You are currently viewing ریست ماشین لباسشویی ال جی
ریست ماشین لباسشویی ال جی

ریست ماشین لباسشویی ال جی

گاهی ممکن است بنا بر هر دلیلی شاهد ناکارآمدی در سیستم کاری لباسشویی ال جی باشید. ماشین های لباسشویی از هر برندی که باشند بر اثر عواملی چون نوسانات برق و استهلاک قطعات داخلی پس استفاده ی چند ساله دچار آسیب می گردند.

در چنین شرایطی اولین و مناسب ترین راهکار حل مشکل، ریست ماشین لباسشویی ال جی است که در بسیاری از موارد موثر می باشد. البته اگر آسیب وارده قطعات داخلی را تحت تاثیر قرار داده باشد، مراجعه به مراکز تعمیراتی معتبر امری ضروریست.تعمیرآل همواره آماده ی خدمت رسانی در راستای بازیابی کارکرد ماشین های لباسشویی ال جی در بالاترین سطح کیفی ممکن است.
 

ریست ماشین لباسشویی با دکمه ی ریست

برای انجام ریست ماشین لباسشویی ال جی با استفاده از دکمه ی مخصوص ریست، ابتدا دستگاه را خاموش کنید. سپس لباسشویی را در حالت Cotton روشن سازید. بلافاصله پس از روشن کردن سیستم باید دکمه ی Temp و یا Speed Spin را یک بار زده و رها کنید. سپس دکمه ی Level Water یا Function را فشار دهید و رها سازید. این مرحله را تا زمانی که عبارت T01 روی نمایشگر ظاهر شود، تکرار کنید و پس از آن که T01 به T02 تغییر یافت، کلید Start رو فشار دهید.

در این بخش عبارت ELT بر روی نمایشگر لباسشویی نمایش داده می‌شود. اکنون از دکمه ی ریست لباسشویی استفاده کنید. پس از زدن این دکمه ممکن است خطاهایی بر روی نمایشگر دیده شود که برای رفع آن ها کلید Temp را به مدت ۵  ثانیه نگه دارید تا عبارت EOD را مشاهده کنید. بدین ترتیب عملیات ریست لباسشویی به طور کامل شکل خواهد گرفت.

ریست ماشین لباسشویی بدون دکمه ریست

 چنانچه لباسشویی شما فاقد کلید ریست است، پس از قطع کردن برق لباسشویی به مدت ۵ ثانیه دکمه ی START/PAUSE را فشار دهید و مجددا سیستم را به برق بزنید تا سیستم ریست گردد.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...