You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران LG ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی ال جی بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی ال جی آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی ال جی در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

با نمایندگی لباسشویی ال جی همراه باشید تا در رابطه با تمامی ایرادات و تعمیر لباسشویی ال جی (LG washing machine repair) دیگر هیچ سوالی ذهن شما را مشغول نکند و کاملا واقف به ماشین لباسشویی ال جی خود باشید. هدف ما این است که عیب یابی ماشین لباسشویی ال جی را به قدری آسان کنیم که کنترل اوضاع را به دست بگیرید.

نمایندگی لباسشویی ال جی


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


تعمیر لباسشویی ال جی

مشکلات ماشین لباسشویی ال جی

در این مقاله با ما همراه باشید تا تمامی ایرادات متداول و تعمیر لباسشویی ال جی را برایتان شرح دهیم. در فهرست زیرین تمامی دلایل این ایرادات را برایتان بازگو کرده ایم.

درام (دیگ) لباسشویی ال جی نمی چرخد

علت جمع شدن آب در دیگ لباسشویی

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی ال جی از معضلاتی است که باعث میشود شما بخواهید شستن لباس های تان را به تعویق بیندازید یا از شست و شوی آن ها به کلی صرف نظر کنید. تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید تا دیگر مشکلی در رابطه با عدم چرخش لباسشویی ال جی خود نداشته باشید.

مجموعه سوئیچ درب

مجموعه سوئیچ درب از چرخش درام هنگام باز بودن درب جلوگیری می کند. اگر مجموعه سوئیچ درب خراب شود، مسلما دیگ لباسشویی شما نمی چرخد. اگر سوئیچ درب پیوستگی ندارد، آن را تعویض کنید. تعمیرآل تمامی قطعات اصلی ال جی را برایتان در اسرع وقت تعویض خواهد کرد. با ما در تماس باشید.

تسمه محرک

تسمه محرک

تسمه محرک لباسشویی LG خود را بررسی کنید تا متوجه شوید شکسته است یا روی قرقره ها شل شده است. اگر تسمه درایو شکسته یا شل شده است، نیاز به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی دارید و باید آن را تعویض کنید.

کوپلینگ موتور

کوپلینگ موتور

کوپلینگ موتور، موتور را به گیربکس ماشین لباسشویی متصل می کند. اگر داخل دیگ بیش از حد لباس باشد، کوپلینگ موتور به منظور محافظت از موتور و گیربکس از کار می افتد. کوپلینگ موتور نیز ممکن است به دلیل سایش عادی از کار بیفتد. کوپلینگ موتور را بررسی کنید تا بفهمید خراب است یا خیر. اگر کوپلینگ موتور خراب است، اقدام به تعمیر لباسشویی ال جی خود و تعویض آن کنید.

قفل درب

قفل درب

قفل درب، درب دستگاه را در حین کار بسته نگه می دارد. پس از بسته شدن درب ، درام می تواند شروع به کار کند. اگر درب ماشین لباسشویی بسته نشده باشد، سوئیچ درب از کارکرد مخزن (درام) جلوگیری می کند. اگر قفل در معیوب باشد، دستگاه نمی چرخد ​​و شروع به کار نمی کند. قفل درب ممکن است از نظر مکانیکی یا الکتریکی از کار بیفتد. قفل درب را برای آسیب دیدگی بررسی کنید. اگر قفل در آسیب دیده یا به درستی بسته نمی شود، باید حتما با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران تماس بگیرید.

برد کنترل موتور

برد کنترل موتور

برد کنترل موتور، برق موتور را تامین می کند. اگر برد کنترل موتور معیوب باشد، ممکن است دیگ به درستی کار نکند یا اصلا نچرخد. ابتدا برد کنترل را از نظر اجزای سوخته بررسی کنید. برای تشخیص معیوب بودن برد کنترل موتور، مطمئن شوید که برد کنترل برق موتور را تامین می کند. اگر برد کنترل برق دارد، اما برق موتور را تامین نمی کند، اقدام به تعمیر لباسشویی ال جی خود کرده و آن را تعویض کنید.

