You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در تهران
مرکز تعمیر لباسشویی وست پوینت

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی وست پوینت بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی وست پوینت آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی وست پوینت در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

ما در این مقاله قصد داریم تمامی ایرادات و مشکل ها و نحوه تعمیر لباسشویی وست پوینت (Westpoint washing machine repair) را برای شما شرح و آموزش دهیم. با ما همراه باشید…

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که بخواهید لباس های خود را با ماشین لباسشویی بشویید ولی مشکلی برای دستگاه شما پیش آمده است، ممکن است دستگاه روشن نشود، خشک کن کار نکند، با نشتی آب لباسشویی مواجه شوید، اثرات پودر بروی لباس ها باقی بماند، لباس ها لک شود. انواع مشکلات ریز و درشت لباسشویی وست پوینت را برای شما شرح خواهیم داد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


روشن نشدن لباسشویی وست پوینت

علت های مختلفی میتواند مانع روشن شدن دستگاه شما شود، وقتی با این مشکل روبرو شدید در اقدام اول برق دستگاه را بررسی کنید، ممکن است پریز برق نداشته باشد، و یا اتصالات برق ورودی دستگاه معیوب شده باشد، در قدم بعد شما باید درب لباسشویی را بررسی کنید،وقتی درب لباسشویی به درستی بسته نشود دستگاه روشن نمیشود. بررسی کنید که آیا درب دستگاه به درستی بسته و چفت میشود یا خیر.

ممکن است میکروسوئیچ درب نیاز به تعویض داشته باشد، اگر با بررسی موارد فوق دستگاه شما روشن نشد، دستگاه باید توسط یک کارشناس مجرب بررسی شود، زیرا ممکن است سوئیچ تایمر، استارت، برد دستگاه و یا موتور دستگاه ایراداتی داشته باشد که نیاز به دانش فنی در حیطه تعمیرات لوازم خانگی دارد.

تعمیر لباسشویی وست پوینت
تعمیر لباسشویی وست پوینت

نشت آب و چکه کردن دستگاه

گاهی پیش میاید که آب از لباسشویی وست پوینت شما چکه میکند، و یا آب داخل دیگ مانده و نشت میکند، در این مواقع شما باید شلنگ تخلیه و اتصالات مرتبط با آن را بررسی کنید، ممکن است شلنگ به علت خم شدن، مسدود شدن و یا پاره گی علت نشت آب از دستگاه باشد، در مرحله بعد جا پودری را بررسی کنید.

به علت استفاده از مواد شوینده که اکثرا دارای محتویات شیمیایی هستند بعد از مرور زمان باعث ترک برداشتن و یا خوردگی بخشی از جا پودری میشوند، که همین موضوع یکی از علل نشت آب از ماشین لباسشویی است، البته استفاده بیش از حد از مواد شوینده هم میتواند علت نشت آب و کف از دستگاه شما باشد.

در موارد بعدی شما باید شیر تخلیه، آب ورودی ، پمپ تخلیه ، لاستیک دور درب، دیگ لباسشویی و سوئیچ هیدروستات و فشار دستگاه را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن هر بخش به تعویض قطعه مربوطه اقدام کنید، اگر از دانش فنی برخوردار هستید خودتان این وظیفه را به گردن بگیرید، در غیر این صورت با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید، تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کنند.

فرم درخواست تماس

لرزش شدید لباسشویی

علت عمده لرزش ها و تکان های شدید لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه شماست، وقتی دستگاه با لرزش و تکان های شدید همراه است، توسط یک تراز سنج دستگاه را تراز کنید، اگر دستگاه را به تازگی خریداری کرده اید دقت کنید که پیچ های لباسشویی را از پشت دستگاه باز کنید، این پیچ ها برای جلوگیری از تکان خوردن دستگاه حین حمل و نقل تعبیه شده اند، شما میتوانید لباسشویی را توسط پیچ هایی پایه زیر دستگاه نیز تراز کنید.

با بازو بسته کردن ۴ پیچ موجود به یک اندازه دستگاه شما تراز خواهد شد، در مواردی ممکن است علت لرزش نامتعادل بودن بار لباسشویی باشد، دستگاه  را متوقف کرده و حجم لباس ها را کاهش دهید، از انداختن اجسام سنگین مانند پتو، در لباسشویی خودداری کنید، در موارد بعد شما باید کمک فنر ها و تسمه دستگاه را بررسی کنید و در صورت معیوب شدن، قطعه مورد نظر را تعویض نمایید.

