You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران Daewoo
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی دوو

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران Daewoo

 تعمیر لباسشویی آریستون

نمایندگی تعمیر لباسشویی دوو در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی دوو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی دوو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی دوو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

اگر به تعمیر لباسشویی دوو ( daewoo washing machine repair) به طور موثر و راحت نیاز دارید، دیگر دنبال آن نباشید . مهندسان مجرب ما می توانند در عرض چند ساعت (بسته به زمان دقیق تماس شما) با شما باشند تا تعمیر لباسشویی دوو را انجام دهند و ماشین لباسشویی شما را دوباره روی پای خود بازگردانند


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


همه مهندسان ما بیش از ده سال تجربه در تعمیر لوازم خانگی دارند، بنابراین دقیقاً بدانید که چه کاری انجام می دهند. آنها می توانند تعمیر ماشین لباسشویی daewoo شما را با سرعتی انجام دهند که به هیچ وجه مهارت و دقت را به خطر نمی اندازد. ماشین لباسشویی شما به حالت کار خود باز می گردد – و خوشبختانه توده لباسشویی شما کم می شود – در کمترین زمان

تعمیرات تخصصی لوازم خانگی دوو

دوو ارزش بسیار خوبی برای پول ارائه می دهد. ماشین‌های لباسشویی آن‌ها با کسری از قیمت، کار فوق‌العاده‌ای را که ماشین‌های ظاهراً سطح بالاتر انجام می‌دهند، مدیریت می‌کنند. تنها به همین دلیل، ارزش تعمیر لباسشویی دوو را دارد. این چیزها بیش از ارزش پول هستند و اگر در زمان مناسب تعمیر ماشین لباسشویی را انجام دهید، سال ها خدمات عالی را ارائه می دهند.

یکی از عواملی که می تواند تعمیر بسیاری از لوازم خانگی را پیچیده کند، قطعات یدکی است. برند دوو به خوبی برخی از برند های دیگر در بریتانیا تثبیت نشده است، به این معنی که اگر قطعات نیاز به تعویض داشته باشند، دستیابی به قطعات یدکی مربوطه می تواند مشکل باشد. این مشکل برای ما کمتر است، همانطور که برای بسیاری از شرکت های تعمیر.

هزینه تعمیرات لباسشویی

دانستن هزینه تعمیر لباسشویی دوو بسیار مهم است، زیرا هر تعمیرکار می تواند قیمت متفاوتی به شما بدهد.به همین دلیل باید لیست کاملی از هزینه های تعمیر و نگهداری ماشین لباسشویی خود داشته باشید تا متحمل هزینه های اضافی نشوید!

مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

عوامل دخیل در هزینه تعمیر

قبل از هر چیز لازم است عوامل تعیین کننده هزینه تعمیر لباسشویی دوو را بشناسید تا در مواردی اگر با استعلام قیمت های مختلف مواجه شدید متوجه دلیل آن شوید.

برخی از عواملی که بر هزینه تعمیر لباسشویی تأثیر می گذارد

  • هر تعمیرکار بر اساس ۴ فاکتور تاریخچه، تجربه، گارانتی و نوع عملکرد قیمت را تعیین می کند.
  • نوع قطعات استفاده شده در دستگاه شما بر هزینه خدمات تاثیر می گذارد.
  • معمولاً می توان گفت که هزینه تعمیر ماشین لباسشویی با کیفیت خدمات تعمیر رابطه مستقیم دارد و هر چه بیشتر هزینه کنید، اطمینان بیشتری نسبت به تعمیر یا نگهداری ماشین خود خواهید داشت.

از آنجایی که تعمیرآل تعمیر لباسشویی دوو حرفه ای است، قول می دهیم ماشین شما را با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت تعمیر کنیم.

فرم درخواست تماس

قطعات لباسشویی دوو

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کافی داشته باشید این است که هنگام خرید لوازم یدکی از فروشنده گارانتی بگیرید و گروه ما رضایت و اعتماد شما مشتری عزیز را تضمین کند و حتما قبل از ذکر شما این نکته را مد نظر قرار داده است. توجه. در صورت استفاده از خدمات تعمیرات تعمیرآل برای تعمیر لباسشویی دوو، روال کلیه خدمات به صورت پیش فرض ارائه کارت گارانتی در هنگام فروش قطعات ماشین لباسشویی می باشد.۱

قطعات و لوازم یدکی که میتوانید از ما خریداری کنید

انواع قطعات داخلی و خارجی ماشین لباسشویی های اتوماتیک و غیر اتوماتیک daewoo با قیمت مناسب ارائه می شود. دستگیره ها، صفحات دکمه ای، درب ایستگاه، شیر برقی، موتور مستقیم، موتور بدون تسمه، درایو گیربکس، پمپ تخلیه، قوطی پودر، شیلنگ های داخلی، سیم ها، برد الکترونیکی، المنت، سیلندر مهر و موم، کمک فنر، تسمه، مینی آچار و کیس همگی از پشتیبانی دیبا خریداری شده اند.

