You are currently viewing مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس
 مرکز تعمیرات کولرگازی جی پلاس

مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس

تعمیرآل همراه همیشگی شما تعمیر کولر گازی جی پلاس (Gplus air conditioner repair) شما را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد . شما میتوانید برای هر گونه سرویس ، نصب و تعمیر اسپیلت خود با ما در ارتباط باشید.

CTA

ایرادات فنی کولر گازی جی پلاس

برخی از مشکلاتی که ممکن است با کولر گازی جی پلاس داشته باشید عبارتند از:

 مرکز تعمیرات کولرگازی جی پلاس
  • کولر گازی هوای سرد تولید نمی کند.
  • دریچه های هوا مسدود یا کثیف هستند.
  • آب در داخل خانه نشت می کند.
  • کولر گازی هیچ هوایی نمی دهد.
  • دستگاه روشن نمی شود.
  • کنترل از راه دور کار نمی کند.

واحد خنک نمی شود

یک تنظیم ساده در تنظیمات پنل کنترل می تواند تفاوتی در تولید هوای سرد ایجاد کند. تنظیمات پنل کنترل را بررسی کنید تا مطمئن شوید که به درستی تنظیم شده اند و نیاز به تعمیر کولر گازی جی پلاس شما نیست .

روی Cool تنظیم کنید

بررسی کنید که کولر گازی روی Cool تنظیم شده است و سپس دما را روی کمترین میزان تنظیم کنید که در اکثر مدل‌هایGplus  مجهز به نمایشگر دیجیتال ۶۰ درجه فارنهایت است.

سرعت فن را تنظیم کنید

سرعت فن را روی حداکثر تنظیم خود تنظیم کنید.

فرم درخواست تماس

هوای سرد را بررسی کنید

کولر گازی را از نظر هوای سرد بررسی کنید. اگر هوای سرد نمی‌وزد، ممکن است نیاز به شارژ مجدد مبرد توسط یک متخصص معتبر داشته باشد.

دستگاه به درستی نصب نشده است

نصب نادرست کولر گازی می تواند منجر به عدم کارکرد صحیح دستگاه شود. بررسی کنید که نصب صحیح است و کولر گازی مانعی ندارد.

جریان هوای کافی را بررسی کنید

بررسی کنید تا مطمئن شوید جریان هوا به کولر گازی محدود نیست. دستگاه باید با فاصله های مناسب در دو طرف و در عقب بدون هیچ گونه مانعی برای جلوگیری از جریان هوا نصب شود تا در صورت نیاز به تعمیر کولر گازی جی پلاس شما تعمیرات ان هم به راحتی انجام شود .

موانع داخلی را بردارید

هر گونه انسداد در جلوی ورودی هوا مانند مبلمان یا پنجره ها را بردارید.شما میتوانید برای هر گونه تعمیر کولر گازی خود با ما در تماس باشید .

 مرکز تعمیرات کولرگازی جی پلاس
 مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس

موانع بیرونی را بررسی کنید

فاصله کولر گازی پنجره تا موانع بیرونی مانند نرده را اندازه بگیرید. اطمینان حاصل کنید که کولر گازی حداقل ۲۰ اینچ بین اگزوز و هر گونه مانع وجود دارد.

نشت آب واحد

برای کولرهای دیواری و پنجره ای، زاویه نصب دستگاه را بررسی کنید. دستگاه باید از حداقل ۱/۴ تا ۱/۲ اینچ به سمت خارج متمایل شود تا به درستی چگالش را از تشت پایه به بیرون تخلیه کند.شما میتوانید برای برسی دقیق علت آبریزی کولر گازی خود این مقاله را در سایت ما مطالعه نمایید .

کولر گازی هوا نمیدهد

سیستم های اسپیلت که بیشتر از حد معمول باد نمی کنند با موتور فن یا برد مدار کنترل کننده آن مشکل دارند. پس از انجام تمام تنظیمات، اگر کولر گازی اصلاً هوا نمی دهد، با خدمات حرفه ای تماس بگیرید، در صورت تمایل می توانید با تکنسین های متخصص کولر گازی جی پلاس در مجموعه تعمیرآل در تماس باشید.