تعمیر لباسشویی وست پوینت
تعمیر لباسشویی وست پوینت

دور خشک کن لباسشویی کار نمیکند

وقتی با این مشکل مواجه شدید در مرحله اول لباسشویی را ریست کنید،نحوه ریست کردن دستگاه ها با هم فرق دارد، پیشنهاد میشود برای ریست کردن لباسشویی و تعمیر لباسشویی وست پوینت به دفترچه راهنمای دستگاه مراجعه کنید، در مرحله بعد به میزان پر کردن لباسشویی دقت کنید، اگر دستگاه را بیش از حد پر از لباس کنید، و یا برنامه مناسبی برای شستشو انتخاب نکنید روند شستشو و خشک کردن با مشکل مواجه خواهد شد، در مراحل بعد شلنگ تخلیه و اتصالات آن را بررسی کنید.

مسدود شدن شلنگ تخلیه مانع تخلیه صحیح دستگاه میشود

تعمیرآل

در موارد بعد شما باید خرابی المنت هیتر، خرابی فیوز حرارتی دستگاه، خرابی ترموستات، گرفتگی فیلترها، معیوب شدن پمپ تخلیه، معیوب شدن اتصالات موتور، خرابی برد، و از کار افتادن کلید فعال کننده خشک کن را بررسی کنید.

علت بوی دود و سوختگی در لباسشویی

وقتی از طرف لباسشویی بوی دود و یا سوختگی به مشام شما میرسد باید مراحل زیر را گام به گام بررسی کنید:

بررسی تسمه لباسشویی

پاره گی و ساییده شدن تسمه لباسشویی میتواند علت بوی سوختگی باشد، زیرا وقتی تسمه پاره شده باشد، قطعه فولی و دیگ لباسشویی به هم برخورد کرده و ساییده میشوند و بوی سوختگی تولید میکند.

سوختن موتور دستگاه

علت بوی سوختگی میتواند به علت سوختگی موتور دستگاه و یا اتصالی قطعات و سیم پیچی های داخلی دستگاه باشد، اتصالی المنت دستگاه و آب کردن لاستیک محافظ هم میتواند علت موضوع مذکور باشد، در موارد بعدی المنت و اتصالات آن، برد و سیم پیچ های آن، تایمر و اتصالات تایمر برای تعمیر لباسشویی وست پوینت باید مورد بررسی قرار گیرد.

تنظیم دمای آب

گاها پیش میاید که دستگاه شما آب را گرم نمیکند و یا آب را جوش میکند برای برطرف کردن این مشکل باید موارد زیر را بررسی کنید:

  1. ترموستات دستگاه و اتصالات مربوط به آن
  2. هیدروستات و تایمر دستگاه
  3. سیم کشی دستگاه
تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت
تعمیر لباسشویی وست پوینت

بدنه لباسشویی برق دارد

ما در این قسمت از مقاله علت هایی که ممکن است باعث برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی شود را برای شما توضیح دهیم؛ بنابراین با ما همراه باشید…

ممکن است اتصالی در سیم پیچ داخلی لباسشویی رخ داده باشد و همین موضوع موجب انتقال جریان برق به بدنه دستگاه می شود، بدنه و سطح زیرین لباسشویی را بررسی کنید، نشت کردن دستگاه و خیس بودن زیر لباسشویی احتمال اتصالی جریان برق را بیشتر میکند، موتور دستگاه را بررسی کنید، نیم سوز شدن دستگاه میتواند علت برق داشتن بدنه دستگاه باشد، اتصالات داخلی دستگاه را بررسی کنید .تا دیگر نیاز به تعمیر لباسشویی وست پوینت نباشد .

اتصال نادرست سیم ارت میتواند موجب برق داشتن دستگاه باشد، در موارد بعد هیتر، المنت، خازن دستگاه را بررسی کرده و در صورت معیوب بودن آن را تعویض نمایید، برای برطرف شدن برق گرفتگی دستگاه خود و تعمیر لباسشویی وست پوینت ، میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید. 

نکته

مواد شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند

این مشکل زمانی بوجود میاید که شیر آب ورودی دچار گرفتگی شده باشد، ممکن است رسوبات آب به مرور زمان و یا یک جسم خارجی راه ورودی را مسدود کرده باشد و میزان کافی آب به دیگ لباسشویی نمیرسد، و یا ممکن است برخی از تنظیمات داخلی ماشین لباسشویی بهم خورده باشد و نیاز به تعمیر لباسشویی وست پوینت دارد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی وست پوینت در تهران

تعمیر لباسشویی وست پوینت
تعمیر لباسشویی وست پوینت

لباس ها پس از شستشو لک میشود

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود، و نیاز به یک حلال داشته باشد، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد، برای تعویض موتور و تعمیر لباسشویی وست پوینت می توانید با مجموعه تعمیرآل تماس حاصل نمایید.


