You are currently viewing نمایندگی تعمیر کولرگازی اسنوا در تهران {شبانه روزی}
تعمیر کولرگازی اسنوا

نمایندگی تعمیر کولرگازی اسنوا در تهران {شبانه روزی}

CTA

نمایندگی تعمیر کولر گازی اسنوا در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات کولر گازی اسنوا بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر کولر گازی اسنوا آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات کولر گازی اسنوا در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

تعمیر کولر گازی اسنوا یک کار تخصصی است و ایرادات کوچک و جزئی در کولر گازی اسنوا را نباید نادیده گرفت، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده و از وارد شدن خسارات جدی به کولر گازی جلوگیری می کند.

تعمیرآل در این مقاله به تعمیرات تخصصی کولر گازی اسنوا بپردازد .برای اطلاعات دقیق از تعمیر کولر گازی اسنوا (Snowa-air-conditioner-repair) با ما همراه باشید .

شاید رایج ترین مشکل مشکلی باشد که عملکرد و تعمیر کولر گازی اسنوا شما را به طرز مختلف تحت تاثیر قرار می دهد ، اما همچنین یکی از ساده ترین مواردی است که خودتان می توانید آن را بررسی کنید و از آن مراقبت کنید.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


برند اسنوا یکی از برند های ایرانی هست که از سال ۱۳۸۴ شروع به فعالیت و تولید لوازم خانگی کرده است .این برند یکی از بهترین برند های موجود در بازار هست که با طراحی زیبا و عالی و با عملکرد خیلی خوب طرفداران زیادی را جذب خودش کرده است .این برند لوازم خانگی مثل لباسشویی یخچال گاز کولر گازی تلویزیون و… را با بهترین کیفیت و طراحی تولید کرده است.

تعمیر کولرگازی اسنوا
تعمیر کولرگازی اسنوا

نمایندگی تعمیر کولر گازی اسنوا در تهران Snowa

در کولر گازی اسنوا یک سری مشکلات متداول پیش میاید . تکنسین‌های ما با سال‌ها تجربه و آموزش در زمینه تعمیر کولرگازی اسنوا، با این مشکلات به خوبی آشنا بوده و می‌توانند به بهترین نحوه آنها را برای شما تعمیر کنند.

اگر کولر گازی اسنوا شما با هرکدام از این مشکلات کولر گازی مواجه شده است با ما تماس بگیرید تا با تعیین وقت توسط شما، یکی از تکنسین‌های متخصص برای تعمیر کولر گازی اسنوا در محل و بدون نیاز به حمل کولر گازی، تمامی تعمیرات را در سریع‌ترین زمان انجام دهد. مشکلات رایج کولر گازی عبارت‌ اند از:

کولر گازی روشن نمی‌شود. کولر گازی با صدای بلند کار می‌کند.
اسپیلت روشن می‌شود ولی کار نمی‌کند. کولرگازی Snowa بوی بدی می‌دهد.
کولرگازی اسنوا سرما و باد خنک ندارد و یا سرمای آن کم شده است. کویل‌ها یا لوله‌های کولر گازی یخ و یا برفک می‌زنند.
کولر گازی یک سره کار می‌کند. کولر گازی آب ریزش دارد و یا آب پرتاب می‌کند.
مشکلات رایج کولرگازی اسنوا

فیلتر هوای کثیف

ما در این قسمت از مقاله قصد داریم تمامی ایراداتی که ممکن به دلیل فیلتر هوای کثیف پیش بیاید را برای شما شرح دهیم.

جریان هوای کم از دستگاه 

هرچه گرد و غبار و ذرات بیشتری که فیلتر جمع‌آوری کند ، عبور هوا از آن سخت‌تر می‌شود و قدرت جریان هوا کاهش می‌یابد. 

خنک کننده ضعیف در هنگام استفاده 

این جریان کم هوا می تواند منجر به ایجاد نقاط گرم و سرد در اتاقی شود که کولرگازی Snowa در آن نصب شده است بشود. زیرا دمای تنظیم شده هوا قادر به رسیدن به همه نقاط اتاق نیست.

فرم درخواست تماس

بوی کپک 

گرد و غبار و سایر ذرات که روی فیلتر می نشیند می تواند منجر به ایجاد بوی نامطبوع در اتاقی شود که کولرگازی در آن نصب شده است.

گرمایش بیش از حد 

هنگامی که فیلتر کولر گازی مسدود می شود ، برای عملکرد مطلوب باید سخت تر کار کند و این می تواند باعث گرم شدن بیش از حد آن شود. شما می توانید برای تعمیر کولرگازی اسنوا و هرگونه نصب و سرویس آن با مجموعه تعمیرآل در ارتباط باشید تا ما بهترین تکنسین ها را به شما معرفی نماییم.

تعمیر کولرگازی اسنوا
تعمیر کولر گازی اسنوا

روش شست و شوی فیلتر کولرگازی

  1. هر دو طرف پانل جلویی را نگه دارید و به آرامی آن را باز کنید و اجازه دهید پانل به سمت بالا حرکت کند
  2. فیلترها را بیابید و با کشیدن آنها به سمت خود از دستگاه خارج کنید
  3. فیلترها را فقط با آب دمای اتاق بشویید. استفاده از مواد شوینده ممکن است باعث خراب شدن فیلتر شود
  4. فیلترها را در مکانی سایه دار در خانه بگذارید تا خشک شوند. قرار گرفتن در معرض نور خورشید یا گرمای بیش از حد ممکن است باعث کوچک شدن آنها شود.
  5. مطمئن شوید که فیلترها کاملاً خشک هستند تا از بروز هرگونه مشکل یا کپک جلوگیری شود.
  6. پس از خشک شدن، به آرامی فیلترها را به جای خود فشار دهید ، مطمئن شوید که علامت “FRONT” رو به جلو باشد، و پانل جلویی را ببندید.
  7. برق را دوباره متصل کنید (دستگاه شما آماده استفاده مجدد است).