البته قیمت انواع لوازم یدکی جهت تعمیر لباسشویی دوو می تواند متفاوت بوده و بسته به نوع و سازنده آن متفاوت باشد اما شما خریدار گرامی مطمئن باشید کالای اصلی، باکیفیت و بادوام دریافت خواهید کرد. اگر به هر دلیلی ماشین لباسشویی خانگی شما به طور معمول کار نمی کند، بلافاصله با ما تماس بگیرید تا مشکل را بررسی کنیم. در اکثر مواقع با تعمیر قطعه معیوب مشکل برطرف می شود اما در صورت نیاز به تعویض قطعات گروه ما همراه شما و با پشتیبانی شما می باشد.

ارورهای لباسشویی دوو

گروه دوو در گذشته یکی از شناخته شده ترین کنگرلو مرا های جهان بود. از حدود ۲۰ لشکر تشکیل شده بود. اگرچه این شرکت در سال ۱۹۹۹ ورشکست شد، برخی از بخش های آن امروزه به عنوان شرکت های مستقل باقی مانده اند.
آیا می خواهید بدانید که آیا مشکل ماشین لباسشویی دوو شما به اندازه کافی جدی است که یک مهندس خدمات استخدام کنید؟ به دنبال دستورالعمل های قابل اعتماد تعمیر DIY هستید؟ در اینجا، شما پاسخ های مورد نظر خود را پیدا خواهید کرد. هر مشکلی که ماشین لباسشویی با آن مواجه می شود (مشکلات در تامین آب، نصب نادرست شلنگ

تخلیه، قفل نشدن درب و غیره)، معمولاً یک کد خطا را نمایش می دهد که نوع مشکل را به شما نشان می دهد و نیاز به تعمیر لباسشویی دوو میباشد . برای رمزگشایی به لیست کدهای خطای دوو در زیر مراجعه کنید.

ارور IE – ورودی آب خطای THE – خطای باز شدن در Error E4 – خطای نشتی
ارور E6 – خطای EMG  خطای E9 – خطای فشار سنسور    Error H5 – دمای آب خطا
ارور OE – خطای تخلیه خطای E2 – خطای سرریز Error E5 – خطای ولتاژ بالا
ارور E8 – خطای موتور خطای H2 – خطای شستشوی ترمیستور Error PFE – خطای شستشوی بخاری   
ارورH4 – خطای فیلتر پمپ  خطای H 8 – گرمایش زیاد  

مشکل رایج لباسشویی Daewoo

ماشین لباسشویی یک نیاز مدرن ارزشمند است، ممکن است جذاب نباشد اما فوق‌العاده مفید است. در واقع، شما اغلب متوجه نمی شوید که ماشین لباسشویی چقدر مفید است تا زمانی که ناگهان از کار بیفتد.

ماشین‌های لباسشویی مطمئناً ماشین‌های سخت و مقاومی هستند، اما مانند همه قطعات فناوری، از ایراد مصون نیستند. خوشبختانه با راهنمای مفید ما در زیر، دقیقاً می‌دانید که باید مراقب چه چیزی باشید و ممکن است بتوانید هر مشکلی را قبل از تبدیل شدن به مشکلات جدی تر برطرف کنید. بنابراین، بدون بحث بیشتر، بیایید به ۱۰ مشکل رایج ماشین لباسشویی که باید مراقب آنها باشید تا نیاز به تعمیر لباسشویی دوو شما نباشد.

به اطراف می پرد

بیشتر لباسشویی تا حدی لرزش دارند، اما اگر متوجه افزایش ناگهانی لرزش ماشین لباسشویی خود شدید یا به نظر می‌رسد که در حال تکان خوردن است، نگران نباشید، این یک مشکل رایج است. ممکن است به این دلیل باشد که ماشین لباسشویی شما روی زمین ناهموار قرار دارد یا کمک فنرها از شاسی لباسشویی جدا شده اند.

