You are currently viewing اقدامات احتیاطی برای درخواست حضور تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی
درخواست حضور تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی

اقدامات احتیاطی برای درخواست حضور تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی

گاهی اتفاق می افتد که لوازم خانگی ما دچار نقص شده و با بررسی های اولیه متوجه می شویم که نیاز به یک تعمیرکار حرفه ای داریم و نکته ای که ذهن مارا به خود مشغول می کند این است که اکثر تکنسین ها به دلیل تعدد رفت آمد به خانه ها و سازمان های مختلف برای تعمیر می توانند ناقل ویروس کرونا باشند. به همین علت کارشناسان این امر مواردی را توصیه کردند که رعایت آنها می تواند خیال ما را از بابت نگرانی ابتلا به ویروس کرونا توسط تکنسین های فنی که به محل زندگی ما مراجعه می کنند را راحت کند.

درخواست حضور تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی
درخواست حضور تکنسین های تعمیرات لوازم خانگی

اقدامات احتیاطی که باید آنها را انجام دهید:

  1. هنگام تماس با تکنسین ها ، بررسی کنید چه مراحلی برای ایمن نگه داشتن شما و اعضای خانواده و تکنسین انجام خواهد شد .
  2. به عنوان مثال ، آیا تکنسین قبل از هر بازدید از تعمیر ، وسایل و سایر مواد لازم را با مواد ضد عفونی کننده تمیز می کند؟ آیا تکنسین قبل و بعد از قرار ملاقات از ضدعفونی کننده دست استفاده می کند؟ این نکات را با تکنسین هماهنگ نمایید.
  3. مطمئن شوید که تکنسین با تمامی امکانات ایمنی  برای تعمیر در محل حاضر می شود.
  4. استفاده از ماسک و دستکش یک بار مصرف و شیلد صورت جزو امکانات اولیه و الزامی تکنسین ها در مراجعه به محل تعمیر لوازم خانگی شما می باشد و از آنها بخواهید حتما این موارد را همراه خود داشته باشند.
  5. ضد عفونی کردن دست ها و ابزار آلات تعمیر هنگام ورود به خانه یا محل استقرار لوازم خانگی
  6. از تکنسین بخواهید قبل از ورود به محل استقرار لوازم خانگی حتما با مواد ضد عفونی کننده دست ها و لوازم مورد نیاز را ضد عفونی کرده و سپس دستکش مخصوص یک بار مصرف “کار” استفاده نماید.
  7. فاصله اجتماعی با تکنسین یکی از نکات مهم و الزامی می باشد.
  8. کارشناسان امور سلامت فاصله ۳ متری را فاصله مناسب برای محافظت در برابر انتقال ویروس کرونا می دانند هرچند این میزان فاصله در محل های مختلف متفاوت می باشد اما این نکته الزامی است که این فاصله را در فضای بسته با تکنسین حفظ نمایید.
  9. پس از تعمیر و اتمام کار محوطه فعالیت تکنسین را ضد عفونی نمایید.
  10. با رعایت نکات ایمنی تمامی محوطه فعالیت تکنسین و دستگاهی که تعمیر روی آن صورت گرفته را با مواد ضد عفونی تمیز کنید و لوازم معیوب را در پلاستیک درب بسته قرار دهید.

با رعایت این نکات مطمئن می شوید که هم کار تعمیر لوازم خانگی شما توسط تکنسین حرفه ای انجام شده و هم نکات ایمنی در مقابله با ویروس کرونا رعایت شده است./ تعمیرآل

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...