You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس در تهران
لباسشویی پارس

نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی پارس در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی پارس بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی پارس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی پارس در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

ما در این قسمت از مقاله تمامی ایرادات لباسشویی و تعمیر لباسشویی پارس (Pars washing machine repair) را به شما آموزش دهیم. با ما همراه باشید…


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


ماشین لباسشویی یکی از پرکاربردترین لوازم خانگی است، چرا که بیشتر افراد باید لباس ها و ملحفه های خود را مرتب تمیز کنند. به همین دلیل است که آنها خراب می شوند و باید سریعا تعمیر شوند زیرا یکی از مهم ترین وسایل آشپزخانه به شمار می آید.

ماشین لباسشویی لرزش دارد

طبیعی است که ماشین لباسشویی شما در طول یک چرخه شستشو لرزش و حرکت کمی داشته باشد، اما وقتی با صدای بلند شروع به چرخش می کند یا زیاد حرکت می کند، این نشان می دهد که مشکلی در تعمیر لباسشویی پارس شما وجود دارد که باید تعمیر شود. شایع ترین علت این مشکل زمانی است که ماشین لباسشویی روی زمین ناهموار قرار دارد. برای رفع این مشکل، باید پایه ها را تنظیم و لباسشویی را در سطح صاف قرار دهید.

تعمیر لباسشویی پارس
تعمیر لباسشویی پارس

سر و صدای ماشین لباسشویی

مشکل رایج بعدی زمانی است که ماشین لباسشویی در هنگام کار شروع به تولید صداهای بلند می کند. این بیشتر اوقات به دلیل وجود سکه یا سایر زباله در ماشین لباسشویی شما می باشد. تنها کاری که برای جلوگیری از این اتفاق باید انجام دهید این است که وسیله جا مانده را از ماشین لباسشویی خارج کنید. همچنین می تواند ناشی از نقص قطعه داخلی مانند موتور باشد، اما برای رفع این مشکل، باید با یک تکنسین مجرب تماس بگیرید.

لباس ها پاره شده بیرون می آیند

اگر لباس‌ها یا ملافه‌های شما با سوراخ یا پارگی بیرون می‌آیند، این نشان می‌دهد که مشکلی در لباسشویی شما وجود دارد. این مشکل دیگری است که معمولاً به دلیل چیزی در ماشین لباسشویی شما ایجاد می شود که نباید آنجا باشد، مانند یک تکه پلاستیک تیز. همچنین می تواند به دلیل گیر کردن لباس های شما در اطراف دیگ لباسشویی باشد، بنابراین مطمئن شوید که لباس ها و ملحفه های شما به درستی در ماشین لباسشویی قرار گرفته اند.

فرم درخواست تماس

لباسشویی تخلیه نمی شود

اگر ماشین لباسشویی شما به درستی تخلیه نمی کند، به این دلیل است که انسدادی در لوله تخلیه به وجود آمده است. محتمل ترین جزء که تحت تأثیر قرار می گیرد فیلتر است، زیرا اغلب فیلترها با زباله مسدود می شوند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که فیلتر را برای تعمیر لباسشویی پارس و در صورت یافتن انسداد گرفتگی آن را رفع کنید. 

ماشین لباسشویی نمی چرخد

ما در این قسمت از مقاله تمامی ایراداتی که ممکن است باعث نچرخیدن لباسشویی شود را برای شما شرح داده ایم. شما می توانید برای رفع این ایراد و تعمیر لباسشویی پارس با مجموعه ما (تعمیرآل) تماس حاصل نمایید.  رایج‌ترین مشکل زمانی است که ماشین لباسشویی با لباس‌ها یا ملافه‌های زیادی پر می‌شود که باعث می‌شود ماشین لباسشویی نچرخد. بنابراین، بررسی کنید که لباسشویی بیش از حد پر نشده باشد، اگر بیش از حد لباس داخل دستگاه ریخته اید آن ها را در بیاورید.

تعمیر لباسشویی پارس
تعمیر لباسشویی پارس

اگر با این کار مشکل برطرف نشد، به احتمال زیاد این ایراد ناشی از نقص قطعه داخلی، مانند موتور یا برد است. برای تعمیر این قطعات یا تعویض آنها، باید پانل ها را از واشر بردارید تا بتوانید آنها را با یک مولتی متر بررسی کنید. اگر ایراد داشته باشند باید تعمیر لباسشویی پارس انجام شوند شوند. این تعمیرات نیازمند داشتن ابزار مناسب است، بنابراین باید با یک تکنسین مجرب و ماهر تماس حاصل نمایید.

ماشین لباسشویی از آب پر نمی شود

اگر ماشین لباسشویی شما با آب کافی پر نمی شود یا اصلاً با آب پر نمی شود، بهتر است اول شیلنگ آب را بررسی کنید که گاهی ممکن است مسدود یا کج شود. برای انجام این کار، شما فقط باید محل شلنگ ها را پیدا کنید و آنها را از نظر گرفتگی یا پیچ خوردگی بررسی کنید، و در صورت یافتن، شیلنگ را تعمیر کنید تا آب آزادانه از میان آنها عبور کند. 

همچنین باید بررسی کنید که آب از شیرها می‌آید، و اگر نه، ممکن است به دلیل قطع شدن آب شما در لوله اصلی باشد یا ممکن است دچار قطعی شده باشد. که نیاز به تعمیر لباسشویی پارس نداشته باشد .

تعمیرآل

درب ماشین لباسشویی باز نمی شود

اگر درب ماشین لباسشویی شما باز نمی شود، معمولاً به دلیل پر بودن ماشین لباسشویی شما با آب است که مانع باز شدن قفل درب می شود. برای باز کردن درب، ماشین لباسشویی خود چرخه خشک کن را شروع کنید تا لباسشویی آب را تخلیه کند و درب باز شود. هنگامی که درب را باز کردید، باید پمپ تخلیه و فیلتر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که انسداد وجود ندارد. 

