You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو گاز در تهران
تعمیر لباسشویی تکنو گاز

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو گاز در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوگاز در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی تکنو گاز بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی تکنو گاز آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی تکنوگاز در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

تیم تعمیرال تعمیر لباسشویی تکنو گاز(Tecnogas washing machine repair agency) ما علاوه بر تعمیر، به شما کمک می کند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را حل کنید، پس در جریان باشید.

مشکلات کوچک و جزئی ماشین لباسشویی شما اغلب نادیده گرفته می شود، اغلب با یک راه حل ساده عیب یابی، مشکل ماشین لباسشویی شما حل می شود، از آسیب جدی به ماشین لباسشویی شما جلوگیری می کند و هزینه های هنگفتی را پرداخت می کند.

کد خطاهای ماشین لباسشویی تکنو گاز

ارور E02 کد خطا E01
کد خطا E05 ارور E03
ارور E10 کد خطا E04
کد خطا E03 ارور E07
تمامی خطا های لباسشویی تکنو گاز

کد خطای فنی واشر که بر روی صفحه نمایش یا DISPLAY نمایش داده می شود معمولاً به صورت یک حرف انگلیسی یا یک عدد است ولی نشان دهنده یک ایراد فنی است . در نگاه اول معنای این نماد برای مصرف کنندگان مشخص نیست و باید دلیل آن را بدانید. مقاله خطای ماشین لباسشویی technogas به شما این امکان را می دهد تا با کمک راهنمای رفع کد خطا، علت کد خطای نمایش داده شده را پیدا کنید . جهت هر گونه تعمیر لباسشویی تکنوگاز با ما تماس بگیرید .

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز
تعمیر لباسشویی تکنو گاز

کد خطا E01

 بررسی کنید که شیر برقی کار می کند و از سالم بودن آن اطمینان حاصل کنید.

 1. وضعیت سنسور سطح آب شستشو را بررسی کنید.
 2. فیلتر ورودی را بررسی کنید و عواملی را که مانع از ورود آب می شوند را بردارید.
 3. مطمئن شوید که آب قطع نشده و شیر ماشین لباسشویی باز است.
 4. هیدرواستات را تعویض کنید.
 5. عملکرد تخته لباسشویی را بررسی کنید و از سالم بودن سیم های اتصال مطمئن شوید.
 6. شلنگ ورودی آب را بررسی کنید و خم ها را درست کنید.

ارور E02

 • وضعیت پمپ تخلیه را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.
 • عواملی که باعث گرفتگی شلنگ تخلیه واشر شده اند را از بین ببرید.
 • بررسی کنید که چرا فرمان تخلیه توسط برد صادر نمی شود و اتصال را در سیم های تماسی نصب کنید.

خطا E03

 1. لباس هایی را که از بسته شدن درب جلوگیری می کند، تعویض کنید.
 2. وضعیت میکرو سوئیچ درب را بررسی کنید و در صورت لزوم تعویض کنید.
 3. سیم های اتصال بین تخته لباسشویی و درب را بررسی کنید تا مطمئن شوید که جدا نشده اند.

کد ارور E03

 • وضعیت هیدروستات را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.

Error E05

 1. وضعیت موتور لباسشویی را بررسی کرده و در صورت نیاز آن را تعمیر یا تعویض نمایید.
 2. عملکرد مدار برد لباسشویی را بررسی کرده و در صورت وجود داشتن اتصالی آن را تعویض کنید.

خطا E06

 • وضعیت المنت یا هیتر لباسشویی را چک کرده و در صورت نیاز آن را تعویض نمایید.
 • سیم‌های ارتباطی بین المنت و برد را چک کرده و اتصالی ها را برطرف کنید.

ارور E07

 • وضعیت سنسور دما را بررسی کنید و در صورت لزوم آن را تعویض کنید.

کد ارور E10

 1. ولتاژ ورودی را بررسی کنید و در صورت نوسانات ولتاژ برق، واشر را از برق بکشید.
 2. عملکرد مدار تخته شستشو را بررسی کنید.

