You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو در تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو در تهران techno ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی تکنو بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی تکنو آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی تکنو در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی لباسشویی تکنو در تهران

ایرادات کوچک و جزئی در ماشین های لباسشویی را نباید نادیده گرفت ، خیلی وقت ها با یک عیب یابی ساده مشکل دستگاه برطرف شده ، و از وارد شدن خسارات جدی به ماشین لباسشویی جلوگیری میکند ، تیم تعمیرآل علاوه بر تعمیر ، سرویس و عیب یابی ماشین لباسشویی  تکنو به شما کمک میکند تا مشکلات جزئی دستگاه خود را برطرف کنید ، با ما همراه باشید :
 

نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی تکنو

تخلیه نشدن آب لباسشویی تکنو

وقتی آب ماشین لباسشویی تخلیه نمیشود معمولا دستگاه شروع به نشت هم میکند و کف و اطراف دستگاه خیس میشود، در هنگام بروز این مشکل در مرحله اول شما باید برای تعمیر لباسشویی تکنو گرفتگی شلنگ تخلیه را بررسی کنید ، خیلی از مواقع ممکن است به علت مسدود شدن شلنگ تخلیه توسط جسمی ،عمل تخلیه انجام نشود ،در مرحله بعد علت عدم تخلیه آب را میتوان در گرفتگی و یا معیوب شدن پمپ تخلیه یافت ، پمپ تخلیه را بررسی کرده ، تسمه و قرقره و دیگر اجزای پمپ را چک کنید.

و از سلامت پمپ اطمینان حاصل کنید. اگر پمپ مشکلی داشته باشد با تعویض پمپ و یا قطعاتی از آن مشکل تخلیه آب برطرف خواهد شد، در مورد آخر باید به استفاده بیش از حد از مواد شوینده اشاره کنیم ، استفاده بیش از حد از مواد شوینده باعث تولید کف شده و همین کف با حجم زیاد مانع عملکرد صحیح تخلیه آب توسط دستگاه میشود.
 

فرم درخواست تماس

دیگ لباسشویی نمی چرخد

وقتی دستگاه روشن میشود و دیگ شروع به چرخش نمیکند، برای تعمیر لباسشویی تکنو ، باید علل مختلفی را بررسی کرد : در اولین قدم شما باید بررسی کنید که آیا بیش از اندازه لباس داخل لباسشویی نریخته باشید ، حجم زیاد لباس ها باعث بهم خوردن تراز و تعادل دستگاه شده و بخش اجرایی لباسشویی اجازه راه اندازی دستگاه را نمی‌دهد، اگر اینطور است لباس ها را در دیگ لباسشویی تقسیم کنید و یا از حجم آن ها بکاهید.

علت جمع شدن آب در دیگ لباسشویی

مورد بعدی مشکلات مربوط به درب لباسشویی است ، هرگونه اختلالی که مانع بسته شدن درب دستگاه شود، توسط سیستم ایمنی خطا حساب شده و اجازه راه اندازی دستگاه به شما را نمیدهد ، درب دستگاه ، میکروسوئیچ و اتصالات مربوط به درب را بررسی کنید ،ممکن است معیوب شدن پمپ تخلیه باعث عدم شروع به کار دستگاه باشد ، در اکثر مدل ها پمپ تخلیه در بخش پایینی و جلوی دستگاه پشت قاب محافظ دستگاه است.

پمپ تخلیه

با باز کردن قاب به پمپ تخلیه دسترسی پیدا میکنید، گرفته گی ها احتمالی را برطرف کرده و درصورت خرابی که نیاز به تعمیر لباسشویی تکنودارد ، قطعه معیوب را تعویض کنید،در مدل های تسمه دار، معیوب شدن و یا پاره گی تسمه ها میتواند باعث بروز این مشکل شود ، تسمه ها را برس کرده و درصورت پاره گی به تعویض آن اقدام کنید، در نهایت مشکل میتواند از برد دستگاه و یا معیوب شدن بخش هایی از موتور دستگاه باشد ، که نیاز به بررسی تخصصی دارد.

نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو در تهران

پمپ تخلیه

در صورت برسی موارد فوق و باقی ماندن مشکل نگران نباشید، با کارشناسان تعمیرآل نمایندگی تعمیر لباسشویی تکنو تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کنند.

باقی ماندن پودر روی لباس

وجود ذرات و اثرات پودر لباسشویی بر روی لباس ها بعد از شستشو معمولا به این علت پیش می آید که : شیر آب سرد ورودی دچار گرفتگی رسوبی شده باشد و آب به میزان کافی به دیگ نرسد ، همچنین ممکن است برخی از اجزای داخلی ماشین لباسشویی و یا تنظیمات دستگاه بهم خورده باشد.

خدمات پس از فروش لباسشویی تکنو

باقی ماندن پودر روی لباس

برای تعمیر لباسشویی تکنو می توانید با نمایندگی تعمیرآل تماس حاصل نمایید تا در اسرع وقت کارشناسان مجرب و ماهر مجموعه ما با شما تماس بگیرند.

علت لک شدن لباس ها پس از شستشو

اگر لباس های شما قبل از شستشو دارای لکه بوده و بعد از شستشو همچنان لکه باقی مانده است، ممکن است لکه با شستشوی آب و مواد شوینده پاک نشود و نیاز به یک حلال داشته باشد، ولی اگر بعد از شستشو این لکه ها بوجود آمده است،

علت لک شدن لباس ها پس از شستشو

احتمال دارد دلیل آن نشت روغن از موتور دستگاه باشد. برای رفع مشکل باید موتور دستگاه سرویس شود.

نشت آب از لباسشویی تکنو

این مشکل ممکن است به دلیل استفاده بیش از حد از مواد شوینده در لباسشویی، نشتی یا سوراخ شدن یا ترک برداشتن دیگ لباسشویی و شلنگ ورودی آب، شل شدن شلنگ ها، انسداد شلنگ تخلیه، خرابی پمپ ها و غیره  پیش بیاید، دقت داشته باشید در صورت چکه کردن و پس دادن آب در اولین اقدام ماشین لباسشویی را از برق کشیده و به هیچ عنوان از آن استفاده نکنید.

چون احتمال برق گرفته گی و یا وارد شدن آب به داخل موتور و یا اجزای الکترونیکی دستگاه بسیار بالاست و ممکن است هزینه های غیر قابل جبران به همراه داشته باشد، در صورت پیش آمدن همچنین مشکلاتی تعمیرکاران مجرب نمایندگی تعمیرات لباسشویی تکنو در تهران در کوتاه ترین زمان ممکن از دستگاه شما بازدید کرده و تعمیر لباسشویی تکنو را انجام میدهد.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...