You are currently viewing مرکزتعمیرات ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

مرکزتعمیرات ماشین لباسشویی ال جی

زمان تقریبی مطالعه: 12 دقیقه

درصد بالای آمار تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نسبت به تعویض آن، ناشی از افزایش قیمت ماشین لباسشویی ال جی می باشد. البته تعمیر ماشین لباسشویی، در بیشتر مواقع مقرون به صرفه تر است و می تواند هزینه ها را به شدت برای شما کاهش دهد. در نتیجه پیشنهاد می کنیم، در اکثر مواقع، به جای تعویض، اقدام به تعمیر آن کنید. در صورت نیاز به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی خود می توانید از خدمات ما استفاده کنید.

آنچه در این مطلب خواهید خواند نمایش فهرست محتوا

شمال تهران

22757216


جنوب تهران

33470163دفتر مرکزی

77516207


شرق تهران

77905201مرکز تهران

66487255


غرب تهران

44557438


ابتدا نکات زیر را مطالعه کنید؛ شاید خود شما بتوانید لباسشویی را بازسازی کنید، چنانچه از مشکل لباسشویی را تشخیص ندادید، بدون اینکه عملیاتی در مورد تعمیر آن انجام دهید، از فرم ثبت درخواست آنلاین ما جهت تعمیر لباسشویی ال جی استفاده نمایید..

ا یک شرکت تعمیر لوازم خانگی هستیم که همه چیز را از واشر و خشک کن گرفته تا یخچال و فریزرها برای شما تعمیر میکنیم. تعمیر به موقع ماشین لباسشویی، موثر و مقرون به صرفه ما، می تواند باعث صرفه جویی در هزینه های شما شود. در خانه هیچ بویی بهتر از لباس های تازه شسته شده توسط ماشین لباسشویی نیست،

به خصوص اگر دارای خشک کن داخلی بوده و از نرم کننده های خوشبو نیز استفاده کرده باشید و همچنین واشر های لاستیکی ماشین لباسشویی در سلامت کامل باشند. بیشتر واشرها می توانند تا 11 سال دوام بیاورند، بنابراین برای مدت طولانی می توانید از آنها استفاده کنید، اما ما پیشنهاد میکنیم بیشتر از 8 سال از این واشر ها استفاده نکنید.

فرم درخواست تماس

ممکن است برای شما نیز پیش آمده باشد که هنگامی که می خواهید از لباسشویی استفاده کنید، مشکلی برای دستگاه شما پیش آمده است. ممکن است دستگاه روشن نشود، خشک کن کار نکند، دستگاه آب پس بدهد، اثرات پودر بروی لباس ها باقی بماند، لباس ها لک شود و انواع و اقسام مشکلات ریز و درشت دیگر  که سعی داریم در این مقاله به برخی مشکلات ماشین لباسشویی اشاره کنیم و تا جای ممکن شما را در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی راهنمایی کنیم.

البته در صورتی که برای لباسشویی ال جی شما مشکل جدی پیش آمده است و به خدمات تعمیرات تخصصی نیاز دارید؛ می توانید از شماره تلفن های زیر استفاده کنید و یا فرم ثبت درخواست که در انتهای توضیحات قرار دارد را پر کرده و منتظر تعمیرکاران تعمیرآل باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

مهم ترین موارد در تعمیر ماشین لباسشویی ال جی (LG)

هزینه تعمیر واشر به مشکلات، محل استقرار آنها و مارک آن بستگی دارد. به عنوان مثال، تعمیر لوازم خانگی پایتخت گران تر از تعمیر واشر عمومی با یک قفل معیوب است. بیشتر تعمیرات لوازم خانگی بین 50 تا 350 هزارتومان هزینه دارند.

تعمیر و نگهداری منظم به شما امکان می دهد از طریق اصلاحات جزئی و تعمیرات لوازم خانگی در هزینه خود صرفه جویی کنید. این شامل تعویض شیلنگهای معیوب آب، تمیز کردن صافی، از بین بردن قالب و کپک است.

