You are currently viewing نکاتی در رابطه با ماشین ظرفشویی
نکاتی در رابطه با ماشین ظرفشویی

نکاتی در رابطه با ماشین ظرفشویی

ماشین های ظرفشویی یکی از دستگاه هایی هستند، که در آشپزخانه حسابی کمک حال ما هستند. مخصوصا اگر دارای یک خانواده پرجمعیت باشیم و یا مهمانی های هفته گی یا ماهانه برگزار کنیم و اخر شب با کلی ظرف نشسته سرو کار داشته باشیم. ماشین های ظرفشویی هم مثل هر ابزار الکترونیکی دیگه ای دچار مشکل هستند، حالا اگر این مشکلات بعد از یک مهمانی حسابی پیش بیاد و کلی ظروف کثیف روی دست ما مونده باشه باید چکار کنیم؟!

نکاتی در رابطه با ماشین ظرفشویی
نکاتی در رابطه با ماشین ظرفشویی

نگران نباشید ما دراین مقاله شمارو با مشکلات عمده ی ماشین های ظرفشویی آشنا میکنیم تا جای ممکن مشکلات اتون رو حل کنید ،و در نهایت اگر مشکل برطرف نشد، میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید تا در کمترین زمان دستگاه شما رو تعمیر کنند.

نکات زیر را در استفاده از ماشین های ظرف شویی رعایت کنید تا در دراز مدت نیز نیازی به تعمیر ماشین ظرفشویی خود نداشته باشید.

قبل از هر کاری شما باید اطمینان حاصل کنید که ماشین ظرفشویی شما هیچ اخطاری را نمایش نمیدهد، باید دقت کنید، اگر بیش از حد ماشین ظرفشویی را پرکنید، و یا قبل از قرار دادن ظروف داخل دستگاه غذای موجود بروی ظروف را تمیز نکنید، ماشین ظرفشویی ظرف ها را تمیز نمیشورد ، ولی اگر هیچ کدام از موارد ذکر شده انجام نمی‌دهید و مشکل از جانب شما و نحوه ی استفاده از ماشین ظرفشویی نیست موارد دیگری را باید بررسی کنید.

اول درز های درب دستگاه را بررسی کنید ، چک کنید دستگاه روغن ریزی نداشته باشد ، سپس بازو های اسپری کننده را بررسی کنید ، این بازوها را با دست بچرخانید تا مطمعن شوید به راحتی می‌چرخند، اگر براحتی نمی‌چرخند ممکن است شی خارجی ، یا گرد و خاک گرفته باشند ، باید بازو ها را تمیز کنید ، بازو ها را از هم جدا کرده و با یک مسواک و تمیز کننده رقیق شده کاملا بازو ها را پاک کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...