You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران
لباسشویی مدیا

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی مدیا در تهران Media ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی مدیا بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی مدیا آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی مدیا در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

ایرادات کوچک و جزئی در تعمیر لباسشویی مدیا ( Media washing machine repair) را نباید نادیده گرفت، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده، و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری میکند ، تیم تعمیرآل علاوه بر تعمیر ، سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی شما کمک میکند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را برطرف کنید ، با ما همراه باشید .


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


نمایندگی لباسشویی مدیا در تهران

تعمیر لباسشویی مدیا در تهران، تعمیرآل مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی مدیا در تهران تمامی خدمات نصب، سرویس، تعویض خدمات و فروش قطعات را در تهران ارائه می دهد. اگر ماشین لباسشویی مدیا به مشکل برخورده است می توانید فقط با یک تماس با مجموعه تعمیرات لوازم خانگی تعمیرآل تماس بگیرید تا تکنسین های متخصص و مجرب ما در اسرع وقت برای تعمیر لباسشویی مدیا به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تعمیر لباسشویی مدیا
تعمیر لباسشویی مدیا

آب تخلیه نمی شود

این شایع ترین مشکل ماشین لباسشویی است که در همه برندهای ماشین لباسشویی رخ می دهد. علت آن انسداد شیلنگ تخلیه یا لوله تخلیه است. برای بررسی کردن شیلنگ تخلیه مراحل زیر را به ترتیب انجام دهید.

  • برای بررسی کردن این ایراد ابتدا لباسشویی را خاموش کنید و سپس آن را به جلو بکشید.
  • شیلنگ را از دستگاه خارج کنید.
  • وقتی شیلنگ را از دستگاه خارج کردید بررسی کنید که چیزی داخل شیلنگ گیر نکرده باشد.
  • آب داخل شیلنگ بریزید و مطمئن شوید آب از طرف دیگر شیلنگ خارج می شود و در غیر اینصورت با یک سیم فلزی گرفتگی شیلنگ را برطرف کنید
  • مجدد شیلنگ را به دستگاه متصل کنید و لباسشویی را به جای خود برگردانید.

در صورت رفع نشدن گرفتگی شیلنگ شما می توانید با مجموعه تعمیرآل، مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی، تماس بگیرید و در اسرع وقت تکنسین های مجموعه ما با شما تماس حاصل می نمایند و به محل مورد نظر شما مراجعه می کنند.

هنگامی که صدای تخلیه آب ماشین لباسشویی را می شنوید ولی عمل تخلیه انجام نمی شود مشکل از گرفتگی شیلنگ تخلیه یا پمپ تخلیه می باشد.

تعمیرآل
گرفتگی فیلتر تراز نبودن لباسشویی
علت نشت آب از لباسشویی

نشت آب از لباسشویی

در این قسمت از مقاله تمامی ایراداتی که باعث نشت آب از دستگاه می شود را شرح داده ایم. با ما همراه باشید.

فرم درخواست تماس

گرفتگی فیلتر

یکی دیگر از دلایل بزرگ نشتی، گرفتگی فیلتر پمپ است، بنابراین عاقلانه است که فیلتر پمپ خود را هر سه ماه یکبار از طریق پانل دسترسی فیلتر پایین پمپ تمیز کنید.

تراز نبودن لباسشویی

ماشین لباسشویی خود را به آرامی به جلو و عقب یا از این طرف به طرف دیگر تکان دهید. باید کاملاً محکم بایستد، اما اگر در حال چرخش و تکان خوردن باشد، ممکن است کفپوش شما ناهموار باشد یا پایه های ماشین لباسشویی همسطح نباشد و تراز نبودن پایه های لباسشویی یکی دیگر از علت های نشت آب از دستگاه می باشد. برای تعمیر لباسشویی مدیا می توانید با مجموعه تعمیرآل در تماس باشید.

تعمیر لباسشویی مدیا
تعمیر لباسشویی مدیا

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی

این مشکل معمولاً به دلیل نقص سیم برق یا خطای برق در سیم کشی خانه شما رخ می دهد . اگر لباسشویی به پریز برق وصل شده باشد، شروع به کار نخواهد کرد. به طور مشابه، اگر لباسشویی به سیم برقی که فرسوده یا آسیب دیده است وصل شود، آن را نیز روشن نمی کند.

صدا و لرزش بیش از حد لباسشویی

صدا و لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی گاهی اوقات به دلیل تراز نبودن پایه ها، شکستگی شفت و بلبرینگ و خرابی کمک فنر ها و عدم تراز نبودن لباس های داخل دیگ می باشد. این مشکل یک ایراد فنی می باشد و برای رفع این ایراد حتما باید یا یک تکنسین مجرب تعمیر لباسشویی مدیا تماس حاصل نمایید.

تعمیر لباسشویی مدیا
تعمیر لباسشویی مدیا

گرم شدن بیش از حد آب لباسشویی

ماشین های لباسشویی می توانند به روش های مختلف بیش از حد گرم شوند. شایع ترین دلایل عبارتند از:

بار زیاد روی ماشین

 ماشین‌های لباسشویی معمولاً چند دقیقه طول می‌کشند تا گرم شوند، بنابراین اگر برای اولین بار است که از دستگاه استفاده می‌کنید، باید سعی کنید از قرار دادن لباس‌های زیاد در ماشین خودداری کنید.

عملکرد اشتباه دستگاه

 اگر ماشین لباسشویی شما برای مدت طولانی کار کند، ممکن است سطح آب در دیگ لباسشویی به حداکثر ظرفیت بالا نرود. همچنین در صورت استفاده از تسمه کهنه یا آسیب دیده باعث ایجاد گرمای زیادی در داخل دستگاه می شود.

نشتی شلنگ تخلیه

اگر آب ماشین لباسشویی نشت کند، گرمتر از حد معمول می شود. 

برای رفع این مشکل ، باید لباسشویی را از برق جدا کرده و بررسی کنید که آیا دکمه کنترل دما به درستی به ترموستات وصل شده است یا خیر. اگر وصل نشده باشد باید با یک تکنسین تعمیر لباسشویی مدیا در ارتباط باشید.


سوالات متداول ( FAQ )

چرا لباسشویی مدیا آبریزش دارد؟

پیچ خوردگی، دررفتگی و پوسیدگی شلنگ های تخلیه و شیرهای اتصالات لباسشویی،خرابی پمپ تخلیه و معیوب بودن لاستیک لباسشویی باعث آبریزش از دستگاه میشوند.

ارور “E34” لباسشویی مدیا به چه علت است؟

هنگام بروز این مشکل ترموستات ماشین لباسشویی به مشکل خورده است. باید سنسور دمای آب توسط سرویسکار متخصص بررسی شود و در صورت نیاز آن را برایتان تعویض کند.

چرا پس از شست و شو، لباس ها لکه های سفید دارند؟

استفاده بیش از حد مواد شوینده معمولا باعث بروز این مشکل میشود اما ممکن است گاهی موتور لباسشویی نیز معیوب شده باشد و به سرویس نیاز داشته باشد.

ارور “E3C” لباسشویی مدیا به چه معناست؟

معمولا این ارور خبر از معیوب بودن المنت ماشین لباسشویی میدهد.

نتیجه گیری

تعمیرال با هدف سرویس دهی کامل مانند نصب و آموزش کامل تعمیر ماشین آماده خدمت به شما عزیزان میباشد . جهت ثبت سفارش تعمیر لباسشویی مدیا با ما در ارتباط باشید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع Fomeserve
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...