You are currently viewing آشنایی با تکنولوژی های ماشین ظرفشویی بوش
تکنولوژی های ظرفشویی بوش

آشنایی با تکنولوژی های ماشین ظرفشویی بوش

شستن ظرف های کثیف، یکی از خسته کننده و تکراری ترین کارهای روزمره است. ظرف های کثیف هیچ گاه به پایان نمی رسند و در صورتی که نخواهید بیشتر ساعات روز را در آشپزخانه سپری کنید، در پایان روز با کوهی از ظرف های شسته نشده مواجه خواهید شد.

به نقل از خبرگزاری فارس و گزارش تعمیرآل، این موضوع برای خانواده های پر جمعیت، معضل بزرگی است؛ مجبور هستید در تمام روز، ظرف های کثیف را با دست و اسکاچ بشویید. آب فراوان، مقدار زیادی گاز برای گرم کردن آب، مقدار زیادی مایع ظرفشویی، و از همه مهم تر مقدار زیادی از وقت ارزشمند خود را مصرف کنید.

خرید ماشین ظرفشویی چه فایده ای دارد؟

اما راه حل بهتر آن است که با خرید یک ماشین ظرفشویی بوش، شستن ظرف های کثیف را به خدمتکار الکتریکی خود بسپارید. ماشین ظرفشویی از آب به مراتب کمتری برای شستن ظروف استفاده می کند و به همین دلیل استفاده از آن به نفع محیط زیست است.

این ماشین های ظرفشویی برای گرم کردن آب نیازی به استفاده از گاز ندارند، از میزان بسیار کمی ماده شوینده برای پاک کردن همه ظرف ها استفاده می کند، مصرف برق این دستگاه ها کنترل شده است و از همه مهم تر اینکه با داشتن یک ماشین ظرفشویی مجبور نخواهید بود ساعات زیادی را به شستن ظرف بگذرانید و می توانید در زمان خود صرفه جویی نمایید.

تکنولوژی های ظرفشویی بوش
تکنولوژی های ظرفشویی بوش

بوش، برند اول جهان در تولید ماشین ظرفشویی

برند آلمانی- آمریکایی بوش سال هاست که به عنوان یکی از موفق ترین تولید کنندگان ماشین ظرفشویی بوش در سراسر جهان شناخته شده است.

بوش با بیش از یک قرن تجربه در ساخت لوازم خانگی و الکتریکی، سهم بزرگی از بازار این لوازم را به خود اختصاص داده است.

هم اکنون ماشین ظرفشویی بوش با به کارگیری تکنولوژی های پیشرفته و کارآمدی همچون سنسور آب، شستشوی نصف ظرفیت، خشک کن زئولیتی، سیستم ضدخش ظروف شیشه ای، عیب یابی هوشمند و سنسور تشخیص وزن ظروف، توانسته است به محبوب ترین برند ماشین ظرفشویی تبدیل شود.

تکنولوژی های ظرفشویی بوش
تکنولوژی های ظرفشویی بوش

سیستم خشک کن (Zeolith)

یکی از بهترین قابلیت هایی که در ماشین ظرفشویی بوش از آن استفاده شده، سیستم خشک کن Perfecter است. بوش برای خشک کردن ظروف در این ماشین ظرفشویی، از ماده ای طبیعی و معدنی به نام زئولیت zeolite بهره گرفته است. این ماده توانایی بالایی در جذب رطوبت و آب دارد. هنگامی که زئولیت رطوبت را جذب می کند، حرارت تولید می کند.

تکنولوژی های ظرفشویی بوش
تکنولوژی های ظرفشویی بوش

بنابراین وجود زئولیت در ماشین ظرفشویی بوش به وسیله دوره باعث خشک کردن ظروف می شود؛ جذب رطوبت و آزاد کردن حرارت.

سیستم شستشوی (Super Silence)

در آخرین مدلهای ماشین ظرفشویی بوش، از لایه عایق ضد صدا در طراحی بدنه استفاده شده است. وجود لایه عایق باعث می شود تا لرزش های دستگاه کمتر احساس شده و هنگام شستشو، سر و صدای کمتری شنیده شود.

سیستم سوپر ساینس، این امکان را به شما می دهد که در انتهای شب و در طی ساعات خواب نیز بتوانید ماشین ظرفشویی را روشن نمایید و از سر و صدای آن آزرده نشوید.

تکنولوژی های ظرفشویی بوش
تکنولوژی های ظرفشویی بوش

سنسور بهینه سازی مصرف آب  (Aqua Sensor)

یکی از جالب ترین قابلیت های موجود در ماشین ظرفشویی سری ۸ بوش، سنسور آب یا Aqua Sensor می باشد. در این سیستم، دستگاه با استفاده از پرتوهای مخصوص نور، تشخیص می دهد چه میزان شستشو برای ظروف کافی است. این قابلیت هوشمند، به صرفه جویی بیشتر در مصرف آب کمک می کند.

سنسور تشخیص وزن ظروف در ماشین ظرفشویی بوش

در ماشین های ظرفشویی جدید بوش، سنسور برای تشخیص وزن ظروف قرار داده شده است. با برخورداری از این سنسور در ماشین ظرفشویی بوش، می توانید دستگاه را پیش از پر شدن کامل روشن نمایید. ماشین به طور خودکار میزان ظروف را تشخیص داده و با توجه به مقدار ظروف داخل خود، اندازه آب و مواد شوینده را تنظیم می کند.

به این ترتیب می توانید از یک ماشین ظرفشویی ۱۳ نفره بوش هم برای شستن ظرف های یک مهمانی پرجمعیت استفاده کنید و هم برای شستن ظروف روزانه یک خانواده کم جمعیت.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (No Ratings Yet)
Loading...