You are currently viewing تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

تعمیر ماشین ظرفشویی میله

ماشین ظرفشویی میله، که توسط این شرکت بزرگ و موفق آلمانی تولید می شود، یکی از بهترین ماشین های ظرفشویی موجود در بازارهای جهان است. خرید ظرفشویی میله از بانه نیاز به نفع شماست. اگر تمایل به آگاهی از جدیدترین و آخرین قیمت ماشین ظرفشویی میله دارید می توانید به فروشگاه آنلاین بانه نیاز مراجعه کرده و جهت خرید آنلاین ماشین ظرفشویی های تولید شده توسط این شرکت اقدام کنید. ماشین ظرفشویی های میله با داشتن ظرفیت بالا، دارای امکانات و قابلیت های مناسبی از جمله شستشوی سازگار با محیط زیست هستند که از این لحاظ در نوع خود بی نظیرند.

امروزه حضور تکنولوژی بیش از پیش در خانه های ما ایرانی ها به چشم میخوره ، و حضور بسیار پر رنگی داره ، شاید بدون برخی از اونها زندگی برای ما سخت و طاقت فرسا بشه ، لوازم خانگی جزو مواردی است که با شدت زیادی با تکنولوژی روز آمیخته شده و کمک شایانی به کارهای روزمره انسانها میکند ، یکی از این وسایل و که با علم روز همراه هست ماشین های ظرفشویی است ، ظرفشویی ها نه تنها کار ظرف شستن رو برای ما انجام میدهند ، بلکه توی مصرف آب هم صرفه جویی میکنند، امروز قصد داریم به برخی از نکات تعمیر ماشین ظرفشویی میله بپردازیم :

تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

معنی کلمات روی ماشین ظرفشویی میله

در این بخش از مقاله معرفی برنامه های شستشوی ماشین ظرفشویی میله به بررسی معنی کلمات روی ظرفشویی میله می پردازیم. اصطلاحات انگلیسی روی ماشین لباسشویی میله را در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم که هر یک چه معنی دارند.

Power روشن / خاموش کردن دستگاه

Start شروع

Dry خشک کن

Half Load نیمه ظرفیت

تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

Program Select دکمه انتخاب برنامه های شستشو در ظرفشویی میله

Child Lock قفل کودک برای قفل کردن دکمه های ظرفشویی

Heavy شستشوی سنگین و پرقدرت

Eco   اقتصادی ، سازگار با محیط زیست

Glass        شیشه ای

Normal نرمال

Rapid سریع

Rinse برای آبکشی ظروف

Display نمایشگر

تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

طریقه صرفه جویی در انرژی ماشین ظرفشویی میله

همیشه سعی کنید ماشین ظرفشویی را کاملا لود کنید.

ظرف ها را در آب جاری نکنید.

از برنامه شستشو استفاده کنید که مناسب ترین برای هر نوع بار (ظروف) است .

هیچ شستشوی اولیه انجام ندهید.

در صورت امکان، ماشین ظرفشویی را به یک منبع آب گرم تا ۶۰ درجه سانتی گراد وصل کنید.

فسفات موجود در مواد شوینده ماشین ظرفشویی برای محیط آن مضر است .

تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

برای اجتناب از استفاده از مقدار زیاد مواد شوینده و صرفه جویی در مصرف برق ، موارد زیر را ملاحظه کنید: –

موارد ظریف تر را از ظروف مقاوم تر جدا کنید .

-استفاده از مواد شوینده قوی و درجه حرارت بالا

مواد شوینده را مستقیما بر روی ظروف نگذارید

اگر درب در حالی که شستشو در حال انجام است باز شود ، برنامه قطع خواهد شد نور نسبی چشمک زدن را حفظ خواهد کرد و یک ارور می فرستد و سیگنال نشان می دهد که چرخه کامل نشده است .

۱ دقیقه بعد از بستن درب برای راه اندازی مجدد برنامه باید صبر کنید و وقتی درب بسته شده است برنامه از آن جا که قطع شد ادامه خواهد یافت.

