیم و با دستگاه هماهنگ کنید.علت دوم مشکل این است که آب بندی ها خراب شده اند و برای تعمیر کولر گازی جنرال باید تعویض شوند.دلیل سوم این است که پروانه پروانه به قسمتی از بدنه برخورد می کند و باید پروانه مناسب در جای مناسب بررسی شود.

بدنه کولرگازی جنرال برق دارد

زمانی که با این مشکل مواجه شدید، باید بدانید که برق از جایی به بدنه کولر گازی متصل است و موارد را بررسی کنید.ممکن است محفظه پلاستیکی سیم شل شده، بخشی از آن برهنه باشد و به بدنه برخورد کند. در این صورت باید سیم کشی برق چک شود و در صورت داشتن مشکل ، تعویض شود. یکی دیگر از راه های تعمیر کولر گازی جنرال این است که سیم های برقی را که به کمپرسور وصل می شوند جدا کنید و سپس کولر گازی را به منبع برق وصل کنید.

کمپرسور کار نمی کند

مشکل می تواند از ترموستات باشد، گاهی اوقات دمای ترموستات پایین است و با افزایش آن می توانید مشکل را حل کنید یا ترموستات از کار افتاده است و باید آن را به طور کامل تعویض کنید. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر گرفت فیلترها هستند. اگر کثیف باشد، ممکن است باعث این مشکل شود.

برای تعمیر کولر گازی جنرال آن را تمیز یا تعویض کند.

تعمیرآل

کولرگازی به خوبی خنک نمی کند

در این صورت برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال باید چندین دلیل مختلف را بررسی کنید :

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران
  • ابتدا باید خازن را از نظر سیم پیچ بررسی کنید و در صورت ضعیف بودن یا سوختن آن، آن را تعویض کنید.
  • این امکان وجود دارد که گاز تمام شده باشد و نیاز به شارژ آن داشته باشید.
  • سراغ موتور رفته و آن را از کولر خارج کرده و تست کنید. اگر جدا کار نکند خراب است.

کولرگازی جنرال برفک می زند

اگر فن خراب باشد و سرما به بیرون منتقل نشود ، باعث یخ زدگی در همان محیط کولر می شود. در این مرحله برای تعمیر تهویه مطبوع، پنکه جنرال را بررسی می کنیم. و مورد بعدی که باید چک شود کمپرسور است و اگر مشکل دارد باید از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. در مرحله بعدی چک کنید اگر لوله از داخل کثیف باشد منجر به یخ زدن میشود که نیاز به ضد یخ دارد. شما میتوانید جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با مجموعه ما تماس بگیرید .

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جنرال در حین کار مشکل ساز است، به خصوص در فصول گرم مشکل ساز میشود. از آنجایی که دلایل روشن نشدن کولر گازی می تواند متاثر از مشکل بزرگ در عملکرد برد اصلی دستگاه باشد، لذا باید به سرعت عیب یابی شود. جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال میتوانید به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید .

 وجود اتصالات برق در کولر گازی

اتصالات برق همیشه رایج ترین مشکل و دلیل روشن نشدن کولر گازی عمومی است. تشخیص و حل این مشکل بسیار مهم است. اگر کولر گازی روشن و خاموش میشود، حتماً اتصالات خانه را بررسی کنید تا از درستی اتصالات الکتریکی مطمئن شوید. کولرهای گازی عمومی تقریباً به دویست و بیست ولت برق نیاز دارند. اگر این مقدار به درستی به کولر گازی هدایت نشود و میزان برق بی اثر باشد باعث بروز مشکل در کارکرد می شود و نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال میباشد.

مشکلات فنی کولر گازی جنرال

در این مقاله تمامی مشکلات کولر گازی برسی شده و شما میتوانید در صورت بروز هر گونه ایراد فنی ان را برسی کرده و جهت تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید تا مجرب ترین تکنسین ها را جهت برسی مشکل دستگاه شما به محل کار یا منزلتان اعزام نماییم .

کثیف بودن فیلتر کولر گازی

  مشکل فیلترهای کولر گازی یکی دیگر از مشکلات رایج است. فیلتر کولر گازی یکی از مهم ترین قسمت های تهویه مطبوع می باشد که در صورت تمیز نشدن به موقع آن مشکلات متعددی ایجاد می کند و باعث اختلال در سایر قسمت ها می شود. بنابراین، هر از چند گاهی فیلتر کولر گازی را تمیز کنید که نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال شما نباشد.