چنانچه با مطالعه ایرادات و خطاهای ماشین لباسشویی TECHNOGAS نتوانسته اید ایراد دستگاهتان را پیدا کنید می توانید و هر گونه تعمیر لباسشویی تکنو گاز با مجموعه تعمیرال تماس حاصل نمایید تا در کمترین زمان برای تعمیر لباسشویی تکنو گاز شما تکنسین ماهر اعزام شود.

نمایندگی لباسشویی تکنوگاز

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز
تعمیر لباسشویی تکنو گاز

موتور پمپ ماشین لباسشویی تکنو گاز

در ماشین های مجهز به پمپ تخلیه، الکترو پمپ می تواند یک موتور شکافدار یا یک موتور قطب القایی با روتور آهنربای دائمی باشد.

جهت چرخش پمپ های شیاردار ثابت است و به محل و موقعیت حلقه های اتصال کوتاه آنها بستگی دارد. لازم به ذکر است که به دلیل میدان مغناطیسی نامتعادل، این نوع موتورها گرمای بیشتری تولید می کنند و ممکن است یک رله اضافی برای محافظت از استاتور لازم بوده و نیاز به تعمیر لباسشویی تکنو گاز شما باشد .

موتورهای پمپ القایی رتورهای مغناطیسی دایمی می توانند در دو جهت بچرخند. این قابلیت در مواقعی که موتور به دلیل وجود آن گیر کرده است قابل استفاده است.

موتور ماشین لباسشویی تکنو گاز

هیدرواستات ها سطح آب داخل خودرو را تنظیم می کنند و قابل تنظیم هستند. برخی از هیدرواستات ها سطح آب را بر اساس فشار هوای داخل دیگ کنترل می کنند. هیدرواستات اتصال به شیر برقی را کنترل می کند که جریان آب را کنترل می کند. برای هر گونه خراب موتور دستگاهتان یا تعمیر لباسشویی تکنو گاز با ما در ارتباط باشید

ماشین لباسشویی اتوماتیک تکنو گاز

در ماشین های تمام اتوماتیک در انتهای مرحله آبکشی از سیستم تهویه مطبوع یا کندانسور برای خشک کردن لباس ها استفاده می شود. در پایان آبگیری، زهکش به چپ و راست حرکت می کند و هوای گرم از آنها عبور می کند. تهویه با استفاده از فن و بخاری انجام می شود و برای تخلیه هوای مرطوب به یک دریچه جداگانه نیاز است. در مدل های کندانسور هوای مرطوب داخل کندانسور سرد بوده و رطوبت آن به مایع تبدیل می شود. ساخت کندانسور ساده می تواند از سقف یا دیوار آبپاش تشکیل شود.

ممکن است خود خشک کن دارای تایمر ثابت یا اتوماتیک باشد، در خشک کن های اتوماتیک خشکی لباس ها توسط سنسور ها اندازه گیری می شود و در زمان مناسب دستگاه خاموش می شود.

تعمیر لباسشویی تکنو گاز

برای محافظت و افزایش عمر ماشین لباسشویی، ماهی یک یا دو بار کمی وازلین روی قسمت هایی که احتمال زنگ زدگی دارند بمالید. برای تمیز کردن داخل واشر، حدود ۱ لیتر سرکه (بسته به نوع و اندازه واشر) بریزید و واشر را روشن کنید. برای انجام تمام مراحل شستشو سرکه لوله ها و داخل لباسشویی را تمیز می کند.

شما می‌توانید جهت هر گونه تعمیر لباسشویی تکنو گاز خود با تعمیرال تماس گرفته تا بهترین تکنسین ها را به شما معرفی کند .

فناوری چرخش دوگانه

برخی از ماشین های لباسشویی TECHNOGAS دارای پروانه های جداگانه ای هستند که جریان سریع آب را در جهات مختلف ایجاد می کند که اثر شستشو را دو چندان می کند. به این نوع کار، تکنیک دوتایی می گویند. در این تکنیک چرخش فن های داخلی و خارجی با سرعت های مختلف باعث ایجاد جریانی گرداب مانند می شود به طوری که این جریان قوی باعث افزایش تمیزی لباس می شود.

لباسشویی هوشمند تکنو گاز

ماشین لباسشویی های گازسوز هوشمند قابلیت شستشوی هوشمند و از راه دور از طریق وای فای را دارند. با این قابلیت جدید می توانید به راحتی از خارج از منزل و با موبایل شروع به کار لباسشویی را سفارش دهید و تمامی مراحل شستشو را زیر نظر داشته باشید.

