You are currently viewing معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار.

معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار.

بازار لوازم خانگی همانند سایر بازارها روزهای سختی را می‌گذارند به طوری که افزایش قیمت‌ها سبب شده تا فروشندگان نتوانند تصمیم درستی برای عرضه کالاها بگیرند زیرا مجبورند لوازم خانگی را با قیمت‌های بالاتری خریداری کنند. از آن سو مشتریان نیز دچار سردرگمی هستند زیرا قیمت‌ها آنچنان افزایش یافته که با توان اقتصادی اکثر خانواده‌ها اصلا همخوانی ندارد. به گزارش تعمیرآل به نقل از آنلاین برای اطلاع از وضعیت قیمت ماشین لباسشویی سری به بازار زدیم؛ قیمت انواع برندهای به شرح زیر است:

برند دوو

ماشین لباسشویی دوو ۸کیلویی ۱۳ میلیون و ۷۰۰هزار تومان، دوو سری کاریزما ۸ کیلویی ۶میلیون و ۸۰۰هزار تومان، سری پریمو با ظرفیت ۸کیلوگرم ۱۳میلیون و ۲۷۵هزار تومان در بازار موجود است.

معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار
معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار

برند پاکشوما

ماشین لباسشویی پاکشوما ۹کیلویی ۹میلیون و ۷۰۰هزار تومان، ماشین لباسشویی ۷کیلویی همین برند ۱۰میلیون و ۲۰۰هزار تومان، ۸کیلویی پاکشوما ۹میلیون و ۵۵۰هزار تومان، دوقلوی پاکشوما ۹.۶کیلویی ۲میلیون و ۲۰۰هزار تومان، مدل WFI-۸۳۴۱۳ با ظرفیت ۸کیلو هم  ۱۲میلیون و ۱۷۴هزار تومان، ظرفیت ۶.۲ کیلوگرم هم ۵میلیون تومان عرضه می‌شود.  

برند آبسال

ماشین لباس‌شوئی آبسال ۷کیلویی ۸میلیون و ۲۰۰هزار تومان، مدل REN۷۱۱۲ با ظرفیت ۷کیلوگرم ۸میلیون و ۵۰هزار تومان، مدل AES-۱۰۶۱۳ نیز ۱۰میلیون و ۵۰۰هزار تومان فروخته می‌شود.

برند اسنوا

ماشین لباسشویی اسنوا ۸کیلویی ۱۲میلیون و ۳۰۰هزار تومان، مدل ۵۷۱S  نیز ۹میلیون و ۲۵۰هزار تومان، مدل واش این واش ۱۵میلیون و ۳۰۰هزار تومان، اسنوا ۶ کیلویی هم ۹میلیون و ۱۵۰هزار تومان، اسنوا سری OCTA  هم ۱۲میلیون و ۳۰۰هزار تومان، مدل SWM-۸۴۳هم با ظرفیت ۸کیلوگرم ۱۴میلیون و ۲۲۰هزار تومان، اتوماتیک ۷کیلویی ۹میلیون و ۹۰۰هزار تومان، مدل SWD-Octa S با ظرفیت ۸کیلوگرم، ۱۲میلیون و ۷۰۰هزار تومان، مدل اتوماتیک اسنوا ۸کیلویی نیز ۱۲میلیون و ۹۰۰هزار تومان قیمت گذاری شده است.

معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار
معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار

برند ال جی

ماشین لباسشویی تایتان ال جی ۹کیلویی هم ۲۵میلیون و ۵۰۰هزار تومان، مدل WM-۶۲۳SW نیز ۱۳میلیون و ۵۰هزار تومان، مدل K۷۰۲N  با ظرفیت ۷کیلوگرم هم ۱۴میلیون و ۷۰۰هزار تومان، مدل G۹۵۰CSنیز با ظرفیت ۹کیلوگرم به قیمت ۳۷میلیون و ۴۰۰هزار تومان، ۸کیلویی ال جی مدل WM-۸۴۳SS هم ۲۳میلیون و ۵۰۰هزار تومان است

مدل WM-L۱۰۵۰S با ظرفیت ۱۰کیلوگرم به فینت ۲۶میلیون و ۵۰۰هزار تومان، مدل WM-۷۲۱N نیز ۱۵میلیون و ۵۰۰هزار تومان، مدل WM-G۱۲۸SSهم با ۱۲کیلوگرم ظرفیت ۴۳میلیون و ۵۰۰هزار تومان، مدل WM-۸۲۱NW  با ظرفیت ۸کیلوگرم به قیمت ۱۸میلیون تومان، جی پلاس مدل J۹۴۷۰W با ظرفیت ۹کیلوگرم هم ۱۰میلیون و ۳۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد.

