You are currently viewing قفل کودک لباسشویی ال جی
قفل کودک لباسشویی ال جی

قفل کودک لباسشویی ال جی

در این مقاله تمامی دلایل و نحوه باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی (LG washing machine baby lock) را برسی کرده ایم و نحوه برطرف سازی آن رابه شما آموزش میدهیم. شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی ال جی با ما در ارتباط باشید .

خطرات ماشین لباسشویی و ویژگی قفل کودک

اگر فرزندانی در خانه دارید، باید در استفاده از همه چیز و مخصوصا لوازم برقی تجدید نظر کنید تا امنیت آنها را تضمین کنید. نمی‌توان مانند احتمالات و اتفاقات را بدیهی دانست. هر خانواده ای که فرزند داشته باشد امنیت را در اولویت قرار می دهد. ساخت و طراحی ماشین لباسشویی ها روز به روز مدرن تر می‌شود و از فناوری‌های متنوعی بهره می‌برند که زندگی ما را آسان‌تر می‌کنند.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


ماشین لباسشویی و خطرات آن

وقتی فرزندتان شما را در حال بار کردن ماشین لباسشویی می بیند، کنجکاو می شود و همین کار را دنبال می کند، همانطور که همه می دانیم که کودکان با دیدن یاد می گیرند. متأسفانه، آنچه که به نظر می رسد یک کار ساده است؛ می تواند به طرز شگفت انگیزی به یک اتفاق خطرناک تبدیل شود.شما میتوانید برای رفع قفل کودک لباسشویی ال جی خود درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.

از سال ۲۰۱۴، حداقل سه مورد مرگ ناشی از ماشین لباسشویی در کودکان پنج ساله و زیر پنج سال به کمیسیون ایمنی محصولات مصرفی (CPSC) گزارش شده است.همچنین تقریباً ۳۰۰۰ مراجعه به اورژانس بخاطر مشکلات پیش آمده ناشی از استفاده نادرست از ماشین های لباسشویی نسبت داده شده است.

بیشتر بدانید
قفل کودک لباسشویی ال جی
قفل کودک لباسشویی ال جی

آسیب های ماشین لباسشویی

کودکان به راحتی می توانند به داخل ماشین لباسشویی راه پیدا کنند و گیر کنند. این می تواند به سادگی زمانی اتفاق بیفتد که از روی کنجکاوی با آن بازی می کنند. زمانی که آنها از روی علاقه یا کنجکاوی با دستگاه بازی می کنند، چنین وضعیتی منجر به خفگی ناشی از کمبود اکسیژن یا غرق شدن در صورت روشن شدن دستگاه می شود. بدتر از آن، درب اغلب لباسشویی ها به اندازه کافی ضخیم است که فریاد کودک شنیده نشود.

فناوری قفل کودک چیست

ویژگی قفل کودک لباسشویی ال جی در واقع یک نوع محافظت است که از صدمات جلوگیری می کند. وقتی این ویژگی روشن است، فقط دکمه پاور کار می کند. حتی زمانی که دستگاه روشن و خاموش می شود، یا زمانی که سیم برق قطع و وصل می شود، این ویژگی همچنان فعال باقی می ماند. این مکانیسم؛ از کودکان دربرابر افتادن یا گیر افتادن تصادفی داخل ماشین لباسشویی محافظت می کند. همچنین از آسیب رسیدن به افراد مسن و کسانی که آلزایمر دارند هم جلوگیری می کند.

نحوه عملکرد ویژگی قفل کودک

سیستم قفل کودک لباسشویی ال جی بسته به سازنده و مدل متفاوت است. برخی از قفل‌ها به هیچ وجه درب را باز نمی‌کنند، در حالی که برخی دیگر، از روشن شدن دستگاه در هنگام باز بودن درب جلوگیری می‌کنند.ابتدا به دفترچه راهنما که پس از خرید ماشین لباسشویی دریافت می کنید مراجعه کنید. به دنبال نماد قفل کودک، مانند قفل یا کلید باشید. بسته به مدل دستگاه شما، این مورد با یک یا دو دکمه روی دستگاه شما فعال یا غیر فعال می شود.جهت هر گونه تعمیرات با ما در تماس باشید.