یکی دیگر از ویژگی های جالب ماشین لباسشویی اسمارت تکنو واش، برنامه شستشوی خودکار بهینه است.

 هنگامی که برنامه «بهترین شستشوی خودکار» فعال می شود ، چهار حسگر ابتدا اطلاعات مربوط به لباس داخل خودرو، از جمله حجم، میزان کثیفی و کثیفی، و مقدار آب و مواد شوینده مورد نیاز را ارزیابی می کنند.

مناسب ترین برنامه های شستشو

سپس بر اساس اطلاعات جمع آوری شده مناسب ترین برنامه شستشو شامل دما، حجم آب، زمان، تعداد آبکشی و سرعت چرخش به صورت خودکار انتخاب می شود.همچنین مخزن مواد شوینده توزیع کننده اتوماتیک به طور خودکار مقدار مورد نیاز مواد شوینده و نرم کننده را وارد فرآیند شستشو می کند و نیازی به پر کردن مخزن مواد شوینده در هر بار نیست.صفحه نمایش لمسی رنگارنگ و اپلیکیشن های مختلف نصب شده بر روی آن جادوی ماشین لباسشویی هوشمند تکنو گاز است.

فناوری Eco Bubble همچنین به حل شدن مواد شوینده و ایجاد کف غلیظ‌تر کمک می‌کند که سریع‌تر به پارچه نفوذ می‌کند و انرژی کمتری در هر شستشو مصرف می‌کند زیرا به آب گرم کمتری نیاز است.

میکروسوئیچ ماشین لباسشویی تکنو گاز

این قطعه میکروسوئیچ ماشین لباسشویی های اتوماتیک تکنو گاز استفاده می شود جنبه ایمنی دارد و با شروع به کار واشر تکنو گاز درب خودرو را بسته و در پایان برنامه درب آن را باز می کند. و یکی از مهم ترین تعمیر لباسشویی تکنو گاز است .

میکروسوئیچ ها به طور کلی به سه گروه تقسیم می شوند

۱ساده

در این مدل از ماشین لباسشویی های قدیمی تکنو گاز استفاده می شود و درب آن به صورت دستی بسته می شود و هیچ گونه تداخلی تایمر یا برنامه ای در آن وجود ندارد اما چک دائما بسته می شود و در صورت باز شدن برنامه برنامه متوقف می شود.

از معایب این نوع میکروسوئیچ ها، ایمنی پایین آن است، زیرا در وسط برنامه، که آب داخل ماشین است، می توان درب را باز کرد . در غیر این صورت نیاز به تعمیر لباسشویی تکنو گاز شما است.

تعمیر ماشین لباسشویی تکنوگاز
تعمیر لباسشویی تکنو گاز

۲- حرارتی

در این نوع مکانیزم، قفل به کمک گرمای ایجاد شده در سیم های مخصوص به قفل درب منتهی می شود. فرآیند قفل کردن فورا انجام می شود، اما باز کردن قفل دو تا سه دقیقه طول می کشد که زمان خنک شدن عنصر مربوطه است.

علت صدای زیاد ماشین لباسشویی تکنو گاز

مشکلاتی مانند صداهای بلند یا ارتعاش می تواند پس از استفاده از ماشین لباسشویی تکنو گاز بسیار آزاردهنده باشد. این صداهای آزاردهنده می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که هنگام خشک شدن یا شستن لباس ها ایجاد می شود. در ادامه به مواردی اشاره می کنیم که در اکثر مواقع مشکل لرزش و صدا در لباسشویی را تا حد زیادی برطرف می کند و نیاز به تعمیر لباسشویی تکنو گاز خود نیست .

حجم لباس ها ممکن است بیشتر یا کمتر از ظرفیت ماشین لباسشویی تکنو گاز باشد که در این حالت صدای زیادی ایجاد می کند. اندازه واقعی باید به گونه ای باشد که پس از ریختن لباس ها در دستگاه تکنو گاز به اندازه یک جیب بالای سینک خالی شود.

