You are currently viewing نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ در تهران (Samsung)
تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ (Samsung)

نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ در تهران (Samsung)

CTA

نمایندگی تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ در تهران SAMSUNG ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات اجاق‌ گاز سامسونگ بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات اجاق‌ گاز سامسونگ در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ یک کار تخصصی است و ایرادات کوچک و جزئی در ماشین های اجاق‌ گاز سامسونگ را نباید نادیده گرفت، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده و از وارد شدن خسارات جدی به اجاق‌ گاز جلوگیری می کند.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


با وجود پیشرفت تکنولوژی در زمینه الکترونیک و لوازم خانگی ، و با وجود انواع و اقسام وسایل پخت و پز مختلف همچنان اجاق گاز ها مهمترین وسیله برای پخت و پز غذا در خانه های ایرانی به شمار میاید ، اجاق گاز ها مانند اکثر وسایل خانگی ، نیاز به نگه داری و رسیده گی دارند ، با این حال ممکن است مشکلات کوچک و بزرگی برای این دستگاه پیش بیاید ، برخی از این مشکلات نیاز به دانش فنی و تخصص در زمینه تعمیرات لوازم خانگی دارد ، ولی برخی از این مشکلات را میتوان با یک دانش اندک برطرف کرد ، در این مقاله سعی داریم به برخی از مشکلات اجاق گاز ها بپردازیم ، با تعمیرآل همراه باشید :

شعله اجاق‌گاز سامسونگ روشن نمیشود :

در صورت بروز این مشکل ممکن است مشعل یا پیلوت اجاق گاز  مسدود شده  باشد ویا امکان دارد پیلوت خاموش باشد ،جهت رفع مشکل ابتدا با یک وسیله شبیه به برس پیلوت اجاق گاز را تمیز کنید ، و مجددا امتحان کنید در غیر این صورت باید قطعه مورد نظر تعویض شود.

تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ (Samsung)
تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ (Samsung)

اجاق گاز سامسونگ جرقه نمیزند :

در برخی مواقع هر چه سعی میکنید تا اجاق گاز را روشن کنید،فایده ای ندارد و جرقه ای در کار نیست ! اولین کار شما باید ترانس جرقه اجاق گاز را بررسی کنید ممکن است مشکل از ترانس اجاق گاز باشد ، قطعی سیم های ارتباطی ترانس نیز می‌تواند علت این مشکل باشد ، در نهایت کلید جرقه را بررسی کنید ، ممکن است کلید تولید جرقه قطعی داشته باشد یا معیوب شده باشد ، در این مواقع می‌توانید با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کنند.

شعله اجاق گاز سامسونگ زرد میسوزد :

موقعی این مشکل پیش میاید که نسبت هوای موجود در مخلوط کم می‌باشد ، در این مواقع شما باید صفحه مخلوط کن اجاق گاز را کمی باز کنید تا دستگاه هوای مورد نیاز خود را برای سوزاند شعله دریافت کند.

حرارت شعله در همه قسمت های آن یکسان نیست :

در این مواقع معمولا تنظیم هوا اندازه نیست و یا سوراخهای شعله پخش کن مسدود شده است.

تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ (Samsung)
تعمیر اجاق‌ گاز سامسونگ (Samsung)

شعله اجاق‌گاز دود میکند :

اگر اجاق گازی که دود میکند تازه خریداری کرده اید، مطمئنا در ساعات اولیه استفاده اجاق‌گاز دود خواهد کرد و این مشکل بعد از ساعاتی برطرف خواهد شد،علت دود کردن اجاق گازهای نو استفاده از لایه های محافظ روغن های صنعتی در تولید اجاق‌گاز است ، در این مواقع می‌توانید قبل از استفاده از دستگاه جدید بقایای روغن و دوده را با مواد شوینده و پاک کننده تمیز کنید تا اجاق گاز کمتر دود کند .

اما علت دود کردن در اجاق گاز های قدیمی به خاطر کثیف شدن ، گرفتن چربی و آثار مواد غذایی بروی شعله ها صفحه اجاق گاز می‌باشد ، که به مرور زمان ممکن است لایه ضخیمی از ترکیب این موارد بروی شعله و صفحه اجاق ایجاد شود ، که در حین استفاده از اجاق گاز ، بوی نامطبوعی همراه با دود ایجاد کند ، که پیشنهاد می‌شود ، با یک شوینده ی قوی ، طوری که به اجاق گاز آسیب وارد نشود ، بخش های مربوطه کاملا تمیز شود.

شعله اجاق گاز با سرو صدای زیادی میسوزد :

در حالت طبیعی و نورمال شعله اجاق گاز خیلی آرام و یک دست می‌سوزد ، در صورتی که شعله با سرو صدای زیاد کار میکند ، احتمال دارد مشکل مربوط به هوا رسانی اجاق گاز باشد ، این مشکل به این معناست ، که هوا به میزان درست به مشعل نمیرسد ، زمانی که هوا بیش از اندازه به مشعل برسد ، شعله اجاق گاز با سرو صدای زیاد می‌سوزد ، برای رفع مشکل شاتر هوای اجاق گاز را بررسی کنید ، تنظیمات صحیح شاتر هوا در اجاق گاز می‌تواند این مشکل را برطرف کند.

در حوالی اجاق گاز بوی گاز به مشام میرسد :

وقتی در حوالی اجاق گاز بوی گاز به مشام می رسد شما باید احتیاط کنید چون امکان خطر وجود دارد، در صورت مشاهده بوی گاز در نزدیکی اجاق گاز ، تا رفع مشکل از اجاق گاز استفاده نکنید ، شیلنگ و اتصالات و ورودی گاز به دستگاه را بررسی کرده و نشتی های احتمالی را رفع کنید ، ممکن است شیلنگ گاز یا اتصالات مربوط به آن نیاز به تعویض داشته باشد.

مشکلات مربوط به پیلوت :

یکی از مشکلات رایج اجاق گاز ها این است که پیلوت دستگاه بی دلیل خاموش می‌شود ، ممکن است پیلوت به درستی تنظیم نشده باشد و گاز به اندازه مورد نیاز و کافی به آن نرسد ، برای رفع مشکل باید ، مقداری از محفظه ی پیلوت را بینید یا با کارشناسان فنی در این خصوص تماس بگیرید.

 

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...