تنظیمات دما

اگرچه این کار نسبتاً ساده به نظر می رسد ،  استفاده از تنظیمات دما نادرست می تواند منجر به قطع شدن سرمایش و گرمایش تهویه مطبوع شود. این می تواند زمانی اتفاق بیفتد که حالت کولر گازی از گرمایش به سرمایش (یا برعکس) تغییر نکرده باشد تا بتواند تغییر دما مطابقت داشته باشد. 

اگر تنظیمات دما را بررسی کرده‌اید اما دما همچنان به اندازه مورد نیاز نیست، مطمئن شوید که  ترموستات در معرض نور مستقیم خورشید قرار نگیرد. باعث می شود تهویه مطبوع اتاقی را که در آن از کولر گازی نصب شده است را نامطبوع کند.

د. و در صورت رفع نشدن ایراد خود می توانید با مجموعه تعمیرآل برای تعمیر کولر گازی اسنوا در ارتباط باشید.

در نظر بگیرید آیا از آخرین استفاده کولر گازی، محصولات الکتریکی جدیدی نصب شده است یا خیر و آیا این کار به برق مصرفی خانه شما فشار وارد می کند یا خیر. 

اگر مشکل برطرف نشد،برای تعمیر کولر گازی اسنوا را از منبع برق خاموش کنید و با خدمات فنی تماس بگیرید تا قبل از استفاده مجدد، دستگاه را بررسی کنند.

تعمیرال

توزیع ضعیف هوا

این امر به ویژه در مورد  خانه هایی صدق می کند که دارای سیستم تهویه مطبوع کانالی هستند . اطمینان حاصل کنید که دریچه های هوا باز هستند و توسط اجسام مسدود نمی شوند.

پوشاندن دریچه ها با تکه های بزرگ مبلمان (مبل، کمد، فرش، پرده) به این معنی است که هوای خانه شما نمی تواند به طور موثر گردش کند و اگرهوا در فضاهای بین دریچه و وسایل گیر کند و به این معنی است که انرژی هدر می رود. 

توصیه می شود  حداقل ۱۰ اینچ فاصله بین دریچه هوا و وسایل بزرگ وجود داشته باشد  تا از بروز هر گونه مشکلی جلوگیری شود. واحد. 

بنابراین، هنگام جابجایی اثاثیه، به یاد داشته باشید که محل دریچه های هوای خود را در نظر بگیرید و بررسی کنید که هیچ مبلمانی در مسیر وجود نداشته باشد یا فضای کافی برای گردش هوا وجود داشته باشد. 

مطالب پیشنهادی:تعمیر کولرگازی ال جی (LG)

مسائلی که نیاز به تعمیر کولر گازی اسنوا دارد

در میان مشکلات رایج شناسایی شده، اینها مواردی هستند که ترجیحاً به جای تلاش برای تشخیص و حل مشکل، بهتر است توسط یک متخصص بررسی شود.

نشت آب

این مشکل عموماً  نشانه مسدود شدن لوله تخلیه با گرد و غبار و کثیفی است که با متراکم شدن  در حین کار از یونیت خارجی(IDU) خارج می شود. این می تواند منجر به رشد کپک و قارچ شود و متعاقباً سایر ذرات عبوری از خط لوله را بگیرد. همانطور که این اتفاق می افتد، تراکم نمی تواند تخلیه شود و منجر به تجمع قطرات و سقوط از IDU می شود. که نیاز به تعمیر کولر گازی اسنوا دارد

به طور کلی در کولرگازی اسنوا نصب شده روی دیوار، نشت به راحتی قابل تشخیص است زیرا قطرات آب روی بدنه جمع می شوند . راه‌های دیگری نیز برای تعمیر کولر گازی اسنوا وجود دارد. این امر نه تنها باعث نشت آب از دستگاه می شود، بلکه  می تواند منجر به انتشار گازها و بوی بد در خانه شما شود که بر راحتی بیشتر تأثیر می گذارد.  

CTA
تعمیر کولرگازی اسنوا

سوالات متداول (FAQ)

فیلتر کثیف نیز می تواند مقصر باشد. چرا؟

زیرا اگر هوا نتواند به طور موثر از دستگاه عبور کند، به این معنی است که کویل ها هوای گرم را دریافت نمی کنند و یخ می زند.

چه زمان نیاز به تعمیر کولر گازی اسنوا می باشد؟

هنگام سر و صدا کردن دستگاه یا روشن نشدن آن . یا ارور دادن دستگاه . یا سرمای کم دستگاه

کولر اسنوا روشن نمی شود؟

دلایل مختلفی برای خاموش شدن کولر گازی اسنوا وجود دارد، از جمله فشار ناشی از فیلترهای کثیف. هنگامی که این اتفاق می افتد، یکی از اولین کارهایی که می باید انجام دهید، جعبه شکن را بررسی کنید و کولرگازی را خاموش و سپس دوباره روشن کنی

نتیجه گیری

مشکل اخیر را می توان با رعایت تعمیر کولر گازی اسنواو نگهداری مناسب فیلتر کولرگازی (همانطور که در بالا ذکر شد) اجتناب کرد، اما زمانی که دستگاه شما در حال نشت آب است، توصیه ما این است که قبل از اینکه خودتان آن را تعمیر کنید با تیم خدمات فنی ما تماس بگیرید. شما با ثبت درخواست خود می توانید از خدمات تعمیرآل بهره مند شوید تا مجموعه ما ماهرترین و باتجربه ترین تکنسین ها را برای شما اعزام نماید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...