You are currently viewing انواع ارور های ظرفشویی زیرووات
خطای ماشین ظرفشویی زیرووات

انواع ارور های ظرفشویی زیرووات

ما در این مقاله قصد داریم تمامی ارورهای ظرفشویی زیرووات (Zerowatt dishwasher errors) را برای شما شرح دهیم تا به راحتی عیب دستگاهتان را تشخیص دهید.

CTA

ارور E2 ماشین ظرفشویی زیرووات

این ارور ظرفشویی زیرووات زمانی رخ میدهد که مشکلی برای پمپ تخلیه ، ورودی آب و یا هیدروستات پیش آمده باشد ، برای حل مشکل شیر برقی ، هیدروستات و اتصالات مربوط به آن ( مخزن – شلنگ) ، پمپ تخلیه و نهایتا برد دستگاه را بررسی کنید.

خطای E3 ظرفشویی

این کد خطای ظرفشویی زیرووات زمانی رخ میدهد که مشکلی برای پمپ تخلیه پیش آمده باشد ، برای حل مشکل پمپ تخلیه ، سیم کشی پمپ ، و در نهایت برد الکترونیک ماشین ظرفشویی را بررسی کنید.

ارور E4 ماشین ظرفشویی زیرووات

این ارور ظرفشویی زیرووات زمانی پیش میاید ، که ماشین ظرفشویی به درستی عمل آبگیری را انجام ندهد ، برای حل مشکل ، شیر برقی ، آب ورودی ، مقاومت شیر برقی ، برد و اتصالات آن را بررسی کنید.

خطای E5 ظرفشویی

وقتی با این کد خطا ظرفشویی زیرووات روبرو میشویم به این معنی است که مشکلی برای ترمیستور دستگاه پیش آمده است و یا ممکن است دمای آب بیش از حد بالا رفته باشد ، حل این مشکل به دانش تخصصی نیاز دارد ، برای حل مشکل میتوانید با کارشناسان مجرب تعمیرآل تماس بگیرید.

ارورهای ظرفشویی زیرووات
ارورهای ظرفشویی زیرووات

خطای E6 ظرفشویی زیرووات

ارور E18 – ELارور E8 ظرفشویی
ارور E9 زیروواتخطای E6 ظرفشویی زیرووات
ارور های مهم ظرفشویی زیرووات

ارور ظرفشویی زیرووات زمانی رخ میدهد که برنامه دستگاه به هم ریخته باشد ، باید دستگاه را مجددا برنامه ریزی و راه اندازی کنید.

ارور E7 ماشین ظرفشویی

این خطا زمانی رخ میدهد که ارتباط بین برد و پمپ تخلیه قطع شده باشد ، برای حل مشکل سیم کشی دستگاه و برد اصلی را بررسی کنید.

ارور E8 ظرفشویی

معیوب بودن برد دستگاه، خرابی و یا سوختگی برد ماشین ظرفشویی زیرووات و با برخورد با این ارور حتما دستگاه را از برق جدا کرده با تکنسین متخصص تماس حاصل نمایید.

ارور E9 زیرووات

علت این خرابی و یا معیوب بودن سنسور می باشد و اگر دستگاه شما این خطا را نمایش داد دستگاه را برق بکشید، می توانید برای رفع عیب این دستگاه با مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی تعمیرآل تماس حاصل نمایید.

خطای E10

این خطا به مربوط به مدار برد می باشد.

ارور E12 زیرروات

این ارور نشان دهنده گرفتگی پمپ تخلیه و معیوب شدن پمپ تخلیه می باشد و حتما باید پمپ تخلیه توسط تکنسین تعویض شود.

ارور E14 ظرفشویی زیرووات

این ارور ظرفشویی زیرووات نشان دهنده خرابی المنت می باشد برای رفع این خطا حتما باید با تکنسین متخصص تعمیر لوازم خانگی تماس حاصل نمایید.

خطای E15 ماشین ظرفشویی زیرووات

این خطا ظرفشویی زیرووات زمانی رخ میدهد که مشکلی برای کنترل فشار و یا آبشمار دستگاه پیش آمده باشد ، برای حل مشکل سنسور فشار ، برد و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید.

ارورهای ظرفشویی زیرووات
ارورهای ظرفشویی زیرووات

خطای E16 ماشین ظرفشویی

زمانی این خطا رخ میدهد که  مشکلی برای هیدروستات بوجود آمده باشد ، برای حل مشکل سیم ها ارتباطی مربوط به هیدروستات ، مخزن ، شلنگ و اتصالات هیدروستات را بررسی کنید.

خطای E17 زیرووات

این ارور ظرفشویی زیرووات زمانی رخ میدهد که ، مشکلی برای المنت یا میکروسویچ المنت رخ داده باشد ،برای حل مشکل ، مقدار مقاومت المنت ، سیم های ارتباطی ، المنت و میکروسوئیچ المنت ، و در نهایت برد دستگاه را بررسی کنید.

ارور E18 – EL

وقتی آب بیش از حد وارد دستگاه میشود یا دستگاه نشتی اب دارد این خطا نمایان میشود اما در گاهی اوقات هم برد اصلی دستگاه نیاز به تعمیرات دارد.


سوالات متداول ( FAQ )

ارور E3 ماشین ظرفشویی زیرووات به چه علت است؟

این ارور معمولا مرتبط با معیوب بودن پمپ تخلیه میباشد اما مواردی هم هست که گاهی برد الکترونیک به مشکل برخورده است.

ارور EL یا E17 ظرفشویی زیرووات به چه معناست؟

مشکل از المنت و میکروسوئیچ المنت میباشد اما در نهایت گاهی اوقات نیاز به تعمیر برد الکترونیک هم میباشد.

ارور EL یا E18 ظرفشویی زیرووات به چه معناست؟

وقتی آب بیش از حد وارد دستگاه میشود یا دستگاه نشتی اب دارد این خطا نمایان میشود اما در گاهی اوقات هم برد اصلی دستگاه نیاز به تعمیات دارد.

ارور E9 ظرفشویی زیرووات به چه علت است؟

خرابی برد، درگیر بودن صفحه دیسپلی و فعال بودن قفل کودک؛ از دلایلی است که این کد خطا نمایش داده میشود.

نتیجه گیری

تمامی کد خطا هایی که برای شما نمایش داده ایم گویای وضعیت خاص و ایرادات احتمالی ظرفشویی زیرووات را می باشد. توجه داشته باشید اگر عامل این کد خطاها اشکال در برد و موتور ماشین لباسشویی باشد حتما باید دستگاه را از برق بکشید با مرکز تخصصی تعمیرات ظرفشویی زیرووات تماس حاصل نمایید.

منبع: manua.ls

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...