واحد روشن نمی شود

وقتی کولر گازی جی پلاس روشن نمی‌شود، عناصر مختلف را بررسی کنید تا مطمئن شوید دستگاه برق دارد. در صورت درست بودن برق دستگاه شما باید یک تکنسین متخصص دستگاه شما را برسی کند و در صورت لزوم تعمیر کولر گازی جی پلاس شما را انجام دهد .

خاموش بودن چراغ نشانگر روی دوشاخه برق

در صورت خاموش بودن چراغ روشن گر شما باید این مراحل را چک کنید و در صورت درست بودن تمامی مراحل میتوانید برای تعمیر کولر گازی جی پلاس خود به صورت آنلاین سفارش تعمیر کولر گازی خود را ثبت نمایید .

خروجی را تست کنید

یک ساعت را با عقربه دوم به پریز برق وصل کنید یا از یک وسیله الکتریکی دیگر استفاده کنید تا مطمئن شوید پریز برق دارد.

چک کردن کلیدهای مدار

اگر پریز کار نمی کند، قطع کننده مدار یا فیوز سوخته را بررسی کنید. تنظیم مجدد یا در صورت نیاز جایگزین کنید.

واحد را باز نشانی کنید

پس از اطمینان از کارکرد پریز، دکمه Reset را روی دوشاخه برق فشار دهید و سپس دکمه روشن/خاموش را در صفحه کنترل واحد فشار دهید. اگر کولر گازی روشن نشد، می توانید با برای تعمیر کولر گازی جی پلاس خود با متخصصین رای رفع ایراد دستگاهتان در تماس باشید.

وقتی چراغ نشانگر سبز است

وقتی چراغ نشانگر دستگاه شما سبز است برای رفع این مشکل تمامی موارد ذکر شده را بررسی کنید و در صورت درست نشدن دستگاه برای تعمیر کولر گازی جی پلاس با ما در ارتباط باشید

 مرکز تعمیرات کولرگازی جی پلاس
 مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس

باز نشانی دوشاخه برق

دکمه Test را روی دوشاخه برق فشار دهید و سپس دکمه Reset و سپس دکمه Power در کنترل پنل را فشار دهید. اگر دستگاه روشن نشد برای تعمیر کولر گازی جی پلاس خود تماس بگیرید. اگر دستگاه روشن شود، رله ایمنی ممکن است خاموش شده باشد. وقتی چراغ نشانگر قرمز یا نارنجی است، دکمه Reset را روی دوشاخه برق فشار دهید و سپس دکمه روشن/خاموش را در صفحه کنترل فشار دهید تا کولر گازی تنظیم مجدد شود.

نکات مهم نگهداری کولر گازی

انجام تعمیر کولر گازی جی پلاس و نگهداری منظم آن می تواند تا حد زیادی به جلوگیری از مشکلات مربوط به کولر گازی شما قبل از شروع به کار کمک کند. دستگاه را از نظر آلودگی یا زباله های انباشته شده بررسی کنید. دریچه‌ها، فیلتر هوا، کویل‌های اپراتور و کویل‌های متراکم‌ کننده باید از طریق تعمیرات پیشگیرانه منظم تمیز نگه داشته شوند تا حداکثر راندمان خنک کننده و طول عمر دستگاه تضمین شود.

بررسی فیلتر هوا

حداقل دو بار در ماه، کویل های اپراتور و کویل های متراکم کننده را حداقل به صورت فصلی بررسی کنید. این برسی به شما کمک میکند تا دستگاهتان نیاز به تعمیر کولر گازی جی پلاس شما نباشد.

مشکلات با کنترل از راه دور

باتری ها را در کنترل از راه دور بررسی کنید. ممکن است فقط نیاز به تعویض داشته باشند، یا ممکن است در جهت اشتباه نصب شده باشند. بررسی کنید که کنتاکت‌های باتری تمیز هستند و باتری‌ها به اندازه کافی محکم می‌شوند تا اتصال مناسب برقرار شود. اگر کنترل از راه دور هنوز کار نمی کند، پنل های حسگر را در هر دو دستگاه تمیز کنید. مشکل همچنین می تواند این باشد که فاصله یا زاویه از کولر گازی برای کار کردن از راه دور بسیار طولانی است.