اگر درب شما حتی زمانی که آب در آن نیست باز نمی شود، ممکن است به دلیل معیوب بودن سوئیچ درب یا برد الکترونیکی باشد. شما می توانید برای تعمیر لباسشویی پارس با مجموعه تعمیرآل تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان تکنسین های مجرب ما در محل مورد نظر شما حضور یابند.

بوی بد لباسشویی

اگر ماشین لباسشویی شما بوی بدی دارد، احتمالاً نتیجه تجمع باکتری ها و کثیفی در ماشین لباسشویی شماست. این ایراد اغلب به دلیل استفاده از شستشوی سرد و باقی ماندن مواد شوینده پس از یک چرخه ایجاد می شود که به مرور زمان به کثیفی تبدیل می شود و شروع به پخش بوی بد می کند. 

برای خلاص شدن از شر بوها، ماشین لباسشویی خود را در یک چرخه زمانی که خالی است در داغ ترین حالت ممکن روشن کنید و لباسشویی را جرم گیری کنید.

لباسشویی روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی شما در طول یک چرخه روشن نمی شود یا متوقف می شود، به احتمال زیاد ناشی از مشکل برد الکترونیکی است.  که برای تعمیر لباسشویی پارس با ما در تماس باشید.

نکته

برای رفع این مشکل، باید بررسی کنید که کلیدی که وظیفه تامین برق ماشین لباسشویی شما را بر عهده دارد روشن است یا خیر؟ در غیر این صورت، آن را دوباره روشن کنید؛ اگر مشکل ادامه داشت نیاز به تعمیر لباسشویی پارس دارد

 اگر برد لباسشویی مشکلی ندارد، ماشین لباسشویی خود را به پریز برق دیگری وصل کنید و ببینید که آیا کار می کند یا خیر؟ اگر درست کار می کند، به این معنی است که پریز برق معیوب است و باید تعمیر شود.

لباسشویی آب را تخلیه نمی کند

اگر ماشین لباسشویی شما به درستی آب را تخلیه نمی کند، بیشتر اوقات به دلیل مسدود شدن شلنگ تخلیه است. برای بررسی شلنگ تخلیه، باید لباسشویی خود را از دیوار بیرون بکشید و شیلنگ تخلیه و برق را جدا کنید. سپس باید قبل از رفع انسداد لوله لباسشویی را به صورت دستی تخلیه کنید و قبل از وصل مجدد فیلتر تخلیه آن را تمیز کنید.

  • حتی اگر جیب‌ها را چک کنید، چیز کوچکی می‌تواند نادیده گرفته شود. سکه ها، خودکارها یا حتی جوراب های کوچک می توانند در پمپ یا بین سبد و مخزن لباسشویی گیر کرده و تخلیه را کند یا مسدود کنند.
  • اگر ماشین لباسشویی بیش از حد بارگیری شود یا به درستی بارگیری نشود، ممکن است نامتعادل شود، اجازه چرخش صحیح به ماشین لباسشویی را نخواهد داد.
  • شلنگ تخلیه را برای نصب صحیح بررسی کنید. انتهای شیلنگ تخلیه نباید بالاتر از ۹۶ اینچ از کف باشد.
  • شلنگ تخلیه را بردارید و گرفتگی آن را بررسی کنید. 
  • از مواد شوینده زیاد استفاده نکنید. فراوانی کف می تواند روند تخلیه را کند کرده و باعث اختلال در عملکرد ماشین لباسشویی شود.

نشتی آب

نشتی آب ممکن است به دلیل مسائل ساده اتفاق بیفتد. نشت آب لباسشویی ممکن است به علت نامتعادل بودن بار لباسشویی، انسداد شیلنگ و فرسوده شدن، تراز نبودن لباسشویی اتفاق بیفتد.

مطمعن شوید که پایه ها تراز است
شیلنگ ها را بررسی کنید و اتصالات را محکم کنید
خطوط آب و شیر های آب را بررسی کنید تا از نشتی آن ها اطمینان حاصل کنید
بررسی کنید که لباسشویی آب را به درستی تخلیه می کند و شیلنگ تخلیه مسدود نیست
نشتی آب لباسشویی

سوالات متداول ( FAQ )

ارور “E01” لباسشویی پارس به چه معناست؟

وجود ایراد در شلنگ های تخلیه و پمپ ؛ باعث بروز این ارور میشوند.

ارور “F01” لباسشویی پارس به چه معناست؟

معمولا معیوب بودن برد الکترونیکی دستگاه و سنسور دمای آب باعث نمایش این کد خطا میباشد.

چرا لباسشویی پارس آبریزش دارد؟

خرابی پمپ تخلیه ؛ معیوب بودن شلنگ های ماشین لباسشویی و پوسیدگی و دررفتگی لاستیک دور در به علث آبریزش از لباسشویی پارس میشوند.

چرا لباسشویی پارس لرزش و صدا دارد؟

تراز نبودن دستگاه؛ بار بیش از حد لباس ها، جا ماندن اشیاء خارجی در دیگ و معیوب بودن قطعات دیگ از دلایل لرزش و صدای ماشین لباسشویی میباشد.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تمام ایرادات لباسشویی را شرح دادیم و نحوه تعویض و یا تعمیر لباسشویی پارس را به شما آموزش دادیم . جهت انجام سرویس لباسشویی و یا خدمات پس از فروش به سایت تعمیرآل مراجعه کنید و با ثبت سفارش یا با تماس گرفتن با ما در ارتباط باشید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع Familyhandyman
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...