You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران
تعمیر کولرگازی سامسونگ

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر کولر گازی سامسونگ (Samsung air conditioner repair) در کمترین زمان یکی از خدماتی هست که تعمیرآل به شما ارائه میدهد. دیگر لازم نیست نگران خرابی کولر گازی سامسونگ خود باشید. ما عیب یابی کولر گازی سامسونگ را در کمترین زمان ممکن انجام می دهیم. معمولا اگر قبل از فرا رسیدن فصل تابستان کولر گازی خود را سرویس ندهید، با مشکل مواجه خواهید شد.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


ما اینجا هستیم تا مشکلات کولر گازی شما را به صورت کاملا تخصصی و حرفه ای حل کنیم. ما به عنوان مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ ، تمام مشکلات دستگاه شما را برطرف خواهیم کرد. با ما همراه باشید تا شما را در این زمینه راهنمایی کنیم.

تعمیر کولرگازی سامسونگ در تهران

همانطور که در بالا ذکر کردیم، تمام مشکلات و تعمیر کولر گازی سامسونگ را می توان با استفاده از خدمات ما حل کرد. تعمیرآل با ارائه خدمات تعمیر در محل کلیه ایرادات کولر گازی Samsung و ارسال آن در کمترین زمان ممکن و با بهترین قیمت ممکن انجام میشود .

 تعمیر و عیب یابی تضمینی کولر گازی سامسونگ خود را از ما بخواهید. اکنون با شماره های ذکر شده تماس بگیرید و مشکل دستگاه خود را برطرف کنید.

مشکلات رایج کولر گازی

در این قسمت در مورد برخی از مشکلات رایج کولر گازی Samsung صحبت خواهیم کرد. این مشکلات عبارتند از:

تعمیر کولرگازی سامسونگ
 • کولر گازی سرد نیست.
 • کولر گازی سامسونگ خاموش نمی شود.
 • خنکی کاهش یافته است .
 • نشت آب از کولر گازی
 • خروجی صدا از کولر گازی سامسونگ
 • کولر گازی کار نمی کند.
 • دمای دلخواه با دمای روی مانیتور دستگاه مطابقت ندارد .

ایرادات کولرگازی سامسونگ

ما در این مقاله می‌خواهیم به تمامی موارد ایرادات و تعمیر کولرگازی سامسونگ بپردازیم و تمامی آنها را برسی کرده و به شما نحوه برطرف کردنش را به شما آموزش خواهیم داد .

سرد نبودن هوای کولر گازی

این یکی از رایج ترین مشکلات کولر گازی ها میباشد .اگر چنین مشکلی دارید، شیرهای کولر گازی را چک کنید. مطمئن شوید که تمام شیرها باز هستند و ترموستات به درستی تنظیم شده است. در مرحله بعدی لازم است فیلتر هوای کولر گازی بررسی شود. فیلتر ممکن است با گرد و غبار مسدود شده باشد. در نتیجه باید با شستشو جایگزین شود. در واقع فیلتر کولر گازی باید به موقع تمیز و آبکشی شود. در صورت درست کار نکردن دستگاه شما نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ میباشد .

خاموش نشدن

در برخی موارد با وجود خاموش بودن تهویه مطبوع ، دستگاه از حرکت باز نمی ایستد. این مشکل به کثیف بودن فیلتر هم مربوط می شود. پس فیلتر را تمیز کنید. دلایل دیگر این است که کولر گازی قدیمی است یا به اندازه کافی قدرتمند نیست. از عوامل دیگر می توان به مشکلات ترموستات و مشکلات سیستم مرکزی اشاره کرد. برای رفع مشکل بهتر است با تعمیرآل مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید.

کم شدن خنکی کولر گازی

این مشکل برای بسیاری از کاربران است. این مشکل ممکن است به دلایل مختلفی رخ دهد. اولین دلیل مشکل کمپرسور کولر گازی سامسونگ است. کمپرسور باید چک شود. این مشکل ممکن است به دلیل تمام شدن مایع خنک کننده گاز نیز باشد. بنابراین باید از سرویس شارژ کولر گازی استفاده کنید. از دیگر موارد آسیب به برد الکترونیکی و تنظیم نادرست گام دستگاه می باشد.

تعمیر کولرگازی سامسونگ
تعمیر کولرگازی سامسونگ

نشت آب از کولر گازی سامسونگ

نشت آب از دستگاه شما مشکلی است که اکثر افراد با آن مواجه هستند و نیاز به تعمیر کولر گازی سامسونگ هست . از جمله دلایل اصلی نشت آب می توان به موارد زیر اشاره کرد.