شفت و بلبرینگ

شفت و بلبرینگ

بلبرینگ در وسط وان بیرونی نصب شده است. بلبرینگ کمک می کند تا وان داخلی (دیگ) به آرامی بچرخد. اگر شفت و بلبرینگ وان معیوب است، اقدام به تعویض آن و تماس با یک نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی کنید.

موتور محرک

موتور محرک

موتور محرک ممکن است معیوب باشد. با این حال، موتور محرک به ندرت برای این ایراد دچار عیب میشود. قبل از تعویض موتور محرک، ابتدا تمام اجزای دیگ را بررسی کنید. اگر هیچ یک از این قطعات معیوب نبود، موتور محرک را تعویض کنید. برای تعیین اینکه آیا موتور محرک معیوب است یا خیر، ابتدا مطمئن شوید که موتور در حال برق گرفتن است. اگر موتور درایو صدا می کند اما کار نمی کند، نویز دارد یا آزادانه نمی چرخد، آن را تعویض کنید.

لباسشویی ال جی صدای بلندی ایجاد می کند

از دیگر ایرادات متداول این دستگاه، ایجاد سر و صدای زیاد هنگام شست و شوی لباس ها می باشد که نیاز قطعی به تعمیر لباسشویی ال جی پیدا میکنید. موارد زیر را چک کنید و با آگاهی به تعمیر دستگاه خود بپردازید. در نظر داشته باشید هیچ راهی بهتر از این نیست که تعمیرات دستگاه خود را به یک تکنسین متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی بسپارید.

بلبرینگ

بلبرینگ وان در وسط وان بیرونی نصب شده است. بلبرینگ وان کمک می کند تا وان داخلی به آرامی بچرخد. تعویض بلبرینگ وان تعمیر بسیار پیچیده ای است و نیاز به جداسازی بیشتر واشر دارد. اگر بلبرینگ وان معیوب است، توصیه می کنیم هم وان بیرونی و هم بلبرینگ را توسط تعمیرکار یک نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی تعویض کنید.

پمپ تخلیه

اگر ماشین لباسشویی در حین تخلیه صدای بلندی دارد، پمپ تخلیه ممکن است مسدود یا معیوب باشد. گاهی اوقات، اشیاء کوچک یا اجناس لباس ممکن است در پمپ تخلیه گیر کنند. برای تعیین اینکه آیا چیزی مانع پمپ تخلیه شده است، پمپ تخلیه را بردارید و پمپ را از نظر انسداد بررسی کنید. اگر پمپ تخلیه عاری از انسداد است، اما همچنان در طول چرخه تخلیه صدا دارد، با تماس با یک کارشناس فنی حرفه ای نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی ، پمپ تخلیه را تعویض کنید.

شیر ورودی آب

اگر ماشین لباسشویی پر سر و صدا یا بلند باشد، به خصوص زمانی که واشر در حال پر شدن است، ممکن است شیر ​​ورودی آب ایراد داشته باشد. با گذشت زمان، رسوبات معدنی می توانند در داخل دریچه ایجاد شوند و محدودیت ایجاد کنند. اگر شیر ورودی آب محدود باشد، در طول چرخه پر کردن صدا ایجاد می کند. اگر شیر ورودی آب معیوب است، آن را تعویض کنید.

فرم درخواست تماس

لباسشویی ال جی تخلیه نمی شود

عدم تخلیه آب ماشین لباسشویی ال جی از ایراداتی است که ۹۰% صاحبان آن به این مشکل بر خواهند خورد. با ما همراه باشید تا دلایل این ایراد را باهم بررسی کنیم.