نکات جلوگیری از تعمیر لباسشویی تکنو گاز

 • از شستن حوله های حمام تنها با ماشین لباسشویی تکنو گاز خودداری کنید.
 • از ریختن عروسک های براق شده با مواد و پرکننده های طبیعی یا مصنوعی در لباسشویی خودداری کنید که موجب ایراد فنی میشود و نیاز به تعمیر لباسشویی تکنو گاز شما میشود .
 • به محل قرارگیری ماشین لباسشویی تکنو گاز خود توجه کنید. ماشین لباسشویی تکنو گاز باید روی سطح فیلتر قرار گیرد.
 • اگر برآمدگی های واشر تکنو گاز شدید و آزاردهنده است، چهار پایه را که هر کدام روی زمین هستند، بررسی کنید.
 • هیچ وسیله یا جسم خارجی دیگری را روی واشر تکنو گاز قرار ندهید.
 • ممکن است مشکل از یاتاقان های سه طرفه یا دیگ واشر گاز باشد.
 • تسمه واشر تکنو گاز ممکن است فرسوده یا قدیمی شده باشد.
 •  

نمایندگی لباسشویی تکنوگاز

تعمیر لباسشویی تکنو گاز
تعمیر لباسشویی تکنو گاز

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوگاز در تهران

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوگاز با ارائه خدمات تعمیر لباسشویی در خدمت شماست. اگر شما هم مشکلی با این لوازم دارید، هم اکنون با شماره های نمایندگی تکنو گاز تماس بگیرید تا از خدمات تعمیر ماشین لباسشویی تکنو گاز بهره مند شوید.

تلاش و هدف نمایندگی تکنو گاز در زمینه تعمیر ماشین لباسشویی تکنو گاز ارائه بهترین خدمات به شما می باشد. کارشناسان تکنو گاز مفتخرند که در تمام این مدت توانسته اند رضایت بسیار خوبی در زمینه تعمیر لباسشویی تکنو گاز کسب کنند و همواره مورد استقبال عموم قرار گرفته اند. تعمیر لباسشویی تکنو گاز زیر نظر مرکز تعمیر ماشین لباسشویی تکنو جاز باعث شده تا اینگونه ایرادات به کابوس تبدیل نشود.با ما در تماس باشید .

اغلب اوقات برای تعمیر لباسشویی تکنو گاز در تهران بهتر است خدمات مختلفی ارائه شود که از آموزش نحوه کار با دستگاه شروع می شود و تا زمانی که عیب آن کشف شود و قطعات تعویض شود ادامه می یابد.

خدمات پس از فروش لباسشویی تکنو گاز

تعمیرآل مرکز تعمیرات تخصصی تکنو گاز می‌باشد که در صورتی که دستگاه شما از گارانتی خارج شده باشد ما تمامی خدمات آن را انجام می دهیم .شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی تکنو گاز به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید.


سوالات متداول(FAQ)

چرا دیگ لباسشویی تکنوگاز نمی چرخد؟

۱.ماشین لباسشویی خیلی پر است. ۲.واشر به درستی متعادل نشده است. ۳.سوئیچ درب به درستی کار نمی کند. ۴.زهکشی ضعیف است. ۵.موتور سوخته

علت لک شدن لباسها پس از شست و شو؟

اگر لباس شما قبل از شستن لکه دارد و بعد از شستن لکه دارد. ممکن است لکه با شستشو با آب و مواد شوینده پاک نشود و نیاز به حلال داشته باشد، اما اگر این لکه ها بعد از شستشو ظاهر شد، ممکن است به دلیل نشت روغن از موتور واشر باشد، موتور ماشین لباسشویی باید سرویس شود تا مشکل برطرف شود.

چرا ماشین لباسشویی تکنو گاز آب را تخلیه نمی کند؟

+شلنگ تخلیه پایین است+شلنگ تخلیه یخ زده است+شلنگ تخلیه مسدود است

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوگاز


نتیجه گیری

تعمیرال همراه همیشگی شما برای هرگونه تعمیر لباسشویی تکنوگاز آماده خدمت رسانی به شماست تا بهترین و با کیفیت ترین خدمات را به شما ارائه دهد .

شما همراهان عزیز تعمیرآل می توانید تمامی نظرات و پیشنهادات خود را در مورد نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنوگاز کامنت و با ما در جریان بگذارید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...