You are currently viewing نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران
نمایندگی تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران

CTA

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران ZEROWATT ، تعمیرگاه مجاز تعمیرال بعنوان مرکز تعمیرات لباسشویی زیرووات بصورت شبانه روزی در ۷ روز هفته در تهران آماده ارائه خدمات به همشهریان گرامی می باشد. ما در زمینه تعمیر لباسشویی زیرووات آماده ارائه خدمات و پشتیبانی ۲۴ ساعته می باشیم و تلاش می کنیم که با کیفیت ترین خدمات را با بهترین قیمت به مشتریان خود ارائه کنیم. مرکز تعمیر لوازم خانگی تعمیرال دارای بخش های مجزایی برای تعمیر دستگاه ها و تکنسین های مجربی است که بطور اختصاصی در زمینه تعمیرات لباسشویی زیرووات در انواع مدل ها آموزش دیده اند و این امر موجب ارائه خدمات بهتر و تخصصی تر به مشتریان عزیز گردیده است.

نمایندگی لباسشویی زیرووات

تعمیرآل به صورت رسمی و تخصصی تعمیر لباسشویی زیرووات ( ZEROWATT washing machine repair agent) را در تهران انجام می دهد. در این مقاله به رفع ارورهای ماشین لباسشویی زیرووات می پردازیم. یک تعمیرکار باتجربه و حرفه ای به سختی پیدا می شود، اما در تعمیرآل ، ما یک تیم کامل از آنها ساخته ایم که در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می‌باشند.

تعمیر لباسشویی زیرووات

این کمپانی در سال ۱۹۴۹ در ایتالیا تاسیس شد. ماشین لباسشویی، اجاق گاز، یخچال، ماشین ظرفشویی و … از لوازم خانگی هایی هستند که برند زیرووات آن ها را تحت پوشش خود قرار داده است.

لوازم خانگی زیرووات

لوازم خانگی در اشکال و اندازه‌های مختلف تولید می‌شوند و هر سازنده‌ای متفاوت است، اما تیم ما در تعمیرآل به خوبی در تمام جنبه‌های تعمیرات لوازم خانگی مهارت دارد.
بنابراین، اگر یک دستگاه لباسشویی Zerowatt دارید که نیاز به تعمیر دارد، ما افرادی هستیم که میتوانید در این زمینه به ما اعتماد کنید! تعمیرکاران ما به طور منظم برای تعمیر لباسشویی زیرووات آموزش می بینند تا اطمینان حاصل کنند که همیشه در مورد تعمیرات آخرین پیشرفت های صنعت به روز هستند.

تعمیرات بروز

 تکنیک‌های تعمیرات جدید همیشه در حال کشف هستند و ما تعمیرات را روز بعد یا همان روز به شما با هماهنگی قبلی ارائه می‌دهیم.
شما با هر تعمیری که ما انجام می دهیم گارانتی دریافت می کنید! توجه داشته باشید مطمئناً تمام قطعات مورد نیاز برای انجام هر گونه تعمیرات را در محل خواهیم داشت.

 ما با نهایت سرعت تیمی هستیم که در صورت نیاز به کمک در مورد هر وسیله خانگی آماده خدمت رسانی به هموطنانمان هستیم. جهت هر گونه تعمیر لباسشویی زیرووات با ما در ارتباط باشید.

 تعمیر  لباسشویی زیرووات
تعمیر لباسشویی زیرووات

ایرادات ماشین لباسشویی زیرووات

ما در این مقاله قصد داریم به تمامی ایرادات تعمیر لباسشویی زیرووات بپردازیم. ما ما همراه باشید…

چرا لباسشویی زیرووات خشک نمیکند؟

اگر مقدار زیادی لباس داخل آن بریزید، به طور یکنواخت خشک نمی شوند. همچنین باعث ایجاد چین و چروک شدید لباس ها خواهد شد. از سوی دیگر، لباس‌های مرطوب ممکن است به دلیل پرز روی فیلتر یا نشت مخزن آب نیز دیرتر خشک شود. توصیه می کنیم برای اطمینان از کارایی بهینه لباسشویی، لباس ها و دستگاه خود را بررسی کنید.

خرابی شیر برقی

پس از خروج آب از شیر ورودی شیلنگ، آب به شیر برقی می رسد و سپس به واشر منتقل می شود، اما اگر این قسمت مشکل داشته باشد،، آب به واشر نمیرسد و البته باید بگوییم که شیر برقی در این قسمت عمل نمیکند. پس با تعمیر یا تعویض به موقع آن و تحت نظر سرویسکار مجرب و متخصص این مشکل را برطرف سازید.

