You are currently viewing خطاهای ماشین لباسشویی زیرووات | تعمیرآل
خطاهای ماشین لباسشویی زیرووات

خطاهای ماشین لباسشویی زیرووات | تعمیرآل

زمان تقریبی مطالعه: 3 دقیقه

ما در این مقاله خطاهای ماشین لباسشویی زیرووات را بیان کردیم

خطای E01 :

این خطا نشان میدهد ورودی آب مشکل دارد ، برای حل مشکل شیر برقی و فیلتر آن و در نهایت فشار آب را بررسی کنید.

خطای E02 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای هیدروستات پیش آمده ، در این مواقع اکثرا هیدروستات فرمانی صادر نمیکند ، برای حل مشکل سوکت ها و شلنگ متصل به آن را بررسی کنید.

خطای E03 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای پمپ تخلیه پیش آمده است ، برای حل مشکل ، پمپ تخلیه و اتصالات مربوط به آن را بررسی کنید.

خطای E05 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای ترموستان پیش آمده است ، معمولا در این موارد ترموستات گرمایشی فرمانی صادر نمیکند ،برای حل مشکل المنت ، سنسور ، سوکت ها ، اتصالات و خود ترموستات را بررسی کنید.

خطای E08 :

این خطا نشان میدهد که مشکلی برای موتور دستگاه پیش آمده است ، برای حل مشکل سوکت های موتور وخود موتور را بررسی کنید.

خطای E09 :

این خطا نشان میدهد که مشکلی برای برد اصلی پیش آمده است ،برای حل مشکل به مدت 24 ساعت دستگاه را از برق بکشید در صورت رفع نشدن مشکل با تعمیرکاران خبره در زمینه تعیمرات لوازم خانگی تماس بگیرید.

خطای E10 :

این خطا نشان میدهد دستگاه در خواندن برنامه مشکل پیدا کرده و فرمان درست ارسال نمیشود ، برای حل این مشکل سلکتور برد الکتریکی را بررسی کنید.

خطای E11 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای ماژول خشک کن پیش آمده است ، ماژول خشک کن را بررسی کنید ، این یک مشکل تخصصی است با تعمیرکاران خبره تماس بگیرید.

خطای E12 ، E13 ، E14 :

هر سه خطای فوق مربوط به مشکلات برد دستگاه میشود ، اگر تخصص فنی دارید برد را بررسی کنید و اگر نه با متخصصین مجرب تماس بگیرید.

خطای E15 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای برد الکترونیکی دستگاه پیش آمده و فرمان را بطور ناقص ارسال میکند ، اگر تخصص فنی دارید برد را بررسی کنید و اگر نه با متخصصین مجرب تماس بگیرید.

خطای E16 :

این خطا نشان میدهد مشکلی در اتصالات برقی پیش آمده و یا برخی قطعات برقی اتصالی کرده است ، برای حل مشکل سیستم سیم کشی ماشین لباسشویی را بررسی کنید.

خطای Error 1 :

این خطا نشان میدهد ، درب ماشین لباسشویی باز است ، در این مواقع معمولا میکروسوئیچ فرمان بسته بودن درب را صادر نمیکند ، برای حل مشکل میکروسوئیچ و اتصالات آن را بررسی کنید.

خطای Error 3 :

این خطا نشان میدهد ، مشکلی برای فیلتر تخلیه آب پیش آمده است ، برای حل مشکل مسیر خروجی ، شلنگ خروجی ، پمپ تخلیه و شیر برقی را بررسی کنید ، دقت کنید شلنگ خروجی از سطح ماشین لباسشویی پایین تر نباشد.

خطای Error 4 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای سنسور تشخیص سطح آب پیش آمده است ، برای حل مشکل سطح آب و سنسور را به دقت بررسی کنید.

خطای Error 5 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای ترمیستور پیش آمده است ، برای حل مشکل ترمیستور و اتصالات و سیم کشی مربوط به آن را بررسی کنید.

خطای Error 6 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای EEPROM پیش آمده است ، برای حل مشکل کنترل کننده الکترونیکی دستگاه ، اتصالات مربوط به آن ، PCB را بررسی کنید.

خطای Error 7 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای موتور پیش آمده است ، برای حل مشکل اتصالات ، سوکت ، سیم کشی و خود موتور را بررسی کنید.

خطای Error 8 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای موتور پیش آمده است ، در این مواقع ممکن است مشکل از دور گردش موتور باشد ، مانند مشکل بالا برای حل مشکل اتصالات ، سوکت ، سیم کشی و خود موتور را بررسی کنید.

خطای 13-Error 12 :

این خطا نشان میدهد مشکلی در سیم کشی کنترل الکترونیک پیش آمده است ، برای حل مشکل ، سیم کشی ، ماژول کنترلی برد الکترونیکی را بررسی کنید.

خطای Error 14 :

این خطا نشان میدهد مشکلی برای سیستم گرمایشی آب دستگاه پیش آمده است ، برای حل مشکل ، سیم کشی مربوط به ترموستات ، سیم کشی المنت ، و المنت را بررسی کنید.

خطای Error 15 :

این خطا نشان میدهد مشکلی در برنامه برد دستگاه پیش آمده است ، برای حل مشکل باید برد را مجددا برنامه ریزی کنید ، و اگر مشکل حل نشد برد را تعویض کنید.

خطای Error 16 :

این خطا نشان میدهد مشکلی در گرمایش آب بوجود آمده است ، برای حل مشکل عایق الکترونیکی ، سیم کشی آبگرمکن ، سنسور تشخیص گرما را بررسی کنید.

خطای Error 17 :

این خطا نشان میدهد ژنراتورمتریک تچو سیگنال نادرستی ارسال میکند ، برای حل مشکل ، سوکت و اتصالات موتور ، سیم برق ، و خود موتور را بررسی کنید.

خطای Error 18 :

این خطا نشان میدهد به علتی فرکانس ورودی الکتریکی نادیده گرفته میشود در این مواقع چراغ شروع به چشمک زدن میکند و دستگاه کار نمیکند ، برای حل مشکل سیم کشی ، فرکانس ورودی الکترونیکی ، منبع اصلی و کلیه قطعات الکترونیکی ، میکروسوئیچ و اتصالات آن را بررسی کنید در صورت عدم اصلاح خطاها می توانید از خدمات تعمیر لباسشویی تعمیرال استفاده فرمایید.

0 0 رای ها
نمره تعمیرآل چند؟
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها