You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی موریس در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی موریس

نمایندگی تعمیر لباسشویی موریس در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی موریس در تهران Morris ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی موریس بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی موریس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی موریس در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

خیلی از اوقات ایرادات کوچک و جزئی برای لباسشویی شما نادیده گرفته میشود، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده ، و از وارد شدن خسارات جدی به دستگاه شما و پرداخت هزینه های هنگفت جلوگیری میکند ، تیم تعمیرآل علاوه بر تعمیر لباسشویی موریس (Morris laundry repair) به شما کمک میکند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را برطرف کنید ، با ما همراه باشید


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


ذرات پودر یا محتویات مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند

وجود ذرات و اثرات پودر لباسشویی موریس بر روی لباس ها بعد از شستشو معمولا به این علت پیش می آید که : شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده باشد و آب به میزان کافی به دیگ نرسد ، همچنین ممکن است برخی از اجزای داخلی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات دستگاه بهم خورده باشد.که نیاز به تعمیر لباسشویی موریس دارد.جهت تعمیر با ما در ارتباط باشید .

CTA
تعمیر لباسشویی موریس

لرزش بیش‌ از اندازه ماشین لباسشویی موریس

معمولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.پس برای جلوگیری از آن نیاز به تعمیر لباسشویی موریس دارد . شما میتوانید جهت تعمیر با ثبت سفارش خود ما در جریان قرار دهید.

تعمیر ماشین لباسشویی موریس
تعمیر لباسشویی موریس

علت مشکلات تخلیه ماشین لباسشویی

وقتی این مشکل پیش می آید، که پمپ تخلیه شما معیوب شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد، حتی ممکن است شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی را تخلیه نمیکند.

اگر مشکل برطرف نشد با تعمیر ماشین لباسشویی ما تماس بگیرید.

تعمیرآل

علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی چیست؟

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمیچرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه میباشد.

تعمیر ماشین لباسشویی موریس
تعمیر لباسشویی موریس

ماشین لباسشویی موریس نشتی آب دارد و چکه میکند

این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی ،نشتی یا سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ ورودی آب ، شل شدن شلنگ ها ، انسداد شلنگ تخلیه ، خرابی پمپ ها و غیره  پیش بیاید، دقت داشته باشید در صورت چکه کردن و پس دادن آب در اولین اقدام ماشین لباسشویی را از برق کشیده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید

فرم درخواست تماس

چون احتمال برق گرفته گی و یا وارد شدن آب به داخل موتور و یا اجزای الکترونیکی دستگاه بسیار بالاست و ممکن است هزینه های غیر قابل جبران به همراه داشته باشد، در صورت پیش آمدن همچین مشکلاتی تعمیرکاران مجرب تعمیرآل در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کرده و عمل عیب یابی را انجام میدهند.

لباس ها بعد از شستشو لک میشوند

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است؛ ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود و نیاز به یک حلال داشته باشد ، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است ، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور دستگاه باشد ، برای رفع مشکل باید موتور دستگاه سرویس شود.

تعمیر ماشین لباسشویی موریس
تعمیر لباسشویی موریس

لباسشویی موریس از کار افتاده و روشن نمیشود

در این مواقع ممکن است مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل دستگاه باشد که به علت عدم توازن بار بوجود می آید، برای رفع مشکل لباس ها را یکنواخت داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و لباس ها را پخش کنید، و مجددا دستگاه را راه اندازی کنید، اگر مشکل برطرف نشد ممکن است ایراد از برد دستگاه و یا تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد، این یک مشکل تخصصی است و برای برطرف شدن آن میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس گرفته تا از دستگاه شما بازدید و عیب یابی شود.

فرم درخواست تماس

سوالات متداول ( FAQ )

اگر ماشین لباسشویی موریس نچرخد مشکل چیست؟

به طور معمول، ماشین لباسشویی شما تا زمانی که آب آن تخلیه نشود، وارد چرخه چرخش نمی شود. شلنگ تخلیه ممکن است با زباله های لباس شما مسدود شود یا پیچ خورده باشد.

چرا ماشین لباسشویی از کار می افتاد؟

ابتدا مطمئن شوید که دستگاه به برق وصل است.سپس ببینید آیا دکمه Delay Start یا Control Lock فعال شده است یا خیر.

علت داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی چیست؟

داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی به دلیل خرابی ترموستات است. ترموستات درلباسشویی،دمای دستگاه را تنظیم می کند. 
اگ ماشین لباسشویی شما بیش از حد گرم می شود، این می تواند نشان دهنده نقص این قطعه باشد.

ارور “LE” لباسشویی موریس به چه معناست؟

 به معنای “خطای موتور قفل شده” است که به این معنی است که موتور به درستی کار نمیکند و توسط تعمیرکار حرفه ای باید چک شود.

نتیجه گیری

ما در این مقاله به شما توضیح دادیم که در چه صورت دستگاه نیاز به تعمیر لباسشویی موریس دارد .شما میتوانید با مراجعه به سایت تعمیرآل تمام اطلاعات مربوطه ماشین لباسشویی خود را دریافت کنید . یا از طریق واتساپ و یا تماس با ما نظرات و سوالات خود را مطرح کنید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع macon.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...