You are currently viewing نمایندگی تعمیر مایکروفر مرسی در تهران (Merci)
تعمیر مایکروفر مرسی

نمایندگی تعمیر مایکروفر مرسی در تهران (Merci)

CTA

نمایندگی تعمیر مایکروفر مرسی در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات ماکروفر مرسی بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر مایکروفر مرسی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ماکروفر مرسی در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

در تعمیرات لوازم خانگی ، مشکلات بزرگ و کوچکی برای دستگاه های شما پیش میاید ، توجه داشته باشید که تمامی مشکلات نیازی به تعمیرکار ندارد ، البته مشکلاتی نیز وجود دارد که اگر بدون داشتن دانش فنی به رفع آنها اقدام کنید ممکن است مشکلات بزرگ تری برای شما به همراه بیاورد ، در این مقاله به مشکلات ریز و درست مایکروفر ها میپردازیم با ما همراه باشید :

تعمیر مایکروفر مرسی
تعمیر مایکروفر مرسی

علت روشن نشدن مایکروفر چیست :

وقتی مایکروفر روشن نمیشود، در وحله اول میکروسوئیچ درب مایکروفر را بررسی کنید، به علت حساسیت هایی که این دستگاه دارد وقتی درب دستگاه به درستی بشت نشود ماکروفر شروع به کار نمیکند،در مراحل بعد برد دستگاه و قطعات و اتصالات وابسته به آن را بررسی کنید ، با تعویض میکروسوئیچ درب ، و یا قطعه ای از برد مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد.

مایکروفر روشن میشود ولی حرارت ندارد :

در این مواقع ممکن است تامین کننده حرارتی و یا سوئییچ آن آسیب دیده باشد ، اگر حرارت دستگاه از حد مشخصی بیشتر شود دستگاه بصورت اتوماتیک جریان را قطع کرده و دیگر گرما تولید نمیشود ،در این مواقع علت معمولا معیوب شدن فیوز است ، گاهی این مشکل به علت انتخاب برنامه نادرست هم پیش میاید ، با بررسی موارد فوق و ریستارت کردن دستگاه ، اگر مشکل برطرف نشد شما باید با کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید تا قطعه مورد نظر تعویض شود.

تعمیر مایکروفر مرسی
تعمیر مایکروفر مرسی

علت نچرخیدن صفحه گردان میکروفر :

وقتی به این مشکل برخوردید در وحله اول صفحه گردان مایکروفر را بررسی کنید ، ممکن است چربی و رسوبات بر اثر مرور زمان ، مانع چرخیدن دیسک دستگاه شود ، با یک تمیز کاری منظم میتوان این مشکل را رفع کرد ، در مواردی ممکن است موتور دستگاه سوخته باشد ویا ایراداتی برای برد کنترلی دستگاه پیش آمده باشد که نیاز دارد تا یک تکنسین لوازم خانگی از دستگاه شما بازدید کند.

چرا مایکروفر حین کار جرقه میزند :

معمولا وقتی مایکروفر ها جرقه میزنند ، که شما از ظروف مناسب استفاده نکرده باشید ، شما نباید از ظروف لب پر شده و قدیمی ، چینی های طرح دار و روکش دار ، ظروف لعاب دار ، و از همه مهم تر ظروفی از جنس پلاستیک و پلی استر استفاده کنید ، اگر شما از ظروف مناسب استفاده میکنید و همچنان شاهد جرقه زدن دستگاه هستید ، بهتر از دستگاه را از برق کشیده و با تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید. توجه داشته باشید مایکروفرها مقدار زیادی الکتریسیته را در خازن های ولتاژ بالا ذخیره میکنند ، و همیشه امکان شوک الکتریکی و خطرات برق گرفته گی وجود دارد.

تعمیر مایکروفر مرسی
تعمیر مایکروفر مرسی

علت صداهای عجیب و بلند در مایکرفر چیست :

وقتی مایکروفر با صدای بلند و غیرعادی کار میکند ، احتمالا شفت دستگاه دچار خرابی شده است و قادر به چرخاندن صحیح سینی دستگاه نیست ،امتحان کنید که وقتی سینی خالی میچرخد باز هم صدا ایجاد میشود یا خیر ،علت دیگری که ممکن است باعث صدای بلند مایکروفر شود ، تراز نبودن دستگاه است. تراز بودن یکی از اصول استفاده از کلیه لوازم خانگی است به این نکته توجه داشته باشید.

