You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران
لباسشویی زانوسی

نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی زانوسی بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی زانوسی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی زانوسی در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

اگر هنگام چرخش ماشین لباسشویی زانوسی ، دستگاه به طور غیر معقول از کار بیفتند، نگران نباشید. ما قصد داریم تمامی ایرادات ماشین لباسشویی و نحوه تعمیر لباسشویی زانوسی (Zanussi washing repair) را برای شما شرح دهیم. با ما همراه باشید.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران

ماشین لباسشویی زانوسی ساخت کجاست

زانوسی ( Zanussi) شرکت تولید کننده لوازم خانگی ایتالیایی است که در سال ۱۹۸۴ توسط شرکت سوئدی الکترو لوکس خریده شد. زانوسی از سال ۱۹۴۶ صادرات از ایتالیا را شروع کرد.

پر بودن بیش از حد لباسشویی میکروسوئیچ دچار عیب شده است
جای لباسشویی به درستی تنظیم نشده است موتور سوخته
علت نچرخیدن مخزن لباسشویی
تعمیر لباسشویی زانوسی
تعمیر لباسشویی زانوسی

ماشین لباسشویی خیلی پر است

وقتی ماشین لباسشویی شما بیش از حد پر باشد، ممکن است نچرخد. برخی از ماشین لباسشویی ها دارای قابلیتی هستند که وقتی مخزن لباسشویی را بیش از حد پر کرده اید در قسمت صفحه نمایش به شما هشدار داده می شود ولی برخی از آن ها این قابلیت را ندارند. ماشین لباسشویی معمولاً تا زمانی که از آب پر نشود، این مشکل را تشخیص نمی دهد.

لباس ها در مخزن لباسشویی به درستی قرار نگرفتند عدم تعادل البسه

این مشکل زمانی پیش می آید که شما درحال شستن چیزهایی مانند کفش، روفرشی، روتختی هستید، در صورت بروز این مشکل باید درب لباسشویی را باز کنید و اقلام را به طرف های دیگر منتقل کنید تا بار متعادل شود و دستگاه به درستی بچرخد.که نیازی به تعمیر لباسشویی زانوسی نباشد.

فرم درخواست تماس

سوئیچ درب به درستی کار نمی کند

سوئیچ درب تعیین می کند که آیا درب به درستی بسته شده است یا خیر و به عنوان یک ویژگی ایمنی، طوری طراحی شده است که از چرخش ماشین لباسشویی شما جلوگیری کند. در حالی که در اکثر مدل‌ها، در صورت کار نکردن سوئیچ درب، مخزن اصلا نمی‌چرخد، برخی از مدل‌ها به مخزن لباسشویی اجازه می‌دهند از آب پر شود اما نچرخد. برای تعمیر لباسشویی زانوسی خود می توانید در سایت ما ثبت درخواست و یا با مجموعه تعمیرآل تماس حاصل نمایید.

زهکشی ضعیف است

به طور معمول، ماشین لباسشویی شما تا زمانی که آب آن تخلیه نشود، وارد چرخه خشک کردن نمی شود. شلنگ تخلیه ممکن است با زباله های لباس شما مسدود شود یا ممکن است خمیده شود. اگر شیلنگ پیچ خورده یا خرد شده باشد، احتمالاً نیاز به تعویض دارد. اگر گرفتگی دارد، می توانید چند مرحله برای تمیز کردن آن انجام دهید:

تعمیر لباسشویی زانوسی
  • ابتدا ماشین لباسشویی را از برق بکشید.
  • سپس، لباسشویی را از جلو بیاورید تا به شلنگی که معمولاً در پشت قرار دارد، دسترسی پیدا کنید.
  • شیلنگ تخلیه را از پشت جدا کنید.
  • انتهای دیگر شلنگ را از لوله ای که در آن تخلیه می شود خارج کنید.
  • اکنون، می‌توانید یک سیم فلزی را به داخل شلنگ وارد کنید و هر چیزی را که به طور بالقوه آن را مسدود کرده است بردارید.
  • پس از اتمام، شلنگ را دوباره به لباسشویی وصل کنید.

موتور سوخته

موتور محرک ماشین لباسشویی شما ممکن است سوخته باشد و از عملکرد صحیح چرخه شست و شو جلوگیری کند. اگر موتور دستگاه کار نمی کند، ماشین لباسشویی شما ممکن است در اواسط چرخه زمانی که می خواهد بچرخد دچار مشکل شود، حتی اگر ماشین لباسشویی بدون مشکل پر شود و بچرخد. تعویض موتور درایو یک تعمیر پیشرفته است، بنابراین اگر مشکوک هستید که این موتور لباسشویی سوخته است، بهتر است با یک  تکنسین تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی تماس بگیرید  .