پمپ تخلیه

گاهی اوقات، اشیاء کوچک یا اجناس لباس ممکن است در پمپ تخلیه گیر کنند. برای تعیین اینکه آیا چیزی مانع پمپ تخلیه شده است، پمپ تخلیه را بردارید و پمپ را از نظر انسداد بررسی کنید. اگر پمپ تخلیه عاری از انسداد است، اما همچنان در طول چرخه تخلیه صدا دارد، با یک نمایندگی تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی تماس بگیرید و اقدام به تعویض پمپ تخلیه کنید.

گرفتگی پمپ یا شلنگ

گاهی اوقات، جوراب ها و سایر اقلام کوچک لباس می توانند وارد سیستم تخلیه شده و شلنگ پمپ یا خود پمپ را مسدود کنند. شلنگ ها را از پمپ خارج کرده و هرگونه مانع را بررسی کنید.

مجموعه سوئیچ درب

مجموعه سوئیچ درب از چرخش درام هنگام باز بودن درب جلوگیری می کند. اگر مجموعه سوئیچ درب خراب شود، آب داخل لباسشویی ال جی تخلیه نمی شود. برای تعیین اینکه آیا مجموعه سوئیچ درب معیوب است، از یک مولتی متر برای تست تداوم هر یک از کلیدهای درب استفاده کنید. اگر یک سوئیچ درب پیوستگی ندارد، آن را تعویض کنید.

شلنگ تخلیه

ابتدا شلنگ تخلیه را بررسی کنید تا متوجه شوید که پیچ خورده، پیچ خورده یا خمیده است. اگر شلنگ تخلیه خم شده است، آن را صاف کنید. علاوه بر این، شلنگ تخلیه را بردارید و آن را برای انسداد بررسی کنید. اگر شلنگ تخلیه دارای موانعی است، سعی کنید آنها را بردارید. در صورت لزوم، شلنگ تخلیه را تعویض کنید.

قفل درب

مجموعه ضربه گیر درب را برای آسیب دیدگی بررسی کنید. اگر ضربه درب شکسته است، آن را تعویض کنید. ضربه گیر در قابل تعمیر نیست – اگر شکسته است، باید آن را تعویض کنید.

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر لباسشویی ال جی

چرا لباسشویی ال جی آبریزش دارد

نشتی ماشین لباسشویی ال جی می تواند یک مشکل پرهزینه باشد، به خصوص اگر برای آن آمادگی نداشته باشید. بهترین راه برای مبارزه با مشکل این است که یاد بگیرید چگونه از وقوع آن جلوگیری کنید یا بدانید اگر اتفاق افتاد چه کاری انجام دهید. چندین دلیل رایج برای نشت وجود دارد و مهم است که بتوانید آنها را شناسایی کنید و بدانید که برای رفع آنها چه کاری می توانید انجام دهید.

مهر و موم درام شکسته یا معیوب شده

اگر نشتی از زیر ماشین لباسشویی خود پیدا کردید، مهر و موم وان را بررسی کنید. مهر و موم مخزن، به گیربکس ماشین لباسشویی متصل است و وظیفه جلوگیری از نشت آب از طریق گیربکس را بر عهده دارد. اگر این مجموعه آسیب دیده باشد تعمیر و تعویض آن نیاز به دانش فنی دارد و بهترین کار این است که با یک متخصص در نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی تماس باشید.

 مشکلات آب بندی درب

نشتی لباسشویی ال جی از پایین در طول چرخه چرخش، معمولاً به این معنی است که درزگیر اطراف درب خراب شده است. خوشبختانه این مشکل به راحتی قابل رفع است.علت شماره یک نشت ماشین لباسشویی، نصب نادرست درزگیر درب جلوی دستگاه است که می تواند به مرور زمان شکسته یا فرسوده شود. این مورد منجر به نشت آب به پایین دستگاه از طریق درزگیر به جای شلنگ تخلیه می شود.که نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی دارد.

