You are currently viewing نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران
تعمیر جاروبرقی سامسونگ (Samsung)

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر جاروبرقی سامسونگ در تهران SAMSUNG ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات جارو برقی سامسونگ بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر جاروبرقی سامسونگ آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات جاروبرقی سامسونگ در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

ما در این مقاله قصد داریم تمامی ایرادات جاروبرقی سامسونگ و نحوه تعمیر جاروبرقی سامسونگ (Samsung-vacuum-cleaner-repair) را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید…


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


مشکلات رایج جاروبرقی

جاروبرقی ها باعث می شوند کف های ما تمیز و بدون گرد و غبار باشد. با توجه به میزان کاری که ما آنها را انجام می دهیم، آنها مستعد خرابی گاه به گاه هستند، اما اکثر مشکلات جاروبرقی به راحتی قابل رفع هستند. عیب خود را از لیست زیر انتخاب کنید تا ببینید چگونه جاروبرقی خود را خودتان تعمیر کنید.

ما تمامی عیوب جاروبرقی را برای شما شرح داده ایم. می توانید با مطالعه این مقاله مشکلات جاروبرقی خود را پیدا کند.

تعمیرآل

جاروبرقی از کار افتاده است

جاروبرقی که روشن نمی شود یا روشن نمی ماند یک مشکل رایج است که حتما باید توسط یک تکنسین تعمیر جاروبرقی سامسونگ بررسی و رفع عیب شود.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ (Samsung)
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

بررسی پریز برق و اتصال دو شاخه

ممکن است ساده به نظر برسد، اما کمبود برق، قطع برق و خرابی پریز اغلب دلیل کار نکردن جاروبرقی است. بررسی کنید که جاروبرقی به پریز برق وصل شده باشد و فیوزها و قطع کننده ها نیازی به تنظیم مجدد نداشته باشند.

حرارت جاروبرقی

اگر دیدید جاروبرقی حرارتی خود به بیرون نمی دهد قطعا چیزی در لوله یا شیلنگ باعث گرفتگی شده است. باید هرچه سریعتر برای رفع گرفتگی لوله و شیلنگ جاروبرقی اقدام کنید.

همچنین باید دستگاه را برای مدت کمی خاموش نگهدارید

تعمیرآل

کیسه جاروبرقی

کیسه جاروبرقی

در برخی موارد اگر کیسه جاروبرقی پر شده باشد از روشن شدن جاروبرقی جلوگیری می کند بهتر است به تعویض کیسه جاروبرقی اقدام نمایید.

سیم جاروبرقی

سیم جارو برقی

اگر سیم جاروبرقی آسیب دیده باشد ممکن است از روشن شدن جاروبرقی جلوگیری کند. زیرا برق به دستگاه نمی رسد. ابتدا بررسی کنید که سیم به درستی به جاروبرقی و پریز متصل شده باشد. اگر سیم دستگاه آسیب دیده باشد باید هرچه سریعتر به تعویض آن اقدام نمایید.

سوئیچ روشن/خاموش

کلید روشن/خاموش ممکن است به مرور زمان خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد. در حالی که جاروبرقی های مختلف سوئیچ های متفاوتی دارند، همه آنها بسیار شبیه به تعویض هستند. ویدیوی ما را در مورد نحوه تعویض سوئیچ در جاروبرقی هنری تماشا کنید.

کلید خاموش و روشن شدن دستگاه ممکن است به مرور زمان خراب شود و نیاز به تعویض داشته باشد. اگر کلید روشن/خاموش شدن دستگاه خراب شده باشد باید هرچه سریع تر به تعویض کلید دستگاه اقدام بفرمایید.

موتور

اگر موتور دستگاه معیوب و از کار افتاده باشد جاروبرقی روشن نمی شود. موتور معیوب دستگاه مشکلاتی را به همراه خواهد داشت مانند مسدود شدن فیلتر ها. بنابراین موتور دستگاه باید توسط یک تکنسین تعمیر جاروبرقی سامسونگ تعمیر و یا تعویض شود.

بوی بد جاروبرقی

ما در این قسمت از مقاله تمامی علت هایی که باعث بوی سوختگی جاروبرقی می شود را برای شما شرح داده ایم.

کیسه جاروبرقی

کیسه جاروبرقی بدبو محتمل ترین علت این مشکل است. برای رفع بوی بد باید کیسه جاروبرقی را تعویض کنید.

فیلترهای کثیف

فیلتر های کثیف جاروبرقی یکی دیگر از علت های بوی بد جاروبرقی است. فیلتر ها را با جوش شیرین و آب تمیز کنید. اگر این کار جواب نداد فیلتر ها را تعویض کنید.

مسدود شدن شیلنگ ها و اتصالات

مسدود شدن شیلنگ جاروبرقی می تواند علت دیگر برای بوی بد جاروبرقی باشد. شیلنگ جاروبرقی را باز کنید و گرفتگی را بررسی کنید. اگر شیلنگ جاروبرقی کاملا پلاستیکی است می توانید آن را یک شبانه روز در آب و صابون بگذارید تا خیس بخورد.