ویژگی قفل کودک لباسشویی ال جی

ویژگی Child Lock یا قفل کودک لباسشویی ال جی ، در ماشین لباسشویی شما برای جلوگیری از تغییر تنظیمات شست و شوی لباسشویی توسط کودکان یا دیگران در طول چرخه شستشو ارائه شده است.با دنبال کردن این مراحل ساده می‌توانید این عملکرد را فعال کنید. برای فعال کردن قفل کودک، با فشردن دکمه قفل کودک در ماشین لباسشویی ال جی خود شروع کنید.

البته این ممکن است بسته به مدل متفاوت باشد. عملکرد قفل کودک تنها زمانی فعال می شود که یک چرخه شستشو در حال انجام است.

نکته

طرز باز کردن قفل کودک لباسشویی ال جی

دکمه قفل کودک “Delay End” یا “Time Delay” را به مدت ۳ ثانیه در طول چرخه شستشو فشار داده و نگه دارید تا ویژگی Child Lock خاموش شود و کنترل پنل دوباره فعال شود. سپس برای ادامه چرخه خود،دکمه Start را فشار دهید.هنگامی که قفل کودک فعال است، یک پیام “CL” به همراه زمان باقیمانده شستشو نشان داده می شود .در برخی مدل ها هم روی صفحه نمایش عکس یک کلید ظاهر روی صفحه نمایش ماشین لباسشویی شما نمایش داده می شود.

قفل کودک لباسشویی ال جی
قفل کودک لباسشویی ال جی

جلوگیری از خطرات احتمالی  

اگر ماشین لباسشویی شما قابلیت قفل کودک دارد، می توانید نکاتی را برای جلوگیری از آسیب دیدگی رعایت کنید. حتی اگر در یخچال خود قفل کودک دارید، سعی کنید این نکات را دنبال کنید.

  1. به فرزندان خود در مورد خطر ماشین لباسشویی آگاهی دهید. سعی کنید به آنها بفهمانید که ماشین لباسشویی چیزی شبیه به بازی کردن با اسباب بازی نیست.
  2. دسترسی بچه ها به محلی که لباسشویی در آن جا قرار دارد را سخت کنید. 

برای هر گونه تعمیر و باز یابی قفل کودک لباسشویی ال جی میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین خدمات را دریافت نمایید.


سوالات متداول ( FAQ )

قفل کودک لباسشویی ال جی چگونه غیرفعال میشود؟

دکمه “Time delay” یا “delay end” را سه ثانیه مداوم نگه دارید.

عملکرد قفل کودک چیست؟

قفل کودک قفلی با کاربرد خاص برای حافظت از آسیب وارد شدن به کوکتن و ماشین لباسشویی میباشد که به گونه ای طراحی شده است که 
از برخورد کودکان به سایر دکمه ها یا سایر قطعات خطرناک ماشین لباسشویی جلوگیری کند .

آیا همه ماشین ها قفل کودک دارند؟

کثر لباسشویی های مدرن این ویژگی را دارا هستند. قفل های کودک بسته به مدل ماشین لباسشویی می توانند متفاوت باشند.

چرا ماشین لباسشویی دارای درب قفل است؟

قفل درب که به عنوان قفل اینتر لاک نیز شناخته می‌شود، یک مکانیسم ایمنی است که در ماشین‌های لباسشویی استفاده میشود. قفل درب از باز شدن درب در حین کارکرد ماشین لباسشویی جلوگیری می‌کند.

نتیجه گیری

تعمیرآل در این مقاله نحوه فعال و غیر فعال کردن قفل کودک لباسشویی ال جی را برایتان بازگو کردیم. در نظر داشته باشید بهتر است همیشه از وقوع یک اتفاق بد جلوگیری کنید تا اینکه بعداً با مشکلات یا آسیب های جدی مقابله کنید. می‌توانید با فشردن قفل محافظ کودک ماشین لباسشویی خود، بدون توجه به ویژگی‌های ایمنی دستگاه، رویکردی روتین برای جلوگیری از آسیب دیدگی داشته باشید.

منبع : houzz.com

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...