You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی در تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی مرسی

نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی مرسی در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی مرسی بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی مرسی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی مرسی در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

در این مقاله قصد داریم به صورت تخصصی تعمیر لباسشویی مرسی ( Merci washing machine repair) بپردازیم. همانطور که قبلا گفته شد تعمیرآل به صورت رسمی در حال تعمیر لباسشویی مرسی در تهران می باشد. با تکیه بر کارشناسان و سرویسکاران خبره لباسشویی مرسی توانسته ایم رضایت مشتریان گرامی را در این زمینه جلب نماییم.

در این مقاله شرایطی را که ممکن است علت خشک نکردن لباسشویی مرسی باشد را نام برده ایم و برای هر مورد راه حلی را بیان کرده ایم. توجه داشته باشید که یک تعمیرکار معتبر تعمیر لباسشویی مرسی با مهارت های لازم می تواند به شما کمک کند تا لباس های خود را با خیال راحت بشویید.

آسیب های برد لباسشویی مرسی

یکی دیگر از مواردی که ممکن است باعث آسیب و سوختن برد الکترونیکی ماشین لباسشویی شود، آتش سوزی در دستگاهتان است که در این صورت برد الکترونیکی کاملا از بین رفته و قابل استفاده و تعمیر نیست.

البته اگر ایراد در قطعات بکار رفته در برد الکترونیکی لباسشویی مرسی باشد، مثلاً خازن یا فیوز بکار رفته در برد الکترونیکی لباسشویی نیاز به تعویض و تعمیر داشته باشد، می توان برد را تعمیر و دوباره استفاده کرد.و اگر خود پنل سوخت، دیگر حتی به فکر تعمیر آن نباشید و ضروری است که یک پنل جدید تهیه کرده و روی ماشین لباسشویی خود نصب کنید تا ماشین لباسشویی دوباره کار کند و لباس هایی را که می اندازیم را با آن بشویید.

تعمیرآل، تعمیر لباسشویی مرسی کاملاً متعهد به این موضوع است و از قطعات تعویضی درجه یک برای ان استفاده می کند.

تعمیر لباسشویی مرسی
تعمیر لباسشویی مرسی

آبگیری نکردن لباسشویی مرسی

ما در این قسمت از مقاله تمامی علت هایی که باعث عدم آبگیری ماشین لباسشویی می شود را به شما آموزش خواهیم داد.

فیلترها و شیلنگ های آب لباسشویی مرسی

ماشین لباسشویی مرسی از شیلنگ های لاستیکی استفاده می کند که به لباسشویی متصل می شود تا آب را به شیر آب شهر برساند. گاهی طول این گونه شیلنگ ها به ۲ تا ۳ متر می رسد. همچنین در انتهای شیلنگ و هنگام اتصال به شیر فیلترهای کوچکی تعبیه شده است که برای جلوگیری از ورود رسوبات و مواد موجود در آب به لباسشویی و شیر برقی استفاده می شود.

سوئیچ سطح آب یا سوئیچ فشار

سوئیچ سطح آب لباسشویی، یک سوئیچ فشار، ولتاژ برق ورودی به شیر برقی را کنترل می کند. در واقع جریان از تایمر یا برد الکترونیکی به سوییچ فشار و از این قسمت به شیر برقی می رسد.

 اگر سوئیچ سطح آب مشکلی داشته باشد ممکن است جریان شیر برقی را قبل از رسیدن آب به مقدار مناسب قطع کند یا از همان ابتدا این کار را انجام دهد که در این صورت باید تعویض شود.

اعتبارسنجی کلید با مولتی متر ممکن است یک کار تخصصی باشد و باید توسط یک تعمیرکار ماهر و با تجربه انجام شود. شما می توانید از طریق یکی از دو دکمه بالای صفحه با کارشناسان و سرویس دهندگان مجموعه تعمیرآل  تماس بگیرید تا در سریع ترین زمان ممکن برای تعمیر لباسشویی مرسی در محل شما حاضر شوند.

