You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران
مرکز تعمیر لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران Ocean ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی اوشن بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی اوشن آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی اوشن در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی لباسشویی اوشن در تهران

ما در این قسمت از مقاله سعی داریم تمامی ایرادات لباسشویی اوشن و نحوه تعمیر لباسشویی اوشن (Ocean washing machine repair) را برای شما توضیح داده ایم. برای کسب اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.


شمال تهران

۲۲۷۵۷۲۱۶


جنوب تهران

۳۳۴۷۰۱۶۳دفتر مرکزی

۷۷۵۱۶۲۰۷


شرق تهران

۷۷۹۰۵۲۰۱مرکز تهران

۶۶۴۸۷۲۵۵


غرب تهران

۴۴۵۵۷۴۳۸


ایرادات لباسشویی اوشن

ماشین لباسشویی یک نیاز مدرن ارزشمند است، ممکن است جذاب نباشد اما فوق العاده مفید است. شما موقعی به کارایی و مفید بودن لباسشویی پی می‌برید که لباسشویی شما از کار افتاده باشد. ماشین‌های لباسشویی مطمئناً ماشین‌های سخت و مقاومی هستند، اما همه لباسشویی ها به ایراداتی هم برخورد خواهند کرد که نمایندگی ما در این مقاله تمامی ایرادات و راه های برطرف کردن ایرادات و تعمیر لباسشویی اوشن را برای شما توضیح خواهیم داد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران
تعمیر لباسشویی اوشن

روشن نشدن لباسشویی اوشن

ما در این قسمت از مقاله تمامی علت هایی که ممکن است لباسشویی اوشن روشن نشود را برای شما شرح داده ایم. شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی اوشن خود با ما در تماس باشید تا خدماتی با کیفیت را دریافت نمایید .

سوئیچ درب

ماشین لباسشویی طوری طراحی شده اند که وقتی درب آن باز است لباسشویی روشن نمی شود. کلید درب یک قطعه پلاستیکی کوچک است که در زیر درب قرار دارد. برای روشن شدن ماشین لباسشویی اوشن حتما باید درب آن را به خوبی ببندید. برای تعمیر لباسشویی اوشن، میکروسوئیچ دستگاه و درب دستگاه می توانید با مجموعه تعمیرآل در تماس باشید.

تایمر لباسشویی

تایمر ماشین لباسشویی مرکز تنظیم برنامه های ماشین لباسشویی می باشد. اگر تایمر دستگاه خراب باشد امکان روشن شدن لباسشویی می باشد ولی دستگاه شروع به کار نمی کند. بنابراین تایمر لباسشویی یکی از مهمترین قطعات دستگاه است و اگر ایرادی داشته باشد لباسشویی کار نمیکند و نیاز به تعمیر لباسشویی اوشن هست.

برق دستگاه

 باید بررسی کنید که دستگاه شما برق می‌گیرد یا خیر. برای بررسی ولتاژ خروجی می توانید از مولتی متر استفاده کنید. این احتمال وجود دارد که قطع کننده مدار شما قطع شده باشد.شما میتوانید برای هر گونه تعمیر لباسشویی اوشن خود میتوانید با ما در ارتباط باشید و به صورت آنلاین سفارش تعمیرات خود را ثبت نمایید.

موتور لباسشویی اوشن

 اگر موتور لباسشویی بیش از حد گرم شود، ممکن است روشن نشود. ماشین لباسشویی خاموش می شود تا موتور خنک شود. اگر موتور به طور مکرر بیش از حد گرم می شود، باید دستگاه توسط یک تکنسین متخصص بررسی شود. مجموعه نمایندگی تعمیرآل با داشتن تکنسین های متخصص و مجرب تمامی خدمات تعمیر لباسشویی اوشن را انجام می دهد.

خدمات پس از فروش لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن خدمات پس از فروش در تهران
تعمیر لباسشویی اوشن

نچرخیدن دیگ لباسشویی

نچرخیدن دیگ ماشین لباسشویی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد که ما تمامی علت های آن را برای شما شرح خواهیم داد. برای برطرف کردن ایراد دستگاه خود میتوانید با نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران در ارتباط باشید.

بارهای بزرگ

لباس زیاد در ماشین لباسشویی ، نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران

در صورت ریختن بار و لباس داخل لباسشویی ممکن است لباسشویی نچرخد و دستگاه تعادل نداشته باشد که در این مواقع لباسشویی شروع به کار نمی کند و دیگ دستگاه چرخه شست و شو را انجام نمی دهد.