نقص کلی در سیستم تهویه مطبوع

دلیل روشن نشدن کولر گازی جنرال ممکن است سیستم تهویه مطبوع مرکزی باشد که آسیب دیده و کار نمی کند. این سیستم همچنین بخش مهمی از کولر گازی عمومی است. اگر سیستم تهویه مرکزی روشن نشد، ابتدا سعی کنید ترموستات کولر گازی را چک کرده و خودتان را کنترل کنید. اگر باز هم کار نکرد، توصیه می شود با یک متخصص تماس بگیرید. تعمیرآل با داشتن تکنسین های مجرب و ماهر همواره کنار شماست.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران تعمیر کولر گازی جنرال

ارتعاشات و صداهای غیرعادی

گاهی اوقات صدای غیرعادی کولر گازی و یا حتی لرزش های غیرعادی پس از مدتی باعث خاموش شدن و روشن نشدن کولر می شود. بنابراین با مشاهده صدا و لرزش غیرعادی، ممکن است این صدا به دلیل مشکل در یونیت داخلی یا برد باشد که نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال شما است . یا به دلیل مشکلات یونیت خارجی یا کندانسور باشد . ممکن است پایه های کمپرسور کولر گازی شل شده و نیاز به سفت شدن داشته باشند.

یخ زدگی روی لوله های خنک کننده گاز

هنگام بررسی برخی از کولرهای گازی که خاموش شده بودند، وجود برفک روی لوله ها مشخص شد. یخ زدایی لوله ها یا کندانسور های تهویه مطبوع را جدی بگیرید. این مشکل ممکن است به دلیل کثیف بودن فیلترها یا شارژ کم گاز باشد. شما میتوانید برای برطرف کردن این ایراد فنی یا هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو آن را برطرف کنیم .

خروجی آب مسدود شده است

گاهی اوقات مسدود شدن خروجی آب کولر گازی باعث ایجاد مشکل می شود. از جمله جریان آب از پنل داخلی کولر گازی دارای اهمیت بسیاری میباشد . برای رفع این مشکل باید قسمت آب خروجی کنترل شود و در صورت نیاز تعمیر کولر گازی جنرال به یک متخصص اطلاع داده شود.

سیم کشی اشتباه هنگام نصب

تهویه مطبوع ممکن است به صورت خودکار خاموش شود و گاهی اوقات روشن شود. چنین مشکلاتی ممکن است به دلیل مشکلات سیم کشی در هنگام نصب کولرگازی رخ دهد. فراموش نکنید که اتصال اشتباه کولر گازی جنرال بسیار خطرناک است و ممکن است باعث بروز حوادث ناگواری مانند آتش سوزی شود.

خرابی کلی در پنل خنک کننده

علت روشن نشدن کولر گازی جنرال می تواند ناشی از خرابی تابلو برق آن باشد. خرابی تابلو برق یا مدار کنترل یکی از مشکلاتی است که باید به متخصص مراجعه کرد. خرابی این قسمت از کولر نه تنها باعث قطعی برق می شود، بلکه ممکن است سایر قسمت ها نیز تحت تاثیر قرار دهد و باعث تعمیر کولر گازی جنرال میشود .

نقص در فن کندانسور در کولر گازی

یک فن یا کندانسور خارجی مسئولیت مهمی دارد. وظیفه این بخش تخلیه و تخلیه گرما از خانه شما است. اگر این قطعه خراب شد یا خوب کار نکرد، باید انتظار داشته باشید که کولر گازی را خاموش کنید. زیرا سرما نمی تواند جایگزین گرمای خانه شود و در نتیجه کمپرسور بیش از حد گرم می شود و کولر گازی خراب می شود.

نقص در کمپرسور

خرابی کمپرسور یکی از شایع ترین دلایل خاموش شدن کولر گازی به طور کلی است. برای اینکه کولر گازی کار کند باید کمپرسور راه اندازی شود. بنابراین، اگر کولر گازی را روشن کردید، صداهای بلندی را تجربه کردید یا بلافاصله با خاموش کردن کولر گازی مواجه شدید، ممکن است مشکل از کمپرسور کولر باشد. سه راه برای تست سلامت کمپرسور وجود دارد، اول تست فشار یا عملکرد کمپرسور، دوم تست صدا و سوم تست سیم پیچ است .