مشکلات مربوط به تسمه محرک

اگر تسمه محرک ماشین لباسشویی شکسته شود یا از چرخ خود بیفتد، ممکن است ماشین لباسشویی همچنان بتواند تکان بخورد و صدا ایجاد کند، اما درام به دور خود نمی چرخد. برای بررسی تسمه محرک، ابتدا ماشین لباسشویی خود را از برق بکشید. سپس، پشت واشر را بردارید تا ببینید آیا تسمه هنوز روی سیستم قرقره است یا خیر.

اگر تسمه لیز خورده است، ممکن است بتوانید آن را در جای خود قرار دهید تا مشکل خود را حل کنید. با این حال، اگر تسمه فرسوده یا شکسته به نظر برسد، باید یک تسمه جدید خریداری و نصب کنید

لباس ها پس از اتمام شست و شو خیس هستند

مشکلاتی وجود دارد که می توانید انتظار داشته باشید که ماشین لباسشویی به طور کلی چرخش را متوقف می کند. پس از آن با لباس های خیس پس از چرخه شست و شو مواجه می شوید. ما در این قسمت از مقاله مواردی که ممکن باعث خشک نکردن لباس باشد را توضیح خواهیم داد.

مشکلات شیلنگ تخلیه

اگر مجبور به برداشتن شیلنگ تخلیه برای انجام تعمیر دیگری از قبل شده باشید، ممکن است گرفتگی، پیچ خوردگی یا حتی در موقعیت نادرست قرار گرفته باشد.

باید با بازرسی بصری شیلنگ تخلیه در پشت ماشین لباسشویی خود شروع کنید. باید انحنای صاف داشته باشد،علاوه بر این، نباید پیچ خوردگی داشته باشد. اغلب با این مشکل، هر چیزی که باعث تخلیه نشدن آن در چرخه شست و شو می شود به این معنی است که آب به اندازه کافی و سریع تخلیه نمی شود و اساساً به درون مخزن ماشین لباسشویی برمی گردد و لباس شما را دوباره خیس می کند.

برای رفع این ایراد و تعمیر لباسشویی زانوسی می توانید با مجموعه ما تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت تکنسین های مجرب ما با شما تماس حاصل نمایید.

تعمیرآل

شلنگ تخلیه

اگر بازرسی بصری تمام شد و می خواهید شلنگ تخلیه لباسشویی را بردارید. پشت لباسشویی شما توسط یک گیره محکم می شود که می توان آن را جدا کرد و می توانید شلنگ را از پمپ تخلیه بیرون بکشید. هنگام انجام این کار، لباسشویی را از منبع آب و برق جدا کنید.

در مرحله بعد، می خواهید گرفتگی را بررسی کنید. در حالی که بیشتر پرزها در خشک کن جدا می شوند، شستن لباس می تواند پرز ایجاد کند و اگر وسایلی مانند ملافه حیوانات خانگی را شسته اید، موهای بیش از حد ممکن است شلنگ را مسدود کرده باشد.

  بررسی گرفتگی، معمولاً به سادگی جاری شدن آب از طریق شیلنگ در سینک است. این هجوم زیاد آب همچنین می تواند برای از بین بردن برخی گرفتگی ها نیز موثر باشد. با این حال، اگر مشکل گرفتگی پیدا کردید، شلنگ را با یک شیلنگ کاملاً تمیز جایگزین کنید.

تعمیر لباسشویی زانوسی
تعمیر لباسشویی زانوسی

ویدیو لباسشویی زانوسی

گرفتگی فیلتر تخلیه

اگر گرفتگی شیلنگ تخلیه از بین رفت، اکنون باید با دقت بیشتری به فیلتر تخلیه لباسشویی زانوسی(Zanussi) خود نگاه کنید. فیلتر تخلیه که گاهی به آن تله سکه نیز می گویند، به جلوگیری از ورود اقلام به پمپ تخلیه و ایجاد آسیب یا گرفتگی جلوگیری می کند. با این کار اقلامی مانند پرز و موهای حیوانات خانگی و همچنین اقلام بزرگتر که معمولاً در جیب‌ها مانند سکه، کلید، سنجاق یا حتی جوراب کوچک باقی می‌مانند، در فیلتر تخلیه گیر می کند.

هنگامی که فیلتر تخلیه مسدود می شود، آب کمتری از آن عبور می کند و آب به دیگ لباسشویی بر می گردد.

