You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در تهران
مرکز تعمیرات کولرگازی گری

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در تهران

نمایندگی تعمیر کولر گازی گری در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات کولر گازی گری و مرکز تعمیر و خدمات تعمیرات گری بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی گری آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اسپلیت گری در انواع مدل ها توسط تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات گری آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

تعمیر کولر گازی گری تخصصی باید انجام شود و ما می توانیم با یک تیم کارشناسی و دقیق به بهترین شکل ممکن عیب اسپیلت شما را فهمیده و آن را تعمیر کنیم. تعمیر کولر گازی گری و همچنین تعمیر اسپیلت ، تعمیر داکت اسپیلت و تعمیر فن کویل در تمامی نقاط تهران با قیمت و کیفیت خوب انجام می گردد. لازم است قبل اینکه وسایل سرمایشی تان خراب شود برای سرویس آن چاره ای اندیشید.

حتما شما هم وقتی یک کولر گازی به خانه آورده اید، از داشتن یک تکنولوژی جدید سرمایشی گرمایشی در خانه حسابی ذوق کرده اید. خنک کردن سریع خانه و داشتن ریموت تا مدت ها حس جالبی به شما دست داده است و رضایت خانواده نیز به دست آمده است. اما دقیقا از لحظه ای که کولر گازی کار نمی کند و متوقف می شود و عیب های جدیدی از خود نشان می دهد، حسابی ناراحت می شوید. چرا که کولر گازی را صرف نظر از برند آن مطمئنا گران خریده اید و اصلا تمایل ندارید که دقیقا وسط تابستان و در هوای گرم، ناگهان خراب شده، دچار کمبود شارژ گاز شود ویا مشکلاتی از این دست برایش پیش آید.

تعمیر کولر گازی گری GREE ,سرویس,شارژ گاز,نمایندگی کولر گازی گری در کلیه مناطق تهران توسط متخصص ترین تعمیرکار,سرویسکار کولر گازی گری به صورت حرفه ای در کمترین زمان ممکن با عالی ترین کیفیت توسط تیم فنی تعمیرال ارائه میشود. همچنین شما می توانید تعمیر چیلر ،  تعمیر مینی چیلر و تعمیر سردخانه  خود را نیز به ما بسپارید.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


تاریخچه کولر گازی گری

شرکت گری در سال ۱۹۹۱ تاسیس شد. در ابتدا، گری یک کارخانه کوچک با خطوط تولید کولر گازی پنجره ای و حجم تولید سالانه کمتر از ۲۰۰۰۰ دستگاه بود. با طیف وسیعی از محصولات قابل فروش، گری فرصت های بازار را غنیمت شمرد و شروع به ساختن تصویر برند گری کرد. در طول دوره ۱۹۹۴ تا ۱۹۹۶، گری شروع به تمرکز بر بهبود کیفیت محصول کرد که توسط سیاست کیفیت “ساخت محصولات برتر ” راه اندازی شد.برای تعمیر کولر گازی گری با ما در تماس باشید.

تعمیرال تعمیر کولر گازی گری ( GREE Air conditioner repair) را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد . ما در این مقاله تمامی مشکلاتی که برای دستگاه شما به وجود میاید را برسی میکنیم و رفع آن را به شما امورش می‌دهیم.

مشکلات کولر گازی

اگر شما هم کولر گازی گری دارید این مقاله را مطالعه نمایید . ما در این بخش تمامی مشکلاتی که میتواند برای دستگاه شما رخ دهد را بررسی کرده ایم و نحوه برطرف کردن ان ها را به شما آموزش می‌دهیم. تکنسین های ما که سال ها تجربه و آموزش در تعمیر کولر گازی گری را دارند، به خوبی به این مسائل مسلط هستند و می توانند آن ها را به بهترین شکلی که برای شما مناسب است برطرف کنند.

مرکز تعمیرات کولرگازی گری

مشکلات رایج کولر گازی

 • کولر گازی کار نمی کند.
 • کولر روشن است اما کار نمی کند.
 • اسپیلت با صدای بلند کار می کند.
 • کولر گازی بوی بدی می دهد.
 • کویل ها یا کانال های کولر گازی در حال یخ زدن یا ذوب شدن هستند.
 • کولر گازی در حال نشت آب است. برای یافتن دلیل این مشکل میتوانید مقاله علت آبریزی کولر گازی را مطالعه نمایید.
 • اسپیلت کد خطا را نمایش می دهد.
 • ریموت کنترل کولر گازی کار نمی کند.