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

CTA

عدم ترمیم آسیب های ناشی از تولید هوای گرم در کولر گازی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که البته برای کولرهای گازی جنرال وجود دارد، وزش باد مایع خنک کننده است که پس از مدتی منجر به مشکلات متعددی می شود. اگر سطح سرمایش کولر گازی پایین آمد، بهتر است هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود. زیرا بعداً با مشکلات بیشتری مانند خاموش شدن ناگهانی کولر گازی مواجه خواهید شد. شما میتوانید جهت هرگونه تعمیرات لوازم خانگی خود میتوانید با ما در ارتباط باشید .

نقص در ترموستات کولر گازی عمومی

ترموستات نیز بخش مهمی از تهویه مطبوع است. کار نکردن کولرگازی جنرال می تواند به دلیل خرابی ترموستات باشد. وظیفه ترموستات تنظیم دمای محیط است. حل مشکل ترموستات نیاز به تجربه دارد. اگر به طور ناگهانی مشکلاتی مانند روشن و خاموش کردن کولر گازی در کولر گازی ظاهر شد، یکی از قطعاتی که باید بررسی شود، ترموستات است که در صورت نیاز تعمیر کولر گازی جنرال زودتر انجام شود .

کولر گازی جنرال را اضافه بار نکنید

 دلیل روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند ناشی از خرابی قسمت اضافه بار باشد. اگر اضافه بار خراب شود، ممکن است باعث خاموش شدن کمپرسور نیز شود. بهترین راه حل برای این مشکل تعویض یا تعمیر اضافه بار است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهرانکولر گازی جنرال

از کار افتادن رله استارت

رله راه اندازی یکی از قطعاتی است که در هنگام خاموش شدن کولر گازی تست می شود. علت روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند خرابی رله راه اندازی باشد. برای حل این مشکل باید رله راه اندازی را با یک مدل مشابه جایگزین کنید.

مسیر جریان گاز مسدود شده است

علت روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند مسدود شدن مسیر جریان گاز باشد. شما باید جریان گاز را کنترل کنید. دلایل دیگر می تواند ناشی از روشن نشدن کولر عمومی باشد. مثلاً ریموت کنترل کولر خراب است یا خرابی های برقی مختلف وجود دارد و یا در اتصالات داخلی کولر گازی مشکل ایجاد می شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

ارور های کولرگازی جنرال

DF E5 EC
E2 E7 F7
E3 E8 L6
E4 E9 L2
ارور های کولرگازی جنرال

Error DF

عملیات یخ زدایی باید انجام دهید.

کد خطا E2

سنسور فراگیر معیوب است.

ارور E3

بروز اختلال در سنسور پایپ (سنسور متصل به اپراتور)


خطا E4

یونیت خارجی مشکل دارد.

ارور E5

یک مشکل جدی در فن دمنده داخلی وجود دارد.

کد خطا E7

کابل ارتباطی بین واحد داخلی و واحد خارجی قطع شده است.


خطا E8

خازن بیش از حد گرم می شود و مشکلی در عملکرد آن وجود دارد.

ارور E9

دستور به درستی به قطعات ارسال نشده است.

خطا EC

گاز کولر گازی کم است و باید شارژ شود، در صورت کثیف بودن این ارور نیز نمایش داده می شود.

کد خطا F4

فشار کمپرسور بالا می رود و خطا می دهد.


کد ارور F7

یخ زدایی باید انجام شود .

خطا L1

سنسور لوله مشکل دارد.

ارور L2

سنسور محیط داخلی مشکل دارد.


کد خطا L6

موتور فن بیرونی معیوب است.

در صورت مشاهده هر گونه از ارور های ذکر شده کولر گازی جنرال میتوانید با ما در ارتباط باشید .


نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

سوالات متداول (FAQ)

چرا کولرگازی حین کار صدا می دهد؟

در بیشتر موارد مشکل اصلی باز شدن پیچ هاست که با سفت کردن آن ها حل خواهد شد. مشکل بعدی می تواند برخورد پره های پروانه با سایر قسمت های کولر باشد. یا پیچ های کمپرسور آزاد شده و به دیواره کندانسور برخورد می کند که باید سفت شود.

 چرا کولرگازی باد گرم می زند؟

در مرحله اول گاز کولر گازی را چک کنید و مطمئن شوید که گاز کافی دارد و در صورت کم بودن نیاز به شارژ دارد. در مرحله بعد می توانید به مواردی که در ابتدای این مقاله ذکر شد بپردازید.

