You are currently viewing نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا در تهران Lofra
تعمیر اجاق گاز لوفرا

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا در تهران Lofra

CTA

نمایندگی تعمیر اجاق گاز لوفرا در تهران Lofra ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات اجاق گاز لوفرا بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر اجاق گاز لوفرا آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اجاق گاز لوفرا در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

ولی شاید هنوز وسیله اصلی پخت و پز در خانه های ایرانی “اجاق‌گاز” باشد ، ممکن هست برای این وسیله‌ی مهم یعنی اجاق‌گاز مانند تمامی دستگاه های لوازم خانگی ایرادات کوچک و بزرگی پیش بیاد ، که نیاز به تعمیر اجاق گاز لوفرا (Lofra gas stove repair)باشد . در ادامه با ما همراه باشید

امروزه وسایل زیادی برای پخت و پز در آشپزخانه های ایرانی وجود دارد ، وسایل مدرن ، اتوماتیک ، مجهز به انواع و اقسام درجات پخت و پز ، حتی وسایلی که میشه با گوشی همراه روند پخت غذا را دنبال و کنترل کرد ،


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


تعمیر اجاق گاز لوفرا

تعمیر اجاق گاز دیگر برند ها

نمای بیرونی اجاق گاز لوفرا بر اساس طراحی روز دنیا و مطابق با سلیقه‌ی جهانی طراحی شده‌ است. بدنه‌ی تمام استیل این اجاق گاز، علاوه بر مقاومت در برابر خراش و آسیب دیدگی، به زیبایی ظاهری این اجاق گاز هم کمک کرده‌ است. سر شعله‌ها و شبکه‌های چدنی روی سزح اجاق گاز، با فاصله‌ی مناسب از هم طراحی شده‌اند. فرض کنید که مهمان دارید و باید همزمان از هر ۵ شعله‌ی اجاق گاز استفاده کنید.

تعمیر اجاق‌ گاز آاگ

طراحی مناسب این اجاق گاز به شما اجازه می‌دهد تا هم‌زمان ۵ قابلمه و ماهیتابه را بدون کمبود جا و مشکلی در قرارگیری ظروف، روی گاز بگذارید.


در بالاترین قسمت پنل روبرویی اجاق گاز، ولوم‌ها و پنل لمسی تایمر قرار گرفته‌ است. پنل تایمر کیفیت خوبی دارد و اندازه‌ی اعداد به نحوی است که از فاصله‌ی دور هم قابلیت خوانایی دارند و می‌توان از خارج از آشپزخانه هم زمان پخت را چک کرد. پایین‌تر از این قسمت، دریچه‌های فر قرار دارد.

تعمیر اجاق‌ گاز مرسی

هرکدام از فرهای این اجاق گاز یک دریچه‌ی جداگانه دارد تا به این وسیله به صورت همزمان بتوانید چند غذا و شیرینی مختلف را در فر بپزید. دستگیره‌های طلایی به همراه ولوم طلایی این اجاق گاز، جلوه‌ی زیبایی به آشپزخانه‌ی شما خواهند داد.

مطالب پیشنهادی:تعمیر ماکرووفر آاک

دلیل کم شدن حرارت شعله فر گاز لوفرا چیست؟

شعله اجاق گاز را بررسی نمایید

لوله های گازرسانی را نیز چک کنید

بررسی کنید تا قطعات روی اجاق گاز در جای خود باشند

فرم درخواست تماس

دلیل جرقه نزدن دستگاه چیست؟

  • ایراد اصلی در این مواقع به میکروسوئیچ دستگاه وارد است.
  • این قطعه در صورت لزوم باید تعمیر اجاق گاز لوفرا و یا تعویض شود.
  • شیر دستگاه سفت شده و بسته نمی شود. برای تعمیر فر گاز لوفرا چه باید کرد؟
  • در صورت خرابی شیر دستگاه، برای تعمیر گاز رومیزی لوفرا در محل از نکات زیر کمک بگیرید
  • دلیل اصلی این ایراد لق شدن شفت است.
تعمیر اجاق‌ گاز بوش

تمامی خدمات تعمیرآل با ضمانت ۱۸۰ روزه شرکتی میباشد.