 • اپراتور برفک زده است
 • حوضچه کولرگازی شکسته است.
 • شیلنگ کولرگازی گرفته است.
 • حوضچه یا شیلنگ سوراخ است.
 • گاز کولرگازی رو به اتمام است.

برای هرگونه تعمیر کولرگازی سامسونگ بهتر است از تعمیرآل همراه همیشگی شما کمک بگیرید. زیرا حل این مشکل امری تخصصی است.

صدای زیاد کولرگازی

گاهی اوقات صدای غیر عادی از کولر گازی سامسونگ به گوش می رسد. این مشکل به چند دلیل رخ می دهد. احتمال دارد فن AC از کار افتاده باشد و صدا از این قسمت می اید. تیغه فن نیز آسیب دیده است. برای رفع این مشکل تمامی قطعات ذکر شده باید توسط تعمیرکار مورد اعتماد بررسی شود. برای رهایی از صدای تهویه مطبوع می توانید با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید. تعمیرکاران مجموعه تعمیرآل آماده هر گونه تعمیر کولرگازی سامسونگ در کمترین زمان ممکن می باشند.

از کار افتادن کولر گازی

ممکن است با بروز این مشکل فکر کنید که کولر گازی سوخته است. اما باید به شما بگوییم که منبع اصلی این مشکل مشکل برق و اتصالات است. باید بررسی شود که آیا کولر گازی دارد یا خیر. اگر تهویه مطبوع مشکلی ندارد، مشکل از سوکت است. آن را بررسی کنید و در صورت نیاز به تعمیر کولرگازی سامسونگ خود میتوانید به ما اطلاع دهید.

کولر گازی سامسونگ با دمای تنظیم شده مطابقت ندارد

اگر کولر گازی را روی دمای خاصی تنظیم کرده اید، اما خنک کننده کافی تولید نمی کند، اولین دلیل این است که ترمیستور اتاق نابجا یا آسیب دیده است. دلیل دوم خرابی برد الکترونیک است. برای عیب یابی مجموعه تعمیرآل، مرکز تعمیر کولرگازی سامسونگ تماس بگیرید.

شارژ کولر گازی

شارژ کامل کولر گازی مشکلات زیادی را برای دستگاه به همراه خواهد داشت. برای جلوگیری از این مشکلات، ترجیحاً کولر گازی به صورت دوره ای و در فواصل زمانی مشخص شارژ شود. یکی از نشانه های اصلی خالی شدن شارژ کولر گازی خنک نشدن کولر گازی است.

روشن نشدن کولر گازی

سیستم تهویه مطبوع که روشن نمی‌شود دارای مشکلات برق است که ناشی از معیوب بودن قطع کننده مدار، پریز دیواری خراب یا سیم برق آسیب دیده است. اگر سیم کشی برق به خوبی انجام شود، نیاز به تعمیر کولر گازی نمی‌شود. اما زمانی که دستگاهتان روشن نشود، باید توسط یک تکنسین چک شود.

خرابی مدار شکن

پانلی را که جعبه قطع کننده مدار را می بندد باز کنید و بررسی کنید که آیا کلید مدار کنترل کننده پریز برق AC سامسونگ شما ممکن است خاموش شده باشد (سوئیچ پایین است و بالا نیست). اگر قطع کننده مدار قطع نشود، ممکن است کلا معیوب باشد.

تعمیر کولرگازی سامسونگ
تعمیر کولرگازی سامسونگ

کولر گازی سامسونگ باد سرد نمی دهد

اگر کولر گازی Samsung شما هوای سرد نمی دهد، فیلتر هوای کثیف، کویل های کندانسور کثیف، تنظیمات دمای بالا یا AC کم اندازه دارد. فیلتر کثیف رایج ترین است و باید با تمیز کردن فیلتر هر ۲ هفته در فصل خنک کننده از آن جلوگیری کرد تا نیاز به تعمیر کولرگازی سامسونگ نباشد .

فیلتر هوای کثیف

جریان هوای ضعیف در تهویه مطبوع دلیل شماره یک تهویه مطبوع است که هوای سرد را دمیده نمی‌کند. این می تواند ناشی از مسدود شدن راه هوایی باشد، اما به خصوص فیلتر هوای کثیف.

نحوه تشخیص کثیف بودن فیلتر هوای AC

هنگامی که فیلتر کثیف است و نیاز به تمیز کردن دارد، AC سامسونگ شما یک یادآور تمیز فیلتر را روشن می کند. با این حال، می‌توانید محفظه بیرونی AC خود را نیز باز کنید تا فیلتر ظاهر شود و بررسی کنید که آیا آن را با خاک پوشانده است.

