You are currently viewing نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ (Samsung)
تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

نمایندگی تعمیر یخچال ساید بای ساید سامسونگ (Samsung)

CTA

نمایندگی تعمیر یخچال سامسونگ در تهران SAMSUNG ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات یخچال سامسونگ بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر یخچال سامسونگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات ساید بای ساید سامسونگ در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

 


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


 

هیچ خانه ای را نمیتوان بدون یخچال تصور کرد! یخچال فریزر ها یکی از وسایلی هستند که تعمیر آنها در اولویت لوازم خانگی است ،مشکلات عمده یخچال فریزر ها معمولا ، منجمد کردن بیش از حد ، سرو صدای یخچال ، یخسازی ضعیف ، آب شدن یخ فریزر و یخ نبستن و از این قبیل مسائل هست که در بخش زیر قصد پرداختن و جویا شدن علت برخی این مشکلات و تعمیر یخچال فریزر و یخچال ساید بای ساید سامسونگ رو داریم :

تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

یخچال و فریزر سامسونگ به اندازه ی نیاز سرد نیست و دمای همیشه گی را ندارد

یخچال ها به عنوان یک دمای استاندارد دمایی بین ۳۶ تا ۴۰ درجه فارنهایت و در بخش فریزر بین ۰ الی ۵ درجه فارنهایت دارند ، این دستگاه محتویات داخل خود سرما میبخشند حتی زمانی که کنترل کننده و درجه سرما رو پایین ترین حد خود تنظیم شود . مشکل سرما نداشتن یخچال میتواند به علت وجود اختلال در بخش سنسور دمای یا کنترل کننده سرماست، برای تشخیص دمای یخچال از دماسنج مخصوص یخچال استفاده کنید و اگر دما بین بازه ی مشخص شده نبود، برای تعمیر یخچال ساید بای ساید و فریزر باید با یک متخصص در این امور تماس بگیرید.

یخچال سامسونگ روشن نمیشود

به عنوان اولین اقدام برق و پریزی که یخچال به آن متصل است را بررسی کنید و مطمئن باشید که یخچال انرژی مورد نیاز برای کار کردن را دریافت مینماید ، ممکن است شکستگی مدار و یا فیوز یخچال نیاز به تعمیر و یا تعویض داشته باشد.

تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

برفک یخچال به طرز غیر عادی زیاد شده است

در صورت بروز این مشکل در وحله اول تنظیمات کنترل کننده دمای یخچال را بروی درجات پایین تر تنظیم کنید ، اگر برفک زدن ها همچنان ادامه داشت ، ممکن است ترموستات یخچال / فریزر معیوب شده باشد ، و شما نیاز به تعویض این قطعه دارید.

درجه تنظیم کننده سرما / دما تاثیری در دمای یخچال ندارد

گاها پیش میاید که برخی از خوراکی ها داخل یخچال منجمد شده اند ! و یا آنقدر خوراکی ها سرد شده است که تا مدتی قابل خوردن نیست ، و هر چه درجه تنظیم کننده دمای یخچال را کمتر و کمتر میکنید هیچ اثری ندارد، این مشکل به این علت پیش میاید که ، کنترل کننده سرمای یخچال نمیتواند کمپرسور یخچال را خاموش کند ، ابتدا تایمر و هیتر برفک زدایی را بررسی کنید چون احتمال دارد به درستی کار نکرده و نیاز باشد با یک متخصص تماس بگیرید.

علت بوی بد یخچال چیست؟

اگر داخل یخچال بوی بدی داشت ، باید مواد غذایی که فکر میکنید علت بوی بد یخچال هستند را از یخچال خارج کرده ، یخچال را از برق جدا کرده و کشو ها و قفسه ها را شستشو دهید، ولی اگر این کارها جوابگو نبودند ، میتوانید یخچال را با محلول تهیه شده از جوش شیرین و آب گرم تمیز کنید . تمیز نکردن یخچال بیش از ۲ هفته و استفاده نکردن از یخچال بیش از ۷۲ ساعت ، و فاسد شدن مواد غذایی علت های اصلی بوی بد یخچال هستند.