علت خاموش شدن گاه بی گاه مایکروفر :

گاها پیش میاید که حین کار مایکروفر بطورناگهانی خاموش میشود ، در این شرایط در وحله اول شما باید میکروسوئیچ درب دستگاه را بررسی کنید، بسته نشدن درب دستگاه به هرعلتی مانع روشن شدن دستگاه میشود ، واگرمشکلی برای درب دستگاه پیش بیاید که درب مایکروفر شل بسته شود دستگاه حین کار خاموش میشود ،در این شرایط تعویض میکروسوئیچ درب مشکل فوق را برطرف خواهد کرد ، در مواردی خرابی برد دستگاه و یا صفحات لمسی ، صفحه کلید مایکروفر نیز میتواند علت مشکل مذکور باشد.

از کار افتادن گریل مایکروفر :

معمولا وقتی مشکلی برای گریل دستگاه پیش میاید شما نیاز دارید ، المنت و ترموستات دستگاه را بررسی کنید ، همچنین در مواردی ممکن است ایراد از برد کنترلی دستگاه نیز باشد.

علت سوختن فیوز مایکروفر :

گاها پیش میاید که فیوز دستگاه برای چندین بار متوالی میسوزد و این به یک مشکل درد سرساز تبدیل میشود ، برای رفع این مشکل شما باید ریشه را از اختلاف ولتاژ ، دیود و خازن دستگاه بررسی کنید، مواردی مشکلات ولتاژی مربوط به مگنترون دستگاه نیز این مشکل را پیش میاورد.

علت آرام پختن غذا توسط مایکروفر چیست :

در مواردی خاص ممکن است افت ولتاژ مایکروفر علت این مشکل باشد ، که باید توسط تکنسین تست شود.

علت باز نشدن درب دستگاه :

علت اصلی باز نشدن درب مایکروفر ، خراب میکروسوئیچ درب دستگاه است ، با تعویض این قطعه مشکل برطرف خواهد شد.

چرا صفحه نمایش دستگاه از کار افتاده است :

وقتی صفحه نمایش مایکروفر کار نمیکند ممکن است برد دستگاه آسیب دیده باشد ، شاید صفحه نمایش معیوب شده باشد و حتی ممکن است سیگنال های برد به صفحه نمایش نرسد که نیاز به تعویض اتصالات برد دارد ، این مورد باید توسط تعمیرکار بررسی شود و نیاز به دانش تخصصی دارد ، با تعمیر بخش معیوب و یا تعویض برد مشکل دستگاه شما برطرف خواهد شد.

لامپ ماکروفر روشن نمیشود:

وقتی لامپ دستگاه روشن نمیشود ، ممکن است علت سوختن لامپ دستگاه باشد! در وحله اول لامپ دستگاه را چک کنید و در حالت دیگر ممکن است سوکت و اتصالات متصل به لامپ و یا برد دستگاه معیوب شده باشد.

وقتی مایکروفر را روشن میکنیم دود میکند :

وقتی این مشکل برای مایکروفر پیش آمد ، اول بررسی کنید که دستگاه حین پخت دود میکند یا خیر ! اگر دستگاه حین پخت دود کند به احتمال زیاد با تمیز کردن بخش داخلی مایکروفر ( شما میتوانید با یک مایع پاک کننده رقیق شده و دستمال بخش داخلی مایکروفر را تمیز کنید ، محلول سرکه + آب + جوش شیرین نیز میتواند بسیار موصر باشد) ولی وقتی دستگاه خالی از مواد غذایی است و هنوز دود میکند نیاز است که کارشناسان مختصص از دستگاه شما بازدید کنند.

علت از کار افتادن دکمه های مایکروفر چیست :

در این مواقع قبل از هر عملی قفل کودک مایکروفر را بررسی کنید ، احتمال دارد قفل کودک دستگاه فعال باشد و به همین جهت دکمه های مایکروفر کار نمیکند ، دستگاه را چند دقیقه خاموش کنید و مجددا امتحان کنید ، اگر مشکل رفع نشد احتمال معیوب شدن برد دستگاه ، پنل دکمه های دستگاه وجود دارد ، با تعویض بخش معیوب مشکل شما برطرف خواهد شد.

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...