علت خاموش شدن غیر منتظره کولرگازی؟

مشکل کولر گازی می تواند خرابی کمپرسور، فرسودگی یا خرابی قطعات روی برد، برق ضعیف و ولتاژ ورودی پایین، خرابی ترموستات و … باشد.

چرا کولرگازی فقط دور تند کار میکند؟

برای عیب یابی کلی کولر گازی در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی کنید. اگر مشکلی دارند برای تعمیر کولر گازی جنرال سوئیچ را تعویض کنید.اگر کلید را چک کردید و مشکلی نداشت، حتما سیم های اتصال کلید و پروانه را با آمپرمتر جدا کنید و هر قطع شده را وصل یا تعویض کنید.

نتیجه گیری

شما میتوانید جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید تا به بهترین نحو آن را برای شما برطرف کنیم. شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با کامنت گذاشتن با ما در میان بگذارید.

منبع:energy.gov

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

نحوه سرویس کولرگازی جنرال

ما به شما چگونگی سرویس و تعمیر کولر گازی جنرال را به شما آموزش می‌دهیم شما میتوانید جهت هر گونه ایراد فنی برای دستگاهتان با ما در ارتباط باشید.

"نمایندگیتعمیر کولر گازی جنرال

از کار افتادن

در عیب یابی کلی کولر گازی در این مورد باید چند نکته را بررسی کنید. اولین چیزی که باید به آن توجه کنید بررسی پریز برق است. اگر مشکلی وجود ندارد، باید دوشاخه خنک کننده را بررسی کنید. در صورت وجود مشکل می توانید آن را تعویض کنید اما در صورت عدم وجود مشکل باید سیم های برق ورودی رادیاتور را بررسی کنید. و اگر مشکلی دارند، با ما تماس بگیرید.

کولر گازی فقط در سرعت های بالا کار می کند

هنگامی که این مشکل برای کولرگازی جنرال شما رخ می دهد، باید بدانید که تنظیمات کلید و سوئیچ معیوب هستند. برای عیب یابی کلی در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی کنید. اگر مشکلی دارند برای تعمیر کولر گازی جنرال سوئیچ را تعویض کنید. اگر کلید را چک کردید و مشکلی نداشت، حتما سیم های اتصال کلید و پروانه را با آمپرمتر جدا کنید و هر قطع شده را وصل یا تعویض کنید.

فرم درخواست تماس

صدای تهویه مطبوع

صدای کولر گازی یکی از موارد استرس زا است که باعث ایجاد ناراحتی می شود و باید سریعا مشکل کلی کولر گازی برطرف شود.اولین دلیل ممکن است محل نامناسب کولر گازی باشد که باید آن را تنظیم و با دستگاه هماهنگ کنید.علت دوم مشکل این است که آب بندی ها خراب شده اند و برای تعمیر کولر گازی جنرال باید تعویض شوند.دلیل سوم این است که پروانه پروانه به قسمتی از بدنه برخورد می کند و باید پروانه مناسب در جای مناسب بررسی شود.

بدنه کولرگازی جنرال برق دارد

زمانی که با این مشکل مواجه شدید، باید بدانید که برق از جایی به بدنه کولر گازی متصل است و موارد را بررسی کنید.ممکن است محفظه پلاستیکی سیم شل شده، بخشی از آن برهنه باشد و به بدنه برخورد کند. در این صورت باید سیم کشی برق چک شود و در صورت داشتن مشکل ، تعویض شود. یکی دیگر از راه های تعمیر کولر گازی جنرال این است که سیم های برقی را که به کمپرسور وصل می شوند جدا کنید و سپس کولر گازی را به منبع برق وصل کنید.

کمپرسور کار نمی کند

مشکل می تواند از ترموستات باشد، گاهی اوقات دمای ترموستات پایین است و با افزایش آن می توانید مشکل را حل کنید یا ترموستات از کار افتاده است و باید آن را به طور کامل تعویض کنید. یکی دیگر از مواردی که باید در نظر گرفت فیلترها هستند. اگر کثیف باشد، ممکن است باعث این مشکل شود.

برای تعمیر کولر گازی جنرال آن را تمیز یا تعویض کند.