تایمر لباسشویی

در مدل های قدیمی لباسشویی مرسی از تایمرهای مکانیکی و در مدل های جدیدتر به جای آن از پنل های الکترونیکی استفاده می شود. تایمر یا صفحه وظیفه هدایت جریان الکتریکی به قسمت های مختلف از جمله شیر برقی را بر عهده دارد که این کار را در مرحله آبگیری چرخه شستشو انجام می دهد.

اگر تایمر یا پانل لباسشویی جیوه ای معیوب باشد، ممکن است به ولتاژ مورد نیاز برای کارکرد شیر برقی نرسد و خشک شویی انجام نشود. راه حل در این مورد تعویض تایمر یا برد است.

چرا لباسشویی مرسی آب را تخلیه نمی کند؟

ما در این قسمت از مقاله تمامی ایراد هایی که باعث می شود لباسشویی مرسی آب را تخلیه نکند را به شما توضیح خواهیم داد.

انسداد پمپ لباسشویی

برای تخلیه آب لباسشویی، یک پمپ تخلیه آب طراحی شده است که آب داخل لباسشویی را چندین بار در طول برنامه تخلیه می کند. برای جلوگیری از آسیب رساندن به پمپ و تمیز کردن لباسشویی، فیلتری قبل از پمپ برای حذف رسوبات و اجسام مختلف تعبیه شده است.

 قبل از رسیدن و آسیب رساندن به پمپ توقف کنید. اگر این فیلتر توسط چیزهایی مسدود شده باشد، پمپ لباسشویی merci دیگر نمی تواند آب را تخلیه کند و باید فیلتر را باز کرده و به خوبی تمیز کنید.

فرم درخواست تماس

خرابی پمپ تخلیه

همانطور که توضیح دادیم این پمپ تخلیه است که وظیفه تخلیه آب شستشوی لنگر را بر عهده دارد. در برخی موارد مشاهده شده است که اجسام و رسوبات از فیلتر فاضلاب عبور کرده و وارد پمپ شده و باعث شکسته شدن پره های پمپ و آسیب جدی به پمپ تخلیه و یا از کار افتادن خود پمپ در اثر کار بیش از حد شده است.

و فرسایش این اتفاق می افتد که دستگاهتان تخلیه نمی شود. در چنین مواردی فقط پمپ تخلیه باید تعویض شود و یا نیاز به تعمیر لباسشویی مرسی است که این کار توسط تکنسین مجاز انجام می شود.

تعمیر لباسشویی مرسی
تعمیر لباسشویی مرسی

خرابی لباسشویی یا تایمر

لنگر تخته یا تایمر، ذهن اصلی و رهبر ماشین لباسشویی است و دستور می دهد تا هر قطعه را در زمان مشخصی شروع و برش دهید. آسیب به صفحه و تایمر باید توسط تعمیرکار مجاز اسکله بررسی شود.

علت لرزش لباسشویی مرسی

دانستن علت لرزش ماشین لباسشویی برای انتخاب روش مناسب برای تعمیر لرزش ماشین لباسشویی مرسی ضروری و مهم است. خرابی کمک فنر لباسشویی یا ناهماهنگی پایه ها محتمل ترین علت لرزش لباسشویی است.

عیب یابی و پیدا کردن علت لرزش ماشین لباسشویی که گاهی اوقات با صداهای بلند همراه است. استفاده طولانی مدت از ماشین لباسشویی ضروری است. علت ایجاد لرزش و ارتعاش در ماشین لباسشویی های جدید و قدیمی تحت تاثیر عوامل خارجی و داخلی بررسی شد.

علت های اصلی لرزش

لرزش ماشین لباسشویی مرسی که گاهی با صدای زیاد همراه است می تواند ناشی از نقص فنی کلی و یا دلایل کوچکی مانند مکان یابی نامناسب باشد. خرابی ضربه گیر ماشین لباسشویی، بارگیری نامنظم لباس ها و نصب نامناسب ماشین لباسشویی از عوامل اصلی لرزش ماشین لباسشویی مرسی است.