تعمیر اجاق گاز لوفرا

وقتی ولوم اجاق گاز لوفرا را رها می کنم، شعله خاموش می شود، برای تعمیر ان چه باید کرد؟

  • تمیز کردن روی دستگاه می تواند این عیب را برطرف سازد
  • در صورت برطرف نشدن ممکن است ایراد از ترموکوپل باشد

علت دود کردن در اجاق گاز های قدیمی به علت کثیف شدن ، گرفتن چربی و آثار مواد غذایی بروی شعله ها وصفحه اجاق گاز میباشد ، که به مرور زمان ممکن است لایه ضخیمی از ترکیب این موارد بروی شعله و صفحه اجاق ایجاد شود ،

که در حین استفاده از اجاق گاز ، بوی نامطبوعی همراه با دود ایجاد کند ، که پیشنهاد میشود ، با یک شوینده قوی ، طوری که به اجاق گاز آسیب وارد نشود ، بخش های مربوطه کاملا تمیز شود.

اجاق گاز لوفرا جرقه نمی زند ؟!

در برخی مواقع هر چه سعی میکنید و دکمه جرقه گاز را میزند ، هیچ اتفاقی نیفتد و جرقه ای در کار نیست ! در این مواقع باید برای رفع مشکل ترانس جرقه دستگاه را بررسی کنید ، ممکن است مشکل از ترانس اجاق گاز باشد ، قطعی سیم های ارتباطی ترانس نیز میتواند علت این مشکل باشد ، در نهایت کلید جرقه را بررسی کنید ،یا به تعمیرال مراجعه کنید

ممکن است کلید تولید جرقه قطعی داشته باشد یا معیوب شده باشد ، در این مواقع میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

در حوالی اجاق گاز بوی گاز به مشام میرسد ؟!

این مشکل ممکن است خطراتی به همراه داشته باشد ، در صورت مشاهده بوی گاز در نزدیکی اجاق گاز ، تا رفع مشکل از اجاق گاز استفاده نکنید ، شیلنگ و اتصالات و ورودی گاز به دستگاه را بررسی کرده و نشتی های احتمالی را رفع کنید ، ممکن است شیلنگ گاز یا اتصالات مربوط به آن نیاز به تعویض داشته باشد.

یکی از مشکلات رایج اجاق گاز ها موارد مربوط به خاموش شدن بی دلیل پیلوت است ، ممکن است پیلوت به درستی تنظیم نشده باشد و گاز به اندازه مورد نیاز و کافی به آن نرسد ، برای رفع مشکل باید ، مقداری از محفظه ی پیلوت را ببنید یا با کارشناسان فنی در این خصوص تماس بگیرید.مشکلات مربوط به پیلوت ؟!

مشکلات مربوط به پیلوت ؟!
CTA
تعمیر اجاق گاز لوفرا

شعله اجاق گاز با سرو صدای زیادی می‌سوزد ؟!

شعله اجاق گاز با سرو صدای زیادی می‌سوزد ؟!یکی از مشکلات رایج اجاق گاز ها موارد مربوط به خاموش شدن بی دلیل پیلوت است ، ممکن است پیلوت به درستی تنظیم نشده باشد و گاز به اندازه مورد نیاز و کافی به آن نرسد ، برای رفع مشکل باید ، مقداری از محفظه پیلوت را ببینید یا با کارشناسان فنی در این خصوص تماس بگیرید.

CTA
تعمیر اجاق گاز لوفرا

شعله اجاق گاز در حالت طبیعی باید یک دست و آرام بسوزد ، در صورتی که شعله با سرو صدای زیاد کار میکند ، احتمال زیاد مربوط به هوا رسانی اجاق گاز است ، این مشکل به این معناست ،

که هوا به میزان درست به مشعل نمیرسد ، زمانی که هوا بیش از اندازه به مشعل برسد ، شعله اجاق گاز با سرو صدای زیاد می‌سوزد ، برای رفع مشکل شارت هوای اجاق گاز را بررسی کنید ، تنظیمات صحیح شاتر هوا در اجاق گاز میتواند این مشکل را برطرف کند.

سوالات متداول (FAQ)

چرا جرقه اجاق دیر عمل می کند ؟

علت اصلی آن دیر رسیدن گاز به اجاق یا ترموستات است

علت فشار کم گاز چیست؟

ممکن است لوله گاز سوراخ یا پوسیده شده باشد . یا دچار گرفتگی

چه زمان نیاز به تعمیر اجاق گاز لوفرا است؟

اجاق مورد جدی و خطرناکی است . با کوچیکترین اتفاق ممکن نیاز به تعمیر اجاق گاز لوفرا می باشد . تمامی موارد جدی و نیاز به تعمیر دارد

نتیجه گیری

ما در این مقاله تمامی ایراداته اجاق را به همراه تصاویر شرح دادیم . که در هنگام کار کردن با آن دچار مشکل نشوید شما مشتریان عزیز می توانید برای تعمیر اجاق گاز لوفرا با ثبت سفارش در تعمیرآل با ما همراه شوید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...