می توانید در پست وبلاگ جداگانه ما در مورد نحوه جلوگیری از لرزش ماشین لباسشویی دوو اطلاعات بیشتری کسب کنید –

پر سر و صدا است

لباسشویی در هنگام کار صدا ایجاد می‌کنند، اما اگر متوجه افزایش ناگهانی صدا شدید، دلایل بالقوه‌ای وجود دارد. بیشتر اوقات به این دلیل است که مقداری زباله مانند سکه به طور تصادفی در ماشین لباسشویی همراه با لباس شما قرار گرفته است.

اگر هیچ زباله ای نمی بینید، ممکن است به این دلیل باشد که چیزی در درام گیر کرده است. اگر نمی توانید این کار را انجام دهید، ممکن است بتوانید با استفاده از سوراخ بخاری به جای آن دسترسی داشته باشید.

برای کشف نحوه تعمیر لباسشویی دوو با صدای بلند، این مقاله را بررسی کنید .

لباس ها پاره می شوند

هیچ کس دوست ندارد آسیب دیدن لباس های خود را در طول چرخه شستشو تجربه کند، اینطور نیست؟ اما اگر این را تجربه کردید، نگران نباشید زیرا ممکن است بتوانید مشکل را برطرف کنید تا دیگر تکرار نشود. مانند بسیاری از مشکلات ماشین لباسشویی پاره شدن لباس ها می تواند به دلیل گیر کردن اجسام خارجی در درام باشد. بنابراین، آن را به دقت بررسی کنید تا ببینید آیا جسم خارجی نیاز به برداشتن دارد یا خیر.

تعمیر لباسشویی دوو

تخلیه نامناسب یا آهسته

اگر ماشین لباسشویی شما به طور ناگهانی شروع به تخلیه آهسته کرد و بعد از یک چرخه شروع به یافتن آب اضافی در ماشین کرد، ممکن است آنقدرها هم که به نظر می رسد جدی نباشد. به سادگی فیلتر را بررسی کنید و ببینید آیا بلوک یا مانعی وجود دارد یا خیر، به یاد داشته باشید که به طور منظم فیلتر را بررسی کنید تا مطمئن شوید که کثیفی یا کثیفی انباشته نشده است در غیر این صورت نیاز به تعمیر لباسشویی دوو میباشد.

ماشین لباسشویی من نمی چرخد

در حالی که خودداری لباسشویی دوو شما از چرخش می تواند نشانه ای از مشکلات موتور یا مشکلات جدی تر باشد، همچنین می تواند یک مشکل ساده و آسان برای رفع آن باشد. اگر ماشین لباسشویی شما باری را حمل می کند که خیلی بزرگ یا خیلی کوچک است، ممکن است نچرخد. بنابراین، بار خود را دوباره تنظیم کنید و دوباره امتحان کنید، بسیاری از ماشین‌های لباسشویی مدرن تنها زمانی می‌چرخند که به وزن خاصی برسند.

این مقاله جداگانه به همه دلایل چرخیدن ماشین لباسشویی می پردازد. نحوه تعمیر لباسشویی دوو که نمی چرخد ​​با این نکات آسان بیاموزید .

آب وجود ندارد

منظره پر نشدن ماشین لباسشویی شما با آب مطمئناً باعث زنگ خطر می شود، اما ممکن است مشکلی آسان برای رفع آن باشد. این معمولاً به دلیل گرفتگی یا پیچ خوردگی شلنگ ایجاد می شود، بنابراین به سادگی دوبار بررسی کنید تا مطمئن شوید که شفاف است و به هیچ وجه آسیب ندیده است.

اگر با مشکل پر نشدن ماشین لباسشویی با آب سرد یا گرم مشکل دارید، در اینجا چند نکته مفید وجود دارد.

درب لباسشویی دوو باز نمی شود

درب ماشین لباسشویی به گونه ای طراحی شده است که هوای فوق العاده ای ندارد، بنابراین وقتی با درب ماشین لباسشویی روبرو می شوید که باز نمی شود، احساس می کنید که در حال تلاش برای باز کردن یک صندوق بانکی هستید. خوشبختانه رفع مشکل ممکن است خیلی سخت نباشد، اگر هنوز آب در ماشین لباسشویی شما وجود دارد، کافی است ماشین لباسشویی خود را دوباره در یک چرخه تنظیم کنید تا تخلیه شود.