CTA

تمیزی فیلتر هوای کثیف AC

سامسونگ توصیه می کند که فیلتر هوا را هر ۲ هفته یکبار به خصوص در تابستان تمیز کنید تا از ناکارآمدی AC در جریان هوای ضعیف جلوگیری کنید.  مراقب باشید شارژ کولر گازی Samsung خود را به کسی واگذار نکنید. زیرا دارای تکنولوژی پیشرفته ای است. بنابراین، برای تعمیر کولرگازی سامسونگ توسط تکنسین مجرب انجام شود. برای ثبت درخواست تعمیر یا شارژ کولر گازی با شماره های درج شده تماس بگیرید.

کثیف بودن کویل های کندانسور

کویل های کندانسور کثیف در فضای باز جریان خنک کننده را به خطر می اندازد. این بدان معناست که گرمای فرآیند خنک سازی از AC Samsung شما دفع نمی‌شود و کارایی واحد خنک کننده شما را به خطر می‌اندازد و مقدار هوای سردی را که از AC شما دمیده می‌شود محدود می‌کند.

نحوه تمیز کردن کویل های کثیف کندانسور

توصیه می شود برای تمیز کردن کویل های کندانسور AC کثیف است می توانید با مجموعه تعمیرآل تماس بگیرید. اما، اگر تصمیم به عیب یابی دارید، این مراحل را برای تمیز کردن کویل ها دنبال کنید

 • AC سامسونگ خود را خاموش کنید و صبر کنید تا خنک شود.
 • پوشش بیرونی یونیت خارجی را بردارید تا سیم پیچ ها ظاهر شوند.

برای خلاص شدن از شر کثیفی های سست و آشغال های مسدود شده بین پره های کندانسور از یک ضمیمه جاروبرقی برس نرم استفاده کنید. مطمئن شوید که از برس های سخت خودداری کنید زیرا باله های کندانسور ظریف هستند.

روش های تمیز کردن کویل ها

باله ها را با آب با فشار کم با شلنگ اسپری کنید. این کار از باله ها در برابر آسیب یا خم شدن محافظت می کند. توجه داشته باشید که آب به قطعات الکتریکی ارسال نشود.کویل ها را برای مدت زمان مورد نیاز برای خشک شدن کامل باز بگذارید.هنگامی که کویل ها خشک شدند، پوشش بیرونی را برگردانید و شروع به اجرای AC خود کنید.

تعمیر کولرگازی سامسونگ

خدمات تعمیر کولرگازی سامسونگ

پرسنل مجرب تعمیرآل سرویس کلیه خدمات تعمیرات را با گارانتی انجام می دهند. بنابراین لازم نیست نگران این موضوع باشید.ما ارائه خدمات تعمیر در محل را برای شما آسان می کنیم. تعمیرآل کلیه نصب ، سرویس و تعمیر کولر گازی سامسونگ را ارائه می دهد.در صورت نیاز به تعویض قطعات، ما تضمین می کنیم که قطعات آسیب دیده با قطعات اصلی تعویض شوند.

چرا کولرگازی سامسونگ روشن نمی شود؟

در این بخش تمامی ایراداتی که موجب میشود دستگاه شما روشن نشود و موجب تعمیر کولرگازی سامسونگ شما شود را برسی خواهیم کرد.

بررسی های اولیه برای روشن نشدن کولر گازی سامسونگ

اگر کولر گازی سامسونگ شما اصلا روشن نمی شود یا واقعا روشن نمی شود، ابتدا دستورالعمل های زیر را دنبال کنید.

 • مطمئن شوید که برق به کولر گازی می رود تا روشن شود.
 • دوباره دکمه روشن/خاموش کولر گازی را فشار دهید.
 • تنظیمات ترموستات کولر گازی را بررسی کنید.
 • همچنین میعانات داخل کمپرسور را چک کنید.

اگر کولر گازی روشن نمی شود و با فشار دادن دکمه پاور فیوز پاور منفجر شده است، حتما از تعمیرکار برای تعمیر کولرگازی سامسونگ کمک بگیرید.مطمئن شوید که ترموستات روی سرد تنظیم شده است تا کولر گازی کار کند. معمولاً برای تنظیم کولر گازی در حالت سرد باید ترموستات را روی ۳ درجه زیر دمای اتاق تنظیم کرد.

راهکار های روشن شدن کولر گازی

فیلتر هوا

از تمیز بودن فیلترهای تهویه مطبوع کولر گازی سامسونگ خود اطمینان حاصل کنید. اگر فیلترها کثیف باشند، کولر گازی روشن نمی شود. با انجام دوره ای سرویس های کولر گازی سامسونگ می توانید این مشکل را برطرف کرده و از تعمیر کولرگازی سامسونگ جلوگیری کنید.

