You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در تهران
تعمیر کولر گازی جنرال مکس

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات کولر گازی جنرال مکس و مرکز تعمیر و خدمات تعمیرات جنرال مکس بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی جنرال مکس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت جنرال مکس در انواع مدل ها توسط تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات جنرال مکس آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

تعمیر کولر گازی جنرال مکس تخصصی باید انجام شود و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل ممکن عیب اسپیلت شما را فهمیده و آن را تعمیر کنیم. تعمیر کولر گازی جنرال مکس و همچنین تعمیر اسپیلت ، تعمیر داکت اسپیلت و تعمیر فن کویل در تمامی نقاط تهران با قیمت و کیفیت خوب انجام می گردد. لازم است قبل اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای اندیشید.

حتما شما هم وقتی یک کولر گازی به خانه آورده اید، از داشتن یک تکنولوژی جدید سرمایشی گرمایشی در خانه حسابی ذوق کرده اید. خنک کردن سریع خانه و داشتن ریموت تا مدت ها حس جالبی به شما دست داده است و رضایت خانواده نیز به دست آمده است. اما دقیقا از لحظه ای که کولر گازی کار نمی کند و متوقف می شود و عیب های جدیدی از خود نشان می دهد، حسابی ناراحت می شوید. چرا که کولر گازی را صرف نظر از برند آن مطمئنا گران خریده اید و اصلا تمایل ندارید که دقیقا وسط تابستان و در هوای گرم، ناگهان خراب شده، دچار کمبود شارژ گاز شود ویا مشکلاتی از این دست برایش پیش آید.

تعمیرآل به صورت تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال مکس (General Max air conditioner repair) را انجام به بهترین نحو انجام میدهد. در این مقاله تمامی مشکلاتی که میشود برای دستگاهتان پیش بیاید را برسی کرده ایم و بر طرف کردن آنها را به شما آموزش می‌دهیم .


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


چه زمانی کولر گازی نیاز به تعمیر دارد؟

اصولا مشکلات و انشعابات کولر گازی یا اسپیلت محدود به چند مورد خاص نیست و دامنه وسیعی را شامل می شود. بروز این مشکلات با توجه به نوع و میزان کارکرد دستگاه غیرعادی نیست و دیر یا زود باید منتظر آنها باشیم. نکته مهم این است که بدانید چه زمانی برای تعمیر لوازم خانگی حرفه ای بروید.

باد گرم صدای غیرعادی
سرمای کمتر نشت آب و گاز
نداشتن خنک کننده محیط آلودگی فیلترها
عدم کارکرد خاموش شدن در حین کار
ایرادات فنی کولر گازی جنرال مکس

حداکثر شارژ گاز کولر گازی

وقتی می خواهید برای اولین بار از اسپیلت استفاده کنید یا بعد از مدتی آن را مجددا راه اندازی کنید، باید گاز را شارژ کنید. البته شارژ گاز کولر گازی نیز یک روش تعمیر است.این بدان معنی است که برخی از مشکلات دستگاه، از جمله باد گرم، قابل حل است. این فرآیند حساسیت های خاص خود را دارد و به روش های مختلفی انجام می شود.

چگونگی انجام شارژ گاز

تیم تعمیرآل مرکز تخصصی تعمیر کولر گازی جنرال مکس از روش های متداولی برای شارژ گاز این تجهیزات استفاده می کند که از آن جمله می توان به شارژ گاز با توزین با ترازو و یا شارژ گاز توسط آمپرمتر اشاره کرد. پس از انتخاب روش مناسب، دستگاه خاموش شده و شیلنگ اندازه گیری به پمپ های فشار جداگانه متصل می شود. هنگامی که دما به تعادل رسید، شیلنگ شارژ گاز یا منبع تغذیه به کپسول گاز متصل شده و فرآیند شارژ گاز جداگانه انجام می شود.

"نمایندگیتعمیر کولر گازی جنرال مکس

سرویس کولر گازی جنرال مکس

وقتی مدتی است که از کولر گازی (مثلا کل فصل زمستان) استفاده نکرده اید و می خواهید دوباره آن را راه اندازی کنید، باید آن را توسط یک تکنسین متخصص سرویس کنید. با این کار در واقع دستگاه و قسمت های مختلف آن بررسی و عیوب احتمالی را شناسایی میکنید و در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال مکس خود را قبل از اینکه هزینه های زیادی شامل شود تعمیر می کنید. از طرفی شستشوی قطعات روند کار خود را به بهترین نحو و با بالاترین کیفیت انجام میدهد.