تعمیرآل

کولرگازی به خوبی خنک نمی کند

در این صورت برای عیب یابی و تعمیر کولر گازی جنرال باید چندین دلیل مختلف را بررسی کنید :

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران
  • ابتدا باید خازن را از نظر سیم پیچ بررسی کنید و در صورت ضعیف بودن یا سوختن آن، آن را تعویض کنید.
  • این امکان وجود دارد که گاز تمام شده باشد و نیاز به شارژ آن داشته باشید.
  • سراغ موتور رفته و آن را از کولر خارج کرده و تست کنید. اگر جدا کار نکند خراب است.

کولرگازی جنرال برفک می زند

اگر فن خراب باشد و سرما به بیرون منتقل نشود ، باعث یخ زدگی در همان محیط کولر می شود. در این مرحله برای تعمیر تهویه مطبوع، پنکه جنرال را بررسی می کنیم. و مورد بعدی که باید چک شود کمپرسور است و اگر مشکل دارد باید از تعمیرکار حرفه ای کمک بگیرید. در مرحله بعدی چک کنید اگر لوله از داخل کثیف باشد منجر به یخ زدن میشود که نیاز به ضد یخ دارد. شما میتوانید جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با مجموعه ما تماس بگیرید .

خاموش شدن ناگهانی کولرگازی

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی جنرال در حین کار مشکل ساز است، به خصوص در فصول گرم مشکل ساز میشود. از آنجایی که دلایل روشن نشدن کولر گازی می تواند متاثر از مشکل بزرگ در عملکرد برد اصلی دستگاه باشد، لذا باید به سرعت عیب یابی شود. جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال میتوانید به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید .

 وجود اتصالات برق در کولر گازی

اتصالات برق همیشه رایج ترین مشکل و دلیل روشن نشدن کولر گازی عمومی است. تشخیص و حل این مشکل بسیار مهم است. اگر کولر گازی روشن و خاموش میشود، حتماً اتصالات خانه را بررسی کنید تا از درستی اتصالات الکتریکی مطمئن شوید. کولرهای گازی عمومی تقریباً به دویست و بیست ولت برق نیاز دارند. اگر این مقدار به درستی به کولر گازی هدایت نشود و میزان برق بی اثر باشد باعث بروز مشکل در کارکرد می شود و نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال میباشد.

مشکلات فنی کولر گازی جنرال

در این مقاله تمامی مشکلات کولر گازی برسی شده و شما میتوانید در صورت بروز هر گونه ایراد فنی ان را برسی کرده و جهت تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید تا مجرب ترین تکنسین ها را جهت برسی مشکل دستگاه شما به محل کار یا منزلتان اعزام نماییم .

کثیف بودن فیلتر کولر گازی

  مشکل فیلترهای کولر گازی یکی دیگر از مشکلات رایج است. فیلتر کولر گازی یکی از مهم ترین قسمت های تهویه مطبوع می باشد که در صورت تمیز نشدن به موقع آن مشکلات متعددی ایجاد می کند و باعث اختلال در سایر قسمت ها می شود. بنابراین، هر از چند گاهی فیلتر کولر گازی را تمیز کنید که نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال شما نباشد.

نقص کلی در سیستم تهویه مطبوع

دلیل روشن نشدن کولر گازی جنرال ممکن است سیستم تهویه مطبوع مرکزی باشد که آسیب دیده و کار نمی کند. این سیستم همچنین بخش مهمی از کولر گازی عمومی است. اگر سیستم تهویه مرکزی روشن نشد، ابتدا سعی کنید ترموستات کولر گازی را چک کرده و خودتان را کنترل کنید. اگر باز هم کار نکرد، توصیه می شود با یک متخصص تماس بگیرید. تعمیرآل با داشتن تکنسین های مجرب و ماهر همواره کنار شماست.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران تعمیر کولر گازی جنرال

ارتعاشات و صداهای غیرعادی

گاهی اوقات صدای غیرعادی کولر گازی و یا حتی لرزش های غیرعادی پس از مدتی باعث خاموش شدن و روشن نشدن کولر می شود. بنابراین با مشاهده صدا و لرزش غیرعادی، ممکن است این صدا به دلیل مشکل در یونیت داخلی یا برد باشد که نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال شما است . یا به دلیل مشکلات یونیت خارجی یا کندانسور باشد . ممکن است پایه های کمپرسور کولر گازی شل شده و نیاز به سفت شدن داشته باشند.