دلیل لرزش طولانی مدت ماشین لباسشویی می تواند بر عملکرد کلی دستگاه تأثیر منفی بگذارد. بنابراین تعیین این خطا در کدام قسمت از ماشین لباسشویی Merci بسیار مهم است. تعمیر ویبره شستشوی اسکله پس از کشف علت لرزش دومین موردی است که در این صورت باید با حساسیت بیشتری برخورد شود.

تعمیر لباسشویی مرسی

کمک وزنه ها

این قطعات که وظیفه بالانس کردن لباسشویی مرسی را بر عهده دارند، گاهی اوقات مشکل عدم اتصال به محل قبلی را دارند. این مشکل دلیل لرزش ماشین لباسشویی است. برای رفع این مشکل وزنه های جدا شده را طبق اصول تعیین شده به حالت اولیه برگردانید.

قطعات معیوب که در مخزن لباسشویی نصب شده است

لرزش لباسشویی مرسی و ارتعاشاتی که در لباسشویی ایجاد می شود گاهی تحت تاثیر آسیب قطعات نصب شده در مخزن لباسشویی قرار می گیرد. به عنوان مثال خرابی قطعه بلبرینگ دلیل لرزش ماشین لباسشویی در مدل های مختلف است.

علت لرزش فولی لباسشویی مرسی

آسیب به قسمت فولی که به غلتک آبکشی معروف است یکی از دلایل لرزش لباسشویی در حین کار است. در این صورت لرزش ماشین لباسشویی با بررسی وضعیت این قطعه توسط تعمیرکار مجاز تعمیر لباسشویی مرسی در تهران رفع می شود

مشکل در قطعه تاخو

تنظیم قدرت مورد نیاز در لباسشویی مرسی توسط قطعه تاخو ارائه می شود. خرابی این قطعه تنظیمات برق را غیرفعال می کند و باعث لرزش دستگاه می شود. تعمیر ویبره شستشو در این حالت با بررسی اتصالات الکتریکی توسط سرویس شستشوی دارای مجوز merci همراه است.

تراز نبودن ماشین لباسشویی

یکی از دلایل لرزش لباسشویی در حین شستشو، ناهمواری و تعمیر لباسشویی مرسی به دلیل نصب نامناسب آن است. تعمیر ویبره شستشو در این حالت با تنظیم سطح شستشو همراه است که با تجهیزات مخصوص و زیر نظر متخصصین تعمیرآل انجام می شود.

تعمیر لباسشویی مرسی در ضربه گیر و لرزش گیر

علت لرزش ماشین لباسشویی آسیب ضربه گیر ماشین لباسشویی مرسی است که برای مدل درب جلوی این ماشین لباسشویی در نظر گرفته شده است. کمک فنرها معمولاً از لرزش بی مورد دیگ جلوگیری می کنند و لرزش را به میزان قابل توجهی کاهش می دهند. در ضمن دیگ ماشین لباسشویی مرسی با فنرهای نگهدارنده مخصوص تعبیه شده است.

علت آبریزش و نشت

نشت آب از زیر دستگاه پمپ تخلیه لاستیک دور درب
علت آبریزش لباسشویی مرسی

نشت آب از زیر دستگاه

برای تشخیص نشتی و نشتی در لباسشویی مرسی، ماشین لباسشویی را روشن کنید، یک چرخه شستشو را انتخاب کنید و اطراف ماشین لباسشویی، به خصوص پشت و پایین آن را به دقت بررسی کنید. بخش این بررسی را از دست ندهید. اگر تخلیه آب در ابتدای شستشو باشد و تخلیه پس از چند دقیقه اول چرخه شستشو متوقف شود، می توان گفت که نشت آب ناشی از نقص زیر است:

شلنگ تخلیه لباسشویی مرسی

شیلنگ‌های تخلیه و شیلنگ‌های ورودی از موارد مهمی هستند که در ماشین‌های لباسشویی مورد استفاده قرار می‌گیرند و هر دوی این موارد می‌توانند یکی از شایع‌ترین دلایل نشتی لباسشویی مرسی باشند.