استفاده درست و منظم از لباسشویی بسیار مهم است. تعمیر و نگهداری لوازم خانگی شامل تعمیرات دوره ای است تا بعدا از خرابی قابل توجه ماشین لباسشویی جلوگیری شود. تعمیر و نگهداری فعال یک روش مقرون به صرفه برای سالم نگه داشتن واشر است. بررسی های منظم همچنین به شما کمک می کند تا در مراحل ابتدایی خود دچار مشکل شوید. تشخیص زودرس مشکلات ماشین لباسشویی ال جی به شما امکان می دهد تا قبل از پیچیدگی و پرهزینه بودن، مسئله را حل کنید.

تیم تعمیر لوازم خانگی ما برای درک نیازها و مشکلات ماشین لباسشویی شما، با شما گفتگو می کند. سپس ما یک بررسی دقیق از دستگاه را انجام داده و یک راه حل تعمیر تخصصی ارائه می دهیم.

هنگامی که متخصصان ما طرح خود را انتخاب کردند، می توانند در همان روز دستگاه شما را تعمیر کنند. تیم ما در اینجا برای تعمیر ماشین لباسشویی شما مطابق آنچه لازم باشد عمل می کند. ما خدمات تعمیر کارآمد و مقرون به صرفه را برای همه چیز از نشت جزئی تا نقص الکتریکی ارائه می دهیم. هدف ما ارائه خدمات تعمیر ماشین لباسشویی به موقع و ارزان است.


در صورتی که در نصب و تعمیر ماشین ظرفشویی ال جی دچار مشکل شده اید،  با ما تماس بگیرید.

مشکلات متداول ماشین لباسشویی ال جی

شناخت مشکلات و عیب یابی لباسشویی ال جی اولین و مهمترین مرحله است. تشخیص یک مسئله به شما امکان می دهد تعیین کنید که آیا می توانید این مشکل را به تنهایی برطرف کنید یا به خدمات حرفه ای نیاز دارید و باید متخصصین اقدام به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی نمایند. برخی از رایج ترین نقص ها به هنگام تعمیر ماشین لباسشویی ال جی عبارتند از:

 • سر و صدای زیاد ماشین لباسشویی
 • حرکت بیش از حد یا لرزش
 • نشت آب ماشین لباسشویی ال جی
 • واشر شروع به کار نمی کند
 • واشرخوب کار نمی کند
 • تایمر پیشرفت نمی کند
 • پمپ نمی چرخد
 • آب گرم یا سرد ندارد
 • واشر به طور همزمان پر و تخلیه می شود
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

روشن نشدن ماشین لباسشویی LG

این مشکل موقعی پیش میاید که لباس ها مطابق ظرفیت لباسشویی در آن قرار نگرفته باشد و یا سوئیچ تعادل دستگاه غیرفعال شده باشد، در وحله اول لباس ها را بصورت متوازن بروی سبد لباسشویی پخش کنید و مجددا دستگاه را راه اندازی کنید، اگر مشکل برطرف نشد ممکن است برد یا تایمر الکترونیکی ماشین شما آسیب دیده باشد، این یک مشکل تخصصی است که نیاز به دانش خاصی دارد. در این مواقع میتوانید با کارشناسان تعمیرآل (66487255 – 77516207) ارتباط برقرار کنید تا به تعمیر ماشین لباسشویی ال جی شما کمک کنند.

لرزش بیش‌ از اندازه ماشین لباسشویی ال جی

معولا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی ال جی و با صدا کار کردن آن می تواند به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بر روی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد؛ همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن و عدم تعمیر لباسشویی ال جی، میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی ال جی شما وارد کند.