هوای سرد

اگر دستگاه شما در تلاش برای دمیدن هوای سرد است، ممکن است به دلیل عدم وجود فاصله کافی در اطراف واحد باشد. اطمینان حاصل کنید که ۲۰ اینچ (حداقل) فضای باز در اطراف آن وجود دارد. به علاوه، اگر کولر گازی شما قابل حمل را به مرکزی ترین نقطه ممکن در اتاق منتقل کنید، احتمالاً جریان هوا و در نتیجه عملکرد خنک کننده آن را به حداکثر می رسانید. در صورت رعایت نکردن این مورد نیاز به تعمیر کور گازی جی پلاس شما میباشد.

بررسی تنظیمات

مورد دیگری که می تواند ارزش بررسی را داشته باشد تنظیمات است.به طور خاص، مطمئن شوید که کولر گازی شما در حالت خنک کار می کند. علاوه بر این، دمای تنظیم شده را بررسی کنید. مطمئن شوید که دستگاه در دمای خنک تر از دمای اتاق شما تنظیم شده است.

 مرکز تعمیرات کولرگازی جی پلاس
 مرکز تعمیر کولر گازی جی پلاس

کمپرسور را تست کنید

گاهی اوقات، مشکل ناشی از خرابی کمپرسور است. برای اطمینان، باید کمپرسور را تست کنید. حدود ۳۰ ثانیه یا بیشتر آن را از برق جدا کنید .آن را دوباره به برق وصل کنید .سپس آن را روشن کنید.تنظیمات دلخواه را تنظیم کنید. حالت خنک، کمترین دما و بالاترین سرعت فن را فعال کنید.

اگر کمپرسور را روشن نکرده باشید، برای تعویض کمپرسور متخصص بخواهید – معیوب بودن کمپرسور می تواند مشکل بزرگی باشد.

تعمیرآل

مشکل اجزای داخلی

احتمال دیگر اگر هوای سرد همچنان خاموش باشد، معیوب/آسیب دیده شدن یک قطعه داخلی دیگر است. به عنوان مثال، اگر فن اگزوز کاملاً از بین رفته باشد، کولر گازی شما برای دمیدن هوای سرد دچار مشکل می شود. اگر این همان چیزی است که به آن مشکوک هستید، حرکت بعدی شما باید مشورت با یک متخصص برای عیب یابی پیشرفته باشد.اگر اسپیلت شما روشن می شود اما کار نمی کند، این معمولاً نتیجه منبع تغذیه ناکافی دستگاه است و احتمالا نیاز به تعمیر کولر گازی جی پلاس شماست .

معایب کولر گازی جی پلاس

تنها عیبی که می شود از این کولر گازی گرفت مصرف بالای برق آن می باشد که امری مشترک در بین تمامی کولر گازی های در بازار می باشد. می شود گفت بسیاری از کولر گازی ها دارای معایب یکسان همچون مصرف برق بسیار بالا هستند؛ در ادامه این مقاله به بررسی مزایای کولر گازی های جی پلاس می‌پردازیم. کولرهای گازی تولید شده توسط این برند از کیفیت بسیار بالایی برخوردار هستند .


سوالات متداول ( FAQ )

چرا کولرگازی جی پلاس روشن نمیشود؟

قطعی برق ساختمان،خرابی دوشاخه و پریز و معیوب بودن برد الکترونیکی از دلایل روشن نشدن کولرگازی میباشد.

چگونه کولر گازی خود را ریست کنیم؟

کولر گازی را به مدت ۱۰ ثانیه از برق جدا کنید.سپس دستگاه را مجدد به برق بزنید و با فشار دادن دکمه power،دستگاه را روشن کنید.

چرا کولر گازی جی پلاس خنک نمیکند؟

ابتدا سرعت فن را تنظیم کنید.باید سرعت فن کولر گازی را روی حداکثر تنظیم کنید.

نتیجه گیری

تعمیرال همراه همیشگی شما هر گونه تعمیر کولر گازی جی پلاس سرویس و نصب دستگاه شما را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد . شما میتوانید برای دریافت بهترین خدمات با ما در ارتباط باشید. همراهان گرامی می توانید با به اشتراک گذاشتن تجربه خود از دریافت خدمات تعمیر کولر گازی جی پلاس، نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود را با ما در میان بگذارید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...