خدمات پس از فروش کولرگازی گری

اگر کولر گازی شما دارای کارت گارانتی شرکتی بوده و تاریخ انقضای آن تمام شده است، در صورت بروز مشکل می توانیم به شما کمک کنیم تا بتوانید از مزایا و تعمیر کولر گازی گری استفاده کنید .جهت هر گونه تعمیرات میتوانید با ما در تماس باشید.

ایرادات کولرگازی گری

در این بخش تمام ایراد های کولر گازی گری را مورد بررسی قرار دادیم و به شما نحوه بر طرف کردن آنها را آموزش می‌دهیم . تعمیرال هر گونه تعمیر کولر گازی گری را به بهترین نحو برای شما انجام می‌دهیم.

کولر گازی کار نمی کند

اگر دستگاه شما کار نمیکند یک ایراد فنی میباشد و برای برطرف کردن آن و هر گونه تعمیر کولر گازی گری میتوانید به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید .

 1. ابتدا دو سوکت کولر گازی را بررسی کنید تا از اتصال آن به برق مطمئن شوید.
 2. در صورتی مشکل در بوق ها نبود، می توانید سوکتی را که بوق ها به آن وصل می شوند با فازمتر چک کنید.
 3. در نهایت اگر مشکلی برای هیچکدام از آنها وجود نداشت، سیم کشی داخلی اسپیلت را با آمپرمتر چک کنید و هر کدام از اتصالات قطع شده را به برق بزنید.

کولر گازی باد گرم می دهد

وقتی مشکل اسپیلت شما گرم بودن باد است، باید چند قسمت مختلف را بررسی کنید.

مرکز تعمیرات کولرگازی گری
 • ابتدا باید فیلترهای کولر گازی را بررسی کنید و در صورت کثیف بودن آنها را بشویید یا تعویض کنید.
 • گاز مبرد در اسپیلت را چک کنید، و در صورت کم بودن گاز، گاز آن شارژ شود.
 • یکی دیگر از دلایل داغ شدن گاز کولر گازی خرابی کمپرسور است.

یخ زدایی

یکی از دلایل یخ زدایی کولر گازی این است که فن مشکل دارد و نمی تواند هوای سرد را به بیرون منتقل کند و وقتی هوای سرد در یک مکان بماند یخ زدگی اتفاق می افتد. یکی دیگر از دلایل یخ زدایی کولر گازی نبود مبرد است که می توانید با شارژ گاز کولر گازی آن را برطرف کنید. سوراخ شدن لوله یا مخزن مبرد نیز می تواند یکی از دلایل ذوب شدن کولر گازی باشد، زیرا سرما دائماً در جایی نفوذ می کند و باعث یخ زدگی در این نقطه می شود.

صدای بلند

صدای کولر گازی می تواند ناشی از خرابی قسمت های داخلی باشد که باید آن ها را باز کرده و بررسی و تعویض کنید که کدام یک مشکل دارند. یکی دیگر از مشکلات کولر گازی در این حالت می تواند خرابی فن باشد.ممکن است یک قطعه اسپیلت به تیغه فن چسبیده باشد و هر بار که فن می لرزد صدا ایجاد می کند. همچنین می توان گفت شل شدن کشوی پشتی به دلایل مختلفی می تواند صدای زیادی ایجاد کند که با سفت کردن پیچ ها می توانید این مشکل را برطرف کنید.

باید بدانید که در برخی موارد علت صدای تهویه مطبوع شل شدن کمپرسور در کندانسور است که با سفت کردن پایه ها رفع می شود و نیاز به

شما نمی‌شود .

نکته

نشت آب از کولر گازی

به طور کلی، نشت آب کولر گازی می تواند ناشی از یخ زدگی باشد که باعث تخلیه پس از خاموش کردن اسپیلت و گرم شدن محیط می شود. سایر دلایل نشتی می تواند شکستگی لوله یا سینی ناودانی باشد که در آن تمام رطوبت محیطی که توسط مایع خنک کننده گاز وارد می شود از لوله ناودانی خارج می شود که در صورت شکستن یا رطوبت می تواند به سینی ناودانی نفوذ کند که می تواند با این کار جایگزین شود.

خاموش شدن ناگهانی کولر گازی

مشکلی که می تواند باعث خاموش شدن ناگهانی کولر شود خرابی یکی از اجزای برد کولر گازی است.برای بررسی اجزای برد کولر گازی می توانید از آمپرمتر استفاده کنید و قسمت آسیب دیده را شناسایی کنید. البته در برخی موارد کل تابلو برق سوخته و باید تعویض شود. سوزاندن خازن کولر گازی یکی دیگر از مشکلاتی است که می توانید با تعویض آن برطرف کنید.در صورت بروز هر گونه مشکل میتوانید برای تعمیر کولر گازی گری خود با ما تماس حاصل فرمایید .