تسمه

تسمه

اکثر ماشین های لباسشویی دارای تسمه برای چرخیدن دیگ دستگاه می باشد که ممکن است آسیب ببیند و یا پاره شود که حتما باید تعویض شود. شما می توانید برای تعویض تسمه لباسشویی و تعمیر لباسشویی اوشن با مجموعه نمایندگی تعمیرآل تماس حاصل نمایید.

موتور دستگاه

موتور دستگاه

 موتور وظیفه چرخاندن و به هم زدن سبد را بر عهده دارد. اگر مشکلی در موتور لباسشویی وجود داشته باشد، ماشین لباسشویی شما کار نخواهد کرد. برای تعمیر و تعویض موتور لباسشویی باید با یک تکنسین متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن تماس حاصل نمایید.

حل نشدن مواد شوینده

حل نشدن مواد شوینده نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران
  • از محصولات مناسب برای شست و شوی لباسهای خود در لباسشویی اوشن را انتخاب نمایید.
  • اگر پودر لباسهایی حل نشد می توانید مواد شوینده را با آب مخلوط کنید و داخل مخزن لباسشویی بریزد.
  • بهتر است از مواد شوینده مایع استفاده نمایید.

لرزش ماشین لباسشویی اوشن

اگر دستگاه شما در حین چرخه شست و شو و حین خشک کردن لباسها لرزش زیادی دارد ممکن است دستگاه شما تراز نباشد و یا قطعات داخل دیگ دیگ لباسشویی شما شکسته و یا آسیب دیده باشد. پایه های زیر دستگاه را تنظیم و تراز کنید، اگر بعد از تراز کردن پایه ها بازهم لباسشویی لرزش دارد، مشکل از شکستگی و معیوب بودن قطعات داخل مخزن لباسشویی می باشد و برای رفع این مشکل حتما باید با یک تکنسین متخصص نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در ارتباط باشید.

اشیا خارجی مواد شوینده شیلنگ تخلیه پمپ تخلیه
تخلیه نشدن لباسشویی

فرم درخواست تماس

تخلیه نشدن آب لباسشویی

ما در این قسمت از مقاله تمامی مشکلاتی که باعث می شود لباسشویی عمل تخلیه را انجام ندهد را برای شما شرح داده ایم.

اشیاء خارجی

 گاهی اوقات اقلامی مانند جوراب، سکه و خودکار بین دستگاه و دیگ لباسشویی گیر می کنند یا در پمپ جا می گیرند. به همین دلیل مشکل عدم تخلیه رخ می دهد. برای رفع آن باید دستگاه را به جلو بکشید شیلنگ تخلیه را بررسی و گرفتگی آن را رفع نمایید.

مواد شوینده

استفاده زیاد از مواد شوینده مانع از تخلیه مناسب ماشین لباسشویی می شود.

شلنگ تخلیه

 گرفتگی شلنگ تخلیه ماشین لباسشویی نیز یکی دیگر از دلایل مشکل تخلیه است. باید شلنگ را از دستگاه جدا کنید و آن را از نظر گرفتگی بررسی کنید. 

پمپ تخلیه

 ممکن است پمپ تخلیه شما مسدود شده باشد. شما باید لباس ها را از دستگاه خارج کنید و سپس دستگاه را به جلو بیاورید و ورودی های پمپ تخلیه را بررسی نمایید. همچنین شما می توانید برای تعویض پمپ و رفع گرفتگی با نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران تماس حاصل نمایید.

نشتی ماشین لباسشویی

نشتی ماشین لباسشویی دلایل مختلفی را به همراه دارد که ما دلایل آن را برای شما توضیح دادیم.

شیر ورودی آب

 نشتی شیر آب ورودی لباسشویی یکی از دلایل اصلی به وجود آمدن این ایراد است. احتمال زنگ زدگی یا رسوب مواد معدنی در شیر وجود دارد یا ممکن است معیوب باشد، بنابراین شما باید هرچه سریعتر به تعویض شیلنگ ورودی آب اقدام نمایید.

شیلنگ تخلیه

 نشتی لباسشویی در طول چرخه شست و شو ممکن است به دلیل گرفتگی و یا معیوب بودن شلنگ تخلیه باشد. شما باید هرگونه گرفتگی، ترک یا آسیب را بررسی کنید و از ایمن بودن اتصالات روی شیلنگ ها اطمینان حاصل کنید.

بوی بد ماشین لباسشویی

ماشین لباسشویی شما ممکن است بعد از چند بار چرخه شست و شو بوی بد و بوی کپک زدگی بدهد. راه هایی برای از بین بردن بوی بد ماشین لباسشویی را برای شما شرح داده ایم.