فیلترهای ورودی

یکی دیگر از دلایل خشک نکردن لباس های شسته شده در زیر آب، فشار کم آب است.شیر آب واشر زیرووات برای آبگیری حداقل به ۲۰ psi فشار آب نیاز دارد و اگر فشار آب کمتر از این مقدار باشد، واشر نمی تواند تخلیه شود.

یکی دیگر از موارد رایجی که در عیب یابی و تعمیر لباسشویی زیرووات می توان به آن اشاره کرد، نبود ماده شوینده در واشر است. علت اصلی این مشکل خیس شدن پودر لباسشویی و گرفتگی محفظه لباسشویی است.هر از گاهی آن را تمیز کنید و گرفتگی ها را بردارید. کیفیت شوینده ای که استفاده می کنید نیز بسیار مهم است.

علت حل نشدن پودر در آب

ما در این بخش از مقاله ایراداتی ممکن است علت حل نشدن پودر در آب ماشین لباسشویی را برای شما نمایش داده ایم. با ما همراه باشید…

استفاده بیش از اندازه از شوینده

 مواد  شوینده پودری که به طور کامل در ماشین لباسشویی شما حل نمی شوند، می توانند داخل مخزن جمع شوند و به مرور زمان به دستگاه آسیب برسانند. اگرچه آنها به طور کلی پاک کننده و موثر هستند، اما استفاده نادرست از این فرم از مواد شوینده می تواند باقی مانده پودر را روی لباس ها باقی بگذارد که ممکن است شما را وادار کند که لباس های خود را برای بار دوم بشویید تا تمیز شوند. در برخی موارد، زمانی که مواد شوینده پودری به طور کامل با آب موجود در ماشین لباسشویی ترکیب نمی شوند، شوینده مایع ممکن است جایگزین بهتری باشد.

دمای آب خیلی پایین

شوینده های پودری در دمای پایین آب به خوبی حل نمی شوند. اگرچه سازندگان محصول ممکن است ادعا کنند که پودر برای شستشو با آب سرد و گرم مناسب است، برخی از محصولات زمان بیشتری برای حل شدن در آب سرد نیاز دارند. برای اطمینان از پخش شدن مواد شوینده در آب، مقدار پودری را که هنگام انجام یک بار شستشوی کوچک در دمای پایین استفاده می کنید، کاهش دهید.

CTA
تعمیر لباسشویی زیرووات

کیفیت آب ضعیف

کیفیت آب می تواند بر توانایی ترکیب آب و پودر شوینده و ایجاد کف تأثیر بگذارد؛ بنابراین یک تنظیم جزئی در مقدار پودری که استفاده می‌کنید ممکن است مشکلات حل شدن را بهبود بخشد. علاوه بر این، مواد معدنی موجود در آب می توانند به خوبی با پودر ادغام شوند و توانایی آن را برای حل شدن کامل محدود کنند. در این مورد، مقدار شوینده را که در هر بار استفاده می کنید کاهش دهید. بازهم در نظر داشته باشید که فشار آب می تواند بر توانایی ترکیب آب و پودر شوینده و ایجاد کف تأثیر به سزایی بگذارد.

شوینده های مایع قدرت پاک کنندگی مشابهی با اکثر شوینده های پودری دارند. اگر با مشکل حل نشدن کامل پودر در دستگاه خود مشکل دارید، به مواد شوینده مایع روی بیاورید. مواد شوینده مایع از قبل حل شده است، بنابراین لازم نیست نگران قرار گرفتن باقی مانده پودر روی لباس‌ها یا جمع شدن در داخل ماشین لباسشویی باشید.

نکته

فرم درخواست تماس

بررسی عدم خروج آب از ماشین لباسشویی

ما در این بخش از مقاله علت عدم تخلیه آب در لباسشویی را برای شما شرح داده ایم.

شیلنگ تخلیه

بیشتر اوقات دلیل عدم تخلیه مناسب لباسشویی زیرووات شما این است که شیلنگ تخلیه بسته شده است. بنابراین شیلنگ آن را جدا کرده و گرفتگی آن را چک کنید. همچنین شیلنگ تخلیه را چک کنید که پیچ نخورده باشد.فیلترهای صافی که ممکن است در شیلنگ تخلیه قرار داشته باشد را بررسی کنید.شیلنگ تخلیه باید بالاتر از سطح آب در پمپ تخلیه باشد.

پمپ تخلیه

اگر حدس می زنید که پمپ تخلیه شما دچار ایراد شده و مسدود شده است، باید پمپ را تخلیه کنید، ورودی های پمپ را فراموش نکنید.برای بررسی دقیق تر ممکن است نیاز باشد پمپ را از لباسشویی جدا کنید.

همچنین اگر پمپ مشکل داشته باشد، احتمال اینکه قفل و یا مسدود شده باشد وجود دارد. اگر اقدام به تعویض پمپ تخلیه تان نکنید ممکن است پمپ بسوزد یا بشکند، اگر موتور با این وضعیت به کار خود ادامه دهد، وضعیت بدتر هم می شود، که می تواند حتی باعث توقف موتور شود.