فیلتر تخلیه معمولاً در یک پانل دسترسی در جلوی ماشین لباسشویی شما قرار دارد، بنابراین دسترسی به آن آسان است. اگر هرگز آن را بررسی نکرده اید، باید به خوبی تمیز شود. اگر نتوانسته اید گرفتگی فیلتر تخلیه خود را بررسی کنید و ایراد آن را رفع کنید می توانید برای تعمیر لباسشویی زانوسی با مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

پمپ تخلیه

اگر فیلتر تخلیه چک شده است، در مرحله بعدی باید پمپ تخلیه را بررسی کنید. ممکن است با زباله مسدود شده باشد یا ممکن است خراب باشد و نیاز به تعویض داشته باشد. می توانید پمپ تخلیه را با برداشتن شیلنگ تخلیه و همچنین پانل پشتی لباسشویی خود بررسی کنید.

تسمه ماشین لباسشویی

با گذشت زمان، تسمه ای که به چرخش مخزن لباسشویی کمک می کند می تواند کشیده شود و بر سرعت چرخش مخزن لباسشویی تأثیر بگذارد. اگر تسمه کشیده شود، می تواند در طول چرخه به اطراف بلغزد و به ماشین لباسشویی اجازه نمی دهد به سرعت مورد نیاز برای حذف تمام آب اضافی برسد. برای تعمیر لباسشویی زانوسی و تعویض تسمه می توانید با مجموعه ما در تماس باشید تا در سریعترین زمان تکنسین های ما با شما تماس حاصل نمایند.

بسته به نوع لباسشویی شما، تسمه ممکن است از جلو یا پشت قابل دسترسی باشد. تسمه باید محکم بنشیند و با چرخاندن دیگ لباسشویی تکان نخورد. اگر در هنگام چرخش مخزن لباسشویی به وضوح کشیده شده یا بلغزد، باید تعویض شود.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران

تعمیر لباسشویی زانوسی
تعمیر لباسشویی زانوسی

سوئیچ قفل درب

این کمترین احتمال را دارد زیرا اغلب اگر قفل درب به هر نحوی معیوب شده باشد، لباسشویی چرخه شست و شو را شروع نمی کند یا آب را تخلیه نمی کند. برای تعویض سوئیچ درب و تعمیر لباسشویی زانوسی با مجموعه تعمیرآل تماس حاصل نمایید.

نمایندگی زانوسی در تهران

مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیرآل، نمایندگی تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران و حومه تهران به شما کمک می کند تا هرگونه مشکلات جدی و احتمالی که برای لباسشویی زانوسی شما پیش میاید را در اصرع وقت برای شما حل کند. شما فقط با یک تماس با مجموعه تعمیرآل می توانید درخواست خود را ثبت کنید تا تکنسین های مجرب مجموعه ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس حاصل نمایند و برای رفع عیب دستگاهتان به محل مورد نظر شما اعزام شوند.

ارور های لباسشویی زانوسی

در این بخش از مقاله ما به بررسی تمام کد خطاهای لباسشویی زانوسی می پردازیم که افرادی که از ماشین لباسشویی زانوسی استفاده می کنند باید بدانند. گاهی اوقات ممکن است بتوانید خودتان این خطاها را رفع کنید و برای خطاهای سخت تر و پیچیده تر باید با یک تکنسین مجرب و ماهر تماس حاصل نمایید.

E11 E31 و E32 ۴۴ Eو ۴۵E
E12 E35 ۵۱E، ۵۲E و ۵۳E
E13 ۳A و E61 ۶۲E
E21  و E22 ارور ۴۱E و E42 زانوسی ۶۶E و ۶۸E
E23 ۴۳E E69

خطای E11

این بدان معناست که ماشین لباسشویی شما در پر کردن آب در طول چرخه شستشو با مشکل مواجه می شود، این می تواند دلایل مختلفی از جمله مشکلات فشار آب، مشکلات سیم کشی یا فیلتر دچار عیب شده باشد.

ارور E12

این کد خطا بسیار شبیه به خطای ۱۱E است اما به این معنی است که هنگام پر کردن آب برای خشک کردن با عدم تخلیه آب مواجه می شوید. و بهتر است با یک تکنسین مجرب و ماهر برای تعمیر لباسشویی زانوسی تماس حاصل نمایید.

ارور E13 لباسشویی زانوسی

این خطا به این معنی است که مشکل نشت آب وجود دارد که رفع آن می تواند نسبتاً ساده باشد، به عنوان مثال، اگر شیلنگ تخلیه به درستی قرار نگرفته باشد، ممکن است باعث نشتی شود. با این حال، اگر علت جدی‌تر باشد مانند یک قطعه آسیب دیده یا معیوب، باید با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای E21  و E22 زانوسی

این کد به این معنی است که ماشین لباسشویی شما پس از اتمام چرخه شستشو در تخلیه آب با مشکل مواجه است.