تعمیر کولر گازی در محل

به خوبی می دانید که حمل کولر گازی اسپیلت و سایر مدل ها به دلیل نوع نصب این دستگاه کار آسانی نیست. به همین منظور تعمیرآل مرکز تعمیر کولر گازی جنرال مکس اقدام به راه اندازی سرویس در محل این محصول نموده است. تعمیرکاران ما با تجهیزات کامل در محل مورد نظر شما آماده خدمت هستند. سپس ضمن بررسی تمامی نکات مهم در تعمیرات مدل های مختلف محصولات، تعمیرات تخصصی را انجام می دهند.

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس

ایرادات کولر گازی جنرال مکس

ما در این بخش هر گونه ایراد فنی که احتمال دارد برای دستگاه کولر گازی شما به وجود بیاید را برسی کرده و تمامی دلایل آن ها را به شما آموزش می‌دهیم . شما میتوانید برای هر گونه تعمیر کولر گازی جنرال مکس با ما تماس گرفته تا بهترین تکنسین ها را به شما معرفی کنیم .

کولر گازی روشن نمی شود

هنگامی که AC شما کار نمی کند یا روشن نمی شود، باید باتری های ترموستات خود را بررسی کنید. اگر باتری ها کار نمیکند آن را تعویض کنید. اگر باتری ها سالم باشند، تنظیمات ترموستات را بررسی کنید تا مشخص کنید که آیا حالت خنک کننده با تنظیمات دمای دلخواه روشن بشود. اگر ترموستات شما روشن است، اما AC شما هنوز روشن نمی شود، کلید مدار را بررسی کنید. اگر کلید قطع شود، AC شما روشن نمی شود، قطع کننده مدار را با خاموش کردن و سپس روشن کردن کلید، ریست کنید.

"نمایندگیتعمیر کولر گازی جنرال مکس

تهویه مطبوع باد سرد نمی دهد

اگر فیلتر هوای کثیف جریان هوای دستگاه شما را مسدود کند، AC شما هوای سرد را نمی دهد. یک فیلتر هوای کثیف می تواند واحد کندانسور را بیشتر منجمد کند و قدرت خنک کننده AC شما را محدود کند. تعویض فیلتر هوا هر ماه به واحد AC کمک می کند تا هوای سرد را باد کند.توجه به این موارد باعث میشود نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال مکس شما نباشد.

یخ زدن تهویه مطبوع

تهویه مطبوع شما ممکن است به دلایل زیر یخ بزند که باعث میشود نیاز به تعمیر کولر گازی جنرال مکس شما باشد :

"نمایندگی
 • جریان هوا ناکافی
 • دمای بیرون پایین
 • سطوح پایین مایع خنک کننده
 • مشکلات موتور دمنده
 • پیمانکار گیر کرده

نمایندگی تعمیر کولر گازی جنرال مکس

نشت مبرد AC

زمانی که مایع خنک کننده در کولر گازی شما شروع به نشت می کند، دما تغییر می کند و کولر گازی به درستی کار نمی کند و متوجه خواهید شد نیاز است با یک تعمیر کار متخصص برای تعمیر کولر گازی جنرال مکس تماس حاصل فرمایید. نشت مبرد می تواند منجر به موارد زیر شود:

راندمان پایین مصرف برق بالا انجماد کویل کمپرسور آسیب دیده خنک کننده ناهموار
دلایل نشت مبرد

صدای تهویه مطبوع

یک کولر گازی بسته به نوع مشکل می تواند صداهای مختلفی تولید کند. دلایل مختلفی وجود دارد که چرا کولر گازی شما صداهای مختلفی تولید می کند:

 • نشت مبرد می تواند صدای خش خش ایجاد کند.
 • اگر هنگام روشن و خاموش کردن AC صدای کلیک می شنوید، ممکن است مشکل رله باشد.
 • صدای کوبیدن، کوبیدن یا کوبیدن به این معنی است که دمنده یا مجموعه موتور مشکل دارد.
 • کمپرسور یا موتور فن صدای جیغ تولید می کند و نشان‌دهنده واجب بودن تعمیر کولر گازی جنرال مکس شما میباشد.
 • قطعات الکتریکی معیوب صدای وزوز تولید می کنند.

فرم درخواست تماس

کویل اپراتور منجمد

وقتی کولر گازی شما هوای کافی برای کارکرد را دریافت نکند، سیم پیچ اپراتور یخ می زند. یک کویل اپراتور یخ زده می تواند باعث یخ زدن AC شما و توقف کار شود. مسدود شدن دریچه ها و مجاری، فیلترهای کثیف یا فن معیوب می تواند باعث جریان ناکافی هوا در سیستم شود. فیلتر هوای تمیز برای به حداکثر رساندن جریان هوا و کیفیت هوای داخل خانه مهم است و از تعمیر کولر گازی جنرال مکس شما جلوگیری میکند.