ماشین لباسشویی LG چکه میکند و آب پس میدهد 

وقتی که بیش از حد از مواد شوینده در ماشین لباسشویی ال جی استفاده کنید این مشکل پیش می اید و یا ممکن است دیگ دستگاه سوراخ شده و یا ترک خورده باشد، سوراخ شدن و نشتی شلنگ ورودی آب نیز می تواند علت این مشکل باشد. درصورت چکه کردن ماشین لباسشویی در اولین اقدام لباسشویی را از برق بکشید تا خطرات برق گرفته گی را به صفر برسانید؛ بعد از آن شلنگ ها، اتصالات مربوط به آن و خرابی پمپ را بررسی کنید. در صورت نداشتن دانش فنی کافی با کارشناسان تعمیرال در خصوص تعمیر ماشین لباسشویی ال جی با ما همراه باشید.

محتوای مواد شوینده و ذرات پودر بروی لباس ها باقی میماند

این مشکل زمانی بوجود می آید که شیر آب ورودی دچار گرفتگی شده باشد، ممکن است رسوبات آب به مرور زمان و یا یک جسم خارجی راه ورودی را مسدود کرده باشد و میزان کافی آب یه دیگ نمیرسد  و یا ممکن است برخی از تنظیمات داخلی ماشین لباسشویی ال جی شما بهم خورده باشد و نیاز به تنظیم مجدد دارد.
 

بروی لباس ها بعد از شستشو لک وجود دارد 

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود و نیاز به یک حلال داشته باشد؛ ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد. برای رفع مشکل و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی باید موتور دستگاه سرویس شود.

دستگاه به درستی آب را تخلیه نمیکند

این مشکل معمولا وقتی پیش می اید که تسمه دستگاه و یا پمپ تخلیه معیوب شده باشد. ممکن است حتی شلنگ تخلیه نیز مسدود شده باشد که آب باقی مانده درون دستگاه را تخلیه نمیکند.

سبد ماشین لباسشویی ال جی به درستی نمی چرخد و یا کند کار میکند

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی ال جی  به درستی نمی چرخد و یا کلا کار نمی کند؛ خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه می باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

آب وارد مخزن لباس شویی نمی شود

در این حالت احتمالا به یکی از مشکلات زیر دچار شده است

 • سویچ درب خراب است
 • بردالکترونیک و یا تایمر معیوب شده است
 • شیر برقی خراب شده است
 • می تواند مشکل از شیلنگ انتقال آب باشد
 • مسدود بودن فیلتر تصفیه آب

درب ماشین لباس شویی ال جی گیر کرده است و باز نمی شود

 • خراب بودن سوئیچ یا قفل درب
 • معیوب بودن پمپ تخلیه
 • معیوب شدن واشر لاستیکی دود درب
 • معیوب بودن شیلنگ
 • معیوب شدن جای پودر
 • معیوب شدن شیر برقی
 • برق گرفتی هنگام لمس لباس شویی ال جی
 • عدم تنظیم سیم ارت به زمین
 • لخت بودن بخشی از سیم داخل ماشین لباس شویی
   

دور تند لباسشویی ال جی کار نمی کند

این مورد که لباسشویی ال جی شما روی دور تند نمی رود؛ می تواند ناشی از چند مشکل فنی در لباسشویی باشد. وقتی دور تند لباسشویی کار نکرد؛ باید چهار مورد را بررسی کنیم، تا بتوانیم علت آن را یافته و در رفع و تعمیر لباسشویی اقدام نماییم، این چهار مورد که به صورت مستقیم روی دور تند ماشین لباسشویی موثر هستند و حتی باعث می شوند لباس ها به درستی خشک نشوند؛ شمال موارد زیر هستند:
1. احتمال دارد خازن لباسشویی شما آسیب دیده باشد که تشخیص آن با تعمیرکار لباسشویی می باشد.
2. می تواند ناشی از سوختن سیم پیچی دور تند باشد.
3. امکان دارد تایمر لباسشویی ایراد داشته باشد.
4. و در نهایت در بهترین حالت امکان دارد کلید حذف دور تند فعال شده باشد.خشک کن لباسشویی ال جی کار نمی کند