کیسه جاروبرقی فیلتر جاروبرقی
شکاف لوله انسداد شیلنگ جاروبرقی
علت کم شدن مکش جاروبرقی

ویدیو تعمیر جارو برقی سامسونگ

مکش جارو برقی

کم شدن مکش جاروبرقی یکی دیگر از مشکلات رایجی است که ممکن است برای جاروبرقی پیش بیاید. تمامی علت هایی که باعث کم شدن مکش شدن جاروبرقی می باشد را برای شما شرح داده ایم. با ما باشید .

کیسه جاروبرقی

اگر مکش جاروبرقی شما کم شده است بهتر است کیسه جاروبرقی را بررسی کنید و در صورت معیوب بودن آنرا تعویض و یا خالی کنید.

فیلترهای کثیف

فیلتر های مسدود شده و یا کثیف باعث کم شدن مکش جاروبرقی می شوند. بهتر است آن هارا با محلول جوش شیرین و آب تمیز کنید و در صورت نیاز آنرا تعویض کنید.

انسدادها

فرم درخواست تماس

انسداد در لوله جاروبرقی شما باعث از بین رفتن مکش جاروبرقی می شود. جاروبرقی را خاموش کنید و از برق بکشید و انسداد تمام لوله ها را بررسی کنید. همچنین بررسی کنید چیزی در داخل شیلنگ باعث انسداد آن نشده باشد.

شکاف لوله

سوراخ یا پارگی در شیلنگ جاروبرقی می تواند مکش را تا حد زیادی کاهش دهد. در این صورت ممکن است شیلنگ نیاز به تعویض داشته باشد. 

جاروبرقی بوی سوختگی دارد

ما در این قسمت از مقاله تمامی علت هایی که باعث ایجاد بوی سوختگی در جاروبرقی می شود را برای شما شرح داده ایم.

  • جاروبرقی را خاموش کنید
  • جاروبرقی ها در دمای بالا کار نمی کنند، بنابراین اگر بوی سوختگی به مشام برسد می تواند خطرناک باشد. مطمئن شوید که بلافاصله دستگاه را خاموش کرده اید.
  • کابل جاروبرقی، دوشاخه و سوکت را با دقت بررسی کنید
  • بعد از استشمام بوی سوختگی بهتر است جاروبرقی را به فضای باز ببرید.
چگونه طول عمر جاروبرقی خود را افزایش دهیم؟ 
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

کابل داغ یا دوشاخه

اگر موتور مجبور باشد سخت کار کند کابل یا دو شاخه داغ می شود و می تواند منجر به اتفاقات خطرناکی باشد. هنگامی که کیسه را خالی و فیلتر هارا تمیز کردید، جاروبرقی را دوباره روشن کنید و ببینید آیا همان مشکل وجود دارد یا خیر.

موتور جاروبرقی نیم سوز شده است

نیم سوز شدن موتور جاروبرقی می تواند باعث کم شدن مکش جاروبرقی و درست کار نکردن عملکرد جاروبرقی سامسونگ بشود. نیم سوز شدن موتور جاروبرقی را می توان از از کم شدن مکش جاروبرقی تشخیص داد.

کلکتور جاروبرقی کثیف است

ممکن است جاروبرقی سامسونگ روشن شود اما قدرت مکش قبل را نداشته باشد باید در مرحله اول کیسه جاروبرقی را بررسی کنید، اگر کیسه دستگاه خالی بود به احتمال زیاد کلکتور جاروبرقی کثیف باشد و باید آن را تمیز کنید. کلکتر را بهتر است با تینر و بنزین تمیز کنید.این روش خوبی برای تعمیر جاروبرقی سامسونگ است.

خرابی بلبرینگ

یکی دیگر از ایجاد صداهای بلند و گوش خراش در جاروبرقی سامسونگ خرابی بلبرینگ ها می باشد و هرچه سریعتر باید برای تعویض بلبرینگ و یا تعمیر جاروبرقی سامسونگ اقدام بفرمایید.

نمایندگی جاروبرقی سامسونگ در تهران

تعمیرآل، تعمیرات تخصصی لوازم خانگی با داشتن بیش از ۱۵ سال سابقه کاری و با داشتن تکنسین های ماهر و با تجربه تمامی خدمات نصب، سرویس، تعمیر و فروش قطعات را انجام می دهیم. شما می توانید با یک تماس با مجموعه تعمیرآل درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های ماهر و باتجربه ما با شما تماس حاصل نمایند و در جهت تعمیر جاروبرقی سامسونگ در اسرع وقت به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

تعمیر جاروبرقی سامسونگ (Samsung)
تعمیر جاروبرقی سامسونگ

سوالات متداول ( FAQ )

چرا جاروبرقی سامسونگ مکش ندارد؟

انسداد و کثیف بودن فیلترهای جاروبرقی؛ تکمیل بودن فضای کیسه، گرفتگی لوله خرطومی و پارویی یا معیوب بودن موتور اصلی جاروبرقی از دلایلی هستند که باعث عدم مکش صحیح دستگاه میشوند.

چرا جاروبرقی سامسونگ روشن نمیشود؟

ابتدا پریز برق را چک کنید. در غیر این صورت موتور و برد الکترونیک ، سیم جمع کن و کلید پاور باید چک شود.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تمامی ایرادات جاروبرقی سامسونگ و نحوه تعمیر جاروبرقی سامسونگ  را به شما شرح دادیم .تعمیرال همواره با آموزش کامل و جامع در تعمیر لوازم خانگی در کنار شما عزیزان میباشد . با ما در تماس باشید .


🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع Samsung
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...