صدا و لرزش ماشین لباسشویی زیرووات

در این بخش از مقاله علت صدا و لرزش لباسشویی را برای شما شرح داده ایم.

 تراز نبودن لباسشویی

اگر واشر روی زمین هم سطح نباشد، واشر قطعا حرکت می کند. مانند چرخه های نادرست، به راحتی می توانند باعث خاموش و روشن شدن واشر شوند و اگر واشر روی سطحی ناهموار باشد، لرزش بیشتری خواهد داشت.

پایه های لباسشویی زیرووات در وضعیت نامناسب قرار دارند

ماشین لباسشویی زیرووات برای قرار دادن روی زمین طراحی شده است. پایه های جلو دارای مکانیزم تراز با مهره قفل کننده هستند تا بتوان آنها را محکم و محکم در جای خود قفل کرد.

هر پایه را در ارتفاع صحیح قرار دهید و قفل را محکم کنید تا از حرکت دادن گیره های بیرونی جلوگیری کنید.هنگامی که آن را تنظیم کردید، نباید پاهای خود را جلوی آن حرکت دهید. پایه های عقب ماشین لباسشویی زیرووات طراحی مشابه پایه های جلو دارد و به تنهایی قابل تنظیم است.

بار نامتعادل

اگر دستگاه نامتعادل است، باید کمک ها را باز کرده و بار را تنظیم کنید. اگر بخواهید چندین لباس را به طور همزمان بشویید، دستگاه لباسشویی از تعادل خارج می شود. این اضافه بار باعث می شود مخزن لباسشویی زیرووات نامتعادل شود و به درستی نچرخد..

جهت تعمیر لباسشویی زیرووات خود میتوانید درخواست تعمیرات خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید .

نمایندگی لباسشویی زیرووات در تهران

تعمیر لباسشویی زیرووات
تعمیر لباسشویی زیرووات

ارورهای لباسشویی زیرووات

Error E01 خطا E03 کد خطا E05
کد خطا E02 کد ارور E04 ارور E09
ارور های مهم در تعمیر لباسشویی زیرووات

Error E01

مشکل مسدود شدن درب مخزن لباسشویی، سعی کنید درب را محکم ببندید. اگر بازهم این ارور نمایش داده شد با کارشناس متخصص تماس بگیرید.

کد خطا E02

مشکل عدم امکان تامین آب.

خطا E03

تخلیه آب به آرامی انجام میشود.

کد ارور E04

خرابی شیر تخلیه آب که ممکن است نیاز به تعمیر یا تعویض داشته باشد.

کد خطا E05

آب دستگاه گرم نمیشود، مشکل از سنسور دما یا نقص لوله گرمایش الکتریکی میباشد.

ارور E09

خرابی موتور اصلی لباسشویی.

نمایندگی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران

تعمیر لباسشویی زیرووات
تعمیر لباسشویی زیرووات

مشکلات بردی لباسشویی زیرووات

برد الکترونیکی زیرووات معمولا از یک سری قطعات ریز و درشت شامل خازن، فیوز و … تشکیل شده است. در صورت وجود هر گونه نوسان اضافی در برق ورودی دستگاه؛ این امر منجر به آسیب و سوختن قطعات استفاده شده در برد الکترونیکی ماشین لباسشویی ZEROWATT شد.

 در چنین مواقعی برد دستگاه توسط تعمیرکاران تعمیرآل بررسی می شود و در صورت امکان خازن برد الکترونیکی تعویض می شود و اگر با تعویض خازن مشکل برطرف نشد کل برد نیاز به تعویض دارد.همچنین مشکل در سیم پیچی می تواند به پنل لباسشویی زیرووات شما آسیب برساند و باعث سوختن جزئی یا کامل آن شود که نیاز به تعمیر لباسشویی زیرووات و تعویض توسط تعمیرکار دارد.

ریختن آب به روی برد لباسشویی

ریخته شدن آب بر روی برد لباسشویی نیز ممکن است به اجزای آن آسیب برساند و باعث سوختن کل قطعات برد شود. گاهی وجود اشکالات مختلف در تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات باعث می شود که آب به محدوده برد ماشین لباسشویی نفوذ کند و به آن آسیب برساند.

برای هر گونه تعمیر لباسشویی زیرووات میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید تا بهترین و با تجربه ترین تکنسین ها را به شما معرفی کنیم .

 نشتی لباسشویی

متاسفانه بسیاری از کاربران به این مشکل توجه نمی کنند در حالی که در صورت نشتی آب در ماشین لباسشویی، احتمال برق گرفتگی لباسشویی افزایش می یابد. برای اینکه این خطر را از بین ببرید ، باید نشتی آب برطرف شود. ما برای تعمیر لباسشویی زیرووات بهترین راه حل ها را به شما ارائه می‌دهیم .