علت سرو صدای زیاد یخچال چیست؟

سرو صدای یخچال های معمولا از بخش هایی که شل شده است تولید میشود ، مانند سیم پیچ ، کندانسور ، کمپرسور یا رولر، یا پایه هایی که به درستی روی زمین چفت نشده اند ، معمولا اگر دست به آچار باشید ، با یک پیچ گوشتی و سفت بستن پیچ های بخش های شل شده میتوانید تا بخش زیادی از صدای یخچال کم کنید.

لامپ یخچال سامسونگ همیشه روشن است

اگر لامپ یخچال همیشه روشن بماند ممکن است باعث گرم شدن فضای داخلی یخچال و پایین امدن کارایی یخچال در طولانی مدت شود ، ممکن است مدتی از این عیب گذشته باشد و شما متوجه ای این موضوع نشده باشید زیرا نمیتوانید داخل یخچال را هنگام بسته شدن درب یخچال ببینید ، در این صورت باید بعد از چند ساعت کار کردن یخچال با احتیاط لامپ را لمس کنید ، و اگر لامپ داغ بود نشان دهنده ی این موضوع است که لامپ یخچال همواره روشن است ، معمولا همچین مشکلی به عوض کردن سوئیچ متصل به لامپ حل میشود و در مواقع خاص باید سیم پیچی پشت سوئیچ توسط متخصص مجرب بررسی و تعمیر شود.

درب یخچال به درستی بسته نمیشود

یکی از علت های هدر رفتن انرژی در یخچال فریزر ها بسته نشدن درب یخچال است ، ممکن است درب ، لولا ، واشر ، لاستیک دور درب یخچال آسیب دیده باشد و درب به درستی بسته و کیپ نمیشود با یک بررسی اجمالی و دقت به اینکه آیا درب یحچال کاملا کیپ میشود یا خیر میتوان به مشکل بسته نشدن درب یخچال پی برد و با تعویض قطعه ی معیوب مشکل را برطرف کرد.

تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ
تعمیر یخچال ‌فریزر و ساید بای ساید سامسونگ

علت نشتی آب از زیر یخچال سامسونگ چیست؟

لوله تخلیه زیر سیم پیچ تبخیر کننده قرار دارد که درنهایت به ظرفی که زیر آن قرار گرفته میرسد ، آب جاری شده از برفک زدایی یخچال از لوله های تخلیه داخل ظرف تخلیه سرازیر میشود. با یک بررسی اجمالی از سالم بودن لوله تخلیه اطمینان حاصل کنید . نشتی زیر یخچال معمولا ناشی از لوله condensation است که به ظرف موجود در زیر آن تخلیه نمی شود. لوله تخلیه مسدود شده نیز می تواند باعث نشتی شود.

کنترل کننده سرما را بررسی کنید

کنترل کننده سرما را بررسی کنید ، درجه این کنترل باید بروی cold  تنظیم شده باشد. با دقت گوش کنید که آیا فن فریزر یخچال کار میکند یا خیر ، زمانی که فن فریزر کار میکند ، به این معنی است که تایمر برفک زدا و کنترل کننده سرما بروی درجه cold  تنظیم شده است. اگر درجه را روی cold  تنظیم کردید و فن فریزر کار نمیکند ، بخش کنترل سرما دچار عیب شده است و باید تعمیر و یا بخشی از آن تعویض شود.

به صدای فن کمپرسور با دقت گوش کنید

 به صدای فن کمپرسور گوش کنید، اکثر مواقعی که فن فریزر در حال کار کردن است ، فن کمپرسور هم کار میکند ، اگر یکی از این فن ها به درستی کار نکند یا کمپرسور خاموش باشد ، یخچال سرمای بسیار کمی دارد ، و یا هیچ سرمایی ندارد.

سیم پیچ کندانسور را بررسی کنید

یکی از مشکلاتی که ممکن است برای یخچال پیش بیاید ، معیوب یا کثیف بودن کندانسور یخچال است ، این سیم پیچ در انتهای یخچال یا در قسمت پشتی یخچال است ، کندانسور گرما را از داخل به بیرون یخچال پراکنده میکند ، اختلال در کندانسور باعث میشود تا یخچال شما به درستی کار نکند ، شما میتوانید سیم پیچ کندانسور را تمیز کنید و اگر اختلال ادامه داشت با متخصصین تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...