You are currently viewing نمایندگی تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی (Merci) شبانه روزی
تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی

نمایندگی تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی (Merci) شبانه روزی

CTAنمایندگی تعمیر یخچال مرسی در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات یخچال فریزر مرسی بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال مرسی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات یخچال مرسی در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

یخچال فریزر ها جزو مهمترین و اساسی ترین لوازم برقی موجود در هر خانه ایست ، به علت کاربرد بسیار زیاد این دستگاه ، و در صورت خرابی ، فاسد شدن مواد غذایی موجود در یخچال در زمان بسیار کم ، اما لازم نیست نگران باشید ، چون درصد زیادی از مشکلات و خرابی های یخچال فریزر ها با یک بررسی جزئی و شناخت مشکل قابل حل هست و خوب طبیعتاً برخی از این مشکلات باید به دست تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی سپرده بشه ، قصد داریم با هم به برخی از مشکلات و تعمیر یخچال فریزر و ساید بای ساید مرسی اشاره کنیم :

علت خاموش شدن یخچال فریزر / ساید چیست؟

وقتی یخچال فریزر روشن نمیشود باید چندین مورد را بررسی کرد ، در اولین اقدام شما باید برق ورودی و اتصالات آن را بررسی کنید ، احتمال دارد مشکل مربوط به کمپرسور یخچال مانع از روشن شدن دستگاه شده باشد ، یا ممکن است برد دستگاه و یا برخی قطعات متصل به آن آسیب دیده باشد ،گاها نوسانات برق باعث این مشکل میشود، با تعویض قطعه مورد نظر مشکل شما برطرف خواهد شد.

علت خنک نکردن یخچال فریزر مرسی / ساید چیست؟

در صورت برخورد با این مشکل لاستیک دور درب یخچال مرسی را بررسی کنید ، ممکن است به علت پوسیدگی لاستیک دور درب یخچال فریزر مانع بسته شدن درب یخچال شده و این موضوع باعث خنک نشدن یخچال میشود ، در موارد بعدی ممکن است کندانسور دستگاه کثیف شده باشد که نیاز به پاکسازی دارد.

در مواردی نیز ممکن است یخچال بیش از اندازه پر باشد ،شما باید توجه کنید که همه ی خوراکی ها نیازی به نگه داری داخل یخچال ندارند ، اگر یخچال شما بیش از اندازه پر است ، لیستی از خوراکی هایی که میتوان بیرون از یخچال نگه داری کرد را تهیه کرده و بار یخچال را سبک کنید.

خدمات پس از فروش یخچال مرسی

تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی
تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی

چرا یخ ساز یخچال مرسی به درستی کار نمیکند؟

خرابی و عدم کارکرد صحیح یخسازی دستگاه میتواند علل مختلفی داشته باشد ، در صورت بروز این مشکل در وحله اول مجرای آب ورودی را بررسی کنید ممکن است گرفته گی و یا یخ زده گی اتصالات موجب خرابی شده باشد ، شیر برقی ورودی آب را چک کنید ، ممکن است فیلتر آب گرفته باشد ، حتی ممکن است برد کنترلی دستگاه آسیب دیده باشد ، خرابی ترموستات قالب یخ ساز ، خرابی سلنوید ، و ایراد در میکروسوئیچ درب یخچال مرسی نیز میتواند باعث این مشکل شده باشد.

اگر از دانش فنی برخورداند میتوانید با تعویض قطعه معیوب مشکل را برطرف کنید ، در غیر این صورت با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن در همان روز از دستگاه شما بازدید کرده و مشکل شما را حل کنند.

علت نشت آب از یخچال یا فریز مرسی چیست؟

در صورت نشت آب از یخچال فریزر باید بررسی کنید که از کدام بخش یخچال آب چکه میکند ، شما باید شیر برقی ، اتصالات مربوط فیتینگ یخچال را بررسی کنید در صورت معیوب بودن این قطعه نیاز به تعویض دارد.

تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی
تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی

علت ایجاد رطوبت بر دیواره های یخچال فریزر مرسی چیست؟

علت ایجاد رطوبت بروی دیواره های دستگاه میتواند به علت گرما و رطوبت هوا ، باز ماندن درب دستگاه ، استفاده از ظروف سر باز در یخچال باشد ، ظروف داخل یخچال را بررسی کنید ، لاستیک دور درب یخچال را بررسی کنید تا دچار خرابی و پوسیدگی نشده باشد ، جای یخچال را بررسی کنید تا از هر طرف فاصله مناسب داشته باشد، در صورت بررسی موارد فوق و برطرف نشدن مشکل باید با متخصصین تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

علت برفک زدن یخچال فریزر – ساید بای ساید؟

برفک زدن یخچال از معیوب شدن المنت ، سنسور دیفراست ، فن اوپراتور ، و برد و اتصالات دستگاه ناشی میشود ، برطرف کردن موارد اشاره شده در برفک زدن یخچال فریزر ، نیاز به دانش فنی بالایی دارد ، در صورت برخوردن به مشکل برفک زدن ، با کارشناسان تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

چرا یخچال فریزر مرسی یکسره کار میکند؟

وقتی این مشکل پیش میاید ، در اولین مرحله دمای دستگاه را بررسی کنید ، دمای دستگاه نباید گرم باشد ، در مرحله بعد سنسور دما ، کمپرسور ، برد ، رله و اتصالات وابسته به آن را بررسی کنیدو در صورت خرابی قطعات نام برده نیاز به تعویض قطعه معیوب دارد.

تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی
تعمیر یخچال ‌فریزر مرسی

سرو صدای غیر عادی یخچال فریزر به چه علت است؟

ممکن است گاها صداهای غیر نرمال و عجیبی از یخچال فریزر به گوش برسد ، در صورت بروز این مشکل شما باید موارد زیر را بررسی کنید : در اولین قدم کمپرسور ، سیم پیچ دستگاه ، کندانسور ، پایه های یخچال را بررسی کنید، ممکن است بهم خوردن تراز یخچال مرسی باعث ایجاد این صداها باشد.

درب یخچال به درستی بسته نمیشود؟

وقتی درب یخچال فریزر ها به درستی بسته نشوند ، انرژی زیادی به هدر میرود ، وقتی با این مشکل روبروی شدید ، درب ، واشر ، لاستیک دور درب ، لولای درب را بررسی کنید، یکی از این اجزا ممکن است آسیب دیده باشند و مانع بسته شدن درستی درب یخپال فریزر میشود.

بوی بد آب آشامیدنی داخل یخچال مرسی

آب ذخیره شده در مخزن بر اثر گذشت زمان بو و طعم نا مطبوعی به خود میگیرد ، مخزن را به دقت با ماده آنتی باکتریال بشویید و مجددا از آن استفاده کنید ، گاهی ممکن است فیلتر یخچال فریزر شما معیوب شده باشد و نیاز به تعویض داشته باشد ، اگر از دانش فنی برخوردارید به تعویض آن اقدام کرده در غیر این صور میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس گرفته تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه  شما بازدید کنند.

چرا یخچال مرسی  بوی نامطبوع میدهد؟

علت عمده بوی بد یخچال و فریزر ایجاد باکتری به علت مواد غذایی و یا آلوده گی بخشی از یخچال است ، مواد خوراکی را بررسی کنید ، ممکن است موادی فاسد شده ، تاریخ آن گذشته و یا کپک زده باشند ، قفسه ها را شستشو دهید ، میتوانید با محلول جوش شیرین و آب گرم به راحتی این کار را انجام دهید ، و در نهایت از خوش بو کننده های با کیفیت و بو گیر های آنتی باکتریال استفاده کنید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...