سوئیچ فشار معیوب

سوئیچ فشار مانند سنسور سطح آب عمل می کند تا از سرریز شدن ماشین لباسشویی جلوگیری کند. هنگامی که ظرفیت بار دستگاه به دست می آید، یک زنگ هشدار به صدا در می آید و از نشت آب جلوگیری می کند. اگر این سوئیچ فشار از کار بیفتد، خطر نشت آب از پایین دستگاه شما وجود دارد.

نشت از جا پودری

اگر آب از مخزن مواد شوینده (جا پودری) نشت می کند، ممکن است مشکل از پخش کننده شوینده مشکل باشد . شلنگ ها وظیفه هل دادن مواد شوینده شما به داخل مخزن و ریختن آن ها بر روی لباس‌ها را دارند. چنانچه این قطعات خراب شده باشد باید تعویض شود. همچنین اگر آب از محل پخش مواد شوینده شروع به چکیدن کند، ممکن است یک دستمال یا شی ریز دیگری مسیر آن را به درام مسدود کرده باشد. با برداشتن هر چیزی که مانع است میتوانید مشکل را حل کنید. در صورتی که ایراد رفع نشد میتوانید با تعمیرآل، نمایندگی تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی در تماس باشید.

پمپ تخلیه معیوب

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین لباسشویی LG، خرابی پمپ است. هنگامی که دستگاه شما بدون دلیل در طول چرخه شستشو به شدت تکان می‌خورد ، این نشانه‌ای از خرابی پمپ است. این می تواند ناشی از انسداد و گرفتگی در خود پمپ باشد. بهترین راه برای تشخیص خرابی پمپ ماشین لباسشویی، بررسی نشتی های کوچک در نزدیکی پایه ماشین در طول چرخه شست و شو است.

شیر ورودی آب را بررسی کنید

مشکلات لوله کشی ماشین لباسشویی یک اتفاق رایج است. اگر واشر شما از پایین نشتی دارد، بررسی کنید که تمام خطوط آب سالم هستند. شلنگ ورودی به پشت ماشین لباسشویی متصل می شود؛ همچنین می توانید به سادگی با دست یا انبردست، آن ها را سفت کنید. اگر این قسمت توسط کثیفی یا زباله مسدود شود، می تواند باعث نشتی (آبریزش) شود. اگر مشکوک هستید که ماشین لباسشویی ال جی شما نشتی دارد، دستگاه را خاموش کنید و شیر ورودی آب را چک کنید. حتی یک مقدار کوچک زباله هم می تواند عملکرد صحیح لباسشویی شما شود.پس برای تعمیر لباسشویی ال جی خود با ما در تماس باشید

توجه داشته باشید قبل از هرگونه بررسی و چک قطعات لباسشویی، دستگاه را خاموش کرده و از برق بکشید.

تعمیرآل

نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی

تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر لباسشویی ال جی

چرا لباسشویی ال جی روشن نمیشود

ماشین لباسشویی که روشن نمی شود یک معضل بزرگ است. برای سهولت عیب‌ یابی، فهرستی از سه مشکل اصلی که باعث روشن نشدن ماشین لباسشویی می‌شوند تهیه کردیم، با ما همراه باشید.

مشکل برق ورودی

اولین چیزی که باید بررسی کنید که ماشین لباسشویی LG شما روشن نمی شود منبع تغذیه است. چند راه برای بررسی اینکه آیا برق به ماشین لباسشویی شما می رسد یا خیر وجود دارد. اطمینان حاصل کنید که هر کلید چراغی که ممکن است پریزهای برق را کنترل کند روشن باشد. همچنین، کلید مدار را مجدداً تنظیم کنید. این کار را با خاموش کردن سوئیچ صحیح به مدت ۵ ثانیه و دوباره روشن کردن آن انجام دهید.

خرابی سوئیچ درب ماشین لباسشویی

اگر سوئیچ درب خراب باشد، ماشین لباسشویی شما روشن نمی شود، حتی اگر درب بسته باشد. برای اینکه ببینید سوئیچ درست کار می کند یا نه، وقتی درب ماشین لباسشویی را می بندید، به یک کلیک گوش دهید. اگر آن را نمی شنوید، ممکن است سوئیچ درب عامل روشن نشدن لباسشویی ال جی شما باشد و باید توسط تعمیرکار متخصص تعمیر لباسشویی ال جی، تعویض شود.