همانطور که می دانید شیلنگ تخلیه در پشت ماشین لباسشویی قرار دارد و قبل از هر چیز باید از خوب بودن اتصال این شیلنگ به شیلنگ ورودی اطمینان حاصل کنید. یکی دیگر از دلایل نشتی لباسشویی، خرابی شیری است که ورودی این دو شیلنگ را به لباسشویی متصل می کند.

پمپ تخلیه

همانطور که از نامش پیداست این ماشین لباسشویی برای تخلیه آب است و یکی از مهم ترین قطعات این ماشین لباسشویی برقی است. پمپ تخلیه به سه صورت تسمه ای، مستقیم یا برقی در لباسشویی قابل استفاده است و یکی دیگر از دلایل نشت آب از پایین لباسشویی می تواند همین قطعه باشد. پمپ تخلیه معمولاً در پایه و جلوی لباسشویی مرسی قرار دارد یا به موتور متصل است.

شیر ورودی آب

مسئولیت کنترل ورود آب سرد و گرم به ماشین لباسشویی بر عهده شیر ورودی است که به صورت شیر ​​در پشت ماشین لباسشویی قرار گرفته و با استفاده از شلنگ وارد دستگاهتان می شود. شیر و شیلنگ متصل به آن باید بدون ترک و آسیب باشد تا باعث نشتی لباسشویی نشود. قبل از بررسی این قسمت، دستگاه باید از برق جدا شود.

شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی مرسی خود با ما تماس گرفته و سفارش تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .

لاستیک دور درب

لاستیک مورد استفاده در اطراف درب شستشوی لنگر. با گذشت زمان، به دلایل مختلفی مانند سایش، سوراخ یا پارگی ممکن است آب از اطراف درب به داخل نفوذ کند. اگر لاستیک درب (دستگاه) دچار سابیدگی یا پارگی شد، باید تعویض شود. یکی دیگر از دلایل درب شستشو قفل نشدن آن است و در صورت تجربه باید قفل در را عوض کنید.

لباسشویی مرسی ساخت کشور ایتالیا میباشد و یکی از پر طرفدار ترین لباسشویی ها در داخل کشور ماست . این لباسشویی دارای ساخت و طراحی عالی برخوردار است . اگر نیاز به تعمیر لباسشویی مرسی شما به مشکل فنی خورد تعمیرال بهترین تکنسین های تعمیرات را به شما معرفی خواهد کرد . شما میتوانید با ثبت سفارش تعمیرات به صورت تلفنی یا آنلاین درخواست خود را ثبت نمایید . 

لباسشویی مرسی ساخت کجاست ؟

تعمیر لباسشویی مرسی


سوالات متداول ( FAQ )

علت نشتی آب لباسشویی مرسی چیست؟

خرابی سنسور کف لباسشویی یا آکواستاپ ، پاره بودن شلنگ تخلیه ، خرابی قطعات دیگ و معیوب بودن پمپ تخلیه از دلایل بروز این مشکل است.

چرا درب لباسشویی مرسی بسته نمیشود؟

معیوب بودن میکروسوئیچ میتواند از دلایل خین نوع خرابی باشد.

چرا لباسشویی مرسی آب تخلیه نمیکند؟

گرفتگی شلنگ تخلیه ، پارگی شلنگها و معیوب بودن پمپ تخلیه باعث بروز این مشکل میشوند.

هزینه تعمیر لباسشویی مرسی چقدر میشود؟

با توجه به ایرادات پیش آمده برای لباسشویی مرسی شما هزینه ها متغیر است . کارشناسان تعمیرآل پس از عیب یابی دقیق دستگاهتان هزینه دقیق را به شما اعلام می‌دارند.

نتیجه گیری

ما در این مقاله نحوه کار کردن و عیب یابی لباسشویی مرسی را به شما آموزش دادیم . در صورت بروز مجدد خرابی که نیاز به تعمیر لباسشویی مرسی دارد در اسرع وقت با تکنسین هایی تعمیرآل در ارتباط باشید . تا در کمترین زمان ممکن مشکل شما رفع بکنند .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع fixya.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...