یخ زدگی روی لوله های خنک کننده گاز

هنگام بررسی برخی از کولرهای گازی که خاموش شده بودند، وجود برفک روی لوله ها مشخص شد. یخ زدایی لوله ها یا کندانسور های تهویه مطبوع را جدی بگیرید. این مشکل ممکن است به دلیل کثیف بودن فیلترها یا شارژ کم گاز باشد. شما میتوانید برای برطرف کردن این ایراد فنی یا هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با ما تماس حاصل فرمایید تا به بهترین نحو آن را برطرف کنیم .

خروجی آب مسدود شده است

گاهی اوقات مسدود شدن خروجی آب کولر گازی باعث ایجاد مشکل می شود. از جمله جریان آب از پنل داخلی کولر گازی دارای اهمیت بسیاری میباشد . برای رفع این مشکل باید قسمت آب خروجی کنترل شود و در صورت نیاز تعمیر کولر گازی جنرال به یک متخصص اطلاع داده شود.

سیم کشی اشتباه هنگام نصب

تهویه مطبوع ممکن است به صورت خودکار خاموش شود و گاهی اوقات روشن شود. چنین مشکلاتی ممکن است به دلیل مشکلات سیم کشی در هنگام نصب کولرگازی رخ دهد. فراموش نکنید که اتصال اشتباه کولر گازی جنرال بسیار خطرناک است و ممکن است باعث بروز حوادث ناگواری مانند آتش سوزی شود.

خرابی کلی در پنل خنک کننده

علت روشن نشدن کولر گازی جنرال می تواند ناشی از خرابی تابلو برق آن باشد. خرابی تابلو برق یا مدار کنترل یکی از مشکلاتی است که باید به متخصص مراجعه کرد. خرابی این قسمت از کولر نه تنها باعث قطعی برق می شود، بلکه ممکن است سایر قسمت ها نیز تحت تاثیر قرار دهد و باعث تعمیر کولر گازی جنرال میشود .

نقص در فن کندانسور در کولر گازی

یک فن یا کندانسور خارجی مسئولیت مهمی دارد. وظیفه این بخش تخلیه و تخلیه گرما از خانه شما است. اگر این قطعه خراب شد یا خوب کار نکرد، باید انتظار داشته باشید که کولر گازی را خاموش کنید. زیرا سرما نمی تواند جایگزین گرمای خانه شود و در نتیجه کمپرسور بیش از حد گرم می شود و کولر گازی خراب می شود.

نقص در کمپرسور

خرابی کمپرسور یکی از شایع ترین دلایل خاموش شدن کولر گازی به طور کلی است. برای اینکه کولر گازی کار کند باید کمپرسور راه اندازی شود. بنابراین، اگر کولر گازی را روشن کردید، صداهای بلندی را تجربه کردید یا بلافاصله با خاموش کردن کولر گازی مواجه شدید، ممکن است مشکل از کمپرسور کولر باشد. سه راه برای تست سلامت کمپرسور وجود دارد، اول تست فشار یا عملکرد کمپرسور، دوم تست صدا و سوم تست سیم پیچ است .

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال

CTA

عدم ترمیم آسیب های ناشی از تولید هوای گرم در کولر گازی

یکی از رایج ترین مشکلاتی که البته برای کولرهای گازی جنرال وجود دارد، وزش باد مایع خنک کننده است که پس از مدتی منجر به مشکلات متعددی می شود. اگر سطح سرمایش کولر گازی پایین آمد، بهتر است هر چه سریعتر این مشکل برطرف شود. زیرا بعداً با مشکلات بیشتری مانند خاموش شدن ناگهانی کولر گازی مواجه خواهید شد. شما میتوانید جهت هرگونه تعمیرات لوازم خانگی خود میتوانید با ما در ارتباط باشید .

نقص در ترموستات کولر گازی عمومی

ترموستات نیز بخش مهمی از تهویه مطبوع است. کار نکردن کولرگازی جنرال می تواند به دلیل خرابی ترموستات باشد. وظیفه ترموستات تنظیم دمای محیط است. حل مشکل ترموستات نیاز به تجربه دارد. اگر به طور ناگهانی مشکلاتی مانند روشن و خاموش کردن کولر گازی در کولر گازی ظاهر شد، یکی از قطعاتی که باید بررسی شود، ترموستات است که در صورت نیاز تعمیر کولر گازی جنرال زودتر انجام شود .