  • برای از بین بردن کپک در ماشین لباسشویی باید از آب داغ برای شستشو استفاده کنید و همچنین بگذارید ماشین لباسشویی شما کاملا خشک شود.
  • از مقدار مناسبی از مواد شوینده استفاده کنید.
  • فیلتر پمپ تخلیه خود را ماهی یکبار تمیز کنید.

پاره شدن لباس ها بعد شست و شو

اگر لباس‌ها یا ملحفه های شما با سوراخ یا پارگی بیرون می‌آیند، این نشان می‌دهد که مشکلی در لباسشویی شما وجود دارد. این مشکل دیگری است که معمولاً به دلیل چیزی در ماشین لباسشویی شما ایجاد می شود که نباید آنجا باشد، مانند یک تکه پلاستیک تیز گیر کرده باشد. همچنین می تواند به دلیل گیر کردن لباس های شما در اطراف قطب مرکزی باشد، بنابراین مطمئن شوید که لباس ها و ملحفه های شما به درستی در ماشین لباسشویی قرار گرفته اند.

پاره شدن لباس ها بعد شست و شو

ممکن است اشیای نوک تیز مانند پلاستیک و یا خرابی دیگ دستگاه شما باشد، برای تعویض دیگ دستگاه می توانید فقط با یک تماس با مجموعه نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن و ثبت درخواست خود، درخواست تکنسین متخصص تعمیر لباسشویی اوشن برای تعمیر دیگ دستگاه خود را انجام دهید.

ارور های لباسشویی اوشن

ما در این قسمت از مقاله تمامی ارور های لباسشویی اوشن را برای شما شرح دهیم.

کد خطا D0

این ارور نشان دهنده بالا بودن سطح آب از حد نرمال می باشد.

خطا D1

معنی این کد خطا، برنامه و عملکرد لباسشویی متوقف می شود و آب لباسشویی تخلیه می شود اما درب لباسشویی باز نمی شود.

کد ارور D2

علت نمایش این ارور خرابی المنت می باشد.

ارور D3

این ارور زمانی نمایان می شود که لباسشویی مشکل تخلیه لباسشویی را انجام نمی دهد.

Error D4

نمایش این ارور به علت این است که سنسور دمای آب خراب شده و آب به خوبی گرم نمی شود.

ارور D5

درب لباسشویی به خوبی قفل نمی شود.

کد خطا D6

شیلنگ ورودی آب خراب شده و دارای گرفتگی می باشد و یا آب با فشار نرمال وارد دستگاه نمی شود.

خطا D7

این ارور نشان دهنده خرابی برد دستگاه می باشد و آب لباسشویی تخلیه نمی شود و قفل درب دستگاه باز نمی شود.

نمایندگی اوشن در تهران

تعمیرآل، نمایندگی تخصصی تعمیرات لوازم خانگی اوشن در تهران با دارا بودن تکنسین های مجرب و ماهر در تهران تمامی خدمات نصب، سرویس و تعمیر لباسشویی اوشن را انجام می دهد. شما می توانید با ثبت درخواست خود در مجموعه ما از تخفیف ۱۵ الی ۲۰ درصدی ما بهره مند شوید.


سوالات متداول ( FAQ )

چرا لباسشویی اوشن، آب را تخلیه نمیکند؟

انسداد شلنگ تخلیه و پمپ،خرابی برد و خرابی تایمر باعث میشوند که آب دستگاه تخلیه نشود. گاهی اوقات هم میتوان با تعویض پمپ، این ایراد را برطرف نمود.

چرا لباسشویی اوشن لرزش دارد؟

لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید.خرابی کمک فنر و پایه ها و قطعات داخلی دیگ ممکن است باعث لرزش دستگاه شوند.

چرا ماشین لباسشویی اوشن روشن نمیشود؟

ابتدا پریز برق و دوشاخه را چک کنید در صورتی که مشکلی نیافتید، قطع به یقین ایراد از برد اصلی لباسشویی میباشد و حتما باید با مراجعه تکنسین متخصص ایراد برایتان رفع شود.

چرا لباسشویی اوشن تخلیه نمیکند؟

ممکن است شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی را تخلیه نمیکند. گاهی هم خرابی پمپ باعث بروز این مشکل میشود.

نتیجه گیری

نمایندگی لباسشویی اوشن

نمایندگی تعمیر لباسشویی اوشن در تهران برای هر گونه تعمیر لباسشویی اوشن بهترین تکنسین ها را به شما معرفی خواهیم کرد. درصورت مشاهده هر گونه ایراد فنی دستگاه کافیست با ما در تماس باشید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع localsearch.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...