برد کنترل واشر معیوب است

یکی دیگر از مواردی که باید در مورد کار نکردن لباسشویی ال جی بررسی شود، برد کنترل است. ببینید آیا صفحه نمایش کار می کند یا خیر. اگر قدرت دارد اما چیزی نمایش نمی دهد، پس نیاز به تعویض دارد. این مورد نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی توسط نمایندگی دارد و باید با یک تکنسین حرفه ای تماس گرفته شود.

در نظر داشته باشید هر دکمه را که فشار دهید باید کار کنند. اگر برخی از دکمه ها کار نمی کنند، برد کنترل مشکل داشته و فقط  با تعویض یا تعمیر لباسشویی ال جی، مشکل برطرف می شود.

ریست لباسشویی ال جی

ساده‌ ترین راه برای باز نشانی (Reset) ماشین لباسشویی ال‌جی، در صورتی که نیاز به قطع چرخه شست و شو یا اضافه کردن لباس به لباس‌ هایی که قبلا داخل دستگاه ریخته شده اند است، این است که دکمه روشن/ خاموش را برای لغو چرخه فشار دهید . هنگامی که دستگاه را خاموش می کنید، تنظیمات را لغو می کند و لباسشویی را برای استفاده مجدداً تنظیم می کند. هنگامی که یک کد خطای دو حرفی ظاهر می‌شود، این نشان دهنده مشکلات خاصی ایجاد شده که در نهایت نیاز به نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی دارید. به فهرست زیر نگاهی بیندازید تا با نحوه ریست کردن لباسشویی خود آشنا شوید.

 1. تنظیم مجدد برق؛ برای تنظیم مجدد برق در تعمیر لباسشویی ال جی، دستگاه را از منبع تغذیه آن جدا کنید (دو شاخه را کاملا از پریز جدا کنید). قبل از وصل کردن مجدد سیم برق دستگاه به پریز، حداقل پنج دقیقه صبر کنید. مگر اینکه مشکلات دیگری برای ماشین وجود داشته باشد، ماشین لباسشویی باید ریست شود. اگر ریست نشد، باید با یک تکنسین حرفه ای تماس بگیرید.
 2. برد الکترونیکی ال جی معمولا مجموعه ای از چهار کد خطای مختلف را نمایش می دهند که هر کدام نشان دهنده وجود یک یا چند مشکل دستگاه است. کدهای DE، OE، LE و UE بیانگر مسائل خاصی هستند که در طی یکی از چرخه ها رخ داده است. اغلب باید این مشکلات را با تماس با تکنسین متخصص برطرف کنید.
تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر ماشین لباسشویی ال

ارور های متداول لباسشویی ال جی

پس از قرار دادن لباس‌ ها در ماشین لباسشویی ال‌جی، ممکن است متوجه شوید که یک کد دو حرفی روی صفحه نمایش ظاهر شده است. این کدها زمانی ظاهر می شوند که سیستم مشکلی را تشخیص دهد. همه کدهای خطای نمایش داده شده توسط ماشین لباسشویی نیاز به تعمیر لباسشویی ال جی توسط تکنسین متخصص دارند و بهترین گزینه تماس با تعمیرکار است. در این قسمت قصد داریم ارور های متداول لباسشویی LG را برایتان بازگو کنیم؛ با ما همراه باشید تا تمامی این کد خطا ها را با یکدیگر بررسی کنیم.