موضوع خشک نکردن لباس ها توسط لباسشویی ال جی؛ در برخی مواقع نیاز به تعمیر آن توسط تیم تعمیر ندارد و خود شما می توانید مشکل خشک نشدن لباس ها را به سادگی رفع نمایید. اما در بیشتر مواقع مانند سوختن برد الکتریکی لباسشویی، قطعا به خدمات تعمیر لباسشویی نیاز خواهید داشت. اما علل خشک نشدن لباس ها چیست؟ چرا لباس ها بعد از پایان فعالیت شستوشو هنوز خیس و مرطوب هستند؟

یا حتا لباس ها بعد از شستوشو با آب آلوده قاطی می شوند! اگر با ریست کردن تنظیمات و پاکسازی مسیر شلنگ تخلیه هنوز هم مشکل خشک نشدن لباس ها حل نشد؛ علت به وجود آمدن این مشکلات عوامل زیر هستند:

 • قطعه خشک کن سوخته یا برق آن قطع شده است 
 • برد الکتریکی ماشین مشکل دارد
 • موتور اصلی لباسشویی ایراد دارد
 • عدم دسترسی خشک کن به هوا
 • ایراد در پمپ تخلیه
 • مسدود شدن مسیر تخلیه آب آلوده
 • دیگ ماشین لباسشویی ال جی نمی چرخد

از دیگر مشکلات رایجی که ممکن است برای لباسشویی ال جی شما به وجود بیاید؛ نچرخیدن دیگ آن است. نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می تواند ناشی از چند عامل باشد. اغلب برای تعمیر لباسشویی در این مورد، مجبور به باز کردن بدنه لباسشویی و بررسی دقیق آن می باشد. عواملی که باعث خرابی در چرخش دیگ لباسشویی می شوند، شمامل موارد زیر هستند:

 1. میزان لباس بیش از ظرفیت لباسشویی باشد: وقتی میزان لباس های داخل لباسشویی بیشتر از حد معقول و ظرفیت دستگاه باشد؛ تعادل و مکان صحیح دیگ دچار اختلال شده و موتور دستگاه قادر به چرخاندن دیگ لباسشویی نمی باشد. مانند این است که یک پتو گلبافت دو نفره را در یک لباسشویی 7 کیلویی قرار دهید!
 2. ایراد در قفل درب دستگاه: هنگامی درب لباسشویی را برای شستوشوی لباس ها می بندید، در صورتی که کلید اعلان بسته بودن درب کار نکند و یا درب به خوبی بسته نشود، لباسشویی به صورت خودکار شروع به کار نخواهد کرد و در صورت استارت زدن دستگاه، دیگ نخواهد چرخید.
 3. تنظیمات لباسشویی: از تنظیمات لباسشویی؛ سویچ سرعت چرخش دیگ است، در صورتی که تنظیمات آن صحیح نباشد و یا قطعه سویچ تخریب شده باشد، از چرخیدن دیگ ممانعت خواهد شد.
 4. مسدود بودن مسیر تخلیه: در صورتی که شیلنگ تخلیه دستگاه مسدود شود و یا پمپ تخلیه ماشین لباسشویی معیوب باشد و آب را از دستگاه خارج نکند؛ ممکن اس موتور لباسشویی قادر به چرخاندن نهایی و خشک کردن لباس ها نباشد.
 5. موتور اصلی دستگاه: از اینها گذشته، ممکن است ایراد از موتور اصلی دستگاه لباسشویی باشد. در این صورت موتور فعالیت نکرده و نمی تواند دیگ لباسشویی را به چرخش درآورد.
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

زنگ زدگی ماشین لباسشویی ال جی

مشکلات زنگ زدگی قطعات در استفاده های طولانی مدت بیشتر از 2 سال اتفاق می افتد، اما چرا ماشین لباسشویی زنگ می زند؟ آیا این زنگ زدگی باعث تخریب دیگر قطعات لباسشویی می شود؟ چگونه آن را برطرف کنیم؟ نگران نباشید مشکل زنگ زدگی؛ مشکل بزرگی برای لباسشویی شما نخواهد بود، اگر؛ در اسرع وقت ترمیم شود.