 این عملیات باید انجام شود در این صورت ضروری است، زیرا این ممکن است مشکلات اجرای برنامه را ایجاد کند .

تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

تنظیمات سختی آب ماشین ظرفشویی میله

برای تنظیم سختی آب می توانید با تهیه نوارهای سختی سنج از داروخانه ها سختی آب را به دست بیاورید ( نوار را ۲ ثانیه در لیوان آب قرار دهید و درآورید تکان دهید و یک دقیقه صبر کنید ، اگر یک بند نوار قرمز شد آب نرمال است ، اگر دو بند قرمز شد درجه سختی آب متوسط است و اگر سه بند قرمز شد آب سخت است و چهار بند نشانه سختی بالا است )،

پس از به دست آوردن سختی آب منطقه ، سختی آبی را که مناسب ماشین ظرفشویی میله است را با افزایش و کاهش شماره تنظیم کنید ، برای به دست آوردن سختی آب می توانید با سازمان آب نیز تماس حاصل فرمایید

دستگاه ظروف را به خوبی نمی‌شورد:

اگر از مواد شوینده بی کیفیت استفاده شود ، و یا دستگاه دچار آبریزی شده باشد ، همچنین با کمبود فشار آب مواجه شویم ، معمولا ظروف به خوبی شسته نمیشوند ، همچنین ممکن است ایرادی برای اجزای داخلی دستگاه پیش آمده باشد ، مثلا بازوی های شستشو ضعیف شده باشند ، و یا افشانه های آب ضعیف کار کنند. برای مشاهده تعمیر ماشین ظرفشویی دیگر برند ها روی آن کلیک کنید.

تعمیر ماشین ظرفشویی میله
تعمیر ماشین ظرفشویی میله

کلید های ماشین ظرفشویی میله از کار افتاده است:

در این مواقع اول باید به صفحه نمایش نگاه کنید که آیا کد خطا یا اروری نمایش می‌دهد یا خیر ، خیلی از مشکلات با آشنایی و شناخت کد های خطا به راحتی بر طرف می‌شود ، اگر کد خطایی در کار نبود ، دکمه های دستگاه را چک کنید ، گاها دکمه ها به سمت داخل گیر کرده اند و مانع از فرمان پذیری دیگر دکمه ها می‌شوند ، اگر همه موارد را چک کردید و مشکل همچنان باقی بود به احتمال زیاد برد اصلی دستگاه و اتصالات آن دچار آسیب شده اند که نیاز به بررسی تخصصی توسط کارشناسان تعمیرات لوازم خانگی است ، شما می‌توانید با تماس با تیم تعمیرآل کوتاه ترین زمان ممکن مشکلات دستگاه خود را برطرف سازید.

ماشین ظرفشویی میله آب نشت می‌دهد:

در وحله ی اول شما باید درب دستگاه و درز گیر آن را بررسی کنید و ببینید که آیا درب دستگاه به درستی بسته می‌شود یا خیر ، اگر شکاف یا آسیب دیده گی مشاهده کردید ، باید درزگیر را تعویض کنید ، البته شما قبل از تعویض باید سوئیچ شناور دستگاه را بررسی کنید ، گاهی این پنل در موقعیت پایین گیر میکند ، ممکن است شی ای باعث گیر کردن آن شده باشد که این امر باعث می‌شود دستگاه شما بیش از حد پر شود و نشت کند ، سوئیچ شناور را بررسی کرده و هر چیزی که باعث گیر کردن آن شده است را برطرف کنید.

چرا ماشین ظرفشویی بود بد تولید میکند:

یکی از عللی که باعث تولید بوی بد در ماشین ظرفشویی میشود ،ماندن غذا در جای جای ماشین ظرفشویی است ، که موجب ایجاد باکتری و بوی بد دستگاه میشود ، شما باید دستگاه را به دقت بررسی کرده و غذاهای باقی مانده را تمیز کرده و با اسپری ضد عفونی کننده باکتری های موجود را از بین ببرید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...