ارور LE کد خطا UE
کد خطا CL ارور dE2
ارور dE1 کد خطا dE
کد خطا DE ارور AE
ارور OE کد خطا PE

ارور LE لباسشویی ال جی

کدهای LE معمولاً نشان دهنده یک مشکل در موتور هستند، اما این کدها می توانند بلافاصله پس از نصب دستگاه نیز نمایش داده شوند. گاهی اوقات موتور و کنترل پنل در ابتدا با هم ارتباط برقرار نمی کنند و در نتیجه این کد خطا ایجاد می شود. برای حل کردن این مشکل، سازنده توصیه می‌کند که دستگاه را از برق بکشید، دکمه شروع و مکث را فشار دهید و قبل از وصل کردن دو شاخه به پریز، آن را به مدت ۵ ثانیه نگه دارید. پاکسازی کد را با تکمیل چرخه Run-Rinse بررسی کنید.

بارگذاری بیش از حد چرخه های ملایم خاص می تواند باعث شود که کد خطا نیز ظاهر شود. این چرخه ها شامل پشم-ابریشم، شستشوی دستی و ظرافت می شود. آنها فقط برای بارهای کوچکتر استفاده می شوند.

نکته

ارور CL لباسشویی ال جی

این ارور، یک کد خطا نیست بلکه نشان دهنده فعال بودن قفل کودک لباسشویی ال جی شماست. هنگامیکه این ویژگی فعال است، کنترل پنل غیر فعال میشود و برنامه های لباسشویی قابل تنظیم نیستند. بنا به مدل لباسشویی ال جی شما، نحوه غیر فعال کردن قفل کودک آن نیز متفاوت است. با ما همراه باشید تا نحوه غیر فعال کردن قفل کودک را در تمامی مدل های لباسشویی ال جی را برایتان شرح دهیم؛

روش غیر فعال کردن قفل کودک در لباسشویی های جدید ال‌جی

برای خاموش کردن ارور cl یا child lock در لباسشویی LG خود، دکمه “Child lock” را به مدت ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید. در سایر ماشین‌های لباسشویی درب از جلوی جدید ال جی، دکمه Pre wash/Child lock را به مدت ۳ تا ۵ ثانیه نگه دارید تا قفل کودک خاموش شود. سپس دکمه های “RINSE+SPIN” را به مدت ۳ ثانیه فشار داده و نگه دارید.

این روش برای تعمیر لباسشویی ال جی مدل اینورتر (Inverter)، درایو مستقیم (Direct drive) ، درام هوشمند(Smart drive) و غیره است.

نکته

روش غیر فعال کردن قفل کودک در لباسشویی های قدیمی تر ال‌جی

در برخی از ماشین‌های لباسشویی ال‌جی که دکمه قفل کودک ندارند، برای خاموش کردن قفل کودک، دکمه‌های “TEMP” و “OPTIONS” را همزمان به مدت ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید . برخی از لباسشویی های ال‌جی یک صفحه کوچک بالای کلید قفل دارند که بین دکمه‌های “WASH” و “RINSE” قرار دارد. اگر این مورد را در کنترل پنل لباسشویی ال جی خود دارید، کافی است آن ها را برای ۳ تا ۵ ثانیه فشار دهید و نگه دارید. اکنون واشر باید حالت child lock را غیرفعال کند و همه دکمه ها به درستی کار کنند.این روش مناسبی برای تعمیر لباسشویی ال جی میباشد

ارور DE لباسشویی ال جی

حروف DE یک خطای درب را نشان می دهد که درب به درستی قفل یا بسته نشده است یا باز نمی شود. گاهی اوقات، ارور DE در طول یا در پایان یک چرخه شست و شو روشن می شود. سایر مشکلاتی که باعث ایجاد این کد خطا می شود عبارتند از فشار آوردن بیش از حد لباس ها به درب، گیر کردن چیزی در لای درب یا آسیب دیدن واشر جلویی درب. این موارد را بررسی کنید و در صورتی که آن ها را رفع کردید و باز هم این ارور نشان داده شد؛ حتما با یک مرکز تعمیر لباسشویی ال جی ، تماس بگیرید.