خرابی کنترل الکتریکی

هنگامی که مرتباً کولر گازی خود را روشن و خاموش می کنید، کنترل فن و کمپرسور ممکن است فرسوده شوند. موتور فن کندانسور، کمپرسور و موتور دمنده یک اتصال الکتریکی برای راه اندازی واحد ایجاد می کنند. مشکل اتصال می تواند از روشن شدن موتور و کمپرسور جلوگیری کند. برای تشخیص مشکل باید اتصالات الکتریکی را بررسی کنید.

نشتی آب تهویه مطبوع

نشت آب به بیرون از AC شما در یک روز گرم یا مرطوب، به خصوص زمانی که دستگاه در حال کار است، طبیعی تلقی می شود. همچنین اگر نشت آب در بیرون در هوای خنک با دمای ۶۰ درجه یا کمتر اتفاق بیفتد طبیعی است، زیرا دستگاه ممکن است یخ بزند و هنگام ذوب شدن، آب نشت و سر ریز میشود .اما اگر دستگاه کولر گازی شما نشتی و آبریزی دارد میتوانید مقاله علت آبریزی کولر گازی را مطالعه نمایید.

دلایل دیگر نشت آب کولر گازی شما به بیرون عبارتند از:

"نمایندگی
 1. فیلترهای هوای کثیف
 2. نصب نامناسب
 3. لوله تخلیه مسدود شده است
 4. سطوح پایین مایع خنک کننده
 5. تابه میعانات گازی شکسته

مشکل زهکشی

خط لوله تخلیه همچنین می تواند با گرد و غبار، جلبک و خاک مسدود شود. اگر آب به درستی تخلیه نشود، کپک، قارچ و کپک ایجاد می شود. همچنین گازها و بوی بد می توانند وارد خانه شما شوند. برای جلوگیری از بوی بد و تعمیر کولر گازی جنرال مکس خود، مطمئن شوید که خط تخلیه شما به طور مرتب نگهداری، تمیز و بازرسی می شود. کولرهایی که در سطح نصب نشده اند ممکن است به درستی تخلیه نشوند.

مشکل سنسور

تهویه مطبوع دارای یک سنسور ترموستات است که در نزدیکی سیم پیچ اپراتور قرار دارد. ترموستات دمای هوا را در کویل تبخیر اندازه گیری می کند و بر اساس شرایط اتاق خنک کننده را تنظیم می کند.اگر سنسور مجبور شود از موقعیت خود خارج شود، کولر گازی می تواند به طور تصادفی روشن و خاموش شود یا به طور مداوم چرخه کند. سنسور باید در نزدیکی سیم پیچ اپراتور بدون تماس با یکدیگر قرار گیرد. سنسور را با خم کردن سیمی که آن را در موقعیت خود نگه می دارد، تنظیم کنید.


سوالات متداول(FAQ)

چرا کولر گازی نشتی دارد؟

۱.فیلتر هوای کثیف ۲.نصب نامناسب ۳.لوله تخلیه مسدود است

علت یخ زدن تهویه مطبوع؟

۱.جریان هوا ناکافی ۲.دمای بیرون پایین ۳.سطوح پایین مایع خنک کننده ۴.مشکلات موتور دمنده

چرا کولر گازی باد را سرد نمی کند؟

اگر فیلتر هوای کثیف جریان هوای دستگاه شما را مسدود کند، AC شما هوای سرد را نمی دهد. یک فیلتر هوای کثیف می تواند واحد کندانسور را بیشتر منجمد کند و قدرت خنک کننده AC شما را محدود کند. تعویض فیلتر هوا هر ماه به واحد AC کمک می کند تا هوای سرد را باد کند.

نحوه تعمیر و نگهداری کولر گازی جنرال مکس چگونه است؟

اگر اجازه دهید فیلترها و کویل های تهویه مطبوع کثیف شوند، کولر به درستی کار نمی کند و کمپرسور یا فن ها احتمالاً زودرس از کار می افتند.

نتیجه گیری

مجموعه تعمیرآل بهترین خدمات در تعمیر کولر گازی جنرال مکس را ارائه میدهد. شما میتوانید برای هر گونه مشکل فنی خود به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را به ثبت نمایید. شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید با درج نظرات و پیشنهادات خود را با گذاشتن کامنت با ما در جریان بگذارید.

منبع : fujitsu-general.com

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...