عواملی که باعث زنگ زدگی می شوند: همانگونه که حدث می زنید، رطوبت است. رطوبت یا از مکان قرار گیری لباسشویی، یا از عدم دستمال کشی و خشک کردن دستگاه و یا از رطوبت هوای همیشگی محوطه قرار گیری دستگاه لباسشویی می باشد.

روش های ترمیم و تعمیر زنگزدگی ماشین لباسشویی: یا می توانید قطعه زنگ زده را ترمیم کنید یا تعویض. ترمیم آن به صورت استفاده از کاردک و کاغذ سمباده روی محل زنگ زده و رنگ آمیزی و سپس نصب مجدد قطعه زنگ زده می باشد. تعویض قطعه، درب یا بدنه زنگ زده نیز دیگر نیازی به توضیح ندارد.

برق داشتن سطح لباسشویی ال جی

برخی مواقع هنگامی که بدنه فلزی لباسشویی ال جی خود را لمس می کنید، احساس برق گرفتگی خفیفی می کنید که موجب می شود نسبت به آن خیلی حساس شوید. اما دلیل الکتریسیته موجود در ماشین لباسشویی چیست؟ آیا نیاز به تعمیر دارد یا می توان بدون استفاده از خدمات تعمیرآل آن را در منزل رفع نمایید؟ موارد زیر را بررسی کرده و در صورت عدم رفع مشکل با تیم تعمیرآل ارتباط برقرار کنید:

 1. سطح زیر لباسشویی خیس و جریان الکتریسیته از سطح خیس به لباسشویی رسیده باشد.
 2. تکنولوژی گراند در سیم کشی ماشین لباسشویی طراحی شده باشد و نیاز به اتصال به سیم تخلیه ساختمان یا لوله های فلزی داشته باشد.
 3. بررسی سیمکشی ماشین لباسشویی و عدم آسیب دیدگی آن.
 4. احتمال دارد مشکل از موتور لباسشویی و نیم سوز شدن آن باشد.
 5. برای اطمینان پرید برق یا سه راهه ای که منبع تغذیه لباسشویی می باشد را با دقت بررسی کنید.

سرویس و نگهداری از ماشین لباسشویی ال جی

درسته که ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی امری طبیعی است، اما با راهکار ها و سرویس هایی که در ادامه مورد بررسی قرار می دهیم، می توانید عمر مفید لباسشویی خود را تا حد ممکن بالا ببرید و نیازی به تعمیر های پی در پی دستگاه لباسشویی ال جی نباشد. از مهمترین موارد سرویس لباسشویی و نگه داری آن شامل:

 1. آب داغ لباسشویی متصل باشد: جهت تمیز ماندن و کاهش آلودگی های داخل لباسشویی.
 2. بیشتر از ظرفیت در آن لباس و موارد شستشو قرار ندهید: جهت کاهش استهلاک دستگاه.
 3. محفظه مواد شوینده را پاک کنید: جهت جلوگیری از رسوبات سخت در لباسشویی.
 4. ماشین لباسشویی نباید در مجاورت رطوبت باشد: جهت جلوگیری از اتصالات الکتریکی.
 5. فیلتر های دستگاه لباسشویی را هر یک ماه تمیز کنید: جهت جلوگیری از ورود رسوبات و … به داخل لباسشویی.
 6. همیشه درجه حرارت را روی حداکثر قرار ندهید: جهت کاهش استهلاک ماشین.
 7. جرم گیری دستگاه را فراموش نکنید: جهت بهینه کردن کارکرد لباسشویی.
 8. تنظیمات دستگاه را فراموش نکنید: هر نوع لباس با الیاف مختلف تنظیم مخصوص خود را دارد؛ جهت جلوگیری از استهلاک دستگاه و خرابی لباس ها.
 9. سالی یک یا دو بار آن را توسط یک تعمیرکار سرویس کنید: جهت اطمینان از سلامت لباسشویی

چرا تعمیرآل را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی انتخاب کنید؟

یک مسئله کاملا واضح وجود دارد، این است که اگر مشکلی دارید، می توانیم آن را برای شما در کمترین زمان ممکن برطرف کنیم. کسب و کار ما بدون توجه به جایی که واشر و یا پیچیدگی آن را خریداری کرده اید خدمات تعمیر لوازم خانگی را ارائه می دهد و به راحتی برای شما اقدام به تعمیر  می کند. کلیه خدمات ما همراه با تخصصی و قطعات تضمین شده و همچنین رضایت کامل مشتری می باشد.

