You are currently viewing نحوه شستن لباس‌ها در همه‌گیری کرونا ویروس
نحوه شستن لباس‌ها(

نحوه شستن لباس‌ها در همه‌گیری کرونا ویروس

نحوه شستن لباس‌ها
نحوه شستن لباس‌ها

به گزارش تعمیرآل: از همه گیر شدن کرونا در دنیا چند ماهی بیشتر نمی‌گذرد ، متاسفانه در سطح جهانی و کشور ما ایران روزانه افراد بسیاری درگیر این بیماری هستند ، افرادی که به این بیماری مبتلا میشوند ، افرادی که با این بیماری مقابله میکنند و متاسفانه افرادی که توسط کرونا از بین میروند.

دستورالعمل های مقابله با کرونا رو بارها و بارها توسط رسانه‌های مختلف شنیدیم ، و برای محافظت از خودمان و عزیزانمان این دستورالعمل هارو انجام می‌دهیم.

شواهد موجود نشان می‌دهد که کرونا ویروس جدید ممکن است برای ساعت ها حتی چند روز روی سطوح ساخته شده از انواع مواد ، از جمله لباس ، زنده بماند. حتی در پارچه هایی از جنس پلی استر ، ویروس ها را طولانی تر از پارچه هایی که دارای بافت ساده مانند پارچه های پنبه ای هستند دوام میاورد.

یکی از راهکار هایی که مری جانسون محقق و دانشمند فعال در زمینه اثرات کرونا ویروس بروی بافت های پارچه ای لباس بیان میکند ، شستن لباس ها در دمای بین ۱۰۴ تا ۱۴۰ درجه فارنهایت (۴۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد) به علاوه دوز مناسب شوینده آنتی باکتریال و حاوی مواد سفید کننده ، هیچ شانسی برای بقای کرونا ویروس بروی لباس ها باقی نمی‌گذارد.

شما میتوانید لباسها را با آب دمای ۱۰۴ تا ۱۴۰ درجه فارنهایت (۴۰ تا ۶۰ درجه سانتیگراد) به علاوه مواد شوینده حاوی مواد سفید کننده و آنتی باکتریال بصورت دستی ، یا توسط ماشین لباسشویی بشویید و خیال خود را از جانب اثرات کرونا ویروس بروی بافت لباس های خود راحت کنید.

بعد از هر بار استفاده از ماشین لباسشویی میتوانید ، درب دستگیره ها را با اسپری ضدعفونی کننده اسپری کنید ، تا از چسبیدن ذرات ویروس بروی درب و دستگیره ها خیالتان راحت باشد.

اگر نگران استفاده بیش از حد از ماشین لباسشویی خود هستید ، بنا به نظر کارشناسان لوازم خانگی ، شما میتوانید روزی ۳ تا ۴ بار و هر بار ۳۰ دقیقه از ماشین لباسشویی خود استفاده کنید ، و مطمئن باشید که هیچ مشکلی برای دستگاه شما پیش نخواهد آمد.


تعمیرآل با هدف رفع مشکل خرابی و تعمیر لوازم خانگی شما و انتقال آن به متخصصین راه اندازی گردیده است و آمادگی دارد بهترین خدمات را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه نماید

نحوه شستن لباس‌ها
نحوه شستن لباس‌ها

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...