کولر گازی جنرال را اضافه بار نکنید

 دلیل روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند ناشی از خرابی قسمت اضافه بار باشد. اگر اضافه بار خراب شود، ممکن است باعث خاموش شدن کمپرسور نیز شود. بهترین راه حل برای این مشکل تعویض یا تعمیر اضافه بار است.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهرانکولر گازی جنرال

از کار افتادن رله استارت

رله راه اندازی یکی از قطعاتی است که در هنگام خاموش شدن کولر گازی تست می شود. علت روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند خرابی رله راه اندازی باشد. برای حل این مشکل باید رله راه اندازی را با یک مدل مشابه جایگزین کنید.

مسیر جریان گاز مسدود شده است

علت روشن نشدن کولر گازی عمومی می تواند مسدود شدن مسیر جریان گاز باشد. شما باید جریان گاز را کنترل کنید. دلایل دیگر می تواند ناشی از روشن نشدن کولر عمومی باشد. مثلاً ریموت کنترل کولر خراب است یا خرابی های برقی مختلف وجود دارد و یا در اتصالات داخلی کولر گازی مشکل ایجاد می شود.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

ارور های کولرگازی جنرال

DF E5 EC
E2 E7 F7
E3 E8 L6
E4 E9 L2
ارور های کولرگازی جنرال

Error DF

عملیات یخ زدایی باید انجام دهید.

کد خطا E2

سنسور فراگیر معیوب است.

ارور E3

بروز اختلال در سنسور پایپ (سنسور متصل به اپراتور)


خطا E4

یونیت خارجی مشکل دارد.

ارور E5

یک مشکل جدی در فن دمنده داخلی وجود دارد.

کد خطا E7

کابل ارتباطی بین واحد داخلی و واحد خارجی قطع شده است.


خطا E8

خازن بیش از حد گرم می شود و مشکلی در عملکرد آن وجود دارد.

ارور E9

دستور به درستی به قطعات ارسال نشده است.

خطا EC

گاز کولر گازی کم است و باید شارژ شود، در صورت کثیف بودن این ارور نیز نمایش داده می شود.

کد خطا F4

فشار کمپرسور بالا می رود و خطا می دهد.


کد ارور F7

یخ زدایی باید انجام شود .

خطا L1

سنسور لوله مشکل دارد.

ارور L2

سنسور محیط داخلی مشکل دارد.


کد خطا L6

موتور فن بیرونی معیوب است.

در صورت مشاهده هر گونه از ارور های ذکر شده کولر گازی جنرال میتوانید با ما در ارتباط باشید .


نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال در تهران

سوالات متداول (FAQ)

چرا کولرگازی حین کار صدا می دهد؟

در بیشتر موارد مشکل اصلی باز شدن پیچ هاست که با سفت کردن آن ها حل خواهد شد. مشکل بعدی می تواند برخورد پره های پروانه با سایر قسمت های کولر باشد. یا پیچ های کمپرسور آزاد شده و به دیواره کندانسور برخورد می کند که باید سفت شود.

 چرا کولرگازی باد گرم می زند؟

در مرحله اول گاز کولر گازی را چک کنید و مطمئن شوید که گاز کافی دارد و در صورت کم بودن نیاز به شارژ دارد. در مرحله بعد می توانید به مواردی که در ابتدای این مقاله ذکر شد بپردازید.

علت خاموش شدن غیر منتظره کولرگازی؟

مشکل کولر گازی می تواند خرابی کمپرسور، فرسودگی یا خرابی قطعات روی برد، برق ضعیف و ولتاژ ورودی پایین، خرابی ترموستات و … باشد.

چرا کولرگازی فقط دور تند کار میکند؟

برای عیب یابی کلی کولر گازی در این حالت ابتدا کلیدها را بررسی کنید. اگر مشکلی دارند برای تعمیر کولر گازی جنرال سوئیچ را تعویض کنید.اگر کلید را چک کردید و مشکلی نداشت، حتما سیم های اتصال کلید و پروانه را با آمپرمتر جدا کنید و هر قطع شده را وصل یا تعویض کنید.

نتیجه گیری

شما میتوانید جهت هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال با ما در ارتباط باشید تا به بهترین نحو آن را برای شما برطرف کنیم. شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید انتقادات، پیشنهادات و نظرات خود را با کامنت گذاشتن با ما در میان بگذارید.

منبع:energy.gov

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...