مردم به دلیل شهرت تجاری و انجام بهینه خدمات، ما را برای تعمیر ماشین لباسشویی ال جی انتخاب می کنند. تکنسین های خبره ما ترمیم ها و جایگزینی های بی شماری را در تمام مارک های بزرگ و متوسط ​​انجام داده اند و از این جهت می توانید با خیال راحت از خدمات تعمیرآل استفاده کنید.

در حالی که خدمات ما را در حوزه تعمیر ماشین لباسشویی و لوازم خانگی می شناسند، خدمات ما چیزهای بیشتری را ارائه می دهد. ما می توانیم علاوه بر هر مشکلی در فر، فریزر، ماشین ظرفشویی، آب گرمکن یا بخاری در همان روز، لباسشویی شما را نیز تعمیر کنیم. هدف ما ارائه تعمیرات باکیفیت است که طول عمر کلیه وسایل شما را افزایش می دهد و تعمیر ماشین لباسشویی ال جی تخصص ما است.


سوالات متداول ( FAQ )

ارور LE لباسشویی ال جی به چه علت است؟

بسته بودن شیرهای ورودی آب؛ آسیب دیدن شلنگهای ورودی آب ، مسدود بودن فیلترهای ورودی لباسشویی یا فشار کم آب موجب نمایش این ارور میشوند.

ارور OE لباسشویی ال جی به چه علت است؟

این ارور خبر از عدم تخلیه آب میدهد ، خرابی فیلتر پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه هم از دلایل نمایش این ارور میباشد.

علت لرزش و صدا لباسشویی ال جی چیست؟

خرابی قطعات دیگ ، پارگی تسمه ، خرابی آنتی شوکها و کمک ها یا تراز نبودن پایه های دستگاه از دلایل بروز این ایراد میباشند.

ارور CL لباسشویی ال جی به چه علت است؟

هنگامیکه لباسشویی ال جی قفل کودک میشود این ارور روی صفحه نمایش نمایان میشود. برای غیرفعال کردن این ارور میتوانید به مقاله تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.


رویکرد حرفه ای تعمیرآل

اگر شما از دسته افرادی هستید که به یک سرویس تعمیر لوازم خانگی نیاز دارید که بتوانید به آنها اعتماد کنید، با ما ارتباط برقرار کنید. ما وفاداری مشتری را از طریق خدمات تعمیر طولانی مدت و مقرون به صرفه به دست آورده ایم. هر یک از تکنسین های تعمیر لوازم خانگی ما دانش و تجارب کاملی دارند تا بتوانند راه حل های مورد نیاز خود را با قیمتی که می توانید بپردازید ارائه دهند.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

5 4 رای ها
نمره تعمیرآل چند؟
guest
4 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امین شهرابی
امین شهرابی
17 روز قبل

سلام وقتی میگن ظرفیت لباسشویی ۸ کیلوعه یعنی ۸ کیلو لباس خیس یا خشک؟

ریحانه امیراحمدی
ریحانه امیراحمدی
عضو
پاسخ به  امین شهرابی
17 روز قبل

درود برشما، ظرفیت لباسشویی مطابق وزن لباس های خشک میباشد.

elaherezaee
elaherezaee
17 روز قبل

سلام وقت بخیر شما نمایندگی رسمی ال جی هستین؟

ریحانه امیراحمدی
ریحانه امیراحمدی
عضو
پاسخ به  elaherezaee
17 روز قبل

دورد بر شما ؛ خیر ، تعمیرآل مرکز تخصصی تعمیرات و خدمات لوازم خانگی میباشد که برند ال جی را تحت پوشش خود داشته و تمامی دستگاه های بدون گارانتی را تعمیر میکند.