کد خطای OE لباسشویی ال جی

کدهای OE به مشکل در سیستم تخلیه اشاره دارد . دیگ دستگاه (درام) ممکن است تراز نباشد و باعث شود در طول چرخه چرخش، لق بزند و این کد را ایجاد کند. پیچ خوردگی یا گرفتگی در شلنگ تخلیه یا موقعیت نادرست آن می تواند این مشکل را ایجاد کند. دستگاه را از برق بکشید و پس از پنج دقیقه دوباره آن را وصل کنید تا پس از تخلیه آن در سطل، دستگاه را مجدداً تنظیم کنید. اگر کد خطا رفع نشد، با تکنسین تماس بگیرید.

کد خطای UE لباسشویی ال جی

این خطاها معمولاً نیازی به تنظیم مجدد کامل دستگاه ندارند زیرا به سادگی به معنی عدم تعادل بار هستند. این نوع خطاها را با فشار دادن دکمه Start-Pause و منتظر باز شدن قفل درب رفع کنید. پس از باز شدن قفل درب، وسایل سنگین را در مخزن مرتب کنید تا تعادل بیشتری داشته باشند. با فشار دادن مجدد دکمه شروع-مکث، چرخه شست و شو را دوباره شروع کنید.

کد خطای ال جی dE، dE1، یا dE2

اگر پیام dE، dE1 یا dE2 را مشاهده کردید، درب به درستی بسته نشده است. بنابراین، درب را محکم فشار دهید تا صدای کلیک را بشنوید. احتمالاً لباس های شسته شده در درب گیر کرده اند. در موارد شدیدتر، قفل درب شکسته است و به یک تکنسین تعمیر لباسشویی ال جی نیاز دارید.

کد خطای AE لباسشویی ال جی

خطای AE نشان دهنده نشتی در ماشین لباسشویی است. بلافاصله دستگاه را خاموش کرده و از برق جدا کنید. شیر آب را کاملا ببندید. اگر ماشین لباسشویی شما مشمول گارانتی است، با شماره داخل دفترچه ضمانت خود تماس بگیرید. در غیر اینصورت با یک کلیک میتوانید با متخصصین تعمیرآل در ارتباط باشید.

ارور PE لباسشویی ال جی

کد خطا PE را مشاهده می کنید؛ این به معنای نقص در سنسور سطح آب است. شیر آب را ببندید و سیم برق را جدا کنید. بررسی کنید که آیا ماشین لباسشویی به درستی به منبع آب وصل شده است یا خیر. آیا در شلنگ منبع، انسداد یا پیچ خوردگی وجود دارد؟ سپس شلنگ را تمیز کنید یا پیچ خوردگی را رفع کنید. سپس دوباره دستگاه را روشن کنید.


تعمیر ماشین لباسشویی ال جی
تعمیر لباسشویی ال جی

نصب لباسشویی ال جی

در این قسمت راهنمای گام به گام نحوه نصب و راه اندازی و تعمیر لباسشویی ال جی را خواهید یافت. توصیه میشود نصب لباسشویی خود را به یک نصاب حرفه ای بسپارید تا به مشکلات احتمالی پس از نصب، بر نخورید.