اگر هنوز آب در دستگاه تشخیص داده شود، ماشین لباسشویی باز نمی شود، بنابراین به سادگی تنظیم آن در چرخه دیگری ممکن است مشکل را حل کند. حتما فیلتر و تخلیه آب را نیز بررسی کنید تا مطمئن شوید که مشکلی برای جلوگیری از تخلیه آب وجود ندارد.برای اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید .

لباسشویی بوی نا مطبوع میدهد

این ممکن است مشکل جدی به نظر نرسد، اما یک ماشین لباسشویی بدبو تمام هدف تمیز کردن لباس های شما را شکست می دهد و می تواند منجر به مشکلات جدی مانند خوردگی در خط شود. خوشبختانه حل این مشکل در اکثر موارد بسیار آسان است، بوی بد ماشین لباسشویی معمولاً به دلیل شستشوی سرد و مواد شوینده مایع ایجاد می شود.

روشن نمی شود

اگر ماشین لباسشویی شما به طور ناگهانی کار نمی کند، فوراً وحشت نکنید، ممکن است تعمیر آن آسان باشد! پریزهای برق و فیوز خود را بررسی کنید، می تواند به سادگی تکان دادن کلید یا تعویض فیوز باشد. کار دیگری که باید انجام دهید این است که به ماشین لباسشویی خود زمان دهید تا خنک شود، اگر ماشین لباسشویی خود را در مدت زمان کمی استفاده کرده اید ممکن است بیش از حد گرم شده باشد.در غیر این صورت باید دستگاهتان برسی شود چون شاید نیاز به تعمیر لباسشویی دوو شما باشد .

دستگاه آب را تخلیه نمی کند

ما بدنام ترین مشکل را برای آخرین بار ذخیره کرده ایم! تخلیه نشدن ماشین لباسشویی یک مشکل رایج است اما همچنین مشکلی است که به راحتی قابل رفع است. در اکثر موارد، این مشکل به دلیل مسدود شدن شیلنگ تخلیه ایجاد می شود، باید دستگاه خود را بیرون بکشید، شلنگ را جدا کرده و سپس آب را دور بریزید. ممکن است کار نامرتبی باشد، اما معمولاً یک مشکل آسان برای حل است تا نیاز به تعمیر لباسشویی دوو نباشد ، همچنین باید بلوک‌ها را بررسی کنید و مطمئن شوید که فیلترهای شما نیز شفاف هستند.

معرفی قطعات لباسشویی و خرید اینترنتی قطعات ماشین لباسشویی دوو

توجه داشته باشید که باید برای خرید قطعات ماشین لباسشویی دوو، با مهم ترین آن ها آشنا باشید تا بتوانید به درستی خرید لوازم جانبی و لوازم یدکی را انجام دهید.

سبد خشک کن دستگیره درب
تایمر تخلیه میکروسوییچ
المنت گیربکس
لاستیک دور درب موتور شست و شو
شلنگ آب کاسه نمد
کیت برد الکترونیکی شلنگ خرطومی
تعمیر لباسشویی دوو
مرکز تعمیرات ماشین لباسشویی دوو

سوالات متداول ( FAQ )

هزینه تعمیر لباسشویی دوو چقدر است؟

با توجه به ایراد پیش آمده، هزینه تعمیرات متغیر است. کارشناسان تعمیرآل پس از عیب یابی دقیق، هزینه را اعلام کرده و پس از کسب اجازه از شما دستگاه را برایتان تعمیر می‌کنند.

آیا قطعات فابریک و اصلی برایمان تعویض میشوند؟

بله تمامی قطعات تعویضی ( به غیر از قطعات تزئینی و لاستیکی) اصلی بوده و شامل ضمانت می‌باشند.

چرا لباسشویی دوو لرزش دارد؟

خرابی قطعات دیگ ؛ تراز نبودن دستگاه و حجم زیاد لباسها از دلایلی هستند که باعث بروز این ایراد میشوند.

چه زمانی سرویسکار برای مراجعه با ما هماهنگ می‌کنند؟

کارشناسان پس از تماس شما با مجموعه تعمیرآل و ثبت اطلاعاتتان ، در کمتر از ۶۰ دقیقه با شما تماس گرفته و زمان مراجعه هماهنگ می‌کنند.

نتیجه گیری

تعمیرال همراه همیشگی شما بهترین خدمات را به شما ارائه میدهد و شما میتوانید تعمیر لباسشویی دوو خود را به ما بسپارید . در صورت هر گونه تجربه تعمیرات ان را با ما در میان بگذارید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع fixya.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...