ارور های کولرگازی گری

E1 E6 F8 H2 P8
E2 E8 F9 H3 P7
E3 F4 pH H4 PU
E4 F5 P5 H7 U1
E5 F6 H1 H0 LC
ارور های کولر گازی گری

فرم درخواست تماس

ارور E1

فشار زیادی از سمت مبرد به دستگاه وارد می شود.

کد خطا E2

این خطا نشان دهنده ذوب شدن دستگاه است.


خطا E3  

فشار کم به کمپرسور کولر گازی اعمال می شود.

ERROR E4

دمای خروجی کمپرسور خیلی زیاد است.

E5 خطا

جریان ولتاژ ورودی افزایش یافته است.

ارور E6

اتصال بین واحد داخلی و واحد خارجی متصل نیست.


کد ارور E8

دستگاه بیش از حد گرم شده است اما محافظت می شود.

خطا F4

سنسور دمای خارجی خراب است و به درستی کار نمی کند.

برای اطلاع از تمامی ارور ها و خطاهای کولرگازی گری میتوانید مقاله مربوطه را مطالعه کنید.

تعمیرآل با در نظر گرفتن شرایط هموطنان عزیز برای تعمیر کولر گازی گری در کنار شماست و آماده خدمت رسانی به شما چنانچه ایرادات کولرگازی خود را پیدا نکردید می توانید با شماره های درج شده در وبسایت تماس حاصل نمایید تا در اولین فرصت تکنسین مجرب به محل مورد نظر شما اعزام گردد.

هزینه تعمیر کولر گازی

هزینه تعمیر کولر گازی GREE با توجه به مشکل پیش آمده برای کولر گازی شما تعیین می شود و هزینه دقیق عیب یابی و تعمیر کولر گازی گری بعد از برسی ایراد دستگاه شما اعلام می‌گردد. باید بگویم هزینه تعمیر جدا از قطعاتی است که در صورت خرابی برای شما تعویض می کنیم. به عنوان مثال، اگر مشکل کولر گازی شما تعویض فیلتر باشد، با هزینه تعمیر فن یا کمپرسور برابری نمی کند. یکی دیگر از عوامل موثر در هزینه عیب یابی و تعمیر دستگاه شما مدل آن می باشد.

علت روشن نشدن کولر گازی گری

در این بخش علت روشن نشدن دستگاه شما را برسی میکنیم و برای تعمیر کولر گازی شما راه حلی را به شما ارائه می‌دهیم.

تعمیر کولر گازی گری
تعمیر کولر گازی گری

مشکلات جعبه

اولین کاری که باید در زمانی که کولر گازی کار نمی کند این است که جعبه توزیع برق ساختمان را بررسی کنید. زیرا گاهی اوقات به دلیل چگالی زیاد جریان برق ممکن است کلید برق جعبه توزیع خاموش شود و در نتیجه برق برای راه اندازی به کولر گازی نرسد. همانطور که می دانید جعبه توزیع به صورت یک جعبه اشکال خاکستری یا رنگی در ورودی ساختمان یا آشپزخانه نصب می شود و اگر مشکل در جعبه توزیع برق ساختمان باشد یکی دو کلید برق آن خاموش است.

چک کردن سیم برق

اگر مشکل در اسپیلت باکس و فیوز های برق ساختمان نیست، سیم کشی کولر گازی را بررسی کنید. زیرا ممکن است برق کولر گازی مشکل داشته باشد و به همین دلیل برق به دستگاه نمیرسد تا آن را راه اندازی کند.

دستگاه را ریست کنید

در صورتی که برق ساختمان مشکلی نداشته باشد می توانید یکباره دستگاه را ریست کنید. تهویه مطبوع معمولا دارای یک دکمه تنظیم مجدد در واحد بیرونی نزدیک کمپرسور هستند، می توانید برای ایمنی بیشتر این دکمه را پیدا کنید و در زمان خاموش بودن آن را روشن کنید. اگر دکمه ریست دستگاه را پیدا نکردید، می توانید بعد از پنج دقیقه دستگاه را خاموش و دوباره روشن کنید.

بررسی ترموستات کولر گازی

اکثر مشکلات کولرهای گازی که کار نمی کنند، اگر از سیم برق دستگاه و منبع تغذیه ساختمان نباشد، به دلیل ترموستات آن است. در واقع ترموستات نقش عمده ای در نحوه عملکرد کولر دارد و بدون ترموستات کولر گازی هیچ تشخیصی از عملکرد آن وجود ندارد.