خطای E23

این خطا به این معنی است که مشکلی در پمپ تخلیه شناسایی شده است که معمولاً به دلیل مشکل سیم‌کشی است.

ارور E31 و E32

این ارور به این معنی است که مشکل در سوئیچ فشار است، به طور دقیق تر به این معنی است که یک مشکل سیم کشی با سوئیچ وجود دارد. در حالی که ممکن است رفع این مشکل نسبتاً ساده باشد (در برخی موارد) در غیر این صورت توصیه می شود با یک متخصص تعمیر لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

خطای E35 زانوسی

این خطا ناشی از سر ریز شدن آب است و مانند بسیاری از مسائل مشابه، می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. برای رفع سریع آن، بهتر است با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای ۳A و E61

این ارور بسیار کم دیده می شود و به این معنی است که سنسور گرمایش مشکل دارد. باز هم، تماس با یک متخصص تعمیر لباسشویی زانوسی بهترین راه برای رفع این خطا است.

ارور ۴۱E و E42 زانوسی

این خطا به این معنی است که درب ماشین لباسشویی به سرعت باز نمی شود یا ممکن است اصلا باز نشود.

خطای ۴۳E

این کد خطا به این معنی است که منبع تغذیه پشت قفل درب مشکل دارد و دوباره ممکن است به دلیل انواع خطاها از جمله سیم کشی معیوب باشد.

ارور ۴۴ Eو ۴۵E لباسشویی

این دو کد خطا به این معنی است که مشکلی در مدار حسگر در قفل درب وجود دارد، احتمالاً به دلیل معیوب بودن واحد PCB است و برای رفع آن نیاز به تکنسین ماهر تعمیر لباسشویی زانوسی دارید.

خطای ۵۱E، ۵۲E و ۵۳E

این ارور ها همگی مربوط به مشکلات موتور ماشین لباسشویی شما هستند.

خطای ۶۲E ماشین لباسشویی زانوسی

این ارور مشابه کد ۶۱E است اما به معنای داغ شدن بیش از حد ماشین لباسشویی است . باز هم دلایل متعددی برای این مشکل وجود دارد و اگرچه ممکن است رفع شود، بهتر است برای بررسی دستگاه با یک متخصص تعمیر لباسشویی زانوسی تماس بگیرید.

خطای ۶۶E و ۶۸E

هر دوی این خطاها به مشکلات عناصر گرمایشی و سیم کشی ماشین لباسشویی شما مربوط می شود، به همین دلیل است که در صورت مشاهده هر یک از این دو کد، باید با یک متخصص تماس بگیرید.

خطای ۶۹E لباسشویی زانوسی

این کد خطا به این معنی است که المنت گرمایشی در طول چرخه شستشو قطع شده است، مشکلات سیم‌کشی محتمل‌ترین علت است، اما می‌تواند ناشی از قطع برق نیز باشد. این مشکل ممکن است خود به خود برطرف شود و در غیر اینصورت می توانید برای تعمیر لباسشویی زانوسی با مجموعه ما تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت برای شما یک تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی زانوسی اعزام کنیم.


سوالات متداول ( FAQ )

چرا لباسشویی زانوسی آب را تخلیه نمیکند؟

انسداد پمپ تخلیه یا شلنگ تخلیه و خرابی پمپ از دلایل این مشکل است.

ارور E11 لباسشویی زانوسی به چه علت است؟

فشارپایین آب؛ خرابی شلنگ تخلیه و عدم بسته شدن درب میتواند از دلایل بروز این کد خطا باشد.

چرا لباسشویی زانوسی لرزش دارد؟

تراز نبودن دستگاه و خرابی قطعات دیگ. توجه داشته باشید اگر دستگاه را تراز کردید و باز هم دستگاه صدا و لرزش داشت حتما با کارشناس متخصص تماس بگیرید.

اورر E52 ماشین لباسشویی زانوسی به چه علت است؟

خرابی و معیوب بودن کارکرد موتور لباسشویی باعث نمایش این ارور میشود.

نتیجه گیری

ما در این مقاله تمامی ارورها و خطاهای لباسشویی زانوسی را شرح دادیم و نحوه برطرف کردن آن را نیز توضیح دادیم . شرکت تعمیرآل جهت هر گونه خدمات برای تعمیر لباسشویی زانوسی در تهران و حومه آماده ارائه خدمات میباشد . شما میتوانید جهت اعزام تکنسین ها با ثبت سفارش خود با ما در ارتباط باشید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...