قطع برق

گاهی اوقات یک دلیل ساده، مانند قطع برق، ممکن است باعث برق دار شدن بدنه ماشین لباسشویی شود. بنابراین اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی شما برق دارد، حتما پریز برق را چک کنید و از بهداشتی بودن آن مطمئن شوید تا نیاز به تعمیر لباسشویی زیرووات نباشد . در صورت وجود مشکل در سوکت، آن را تعویض کنید یا از سوکت دیگری برای تغذیه لباسشویی تان استفاده کنید.

تعمیر لباسشویی زیرووات
تعمیر لباسشویی زیرووات

مرکز تخصصی تعمیر لباسشویی زیرووات در تهران

تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات در تهران انتخاب یک تعمیرکار حرفه ای ماشین لباسشویی زیرووات بسیار حائز اهمیت است پس بهتر است از تعمیرال تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات و نمایندگی زیرووات کمک بگیرید.

بدیهی است زمانی که لباسشویی زیرووات دارای گارانتی معتبر باشد، استفاده از خدمات پس از فروش زیرووات الزامی خواهد بود. پشتیبانی خدمات کلیه خدمات نصب مجدد، سرویس و تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات را در محل شما و در تهران به صورت فوری ارائه می دهد.

تمامی تکنسین های ما برای تعمیر لباسشویی زیرووات آموزش دیده اند و حداقل ۱۰ سال سابقه کار دارند. ما با تعمیر قطعات معیوب هزینه تعمیر را کاهش می دهیم و با ارائه ۶ ماه گارانتی کار خود را تضمین می کنیم.

قطعات ماشین لباسشویی زیرووات

در این بخش از مقاله تمامی قطعات لباسشویی زیرووات را برای شما نام برده ایم.

موتور دایرکت لباسشویی

موتور شستشوی مستقیم یا دستگاه اندازه گیری برقی واشر بدون تسمه دارای استاتور شستشوی مستقیم و رو تور شستشوی مستقیم در برند های مختلف می باشد.

المنت لباسشویی

المنت در ابعاد مختلف و وات های مختلف در مدل های سنسور یا ترمیستور و در مدل های بدون سنسور یا ترمیستور موجود است.

هیدرو استات لباسشویی

هیدرو استات در مدل های هیدرو استات اسکرابر الکترونیکی و مدل های هیدرو استات اسکرابر مکانیکی موجود است.

شستشوی میکروسوئیچ

شستشوی کوچک، قفل در در مدل های مختلف، شستشوی کلید کوچک یا بند رخت موجود است.

تعمیر لباسشویی زیرووات
تعمیر لباسشویی زیرووات

سوالات متداول ( FAQ )

علت نمایش ارور E03 لباسشویی زیرووات چیست؟

ازدست دادن عملکرد پمپ تخلیه ؛ آلودگی و انسداد سیستم تخلیه و فیلتر لباسشویی از دلایل بروز این مشکل است.

علت نمایش ارور E09 لباسشویی زیرووات چیست؟

فرسودگی سیم کشی؛ خرابی برد الکترونیک دستگاه و سایر قطعات جانبی از دلایل بروز این ارور می‌باشند.

چرا آب وارد لباسشویی زیرووات نمیشود؟

بررسی کنید که حتما شیرهای ورودی آب باز باشند و هیچگونه پیچ خوردگی در شلنگ ورودی آب وجود نداشته باشد.

چرا لباسشویی زیرووات، آب را تخلیه نمیکند؟

دلیل اصلی تخلیه نشدن آب داخل مخزن لباسشویی؛ مسدود بودن پمپ یا شلنگ ها میباشد. سعی کنید انسداد را برطرف کنید در غیر اینصورت با تعمیرآل در تماس باشید تا کارشناسان فنی راهنمایتان کنند.

نتیجه گیری

شما در صورت بروز هر گونه ایراد فنی برای دستگاه لباسشویی زیرووات خود میتوانید با تعمیرال بهترین و با کیفیت ترین تعمیر ماشین لباسشویی زیرووات خود را از ما دریافت کنید .

شما همراهان عزیز می توانید نظرات و پیشنهاد و انتقادات خود را با گذاشتن کامنت با ما در جریان بگذارید.

🤔 چرا مستقیم از خودشون نپرسم؟!

سوالات و ابهامات خود را برای ما کامنت کنید تا به سرعت از کارشناسان تعمیرآل پاسخ و راه حل سوال خود را دریافت کنید.

منبع manualzz.com
۱ ستاره۲ ستاره۳ ستاره۴ ستاره۵ ستاره (7 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...