You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران Whirlpool
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران Whirlpool

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی ویرپول بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی ویرپول آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی ویرپول در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی لباسشویی ویرپول

ممکن است برای شما پیش آمده باشد که بخواهید لباس های خود را با ماشین لباسشویی بشویید ولی مشکلی برای دستگاه شما پیش آمده است ، ممکن است دستگاه روشن نشود ، خشک کن کار نکند ، دستگاه آب پس بدهد ، اثرات پودر بروی لباس ها باقی بماند ، لباس ها لک شود و انواع و اقسام مشکلات ریز و درشت دیگر در این مقاله سعی داریم به برخی مشکلات ماشین لباسشویی اشاره کنیم و تا جای ممکن به نحوه ی رفع این مشکلات پاسخ دهیم:

علت چکه کردن و نشت آب در ماشین لباسشویی ویرپول

وقتی که بیش از حد از مواد شوینده در ماشین لباسشویی استفاده کنید این مشکل پیش میاید و یا ممکن است دیگ دستگاه سوراخ شده باشد و یا ترک خورده باشد ، سوراخ شدت و نشتی شلنگ ورودی آب نیز میتواند علت این مشکل باشد ، درصورت چکه کردن ماشین لباسشویی ویرپول در اولین اقدام لباسشویی را از برق بکشید تا خطرات برق گرفته گی را به صفر برسانید ، بعد از آن شلنگ ها ، اتصالات مربوط به آن ، خرابی پمپ را بررسی کنید. در صورت نداشتن دانش فنی با کارشناسان تعمیر لوازم خانگی تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول (Whirlpool)
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول (Whirlpool)

لرزش شدید دستگاه

معولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی و با صدا کار کردن آن میتواند به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.

چرا ماشین لباسشویی ویرپول روشن نمیشود

این مشکل موقعی پیش میاید که لباس ها با توازن داخل سبد لباسشویی پخش نشده باشند و سوئیچ تعادل دستگاه غیرفعال شده باشد، در وحله اول لباس ها را بصورت متوازن بروی سبد لباسشویی پخش کنید و مجددا دستگاه را راه اندازی کنید ، اگر مشکل برطرف نشد ممکن است برد یا تایمر الکترونیکی ماشین شما آسیب دیده باشد ، این یک مشکل تخصصی است که نیاز به دانش خاصی دارد ، در این مواقع میتوانید با کارشناسان تعمیرآل نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول تماس بگیرید تا از دستگاه شما بازدید کنند.

علت کار نکردن دور خشک کن لباسشویی

وقتی خشک کن دستگاه به درستی عمل نمیکند و یا از کار افتاده است ، موارد زیر را بررسی کنید :

خازن و اتصالات دستگاه ، موتور و اجزای آن ، تنظیمات برد (مربوط به خشک کن و برد دستگاه)، کلید های پنل خشک کن ،فیلتر پمپ ، شلنگ تخلیه ، و در نهایت ظرفیت ماشین لباسشویی را بررسی کنید تا بیش از اندازه از لباس انباشته نشده باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول (Whirlpool)
تعمیر ماشین لباسشویی ویرپول (Whirlpool)

مشکلات دمای آب در لباسشویی

گاها پیش میاید که دستگاه شما آب را گرم نمیکند و یا آب را جوش میکند برای برطرف کردن این مشکل باید مواردی را بررسی کنید :ترموستات و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید،هیدروستات و تایمر دستگاه و سیم کشی مربوط به آن بخش ها را بررسی کنید.

علت برق داشتن بدنه ماشین لباسشویی ویرپول چیست

وقتی که حس میکنید بدنه دستگاه برق دارد شما باید مواردی را بررسی کنید : ممکن است اتصالات برق کشی اتصالی داشته باشد ،برخی قطعات الکتریکی مثلا خازن ، یا پارازیت گیر دارای اتصالی برق شده باشد، مشکلی برای سیم کشی داخلی دستگاه پیش آمده باشد،موتور سوخته باشد و اتصال ارت به بدنه بدهد، مشکلات سیستم ارت دستگاه ، مشکلاتی در بخش لولای درب دستگاه باید بررسی شود.

آثار مواد شوینده بروی لباس ها مشاهده میشود

این مشکل زمانی بوجود میاید که شیر آب ورودی دچار گرفتگی شده باشد ، ممکن است رسوبات آب به مرور زمان و یا یک جسم خارجی راه ورودی را مسدود کرده باشد و میزان کافی آب یک دیگ نمیرسد ، و یا ممکن است برخی از تنظیمات داخلی ماشی لباسشویی ویرپول بهم خورده باشد و نیاز به تنظیم مجدد دارد.

علت لک شدن لباس ها چیست

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است ، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود ، و نیاز به یک حلال داشته باشد ، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است ، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد ، برای تعمیر ماشین لباسشویی باید موتور دستگاه سرویس شود.

علت عدم تخلیه لباسشویی ویرپول

این مشکل معمولا وقتی پیش میاید که تسمه دستگاه و یا پمپ تخلیه معیوب شده باشد ، ممکن است حتی شلنگ تخلیه نیز مسدود شده باشد که آب باقی مانده درون دستگاه را تخلیه نمیکند.

چرا سبد لباسشویی ویرپول به درستی نمی‌چرخد

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی‌چرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه می‌باشد

شما میتوانید از سایت تعمیرال نمایندگی تعمیر لباسشویی ویرپول در تهران درخواست تعمیرات خود را ثبت نمایید یا با ما تماس بگیرید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...