برند سامسونگ

ماشین لباسشویی سامسونگ ۶کیلویی ۱۲میلیون و ۱۰۰هزار تومان، ۷کیلویی ۱۱میلیون و ۳۰۰هزار تومان، مدل Q۱۴۷۹W نیز ۲۳میلیون و ۴۰۰هزار تومان، سامسونگ ۸کیلویی هم ۱۵میلیون و ۱۰۰هزار تومان، مدل P۱۴۹۴W با ظرفیت ۹ کیلویی هم ۱۹میلیون و ۱۰۰ هزار تومان، مدل J۱۲۴۱W  با ظرفیت ۷کیلوگرم ۱۳میلیون و ۹۰۰هزار تومان، مدل J۱۴۷۷W با ظرفیت ۷کیلوگرم نیز ۱۷میلیون و ۷۰۰هزار تومان عرضه می‌شود.

معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار
معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار

برند بوش

ماشین لباسشویی بوش ۹کیلویی نیز ۲۵میلیون تومان، همچنین ماشین لباسشویی ۷کیلویی این برند ۱۲میلیون و ۷۴۰هزار تومان، سری ۶ با ۹کیلوگرم ظرفیت با ۱۳درصد تخفیف ۱۶میلیون و ۱۹۰هزار تومان، مدل WAW۲۸۶۴۰ با ظرفیت ۸کیلوگرم ۳۲میلیون و ۵۰۰هزار تومان، ۹کیلویی بوش مدل WAY۳۲۷X۰ نیز ۲۸میلیون و ۵۰۰هزار تومان، مدل WAW ۳۲۴DE   نیز ۲۱میلیون و ۹۰۰هزار تومان، مدل WAW ۳۲۶۶XIR هم ۲۱میلیون و ۵۰۰هزار تومان به فروش می‌رسد.

سایر برندهای

در کنار این موارد، سایر برندهای نیز به عرضه ماشین لباسشویی در بازار می‌پردازند به طوری که برند جنرال آدمیرال ۸کیلویی ۷میلیون و ۵۹۹هزار تومان، ماشین لباس‌شوئی دوقلو برفاب ۷کیلویی یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان، ماشین لباس‌شوئی تی سی ال ۷کیلویی ۸میلیون و ۹۰۰هزار تومان، ماشین لباسشویی کرال ۹کیلویی ۱۰میلیون و ۵۰هزار تومان، ماشین لباسشویی درب از جلو هایسنس سفید ۱۱میلیون و ۹۰۰هزار تومان، ماشین لباسشویی سفید فریدولین با ظرفیت ۶.۸ کیلوگرم نیز یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان قیمت‌گذاری شده‌اند.

گران‌ترین و ارزان‌ترین برندهای بازار

معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار
معرفی ارزان ترین و گران ترین لباسشویی ها در بازار

نگاهی به قیمت‌ها نشان می‌دهد سه برند ال جی ، سامسونگ و بوش به عنوان برندهای پرطرفدار بازار ایران هستند که حداقل قیمت آنها از ۱۱میلیون و ۳۰۰هزار آغاز می‌شود که متعلق به برند سامسونگ است و به نرخ  ۴۳میلیون و ۵۰۰هزار تومان برند ال جی ختم می‌شود.

عنوان ارزان‌ترین نرخ بازار نیز در اختیار ماشین لباس‌شوئی سفید فریدولین با ظرفیت ۶.۸ کیلوگرم نیز یک میلیون و ۷۰۰هزار تومان و پس از آن ماشین لباسشویی دوقلو برفاب ۷کیلویی یک میلیون و ۸۸۰ هزار تومان است.

با این حساب می‌توان گفت بین ارزان‌ترین و گران‌ترین ماشین لباسشویی بازار ۴۱میلیون و ۸۰۰هزار تومان اختلاف قیمت وجود دارد که رقم بسیار بالایی محسوب می‌شود.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...