 1. تمام بسته بندی های محافظ را از ماشین لباسشویی خارج کنید.
 2. ماشین لباسشویی خود را به محل مورد نظر منتقل کنید. توصیه می شود که دستگاه لباسشویی خود را روی یک سطح محکم و یکنواخت در محیطی با تهویه مناسب و دور از رطوبت قرار دهید.
 3. تمام پیچ های ترانزیت در پشت ماشین لباسشویی را با استفاده از آچار، جدا کنید.
 4. درپوش ها را در هر یک از سوراخ های پیچ عبوری در پشت ماشین لباسشویی قرار دهید.
 5. ماشین لباسشویی را کمی به جلو و عقب خم کنید تا مطمئن شوید که پایه ها متعادل هستند. همچنین می توانید از ابزار تراز سطح برای تشخیص صاف و یکنواخت تعبیه شدن لباسشویی استفاده کنید. اگر یک یا چند پایه ماشین لباسشویی متعادل نیست، آنها را در صورت نیاز با آچار تنظیم کنید.
 6. شلنگ ورودی آب ارائه شده را به منبع آب خود وصل کنید.
 7. شلنگ را به درگاه ورودی آب در پشت ماشین لباسشویی وصل کنید (برای جلوگیری از نشت آب، مطمئن شوید که تمامی اتصالات، بدون گرفتگی و پیچ خوردگی، ایمن هستند).
 8. شلنگ تخلیه در پشت ماشین لباسشویی خود را به تخلیه منزل (یا محل استقرار لباسشویی) وصل کنید. اطمینان حاصل کنید که شلنگ تخلیه بیش از ۲۰ سانتی متر و کمتر از ۱۵سانتی متر در لوله تخلیه قرار نگرفته باشد.
 9. سیم برق ماشین لباسشویی را به یک پریز سالم برق وصل کنید.
 10. یک چرخه شستشو را اجرا کنید تا مطمئن شوید که دستگاه به درستی کار می کند.

در صورتی که به نصب و راه اندازی و تعمیر لباسشویی ال جی خود آگاه نیستید با تعمیرآل تماس بگیرید تا نصاب حرفه ای لباسشویی را در اسرع وقت برایتان اعزام کنیم.

سرویس و نگهداری از ماشین لباسشویی ال جی

درست است که ایرادات و مشکلات ماشین لباسشویی امری طبیعی است، اما با سرویس ماهیانه (هر ۶ ماه) می توانید عمر مفید لباسشویی خود را تا حد ممکن بالا ببرید و نیازی به تعمیر های پی در پی دستگاه لباسشویی ال جی نباشد. ما بعنوان نمایندگی تخصصی تعمیر لباسشویی ال جی در تهران ، مفتخریم تا تمامی ایرادات پیش آمده برای لباسشویی ال جی شما را در کسری از ثانیه رفع کنیم. جهت سرویس دوره ای لباسشویی خود تنها با یک کلیک با ما در تماس باشید.


سوالات متداول ( FAQ )

ارور LE لباسشویی ال جی به چه علت است؟

بسته بودن شیرهای ورودی آب؛ آسیب دیدن شلنگهای ورودی آب ، مسدود بودن فیلترهای ورودی لباسشویی یا فشار کم آب موجب نمایش این ارور میشوند.

ارور OE لباسشویی ال جی به چه علت است؟

این ارور خبر از عدم تخلیه آب میدهد ، خرابی فیلتر پمپ تخلیه و شلنگ تخلیه هم از دلایل نمایش این ارور میباشد.

علت لرزش و صدا لباسشویی ال جی چیست؟

خرابی قطعات دیگ ، پارگی تسمه ، خرابی آنتی شوکها و کمک ها یا تراز نبودن پایه های دستگاه از دلایل بروز این ایراد میباشند.

ارور CL لباسشویی ال جی به چه علت است؟

هنگامیکه لباسشویی ال جی قفل کودک میشود این ارور روی صفحه نمایش نمایان میشود. برای غیرفعال کردن این ارور میتوانید به مقاله تعمیر لباسشویی ال جی مراجعه کنید.

نتیجه گیری

اگر شما از دسته افرادی هستید که به یک تعمیر لوازم خانگی نیاز دارید که بتوانید به آنها اعتماد کنید، با ما ارتباط برقرار کنید. ما وفاداری مشتری را از طریق خدمات تعمیرات طولانی مدت و مقرون به صرفه به دست آورده ایم. هر یک از تکنسین های نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی ما دانش و تجارب کاملی دارند تا بتوانند راه حل های مورد نیاز خود را با قیمتی که می توانید بپردازید ارائه دهند. شما میتوانید تجربیات و سوالات خود را در رابطه با نمایندگی تعمیر لباسشویی ال جی برای ما کامنت کنید تا اسرع وقت به آن ها رسیدگی شود.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع www.lg.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...