You are currently viewing خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا
خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا

خطاهای ماشین ظرفشویی اسنوا

کد خطای E0

وقتی این کدخطا نمایش داده میشود که آب پس از شستشوی ظروف تخلیه نشده است ، برای حل مشکل در مرحله اول فیلتر تخلیه را بررسی کنید تا مواد غذایی راه خروجی آب را مسدود نکرده باشد ، پس از آن شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا مسدود یا دچار تاخوردگی نشده باشد . در غیر این صورت دستگاه شما نیاز به بررسی دقیق توسط متخصص تعمیرات دارد

کد خطای E1

وقتی این کد خطا نمایش داده میشود که دستگاه شما عمل آبگیری را به درستی انجام نمیدهد ، برای حل مشکل شیرآب ، فشار آب و درب ماشین ظرفشویی را بررسی کنید .

کد خطای F

در واقع این کد یک کدخطا نیست ، وقتی شما دستگاه خود را بروی برنامه AUTO SMART قرار می دهید ، سیستم بطور خودکار تمامی تنظیمات و المان های شستشو را انجام میدهد ، و این کد که مخفف کلمه FUZZY LOGIC است نشانگر فعال بودن حالت AS است.

کد خطای CD

این کد هم مانند کد بالا یک کد خطا محسوب نمیشود ، و به منظور پایان عملیات شستشو است ،این کد مخفف کلمه COOL DRY است و گاها تا بیش از ۱ ساعت بروی دستگاه نمایش داده میشود.

کد خطای CL

وقتی این کد خطا نمایش داده میشود معمولا کلید قفل کودک عمل نمیکند ، برای حل مشکل کلیدهای فعال کننده قفل کودک را به مدت چند ثانیه همزمان نگه دارید تا این حالت فعال شود ، توجه کنید که قفل کودک در زمانیکه ماشین خاموش است و یا عمل شتشو را انجام نمیدهد فعال نخواهد شد.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...