You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در تهران
لباسشویی زیمنس

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در تهران ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی زیمنس بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی زیمنس آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی زیمنس در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

ایرادات کوچک و جزئی در تعمیر لباسشویی زیمنس (Siemens washing machine repair)را نباید نادیده گرفت ، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده ، و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری میکند ، تیم تعمیرآل علاوه بر تعمیر ، سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی به شما کمک میکند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را برطرف کنید ، با ما همراه باشید

تعمیر لباسشویی زیمنس

ماشین لباسشویی زیمنس (SIEMENS) روشن نمی شود و از کار افتاده است

در این مواقع ممکن است مشکل ناشی از فعال شدن سوئیچ عدم تعادل دستگاه باشد که به علت عدم توازن بار بوجود می آید، برای رفع مشکل لباس ها را یکنواخت داخل ماشین لباسشویی قرار دهید و لباس ها را پخش کنید، و مجددا دستگاه را راه اندازی کنید، اگر مشکل برطرف نشد ممکن است ایراد از برد دستگاه و یا تایمر الکترونیکی ماشین لباسشویی باشد، این یک مشکل تخصصی است و برای برطرف شدن آن میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس گرفته تا از دستگاه شما بازدید و عیب یابی شود

فرم درخواست تماس

ذرات پودر یا محتویات مایع شوینده بر روی لباس ها باقی می ماند

وجود ذرات و اثرات پودر لباسشویی بر روی لباس ها بعد از شستشو معمولا به این علت پیش می آید که شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده باشد و آب به میزان کافی به دیگ نرسد ، همچنین ممکن است برخی از اجزای داخلی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات دستگاه بهم خورده باشد.

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعمیر لباسشویی زیمنس

وجود لکه هایی بروی لباس ها بعد از شستشو

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است ، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود ، و نیاز به یک حلال داشته باشد ، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است ، احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور ماشین لباسشویی باشد ، برای رفع مشکل باید موتور دستگاه سرویس شود.

علت کپک زدن و جرم گرفتن لاستیک دور درب دستگاه چیست

برای جلوگیری از پوسیدگی، کپک زدن، جرم گرفتن لاستیک دور درب لباسشویی، بهتر است بعد از استفاده از دستگاه با یک دستمال ، با دقت آب روی لاستیک و کنار درز های آن را بگیرید، این کار باعث کاهش میزان جرم گرفتگی و پوسیدگی لاستیک دور درب میشود،شما میتوانید علاوه بر استفاده از پودر های مخصوص جرم گیر از محلول سرکه و جوش شیرین نیز برای جلوگیری از پوسیدگی لاستیک استفاده کنید.

چرا ماشین لباسشویی لباس هارا تمیز نمی‌شوید

گاها پیش می آید که لباسشویی زیمنس لباس هارا تمیز نمی‌شوید در این مواقع شما باید، شیارهای جا پودری را برسی کنید،گاها پیش میاید که شیارهای داخل جا پودری دچار جرم گرفتگی میشود،که علت آن معمولا به علت استفاده بیش از حد از پودر لباسشویی است،همچنین باید لوله و مجرای انتقال دهنده پودر به دیگ لباسشویی را بررسی کنید، برای حل این مشکل میتوانید از پودر های مخصوص جرمگیری استفاده کنید.

نمایندگی لباسشویی زیمنس در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعمیر لباسشویی زیمنس

ماشین لباسشویی چکه میکند و آب پس میدهد

این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی ،نشتی یا سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ ورودی آب ، شل شدن شلنگ ها ، انسداد شلنگ تخلیه ، خرابی پمپ ها و غیره  پیش بیاید، دقت داشته باشید در صورت چکه کردن و پس دادن آب در اولین اقدام ماشین لباسشویی را از برق کشیده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید ، چون احتمال برق گرفته گی و یا وارد شدن آب به داخل موتور و یا اجزای الکترونیکی دستگاه بسیار بالاست

ممکن است هزینه های غیر قابل جبران به همراه داشته باشد، در صورت پیش آمدن همچنین مشکلات برای تعمیر لباسشویی زیمنس سرویس کار از تعمیرآل در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کرده و عمل عیب یابی را انجام می‌دهند.