اگر ترموستات کولر گازی خراب باشد، کولر به طور خودکار روشن و خاموش می شود که می تواند شامل موارد زیر باشد:

مرکز تعمیرات کولرگازی گری
 • ترموستات را در حالت داغ و دمای بالا تنظیم کنید
 • سنسور های ترموستات سیم پیچ
 • باتری های ترموستات خالی
 • خرابی ترموستات

تنظیم دمای ترموستات مایع خنک کننده گازی

اگر ترموستات کولر گازی در وضعیت (گرم) تنظیم شود، کولر گازی روشن نمی شود. برای حل این مشکل، ترموستات کولر گازی را در وضعیت (سرد) قرار دهید و دمای آن را حداقل پنج درجه کمتر از دمای فعلی ساختمان قرار دهید. شما میتوانید برای هر گونه تعمیر کولر گازی گری با تماس با ما این مشکل خود را حل کنید.

سنسورهای ترموستات

اگر درب ترموستات کولر گازی را باز کنید سنسور های آن را می بینید. اگر سیم پیچ سنسور های ترموستات معیوب است دلیل روشن نشدن کولرگازی ایراد از سنسور های ترموستات است. در این صورت تنها راه حل تعمیر کولر گازی گری تعویض کامل ترموستات است زیرا سنسور های آن قابل تعمیر نیستند و نیاز به تعمیر کولر گازی گری شما میباشد.

باتری های ترموستات

اگر صفحه نمایش روی ترموستات کولر گازی سفید و خالی باشد، ممکن است نشانه خالی بودن باتری ترموستات باشد. پس از باز کردن درب پلاستیکی ترموستات، باتری ها را تعویض کرده و دستگاه را روشن کنید. به طور کلی بهتر است برای تعمیر کولر گازی گری باتری های ترموستات را هر سال تعویض کنید و در غیر این صورت باید تعمیر کولر گازی گری شما انجام شود.

CTA

خرابی ترموستات

اگر فکر می کنید ترموستات کولر گازی از کار افتاده است، می توانید با استفاده از خود دستگاه کولر گازی را روشن کنید. اگر تهویه مطبوع به صورت دستی روشن می شود، مشکل کولر گازی شما ترموستات آن است و بهتر است برای رفع این مشکل و تعمیر کولر گازی گری خود با تعمیرکار حرفه ایی تماس بگیرید.

خرابی کنترل مایع خنک کننده گاز

اگر کولر گازی با استفاده از واحد کنترل روشن نمی شود، می توانید با استفاده از دکمه روشن / خاموش روی پنل آن را روشن کنید. اگر کولر به صورت دستی روشن می شود مشکل از کنترل کولر است که به دلیل آن احتمال تمام شدن باتری ها زیاد است. دلایل احتمالی دیگر این است که کولر گازی کار نمی کند. اگر تمام موارد بالا را بررسی کرده اید و مشکل را پیدا نکرده اید، به احتمال زیاد دلیل روشن نشدن کولر گازی کثیف بودن فیلترها یا مسدود شدن مسیر تخلیه کولر گازی است.

فیلترهای کثیف

فیلترهای هوای کثیف جریان هوا را به داخل کولر گازی مسدود می کنند و کاهش جریان هوا به کویل اپراتور باعث یخ زدن پنل کولر می شود. برای رفع این مشکل و هر گونه تعمیر کولر گازی گری خود میتوانید با ما در ارتباط باشید .


سوالات متداول ( FAQ )

آیا Gree یک برند قابل اعتماد است؟

Gree یک برند خوب برای کولر گازی است .همچنین محدوده قیمت بسیار متنوعی را برای کولرگازی های مختلف ارائه می دهد. 
نظرات مصرف کنندگان این برند نیز مثبت است

کدام مدل کولرگازی Gree بهتر است؟

Gree Fairy مطمئناً بهترین مدل اینورتر کولرگازی Gree است و مدلی است که ما می‌توانیم به طور قاطع پیشنهاد کنیم.

چرا کولر گازی Gree من مدام خاموش می شود؟

دلیل روشن و خاموش شدن مکرر کولر گازی شما تنها می تواند به علت فیلتر هوای کثیف باشد. 

خطای E6 در کولر گازی Gree چیست؟

این ارور در مورد نقص عملکرد ارتباط بین مادربرد داخلی و خارجی است.

نتیجه گیری

تعمیرال همراه همیشگی شما جهت هر گونه تعمیر کولر گازی گری شما بهترین و با تجربه ترین تکنسین ها را به شما معرفی خواهد کرد برای ثبت هر گونه درخواست تعمیرات خود میتوانید به صورت مجازی با ما در ارتباط باشید. شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید با درج کامنت خود تجربیات خود را با ما در جریان بگذارید.

منبع : homedepot.com

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...