پنل داخلی کولر گازی

مسیر تخلیه کولر گازی را در زیر پانل داخلی بررسی کنید. اگر این مسیر پر یا مسدود باشد می تواند جریان برق به دستگاه را مسدود کرده و در نتیجه کولرگازی سامسونگ روشن نشود. مطمئن شوید که برق به دستگاه وصل است. همچنین بررسی کنید که کمپرسور ۲۴۰ ولت قطع نشده باشد.

ترموستات

اگر مشکل روشن نشدن کولر گازی سامسونگ همچنان حل نشده است، ترموستات را باز کرده و باتری ها را تعویض کنید. هنگام تعویض باتری های ترموستات، سیم پیچ را نیز از نظر ایراد در سیم کشی ترموستات بررسی کنید.

CTA
تعمیر کولر گازی سامسونگ

خازن های کمپرسور

خازن های کمپرسور را چک کنید، این معمولا به خاطر خازن است. زیرا دلیل اصلی مشکل روشن نشدن کولر گازی Samsung مشکل کندانسور و کانکتور آن است.در مورد عیب یابی و تعویض این دو قطعه در داخل کولرگازی توضیح بیشتر خواهیم داد .همانطور که می دانید خازن کمپرسور یک نوع کار دائمی دارد که باعث کارکرد کمپرسور و فن کولر می شود.

تعویض خازن های کمپرسور

همچنین در صورت بروز مشکل در این خازن به راحتی و با قیمت بسیار پایین قابل تعویض می باشد. یک موضوع مهم در این زمینه این است که گاهی اوقات مشکل روشن نشدن کولر گازی سامسونگ از کانکتور دستگاه است و نه خازن کمپرسور، در این صورت برای حل مشکل برق دستگاه ابتدا باید مطمئن شویم که مشکل چیست. شما میتوانید برای هر گونه تعمیر کولر گازی سامسونگ با ما در ارتباط باشید .

چگونه مطمئن شویم که مشکل از خازن کولر گازی سامسونگ است؟

اگر در حین کارکرد کولر صدای زوزه از دستگاه شنیدید، به این معنی است که موتور فن در حال راه اندازی است. اما برای ادامه از خازن برق دریافت نمی کند. در این حالت مشکل در خازن کمپرسور است. این ممکن است دفعه اول کار کند، اما دفعه بعد این کار را نمی کند و بهتر است خازن کمپرسور را تعویض کنید.

ارور های کولرگازی سامسونگ

E121 E128 E132
E122 E130 E133
E123 E130 E134
E124 E131 E135
E165 E201 E241
E166 E202 E231
ارور های مهم در تعمیر کولرگازی سامسونگ

فرم درخواست تماس

ارور E121

 کنترل دمای داخلی مدار باز

خطا E122

 کنترل دمای ورودی آداپتور داخلی


کد خطا E123

 کنترل دمای خروجی اواپراتور داخلی

Error E124

 خرابی ارتباط واحد داخلی

کد ارور E128

 کنترل دما در ورودی واحد داخلی از بین می رود.

خطا E130

 کنترل دمای ورودی و خروجی واحد داخلی به طور همزمان از بین می رود.


ارور E131

 کنترل دمای گرمایش الکتریکی کمکی

کد خطای E132

کنترل دمای گرمایش الکتریکی

نصب و تعمیر کولر گازی سامسونگ

مجموعه تعمیرال هر گونه نصب ، سرویس و تعمیر کولرگازی سامسونگ را به بهترین نحو برای شما انجام میدهد . شما میتوانید برای هر گونه ثبت سفارش تعمیرات با ما در ارتباط باشید .


سوالات متداول (FAQ)

چرا کولرگازی خنک نمی کند؟

هنگامی که کولر گازی سامسونگ خنک نمیکند میتواند چند دلیل داشته باشد .شارژ گاز دستگاهتان تمام شده باشد یا قطعه برد دستگاه خراب شده باشد که برای چک و برسی این دو مورد میتوانید با مجموعه تعمیرال تماس حاصل فرمایید.

چرا کولرگازی نشتی دارد؟

در وحله اول شلنگ های ورودی و خروجی را چک کنید که گرفتگی نداشته باشد یا حفره یا سوراخی در ان به وجود نیامده باشد .

چرا کولرگازی کار نمیکند؟

این ایراد مربوط به برق کولرگازی می تواند باشد. حتما قبل از شروع کارکرد کولرگازی اتصال برق آنرا چک کنید.

نتیجه گیری

تعمیرال همراه همیشگی شما برای هر گونه تعمیر کولرگازی سامسونگ بهترین و با تجربه ترین تکنسین ها را به شما معرفی خواهد کرد .شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید تجربیات خود را با درج کامنت با ما و دیگر همراهان عزیز تعمیرآل درمیان بگذارید.

منبع:samsung.com

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...