تعمیر لباسشویی زیمنس

لرزش بیش از اندازه ماشین لباسشویی

معمولا ا لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی به علت تراز نبودن دستگاه پیش می آید، و یا ممکن است دستگاه بروی سطح نامناسبی قرار گرفته باشد، همچنین ممکن است به علت ساییده گی نوارهای لرزش گیر داخلی هم این مشکل ایجاد شود، این مشکل جزئی در صورت برطرف نشدن میتواند صدمات جدی و بیشتری به ماشین لباسشویی شما وارد کند.که نیاز به تعمیر دارد.

علت صدای زیاد لباسشویی چیست

گاها اتفاق میوفتد که لباسشویی حین شستشو و یا خشک کردن ، صدای زیادی تولید میکند ، علت آن میتواند شل شدن گیره های نگه دارنده، آسیب دیدن کمک و یا مشکل بلبرینگ دستگاه باشد، در این حال، تعمیر ماشین لباسشویی نیاز به دانش فنی دارد، در صورت بروز این مشکل شما میتوانید با کارشناسان تعمیرآل تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما دیدن کنند.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیمنس در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی زیمنس
تعمیر لباسشویی زیمنس

آب ماشین لباسشویی به درستی تخلیه نمی شود

وقتی این مشکل پیش می آید، که پمپ تخلیه شما معیوب شده و یا تسمه دستگاه پاره شده باشد، حتی ممکن است شلنگ تخلیه دستگاه مسدود شده باشد که آب باقی مانده در ماشین لباسشویی را تخلیه نمیکند.

دستگاه به درستی نمی چرخد و یا اصلاً کار نمیکند

یکی از علت هایی که سبد ماشین لباسشویی به درستی نمی‌چرخد و یا کلا کار نمیکند به علت خرابی سوئیچ درب و یا ضامن درب ، سوختن سنوید چرخش دستگاه، مشکل در سیم های رابط ، پاره گی و یا بریده گی تسمه و یا ایرادات اجزای داخلی الکترونیک دستگاه می‌باشد.برای تعمیر لباسشویی زیمنس با ما در ارتباط باشید .

  تعمیرآل، با هدف رفع مشکل خرابی لوازم خانگی شما (تعمیر لباسشویی زیمنس)و انتقال آن به متخصصین راه اندازی گردیده است و آمادگی دارد بهترین خدمات را با کمترین هزینه و بالاترین کیفیت به شما عزیزان ارائه نماید. دیگر خدمات ما را مشاهده فرمایید.


سوالات متداول ( FAQ )

علت نشت آب لباسشویی زیمنس چیست؟

نشتی آب از لباسشویی زیمنس مشکلی هست که اگر به سرعت تعمیر نشود میتواند آسیب چشمگیری به محیط خانه شما و خود دستگاه وارد کند؛ خرابی پمپ تخلیه یا پوسیدگی و در رفتن شلنگهای تخلیه میتواند از دلایل بروز این مشکل باشد.

برای تعمیرات لباسشویی زیمنس چگونه ثبت سفارش انجام دهم؟

جهت ثبت سفارش میتوانید فرم آنلاین داخل وبسایت را تکمیل نمایید تا ما در کمتر از ۱۵ دقیقه با شما تماس بگیریم و یا با شماره های درج شده داخل وبسایت تماس بگیرید تا واحد اپراتور اطلاعاتتان را جهت هماهنگی با تکنسین ثبت نماید.

آیا تعمیرآل نمایندگی رسمی و مجاز زیمنس است؟

خیر؛ برندهای آلمانی هیچگونه نمایندگی داخل ایران ندارند و مجموعه تعمیرآل نیز مرکز تخصصی تعمیرات برند زیمنس میباشد که کارشناسان متخصص جهت تعمیر و لوازم خانگی زیمنس را دارا میباشد

چرا لباسشویی زیمنس صدا و لرزش دارد؟

خرابی پمپ تخلیه؛ پوسیدگی و معیوب بودن قطعات دیگ، تراز نبودن دستگاه و… میتواند از دلایل بروز این ایراد باشند. در صورت مشاهده این مشکل برای جلوگیری از متحمل شدن هزینه های اضافی با تعمیرآل، مجموعه تخصصی تعمیرات زیمنس تماس حاصل بفرمایید.

نتیجه گیری

ما در این مقاله به صورت کامل و مفید معایب لباسشویی را شرح دادیم تا دیگر به راحتی از دستگاهتان استفاده کنید تا دیگر به مشکل بر نخورید .همچنین در صورت بروز مشکل جهت تعمیر لباسشویی زیمنس میتوانید با مراجعه به سایت تعمیرال یا از طریق تماس با ما در ارتباط باشید .

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...