شما عزیزان می توانید برای از بین بردن لک های لباس به لینک زیر مراجعه فرمایید.


دستگاه به درستی تخلیه نمیکند

این مشکل معمولا وقتی پیش میاید که تسمه دستگاه و یا پمپ تخلیه معیوب شده باشد، ممکن است حتی شلنگ تخلیه نیز مسدود شده باشد که آب باقی مانده درون دستگاه را تخلیه نمیکند.

دیگ لباسشویی به درستی نمی‌چرخد

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی‌چرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه می‌باشد.


E10 E36
E21 E60
E33 E70
E34 E80
ارور های لباسشویی وست پوینت

ارور های لباسشویی وست پوینت

ما در این قسمت از مقاله قصد داریم علت نمایش تمامی ارور های لباسشویی وست پوینت را برای شما توضیح دهیم.

E10

علت نمایش این ارور روی لباسشویی وست پوینت، بیش از حد وارد شدن آب به داخل لباسشویی، معیوب شدن شیر برقی دستگاه، موتور تخلیه از کار افتاده است، مدار برد لباسشویی مشکل دارد و دستور تخلیه آب را نمی دهد. برای تعمیر لباسشویی وست پوینت می توانید با مجموعه تعمیرآل در تماس باشید.

E21

میکروسوئیچ درب معیوب شده است، عوامل خارجی مانع بسته شدن درب دستگاه می شوند، مدار برد به مشکل برخورده است.

E33

سنسور تنظیم سطح آب لباسشویی معیوب شده است، مدار برد مشکل دارد، سیم های ارتباطی بین برد و درب دستگاه قطع شده است.

E34

دمای آب تنظیم نمی باشد و سنسور تنظیم دمای آب از کار افتاده است، ارتباط بین سنسور تنظیم دما و برد لباسشویی قطع شده است.

E36

آب لباسشویی گرم نمی شود و المنت یا هیتر دستگاه سوخته است، ارتباط برد و المنت قطع شده است.

E60

سوختن موتور لباسشویی، لباسشویی موتور لباسشویی سریع کار می کند، مدار برد موتور لباسشویی اتصالی کرده است.

E70

لباسشویی بی وقفه کار می کند، ارتباط بین پنل و برد لباسشویی قطع شده است.

E80

برد لباسشویی دچار مشکل شده است، لباسشویی بی وقفه کار کار میکند و یا اصلا روشن نمی شود.

نمایندگی وست پوینت در تهران

تعمیرآل مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی، با دارا بودن تکنسین های مجرب و ماهر در تهران، هرگونه خدمات نصب، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی وست پوینت را انجام می دهد. شما می توانید فقط با یک تماس با مجموعه تعمیرآل و ثبت درخواست خود با مجموعه ما از خدمات ما بهره مند شوید.


سوالات متداول ( FAQ )

علت لرزش لباسشویی وست پوینت چیست؟

تراز نبودن لباسشویی از دلایل اصلی لرزش لباسشویی میباشد .ابتدا چک کنید که دستگاه تراز است اگر باز هم لرزش داشت حتما با کارشناس متخصص تماس بگیرید.

هزینه تعمیرات لباسشویی وست پوینت چقدر میشود؟

با توجه به ایراد پیش آمده هزینه های تعمیر متفاوت است ، کارشناسان تعمیرآل پس از عیب یابی هزینه دقیق را به شما اعلام می‌کنند و پس از کسب اجازه شما ، در حضور شما تعمیرات را انجام میدهند.

چرا لباسشویی وست پوینت خشک نمیکند؟

سعی کنید بار مخزن را سنگین نکنید و تا حد مجاز لباسشویی را پر کنید. اگر اسراد برطرف نشد حتما با کارشناس متخصص تماس بگیرید.

نتیجه گیری

به یاد داشته باشید برای تعمیر لباسشویی وست پوینت باید تمام ارورها در نظر داشت . و به نکات کامل آن توجه کرد . ما در این مقاله به شما نحوه برطرف کردن آن را توضیح دادیم . جهت آموزش کامل و تعمیر لباسشویی وست پوینت با ثبت سفارش خود با ما در تماس باشید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع angi
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...